Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie grubiutkie mamusie 🙂

pinacolda ja tez miałam wczoraj wieczorną podobna rozrywkę brzuszną, ale jak wzięłam wieczorne piguły to przeszło i dzisiaj spokój, a w nocy też była w miare spokojna 🙂 no ale nie powinnysmy za bardzo hracować 😉

przyszła mi dziś paczka z allegro i już moge całkowicie spakować torbę do szpitala, bo chyba niczego mi juz nie brakuje ....... i chyba to dzis zrobię a poza tym leniuchuję 😉 jak zwykle :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂

mi brzuch sie napina dośc często, w niedziele miałam robione ktg i niby wyszło oki ale dalej jest zagrożenie porodu wcześniejszego. I w niedziele mi położna w szpitalu mówiła o tych ruchach 10 na 12h 🙂

Pinacolada-- odpoczywaj 🙂

Jagódka- pamiętaj ze jesteś od palca wskazującego:laugh: leż i wydawaj polecenia:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamuśki 🙂
rzadko tu wpadam ,mało piszę ale za to więcej czytam i widzę ,mamy prawie wszystkie takie same przygody związane z ciążą ,zakupami itp. Najważniejsze żeby czuć się dobrze ,już nam niewiele zostało.
Trzymajcie się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałam sobie do zakładek.Mam pytanie ponieważ mam dziś częściej niż zwykle twardnienie brzucha czy powinnam sie zaopatrzyć w nospę? jeśli tak to zwykłą czy forte? poza tym nic sie nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!!
ktoś wyjątkowy ja osobiście mam ten rozek i zapewniam że jest bardzo miły i delikatny w dotyku, i chyba kupie jeszcze jeden ale inny kolor bo cena jest ok, a w dotyku naprawdę fajny. Mieszkam w Piekarach (tam gdzie ten sprzedawca na allegro) więc zanim go kupiłam byłam w sklepie go oglądać 🙂 🙂 🙂 🙂
dziewczyny zaglądacie czasami na forum listopadówek, one to sie fajnie mają już słychac jak jedna po drugiej zaczynają rodzić albo doradzają sobie na temat karmienia.
My za dwa miesiące 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zauwazyłam że jak przyciskam czasem sutek to na tej piersi na ktora mialam operacje odczuwam taki nie miły ból znaczy nie boli tak ale jak by piecze no nie miłe uczucie ale nie zawsze tylko czasem..Mam nadzieje że nie bede miec z ta piersia problemow..Bo jak bylam na usg w 3 miesiącu u tego lekarza co mi operował ta piers mowil ze wsyztsko sie zagoiło i wsztsko ok..potem jeszcze badał mi piersi moj ginekolog i powiedział ze wszystko ok..A jak zauważyłam kiedys ze nie znaczna ilosc krwi mi sie wydobywa takie male kropeczki czasem tez mowilam mojemu lekarzowi i czasem nawet mi sie pojawiaja ale to przy pierwszym ucisnieciu sutka..to powiedział że to nic i że wszytsko w porządku i że jakieś naczynko pęka przy sutku..
Mam nadzieje ze wszystko bedzie oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...