Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justynka ja Cie dokonale rozumiem. Moja cora tez wstaje jak juz pisalam ze dwa trzy razy. No ale coz, trzeba przetrwac. Obiecuje Ci ze niebawem ( najdalej za jakies kilka mcy )przespisz cala noc 😘
jak moj syn byl malutki, karnilam Go do 11 mcy tylko piersia, nie dawalam innego mleka tylko piers i wtsawlaam tak samo [przez ten czas. I po skonczonym 11 mcu dalam mu butle, jak sie do niej dokleil, smoakowalo Mu pamietam, to przspal cala noc, to byla pierwsza od jego narodzin, wstalam i szok, mysle cos nie tak, o co chodzi 🙂
Takze nie martw sie jestem z Toba 🙂
mycloud nie przejmuj sie tym kims, nawet jak sie cos mu nie spodobalo i dlatego odbiera Ci oklaski to nic nie poradzisz. takie to zycie, wszytskich naraz nie uszczesliwisz 🙂 Ode mnie oklask dla Ciebie ten zielony conby humor choc troszke poprawil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello

Jagoda - dobre z tym krolikiem 🙂, mam tylko nadzieję że się położyłaś gdzieś wygodnie a nie na stojąco w kuchni 🤢
A p.alergolog nie pozwoliła Ci wrócic do słoiczków? Nadal masz sama gotować?

My wrociłyśmy już ze spacerku. Młoda mało teraz sypia w wozku bo świat przecież taki ciekawy. Dziś całą drogę pluła 🤢 Zabrała się za spanie na 200m przed blokiem wiec jej juz nie pozwoliłam. Padła w łóżeczku i mam nadzieję że pośpi 🙂 Ja robię dziś makaron z kurczakiem i sosem szpinakowo-czosnkowo-śmietanowo- serowym 🤢 Własna kompozycja - muszę wykorzystac to co mam w lodowce żeby nic w niej nie zostawic na wyjazd coby sie nie popsuło 😉 dlatego taki mix 😜

Nawet nie wiedziałam że jest funkcja wyłączenia tych przeklętych oklasków 😮 Dobrze wiedziec ale poki co nie bede odbierac frajdy "złodziejowi" 😜

Pisałam już że się dziś z rana pożarłam z Pawłem - a potem moje dziecko mi uświadomiło że tatus ma dziś imieniny 🤢 Głupio troszkę wyszło no ale coż 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcociaz dzis np nocka nie byla taka zla, ze tak jeszcze dodam 🙂tylko o 3.30 jakos a pozniej to juz rano wstalysmy, tylko ze za rano bo byla 7 😲 No ale przed chwila pospalysmy razem dobre ze 3 godzinki,( tak jak wczoraj 🤪 🤪 🤪 ) chyba zrobie z tego regule.
Juz to wczesniej zauwazylam ze jak sie klade z Nia to spi dluzej ZDECYDOWANIE dluzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Nie mam dziś nastroju chciałam wykasować swoje konto,ale nie wiem gdzie czy w ogóle jest taka opcja?


TY CHYBA ZWARIOWAŁAŚ!!!I DOBRZE,ŻE NIE WIESZ GDZIE TA OPCJA 😜 😜 😜
TO,ŻE NIE MASZ NASTROJU TO NIE POWÓD ŻEBY NAS OPUSZCZAĆ 😞PRZEJDZIE JAK NIE DZIŚ TO JUTRO-LEPIEJ POWIEDZ CO CIĘ WPRAWIŁO W TEN STAN 🤢OD TEGO TU JESTEŚMY 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello

Jagoda - dobre z tym krolikiem 🙂, mam tylko nadzieję że się położyłaś gdzieś wygodnie a nie na stojąco w kuchni 🤢
A p.alergolog nie pozwoliła Ci wrócic do słoiczków? Nadal masz sama gotować?

My wrociłyśmy już ze spacerku. Młoda mało teraz sypia w wozku bo świat przecież taki ciekawy. Dziś całą drogę pluła 🤢 Zabrała się za spanie na 200m przed blokiem wiec jej juz nie pozwoliłam. Padła w łóżeczku i mam nadzieję że pośpi 🙂 Ja robię dziś makaron z kurczakiem i sosem szpinakowo-czosnkowo-śmietanowo- serowym 🤢 Własna kompozycja - muszę wykorzystac to co mam w lodowce żeby nic w niej nie zostawic na wyjazd coby sie nie popsuło 😉 dlatego taki mix 😜

Nawet nie wiedziałam że jest funkcja wyłączenia tych przeklętych oklasków 😮 Dobrze wiedziec ale poki co nie bede odbierac frajdy "złodziejowi" 😜

Pisałam już że się dziś z rana pożarłam z Pawłem - a potem moje dziecko mi uświadomiło że tatus ma dziś imieniny 🤢 Głupio troszkę wyszło no ale coż 😜


wszystkiego naj naj dla Pabla 🙂 🙂 🙂
p.s.z tymi odsetkami to jestem z Tobą,a P.zły bo to pewnie jego kumpel a nie twój 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a walsnie mialam napisac z tymi odsetkami to mysle ze ogolnie glupio byloby bo to jakis znajomy i tak troche niewypada, ale skoro podpisali jakis akt czy cos .
A tak w ogole to mysle ze sam moglby pomyslec i dorzucic cos. A moze tak bedzie.
Wiesz faceci z reguly tacy sa, ze od kumpla barc odsetki to wiesz....
a baby sa bardziej pazerne na kaseeeeee 🙂))) Bo my[color=red]lubimy[color=red][/color][/color] pieniazki 🤪 🤪 🤪
Money, money, money
Must be funny
In the rich man's world
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
tak w ogóle to cześć laski!!!

mycloud coś Mi przyszło do głowy-Twój Mąż zapomniał o wczorajszej rocznicy tak???


nie!!!!!!!!dostałam bukiet róż,przyniósł sushi na kolację ,wino i zaproszenie do jaskini solnej i spa wykupione dla mnie na zabiegi za full kasy więc teraz każda niedziela jest dla mnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anioł twoja gosia wygląda na roczną dziewczynkę,a już na pewno nie na niemowlaka.Super silna kobieta z niej.
nie widze ani swojego zdjęcia w profilu ani żadnej z was coś mi się popsuło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę zaraz na spacer,a co mnie wprawilo w taki nastrój...hm...pewnie to,że jest ktoś kto mnie tu nie lubi a ja nie wiem czemu...a chciałabym,gdyż lubię z ludźmi żyć w zgodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
aniol303 napisał(a):
tak w ogóle to cześć laski!!!

mycloud coś Mi przyszło do głowy-Twój Mąż zapomniał o wczorajszej rocznicy tak???


nie!!!!!!!!dostałam bukiet róż,przyniósł sushi na kolację ,wino i zaproszenie do jaskini solnej i spa wykupione dla mnie na zabiegi za full kasy więc teraz każda niedziela jest dla mnie!


WOW!!!
Super prezent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Idę zaraz na spacer,a co mnie wprawilo w taki nastrój...hm...pewnie to,że jest ktoś kto mnie tu nie lubi a ja nie wiem czemu...a chciałabym,gdyż lubię z ludźmi żyć w zgodzie.


Madziu nie możesz się tak przejmować 😞musisz mieć uśmiech na twarzy dla Nelci,Ja Cię bardzo lubię głuptasie-chciałam Ci dać oklaska ale się wyłączyłaś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...