Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Też chyba kupie ze 2 sztuki sukienek na 62 a resztę na 6ms.Powiem Wam,że ja tak źle wspominam rajstopy i podciąganie ich do cycków,że wolałabym chyba takiego maluszka jeszcze nie ubierać w rajstopki choć teraz jest taki ich wybór nie to co kiedyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mycloud - uwazaj z tymi oknami. Wiesz ze kobieta w ciazy nie powinna dlugo rak unosic do gory??? i to nie jest zaden przesad. Takze mycie okien, wieszanie firanek itd nie wskazane, niech maz sie tym zajmie 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
mycloud - Ty chyba zwariowałaś z tymi oknami! Nie wolno dziewczyno!! Absolutnie! Mąż umyje Ci w sobote a jak nie to najmij sobie kogoś do tego a Ty leż i sprawdzaj czy robota dobrze wykonana!!
.. ......hihih ! dobrze mowi!/sz!!!! Ty sie poloz i patrzy i nadzoruj!!!

Mi myje moj M ja nie tknelam odkad zaciazylam 🙂 a j myje co miesiac 🙂 no niue teraz sie to rozluznilo.... rzadziej.v Uciekam bo placek krece 😉
BASENKO ALES POJECHALA!!!DOBRZE "moja kreF" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada - narazie cisza... ale ja nawet nie chce pytac bo sie boje ze znowu sie zdenerwuje.
Maz nad wszystkim czuwa a on w pracy - wrocil zeby nie tracic tych kilku cennych dni urlopu do konca roku...
Ja sie nawet boje pomyslec co oni jeszcze moga wykombinowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- taak czytam i czytam, i wiesz tak sobie myślę że jak już wyegzekwujecie te klucze od agencji, too od razu zmiencie zamki w drzwiach na starcie! bo kto wie co takim matołom po głowie chodzi!.. 🤔

mycloud- ja ostatnio też okienka myłam tzn w pokoju i w łazience nie wszystkie 😉 ale mam je prawie taak niskie do kolan hehe:P a fieranki wieszał mój:P krzywo bo krzywo ale dla mnie zaciężkie jeszcze mokre:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to chyba zebym no stop leżala to musi mnie ktoś przypiąć do łóżka 🙂
polazłam do sklepu i zagadałam się z sąsiadką z parteru i zaczepiła nas pani położna , która szła do kogoś w moim bloku 🙂
Zobaczyła brzuszek i dała mi wizytówkę do siebie, jest z przychodni tutaj niedaleko i powiedziala ze mnie zapisze do siebie i od 26 tc bedzie przychodzić i upewniac się czy wszystko oki i bedzę słuchac jak bije serduszko mojej Córeczki.
ponoć strasznie fajna babka- sąsiadka z parteru ja poleca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA - zamków nie zmienie, bo i tak zmieniamy cale drzwi ale to dopiero przed malowaniem. Tam i tak nic nie ma wszystko do zrywania, burzenia itd. ciagle tam beda pracowncy mojego taty wiec moga mi Ci wlasciciele nadmuchac. A jak beda robic problemy to policje wezwe i juz. Tylko jak tu policja taka jak mieszkancy to nie wiem czy cos wskoram 🙃 🤢 🙃




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka- wymien w zamku samą wkładke, koszt nie wielki a nie bedziesz sie martwić czy nawiedzona rodzina Adamsów nie zagladnie wieczorem z sentymentu do sprzedanego mieszkania 🙂

ja jak dostałam klucze to zanim wstawiłam nowy zamek, zmieniłam samą wkładkę- mimo ze mialam super sprzedających to i tak mialam jazdy ze moze mają klucz dorobiony i kazałam mojemu sprawdzac o 2 w nocy czy nikt tam się nie kręci:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud - gratuluje córci , noi fajnie że wszytsko na USG poszło sprawnie tak powino byc ;]
ja mam sukienusie na 62 68 i nawet na 74 ale mam takie super jeansy na 56 ;D

Justyna_malutka - ja tez tak miałam , i byłam załamana ;* ale bedzie dobrze 😉 i w zyciu
nie dalabym tyle kasy z badanie krwi i zmierzenie ciśnienia ..
kpiny za granica ! wracajcie tutaj !

Jagoda80 - nie denerwuj sie no ;* jakos bedzie ;p no ale idjota wez ;/ tak sie nie robi ! :|

Za to ja jutro zaczynam szkołe ,.. ehh , nikogo nie znam ;( i w dodatku ide do 2 klasy ..
wogule mam dzis dzien do dupy 😞

Basia81 - powiem ci mnie tak o 6 zaczol bolec do 9 zwijałam sie z bolu dziwne uczucie ale
nie brałam nic , przeszlo .. ale zobaczymy pozniej

Panikujecie z tymi oknami ! Moja koleżanka pracowała fizycznie 9 miesiecy nosiła węgiel i
żyje a dzidzia zdrowiutka 😉 jak bym tak miała to bym nie wiem musiała tylko w łóżku leżeć..
Ale każdy ma swoje zdanie 😉 a co do mycia okien to jak cos lepiej kogos najac niz dac
mezowi do mycia bo wogule swiata nie zobaczysz hihi ;p

Macie z tymi mieszkaniami kurcze..ale napewno z czasem wsyztsko sie ulozy ;p 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud gratuluję 🙂 kolejna dziewuszka wśród styczniówek

Jagoda nie wiem jak Ty to wszystko wytrzymujesz 🥴
Ja bym szału dostała,nie dość że ludzie Sobie z Was kpią-bo jak to inaczej nazwać,to ta agencja nie lepsza-mało kompetentna.
Widocznie nie zależy im tak bardzo.
Tyle,że Tobie nerwy puszczają a to nie dobrze.Mam nadzieję,że skończą się wkrótce te katusze i będziesz miała dla Nas dobre informacje.A co do tego hydraulika to chyba się z kimś na rozum pozamieniał:P 3-5tys.?może-ale z materiałami,rozglądnijcie się porządnie.Tymczasem trzymam kciuki za sfinalizowanie transakcji 😆

Okna Jestem szczęściarą w 100%-może myłam ze 2razy przez 1,5roku jak tu mieszkam(musimy myć co miesiąc tak się brudzą)Mój N myje okna i to jak 🤪 🤪 🤪 Ja wieszam tylko firankę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okien czuję się dobrze i mam siły dziś wyjątkowo więc dlaczego mam nie umyć? umyłam jedno ,weszłam na bezpieczną drabinkę taką specjalną i wcale nie musiałam trzymać rąk wysoko no i zajęło mi to ok.10 min teraz są takie płyny do mycia szyb ,że kilka pociągnięć i czyste okna a firanki czy zasłonki mam na przelotkach (jak ktoś nie wie to na takich wszytych srebrnych kółkach więc ściągam je za jednym pociągnięciem.Nie kosztuje mnie to wiele wysiłku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki 🙂
Jagoda śliczny brzuszek.z tym mieszkaniem macie problemy ehh . ja bym zwariowała z takimi ludźmi 🤢
Mycloud gratuluję 🙂

Ja byłam wczoraj u lekarza . więc wizyta miała być o 16:00 ale weszłam 16:15. jak zwykle mierzenie itp. a później USG. już na 100% wiem że synek cały czas się kręci i wczoraj łapał swoją nóżkę 🙂 no i jak zwykle dostałam aż 6 zdjątek !! jedno jest przesłodkie cała buzia tak cudowna 🤪 później pytałam co na zgage jest dobre powiedział że mleko i migdały a że za mlekiem nie przepadam to wypróbuje te migdały może akurat.
no to tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol-wytrzymuje bo musze nie mam innego wyjscia ale czuje sie fatalnie jest mi zle i ciagle placze..boje sie kazdego telefonu juz nawet boje sie spojrzec na mine mojego M. czy na dobre wiesci czy zle a on sie boi ze mna rozmawiac bo nie chce mnie denerwowac..masakra... 😞 😞 i wlasnie moj M. zaraz wraca i musi mi przekazac wszystkie info na czym w koncu stanelo i sie boje...bo ostatnio jak tak czekalam to mi przyniosl informacje ze wlasciciele poprzedniego mieszkania ktore chcielismy kupic zrezygnowali ze sprzedazy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, nie uwierzycie bo sama bym sobie nie uwierzyla... Ponoć przylecieli popoludniu i wszystko załatwili z wymeldowaniem itd. ale jutro jednak nie idziemy do notariusza bo...dzis pania notariusz zabralo pogotowie...
ja sama w to nie wierze.
A w olkuszu jest tylko 2 notariuszy no i umowili nas do tego drugiego tylko ze problem jest z oplatami bo my juz tamtej zaplacilismy polowe a tej drugiej trzeba bedzie jakby drugi raz zaplacic. No i oczywiscie powiedzielismy ze to pokryja teraz oni..ale moga sie nie zgodzic i bedziemy wtedy czekac az nasza pani notariusz wyjdzie ze szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...