Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
Wiecie co mam taką mega ochotę na Loda z Mc donalda , że oszaleje za chwile... smietankowy z polewą czekoladową

oj kochana ja zajadam milorda w bialej polewie,do maka to mi sie nie chce ..ale na potem mam pipi a polewe zrobic mozna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio jałam Magnuma w polewie migdałowej z bieronki - pyycha loodzik 🙂

dziewczyny, dostałam jakas godzine temu nosidełko do auta maxi cosi 🤪 🤪 musze tylko przeprać materacyk i ogólnie wyczyścić pod bierzącą wodą plastik z obudowy i zidzia objeździ mi w nim pewnie do 10 kg 🙂
zapytam tesciowej czy dałoby radę zrobić jakiś ładny pokrowiec, bo w zimie przy wychodzeniu z auta jest to praktyczne, ale to jeszcze zobaczymy. Normalnie cieze się jak dziecko 🙂 ide niedługo je wyczyścic :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nosidłko takie dostałam: http://tablica.pl/oferta/maxi-cosi-fotelik-nosidelko-ID5ks6.html/2/ tyle, że gąbka nie wychodzi poza korytko no i plastik ma kolor miętowy, a wkładka też miętowa z misiem 🙂
a kolorystyką przypomina bardziej ten: http://www.mojeciuchy.pl/dane/734616/nosidelko_maxi_cosi_0-13_kg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja jeszcze nic dla dzidziusia nie mam ale chęć mam już straszną tylko dziś jakiś straszny dół mnie złapał tylko ryk i ryk (hormony i pogoda) 😞


wahania nastrojów to normalka, spokojnie 😘

wiem wiem ale jest to męczące tylko płacz a za chwilę jak ręką odjął dziwne to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Cześć, właśnie wróciłąm przeszczęśliwa z akcji "szczęśliwa mama-szczęśliwe dziecko" zorganizowanej w porcie łódż.
Byłam na bezpłatnym usg i wiem, że z maleństwem wszystko jest ok 🙂 🙂 🙂
ma już 13,5 cm i waży ok 174 g 🙂 ma wszystko na swoim miejscu 🙂
Dupci nie chciało maleństwo za bardzo pokazać ale pani doktor trochę się udało podejrzeć.. pewności nie ma ale ... siusiaka widać nie było więc .. możliwe że będzie Zosia 🙂 ale to się jeszcze musi potwierdzić na kolejnym usg wiec nie przesądzamy niczego tylko czekamy 🙂

Ogólnie akcja jest super. Są rózne pokazy opieki nad dzieciątkiem,i bzpłatne usg 2 lub 4d.
4d jest dla kobiet po 20 tc więc ja załapałam się na to zwykłe. Jestem baaaaardzo zadowolona!!!!!! Prowadzą to ludzie którym się chce i lekarka któa robiła usg porozmawiała ze mną o moich obawach i było widać że nie jestemkolejną pacjentką którą trzeba "załatwić" tylko na prawdę podeszła do tego z sercem.
Jeśli to będzie w waszych miastach to polecam gorąco!!!

super 🙂 🙂 zocha, ja też jutro się wybieram na tą akcję,jestem w 20 tc więc mogę zrobić już 4d 🙂 🙂
a powiedz mi o której byłaś ? i jak z kolejką?czy długo się czeka i czy wcześniej trzeba przyjechać żeby się załapać? czy są jakieś zapisy?opowiedz mi w ogóle wszystko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie to dzidzi każda z nas dostanie jeszcze nie jednego kopniaka 🙂 a czy wasz lekarz dał wam już karte albo da taką gdzie macie zapisywac datę i ilosc ruchów maleństwa?bo mój doktorek przy pierwszej ciąży dał mi a teraz nie wiem okaże się w czwartek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Zocha napisał(a):
Cześć, właśnie wróciłąm przeszczęśliwa z akcji "szczęśliwa mama-szczęśliwe dziecko" zorganizowanej w porcie łódż.
Byłam na bezpłatnym usg i wiem, że z maleństwem wszystko jest ok 🙂 🙂 🙂
ma już 13,5 cm i waży ok 174 g 🙂 ma wszystko na swoim miejscu 🙂
Dupci nie chciało maleństwo za bardzo pokazać ale pani doktor trochę się udało podejrzeć.. pewności nie ma ale ... siusiaka widać nie było więc .. możliwe że będzie Zosia 🙂 ale to się jeszcze musi potwierdzić na kolejnym usg wiec nie przesądzamy niczego tylko czekamy 🙂

Ogólnie akcja jest super. Są rózne pokazy opieki nad dzieciątkiem,i bzpłatne usg 2 lub 4d.
4d jest dla kobiet po 20 tc więc ja załapałam się na to zwykłe. Jestem baaaaardzo zadowolona!!!!!! Prowadzą to ludzie którym się chce i lekarka któa robiła usg porozmawiała ze mną o moich obawach i było widać że nie jestemkolejną pacjentką którą trzeba "załatwić" tylko na prawdę podeszła do tego z sercem.
Jeśli to będzie w waszych miastach to polecam gorąco!!!

super 🙂 🙂 zocha, ja też jutro się wybieram na tą akcję,jestem w 20 tc więc mogę zrobić już 4d 🙂 🙂
a powiedz mi o której byłaś ? i jak z kolejką?czy długo się czeka i czy wcześniej trzeba przyjechać żeby się załapać? czy są jakieś zapisy?opowiedz mi w ogóle wszystko 🙂 🙂

Ja byłam około 10:15. Stoisko jest przy saturnie i tam ustawia się kolejka do zapisów. Jak nadeszła nasza kolej- czekaliśmy w kolejce około 10 minut- to na 4d były już zapisy na godzinę 15 myślę więc że najlepiej jest być tam tak 9:45. Najpierw Cię zapisują- dostajesz karteczkę z godzinę i później przychodzisz na badanie. Na zwykłę usg było przeznaczone 15 minut- myślę że na 4d jest podobnie. Badania trwają od 10 do 18 więc szansę ma sporo osób 🙂
Nie wiem co jeszcze dodać... słyszałam jak mówili, że niestety płyt nie nagrywają- chodzi o czas- i radzili, ze jeżeli chcesz mieć film to możesz nagrać sobie komórką czy kamerką swoją. Ja ze zwykłego usg dostałam 13 zdjęc więc myślę że na 4d też dają zdjęcia.
Jak cś jeszcze powinnam dodać to daj znać- teraz wychodzę ale jak wrócę to odpowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...