Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
dziewczyny obalacie teorie ze w internecie nie można nikogo poznać a ja że na dyskotece, bo to wiadomo jak tam bywa. I też był moim pierwszym facetem, pierwszą miłościa.
Przyjaciólka poznała na dyskotece faceta z którym jest już dwa lata po ślubie i maja sliczną córeczke 🙂 nie ma reguły,miłośc sama niespodzewanie zapuka do serca człowieka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
właśnie słucham piosenke Pauli "Od dziś" i przypomina mi sie jak na ślubie dla męża to zaśpiewałam wszyscy goście płakali 🙂 taka piekna jest ta piosenka na ślub idealna 🙂

Mój mi cały czas powtarza żebym na ślubie nie śpiewała nie daj Boże, bo to pecha przynosi, tak mu mama powiedziała. Słyszałyście coś o tym??
My na pierwszy taniec bedziemy mieć czerwone gitary "Jedyne słowo Ty" też śliczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w zabobony takie nie wierze 🙂 przed swietami chyba ide do fryzjera 🙂 musze tez isc do kosmetyczki brwi wyregulowac 🙂 jade do rodziny na swieta a odmiana humorek i samopoczucie poprawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja tam w zabobony takie nie wierze 🙂 przed swietami chyba ide do fryzjera 🙂 musze tez isc do kosmetyczki brwi wyregulowac 🙂 jade do rodziny na swieta a odmiana humorek i samopoczucie poprawi 🙂

ja też nie wierze, ale on mi drugi mies marudzi, żebym pamietała bo to udowodnione bo jego siostra cioteczna śpiewała i się rozstali. Chyba dla świetego spokoju usłucham jego prośby, żeby nie zwalał na to później kłótni.
Ja mam fryzjerkę bratową wiec za jednym zamachem włosy podetnie i pofarbuje i brwi wyreguluje moze na sobotę się umówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a ile ogólnie jesteście już ze swoimi drugimi połówkami?


witam

my z mezem jestesmy razem prawie 5 lat a prawie 3 lata malzenstwa juz za nami 🙂


my jesteśmy małżeństwem 7 lat prawie dokładnie 19 czerwca 7 rocznica a znamy się od początku szkoły średniej 🙂 🙂 🙂chodziliśmy razem do klasy 🙂Co do zabobonów ja wierzę w niektórej TYLKO np.że ciężarna nie powinna zostac chrzesną w czasie swojej ciąży. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
właśnie słucham piosenke Pauli "Od dziś" i przypomina mi sie jak na ślubie dla męża to zaśpiewałam wszyscy goście płakali 🙂 taka piekna jest ta piosenka na ślub idealna 🙂

Mój mi cały czas powtarza żebym na ślubie nie śpiewała nie daj Boże, bo to pecha przynosi, tak mu mama powiedziała. Słyszałyście coś o tym??
My na pierwszy taniec bedziemy mieć czerwone gitary "Jedyne słowo Ty" też śliczna.

Ja tez śpiewałam mojemu mężowi cały pierwszy taniec.I wyszło idealnie,mąż się popłakał,bo oczywiście nikt nie wiedział o mojej niespodziance ,a goście byli zachwyceni,bili bisy kilka razy.A śpiewałam '' Zawsze tak gdzie Ty '' Do dziś jak oglądam to na płycie z wesela to ryczę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie na forum zrobiło romantycznie ojoj az wspomniena zagościły w moim serduszku ...
Ja mojego marynarza poznałam na wakacjach na dyskotece w Świnoujściu w lipcu ... i się odrazu zabujałam bo po powrocie z wakacji podjęłam decyzje że zostawiam wszystko co mam i od 15 listopada przeprowadzam się do Świnoujścia ... i to była najlepsza decyzja jaką podjełam , w maju następnego roku cudowne zaręczyny przy zachodzie słońca nad Oceanem Atlantyckim ...a za rok ślub 8 maja 2010 ... we wrześniu przeprowadzka do Zielonej Góry ... i owoc naszej miłości czyli dzidzia na która tak czekamy z niecierpliwościa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny

szukam prezentu na komunie mojej ukochanej bratanicy, niestety nie moge pojechac bo komunia w londynie i boje sie narazac dzidziusia

powiedzcie ktory wam sie bardziej podoba

http://allegro.pl/recznie-wykonany-album-komunijny-piekna-pamiatka-i1556513963.html

http://allegro.pl/komunia-swieta-ksiega-na-wpisy-ramka-na-zdjecie-i1545213115.html

ja chyba za tym pierwszym albumem, bo to na wpisy moze sie okazac ze nie ma sie kto wpisywac, na komuni beda tylko dziadkowie (leca wszyscy razem) i chrzestny z rodzina ktory tez mieszka w Anglii. nikt wiecej nie jedzie i boje sie ze lepiej album bo sobie zdjecia wklei

pewnie ,ze lepiej album,a powiedz mi co kupujesz na Komunie ,bo 8 maja mojej szwagierki cora ma Komunie i sie zastanawiam,co by nie bylo glupio ..jednak mam ograniczenia finansowe ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...