Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wagę mam, ale ona wskazuje jak chce-chyba coś z nią jest nie tak 🙂Więc doszłam do wniosku, że poczekam na wizytę ,tam się zawsze ważę i to jest miarodajne 🙂 Ale nie wymiotuję chyba od tygodnia i jem więcej niż jadłam, więc mam nadzieję że teraz ruszę do przodu. Bo póki co to miałam 10 kg w plecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Wagę mam, ale ona wskazuje jak chce-chyba coś z nią jest nie tak 🙂Więc doszłam do wniosku, że poczekam na wizytę ,tam się zawsze ważę i to jest miarodajne 🙂 Ale nie wymiotuję chyba od tygodnia i jem więcej niż jadłam, więc mam nadzieję że teraz ruszę do przodu. Bo póki co to miałam 10 kg w plecy.


strasznie spadłaś z wagi na początku 🤨 ale najwidoczniej taka natura 🙂 wkońcu udało mi się wrzucić fotki na naszą wrześniową galerię hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata myślę ze ciut napewno nadgonisz,ale ja na Twoim miejscu nie martwiłabym sie utrata kggdybym ja tak 10 kg to bym chyba sie cieszyła .Teraz troche sie kontroluje co jem i w jakich ilościach bo przy pierwszym dziecku od 6 m-ca to tyłam na potega bo i jadlam za duzo az utyłam 25 kg i teraz nie chce powtorzyc tego bledu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
hee ja to dziewczyny codziennie wchodze na wagę.. jakas obsesja ...
Ale ja to mam taką ochotę na słodycze że nie mogę .... jako opentana...


ale Ty nie przytyłaś dużo ?? ja tam wogóle nie jem słodyczy ... unikam jak ognia 😮 bo bym wyglądała jak beczułka hehe a po drugie to nie przepadam za słodkościami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agata myślę ze ciut napewno nadgonisz,ale ja na Twoim miejscu nie martwiłabym sie utrata kggdybym ja tak 10 kg to bym chyba sie cieszyła .Teraz troche sie kontroluje co jem i w jakich ilościach bo przy pierwszym dziecku od 6 m-ca to tyłam na potega bo i jadlam za duzo az utyłam 25 kg i teraz nie chce powtorzyc tego bledu
Ja też się za bardzo nie martwię, przynajmniej mniej będzie do zrzucenia 🙂 🙂 Bałam się tylko o Małą, ale jak mi lekarz powiedział, że jest wszystko ok, to mu wierzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...