Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Letka ,nie czarujmy sie i spojrzmy prawdzie w oczy heheh 🙂
A tak serio,to jak powiedzialam mezowi ze mam poczatki anemii,spodziewalam sie innej reakcji,a ten wysmial ,ze anemik jestem 😮w szoku bylam jak on mogl tak ,ale chyba mi sie udzielilo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jasna281288 napisał(a):
ja z długim jedna mam a reszte np kurtek to wystarczy jak narzucona bedzie najwyjzej sie nie dopne heh

no i oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
a ja ciagle glodna masakra nie wiem czy ta mala polyka wszystko i ja od nowa glodna jestem czy jak eh

ja tak tez mam,zalezy jaki dzien,a niekiedy jakos tak brak mi apetytu i smutno mi wtedy,ze nie jem ze smakiem tylko tak ,bo trzeba cos wszamac
Takze cieszmy sie ,ze ze smaczkiem jemy i dzidzi smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Anemia w ciąży nie jest niczym szczególnym, więc raczej nie wezmą nas za fenomen ciążowy 🙂
zostały mi już tylko dwa małe kawałki arbuzika 😞 jutro trzeba będzie zrobić nową dostawę

Zapomniałam o arbuzie!! Lecę do lodówki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc laseczki... ale mialam nadrabiana ... ale juz spoko dotarlam hee
Dziś byłam na zakupach i kupilam kolejne ubranko dla mojego synka , żółte spodenki , kaftanik zielony i czapeczkę zieloną ... uroczo ...
Wiec ja mam też apetyt zastanawiam się czy to normalne hee wiecznie jestem głodna ... znowu muszę coś zjeśc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to bez sensu przeciez dzieciece ubrania ile one materialu maja a niektore takie drogie sa a jak vat od 2012 wzrosnie na ubranka to nieciekawie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chwile znowu mnie nie było a Wy znowu....ech 🙂
właśnie wróciłąm od sąsiadów z Kubą bo był na urodzinach kolegi no i powiem Wam szczerze ze geba mi sie cieszy bo stwierdzili ze bardzo ladnie wygladam 😁ja to widze siebie jak hipopotamice ale cóż może zbyt krytycznna wobec siebie jestem.I sie oczywiście u nich najadłam ciasta bo juz niestety nie umiem sie powstrzymać !!!!!!!!!!!!
Co do imienia dla dziewczynki to i Laura i Larysa mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc laseczki... ale mialam nadrabiana ... ale juz spoko dotarlam hee
Dziś byłam na zakupach i kupilam kolejne ubranko dla mojego synka , żółte spodenki , kaftanik zielony i czapeczkę zieloną ... uroczo ...
Wiec ja mam też apetyt zastanawiam się czy to normalne hee wiecznie jestem głodna ... znowu muszę coś zjeśc...
Jak tam Wojtuś? Ja sobie wymyślilam ze kupie jakies zajefajne spioszki i dam kumpeli do pracy i wyhaftuje jakis super napis specjalnie z dedykacja dla tatusia, bo juz jestem zazdrosna, a co potem bedzie. Jak tylko Przemek polozy reke na brzuchu mala sie uspokaja a kopie jak szalona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Nasza radosc jest podwojna bo mi ginekolodzy mowili ze nigdy nie bede miala dzieci, a ja nie wierzylam i i tak sie zabezpieczalismy, dlatego wiem konkretnie kiedy zmalowane, nie planowalismy ale jestesmy PRZESZCZESLIWI


To faktycznie cudowny prezent od losu ...
A wojtek dziś spokojny , takie leniwe puk puk od czasu do czasu , zbiera sily na imprezke jutro ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Nasza radosc jest podwojna bo mi ginekolodzy mowili ze nigdy nie bede miala dzieci, a ja nie wierzylam i i tak sie zabezpieczalismy, dlatego wiem konkretnie kiedy zmalowane, nie planowalismy ale jestesmy PRZESZCZESLIWI


To faktycznie cudowny prezent od losu ...
A wojtek dziś spokojny , takie leniwe puk puk od czasu do czasu , zbiera sily na imprezke jutro ...
To prawda ze u Was taka zima sraszna byla? bo w telewizji pokazywali to masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...