Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Co za Kurwa z tym internetem wchodze na 1 strone zeby przeczytac i cos napisac jest godz 9,46 przechodze na druga stron jest 13,26 ...no co do Chu.....sie dzieje ...to pewno przez tego Obame....
nie denerwuj się bo też tak niedawno miałam,nie wiem czy to wina przeglądarki czy serwisu,moze za duzo bledow ma ciul wie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jem od czasu do czasu wątróbke( 4 kawełeczki robione jak schabowe ) , duzo pomidrowów z cebulka ( wiem Asiu ze nie moge hi hi ) , buraczków tartych i duzo warzywa i dobre mam badania ....Takze jak od czasu do czasu zjesz wątróbke na pewno teraz dzidzi nic nie bedzie kochana .....Ja jem cała ciaze i dzidzia rozwija sie prawidłowo 🙂

słyszałyście o tej nowej bakterii która juz uśmierciła kilka osób,jedna w krytycznym stanie lezy w klinice ? strach teraz kupowac cokolwiek w spozywczakach i trzeba patrzec skąd importują owe warzywa,pomidory mamy z działki,sałate rzadko jemy ale ogórków mojemu kazałam na razie nie jeść od ostatniego bólu brzuchu jaki miałam miesiac temu też już ich nie tykach. Najlepiej teraz na bazarach kupić od kogoś kto ma działke chyba że sie swoją ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
moja znajoma niedlugo bedzie rodzila drugie dziecko i jej mąż pewnego dnia powiedział " no chyba się nie boisz, co to dla ciebie juz mialas jeden porod, przeciez to bulka z masłem", ona niezle sie wkurzyla i mowi: kur... wsadz sobie do dupy parasolke rozłóż ja i wyjmij z powrotem ;-), ale się usmialam jak mi opowiadala, jej mężus oczywiście nic juz sie nie odezwal 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁ja pikole dobre to 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej laski 🙂
dzis mam wizytę na 3d i dowiem sie płci maleństwa, i czy jest zdrowe:_) trzymajcie kciuki.
p.s sukienka ślubna z wczoraj była przygotowana tylko wstępnie ( normalka) ale moja kuzynka powiedziała że wyglądam pięknie, a ona nie kłamie 😉 wiec źle chyba nie będzie. zostawiam długą do ziemi.
a teraz uciekam czekać na narzeczonego bo o 15 30 jedziemy buźka 😉


czekamy na relację i fotki maleństwa 🙂 🙂 🙂
Leer na pewno super będziesz wyglądać 🙂 po ślubie też koniecznie umieść foteczki 😁 my tu szczere i powiemy co i jak 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
kalais napisał(a):
moja znajoma niedlugo bedzie rodzila drugie dziecko i jej mąż pewnego dnia powiedział " no chyba się nie boisz, co to dla ciebie juz mialas jeden porod, przeciez to bulka z masłem", ona niezle sie wkurzyla i mowi: kur... wsadz sobie do dupy parasolke rozłóż ja i wyjmij z powrotem ;-), ale się usmialam jak mi opowiadala, jej mężus oczywiście nic juz sie nie odezwal 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁ja pikole dobre to 😁 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 hahahah dobrze mu powiedziała 🤪 🤪 🤪 najlepiej się wypowiadać tym którzy tego nie przeżyli i nie przeżyją 😜
ja się umówiłam dziś na USG na 8.06 na 17stą 😁 już się nie mogę doczekać 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
kalais napisał(a):
moja znajoma niedlugo bedzie rodzila drugie dziecko i jej mąż pewnego dnia powiedział " no chyba się nie boisz, co to dla ciebie juz mialas jeden porod, przeciez to bulka z masłem", ona niezle sie wkurzyla i mowi: kur... wsadz sobie do dupy parasolke rozłóż ja i wyjmij z powrotem ;-), ale się usmialam jak mi opowiadala, jej mężus oczywiście nic juz sie nie odezwal 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁ja pikole dobre to 😁 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 hahahah dobrze mu powiedziała 🤪 🤪 🤪 najlepiej się wypowiadać tym którzy tego nie przeżyli i nie przeżyją 😜
ja się umówiłam dziś na USG na 8.06 na 17stą 😁 już się nie mogę doczekać 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 😁 dobre a wiecie co Mój mi wczoraj wystrzelił... że on by nie mogł w ciąży chodzić bo by go brzuch bolał jak się powieksza 😮 i stwierdził że mam śmiszny pępek 😜 a wcale mi go nie wywaliło jesszcze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wróciłam z targu zzjajana jak dzika świnia 😮 duchota jak diabli... ja już się nie nadaje na dalekie eskapady a co bedzie póżniej 😲 😲
Wonka Ty się nie przejmuj ja też miałam na początku 54 potem spadłam do 52.5 a teraz już 59. Damy radę dzidzia wyssie. Wiecie co ja sobie kiedyś powtarzałam że w życiu nie chce karmić cyckiem 😲 a teraz zmieniłam zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
ja wróciłam z targu zzjajana jak dzika świnia 😮 duchota jak diabli... ja już się nie nadaje na dalekie eskapady a co bedzie póżniej 😲 😲
Wonka Ty się nie przejmuj ja też miałam na początku 54 potem spadłam do 52.5 a teraz już 59. Damy radę dzidzia wyssie. Wiecie co ja sobie kiedyś powtarzałam że w życiu nie chce karmić cyckiem 😲 a teraz zmieniłam zdanie 🙂


Ja od początku nastawiłam się na cycka i mam nadzieję, że się uda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej mi wlasnie przyszla pierwsza przytulanka dla malego
http://www.ceneo.pl/1545888

musze powiedziec ze fajna, zobaczymy co pomysli maly jak sie urodzi, slychac takie bicie serca i wlacza sie automatycznie na halas,

No to pierwszy prezent na dzień dziecka już jest 🙂 A jaka jest cena takiej owieczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
hej mi wlasnie przyszla pierwsza przytulanka dla malego
http://www.ceneo.pl/1545888

musze powiedziec ze fajna, zobaczymy co pomysli maly jak sie urodzi, slychac takie bicie serca i wlacza sie automatycznie na halas,

Iza moze i fajna,ale droga strasznie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cytuję za dzidziol.pl 23 tydzień ciąży:
"Co by powiedziało:
Ależ głośno się tu zrobiło - jak tu spać, kiedy przez jelita mamy nagle przebiegają gazy. Dobrze choć, że jednostajny rytm serca i szum krwi działają nam mnie uspokajająco, bo w przeciwnym razie po narodzinach musiałabym spać bez przerwy przez 2 miesiace, aby nadrobić zaległości!
O! Co to za ręka? Mama? Nie... Tata? Nie! To ten wścibski lekarz - już nie wystarcza mu podglądanie mnie przez USG, musi sobie jeszcze pouciskać!"
Genialne...Już wiem co wczoraj moja mała myślała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Cytuję za dzidziol.pl 23 tydzień ciąży:
"Co by powiedziało:
Ależ głośno się tu zrobiło - jak tu spać, kiedy przez jelita mamy nagle przebiegają gazy. Dobrze choć, że jednostajny rytm serca i szum krwi działają nam mnie uspokajająco, bo w przeciwnym razie po narodzinach musiałabym spać bez przerwy przez 2 miesiace, aby nadrobić zaległości!
O! Co to za ręka? Mama? Nie... Tata? Nie! To ten wścibski lekarz - już nie wystarcza mu podglądanie mnie przez USG, musi sobie jeszcze pouciskać!"
Genialne...Już wiem co wczoraj moja mała myślała 😁

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
iza131313 napisał(a):
hej mi wlasnie przyszla pierwsza przytulanka dla malego
http://www.ceneo.pl/1545888

musze powiedziec ze fajna, zobaczymy co pomysli maly jak sie urodzi, slychac takie bicie serca i wlacza sie automatycznie na halas,

Iza moze i fajna,ale droga strasznie..


jaka słodka;ja to bym ją chyba dla siebie zakupiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też byłam dziś w biedronie, zakupiłam szczoteczkę z grzebykiem i proszek do prania z płynem, reszta była mocno przebrana 🤨 aaaa no i tymka 😁

ta zabawka super ale fakt, cena zaporowa 🥴
cos mnie muli po obiadku, śpiąca się zrobiłam, mężu zasnął ale ja jakoś nie lubie w dzien spać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...