Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurcze... Mój M. wrócił z pracy w wisielczym humorze 😞 Nie chce powiedzieć o co chodzi, mówi że nic się nie stało, ale widzę że coś nie tak...
Postaram się go jutro wyciągnąć nad jezioro, może się zrelaksuje i będzie lepiej...
Remont rozgrzebany, ale przecież zdrowie psychiczne męża ważniejsze...
Zjedliśmy obiad i mała zaczęła kopać 🙂 Wreszcie miał okazje poczuć kopniaki, bo zawsze mała kopała jak tatuś był w pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
oj a ja właśnie rozmawiałam z moim M i już tak czekam , coraz bliżej naszego spotkania ... a jeszcze tyle do zrobienia ... kurka ... jutro troche załatwiania , popoludniu do szkoły rodzenia , a jeszcze zakupy ... i gotowanko ... ta pogoda mnie tylko przeraża takie upały ...

Karolcia a jak to bedzie po porodzie , tez bedziesz sama


Jak wojtuś sie nie pospieszy by przyjśc na świat w sierpniu to moj M wróci na wrzesień .... pazdziernik to napewno i może się uda też na listopad ... ale w tedy święta sama z maleństwem

szkoda troszke ....dobrze ze bedzie Wojtus 🙂 🙂ale masz kogos kto by ci pomogł jak M nie bedzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
oj a ja właśnie rozmawiałam z moim M i już tak czekam , coraz bliżej naszego spotkania ... a jeszcze tyle do zrobienia ... kurka ... jutro troche załatwiania , popoludniu do szkoły rodzenia , a jeszcze zakupy ... i gotowanko ... ta pogoda mnie tylko przeraża takie upały ...

Karolcia a jak to bedzie po porodzie , tez bedziesz sama


Jak wojtuś sie nie pospieszy by przyjśc na świat w sierpniu to moj M wróci na wrzesień .... pazdziernik to napewno i może się uda też na listopad ... ale w tedy święta sama z maleństwem


Kurcze. Nie masz lekko. Chociaż z drugiej strony jak już jest to 24h na dobę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
No mam skierowanie ... ale ja za wszystkie badania płaciłam jak do tej pory ! A to trzeba sobie kupic w aptece ta glukozę ??? nie wiedziała ??? myślałam że to dają gotowe do picia ????
To może mi któraś opowie jak to jest z tym badaniem bo ja jestem zielona....

idzie sie do apteki,prosi sie o glukoze do proby obciazenia glukozyi maszeruje do laboratorium ze skierowaniem od lekarza. Pisałyscie ze macie do wipicia 75g ? mi lekarz przepisał 50 g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
kurcze, właśnie przeczytałam w internecie, że na tym etapie ciąży w okresie upałów mogą wystąpić skurcze przedporodowe. Objawiają się one unoszeniem się macicy w górę i w dół, a ja jak leżę w łóżku często widzę, że mój brzuch drga w górę i w dół regularnie. A może też tak macie?

ja mam tylko jak mały kopie to trzesie mi sie brzuch 🙂

no to nie pocieszyłyście mnie. Mi się też rusza jak mały kopie, ale czasem jak leżę tak szybko mi sie unosi to do góry to na dół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlaśnie mi sie przypomniało jak wczoraj z Siostrą byłyśmy w "realu" a tam są kasy dla kobiet w ciąży i do 10 artykułów..no to mówie do niej dawaj tam i facet to usłyszał i wiecie,że wystrzelił jak z procy i mnie przegonił jeszcze do niego doszła jego lafirynda 😮 a widzieli że w ciąży jestem i że mam tylko jedną rzecz..megaaaa kolejka..duchota jak jasna cholera..mówie chodź gdzie indziej przcież nie będe tu stała tak długo z brzuchem..babka sie odwraca i mówi to czemu pani nic nie mówi..to pani święte prawo sie upominać!!ja do niej że niechciałam sie wpychać i że ciąża to widoczny stan i każdy powinien sam wiedzieć co trzeba zrobić i wykazać sie kulturą 🙂 przepuścili nas patrzymy a facet przed nami wyciąga z kosza chyba ze 30 artykułów .... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
kurcze, właśnie przeczytałam w internecie, że na tym etapie ciąży w okresie upałów mogą wystąpić skurcze przedporodowe. Objawiają się one unoszeniem się macicy w górę i w dół, a ja jak leżę w łóżku często widzę, że mój brzuch drga w górę i w dół regularnie. A może też tak macie?

ja mam tylko jak mały kopie to trzesie mi sie brzuch 🙂

no to nie pocieszyłyście mnie. Mi się też rusza jak mały kopie, ale czasem jak leżę tak szybko mi sie unosi to do góry to na dół.

w twoim przypadku to wygląda na stawianie sie macicy,a to raczej nie dobrze chociaz moze to tylko skurcze braxtona ktore przygotowuja do porodu,na tym etapie ciazy to normalne 😉 głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem z powrotem 🙂 wybyłam dziś z moim na zakupy popołudniu i na pyszne lodziki 😉 a potem zrobiliśmy pizze z przepisu Asiulki 😁 jak mnie wzieło tak musiałam dziś wszamać 😁 🤪 😁 😁 😁 ale powiem Wam że pyszna nam wyszła 😎
A wy widzę nie traciłyście czasu i naskrobałyście ponad 25 stron 😮 szalone... 😜
Karolinko no no jaka foteczka 🙂 super !!!
Leer nie potrzebnie się martwiłaś tym badaniem 🙂 bo wyniki jak najbardziej ok!! z tego co mi wiadomo to do 140 norma także jest super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Wlaśnie mi sie przypomniało jak wczoraj z Siostrą byłyśmy w "realu" a tam są kasy dla kobiet w ciąży i do 10 artykułów..no to mówie do niej dawaj tam i facet to usłyszał i wiecie,że wystrzelił jak z procy i mnie przegonił jeszcze do niego doszła jego lafirynda 😮 a widzieli że w ciąży jestem i że mam tylko jedną rzecz..megaaaa kolejka..duchota jak jasna cholera..mówie chodź gdzie indziej przcież nie będe tu stała tak długo z brzuchem..babka sie odwraca i mówi to czemu pani nic nie mówi..to pani święte prawo sie upominać!!ja do niej że niechciałam sie wpychać i że ciąża to widoczny stan i każdy powinien sam wiedzieć co trzeba zrobić i wykazać sie kulturą 🙂 przepuścili nas patrzymy a facet przed nami wyciąga z kosza chyba ze 30 artykułów .... 😮



No to faktycznie ... mi się zakupy podobaja w Auchanie bo tam jest specjalna kasa z pierszeństwem ... i tam pani kasjerka sama prosi ciężarne i pierwsze kasuje , a inne ludziska muszą przepuszczac , albo kase zmienic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wlaśnie mi sie przypomniało jak wczoraj z Siostrą byłyśmy w "realu" a tam są kasy dla kobiet w ciąży i do 10 artykułów..no to mówie do niej dawaj tam i facet to usłyszał i wiecie,że wystrzelił jak z procy i mnie przegonił jeszcze do niego doszła jego lafirynda 😮 a widzieli że w ciąży jestem i że mam tylko jedną rzecz..megaaaa kolejka..duchota jak jasna cholera..mówie chodź gdzie indziej przcież nie będe tu stała tak długo z brzuchem..babka sie odwraca i mówi to czemu pani nic nie mówi..to pani święte prawo sie upominać!!ja do niej że niechciałam sie wpychać i że ciąża to widoczny stan i każdy powinien sam wiedzieć co trzeba zrobić i wykazać sie kulturą 🙂 przepuścili nas patrzymy a facet przed nami wyciąga z kosza chyba ze 30 artykułów .... 😮



No to faktycznie ... mi się zakupy podobaja w Auchanie bo tam jest specjalna kasa z pierszeństwem ... i tam pani kasjerka sama prosi ciężarne i pierwsze kasuje , a inne ludziska muszą przepuszczac , albo kase zmienic ...


no właśnie to była ta kasa z "pierwszeństwem" to wina kasjerów powinni zwracać na to uwage..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wlaśnie mi sie przypomniało jak wczoraj z Siostrą byłyśmy w "realu" a tam są kasy dla kobiet w ciąży i do 10 artykułów..no to mówie do niej dawaj tam i facet to usłyszał i wiecie,że wystrzelił jak z procy i mnie przegonił jeszcze do niego doszła jego lafirynda 😮 a widzieli że w ciąży jestem i że mam tylko jedną rzecz..megaaaa kolejka..duchota jak jasna cholera..mówie chodź gdzie indziej przcież nie będe tu stała tak długo z brzuchem..babka sie odwraca i mówi to czemu pani nic nie mówi..to pani święte prawo sie upominać!!ja do niej że niechciałam sie wpychać i że ciąża to widoczny stan i każdy powinien sam wiedzieć co trzeba zrobić i wykazać sie kulturą 🙂 przepuścili nas patrzymy a facet przed nami wyciąga z kosza chyba ze 30 artykułów .... 😮



No to faktycznie ... mi się zakupy podobaja w Auchanie bo tam jest specjalna kasa z pierszeństwem ... i tam pani kasjerka sama prosi ciężarne i pierwsze kasuje , a inne ludziska muszą przepuszczac , albo kase zmienic ...


no właśnie to była ta kasa z "pierwszeństwem" to wina kasjerów powinni zwracać na to uwage..


ja tez lubie właśnie dlatego Auchan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Szkoda że tak nie jest w biedronce ... gdzie wiecznie pełno ludzisków ... się gapią jak zaczarowani , przepuścili by kobiete z brzuszkiem ...


no najlepsze to to że jest podział baby gapią sie na brzuch a faceci na cycki 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a ja wrociłam zła bo tak mi sie chciało truskawek i chce nadal a jak wracałam z Kuba z basenu to już babsztyla nie było 😠


ojoj niefajnie 🤨
pocieszę Cię Kochana że ja tak czekam na czereśnie ... by jutro kupic na targu mam taką ochotę... caly kilogram bym opyliła ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Szkoda że tak nie jest w biedronce ... gdzie wiecznie pełno ludzisków ... się gapią jak zaczarowani , przepuścili by kobiete z brzuszkiem ...


no najlepsze to to że jest podział baby gapią sie na brzuch a faceci na cycki 😁 😎


heee tak prędzej facet przepuści w kolecjce niż jakies wredne babsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a ja wrociłam zła bo tak mi sie chciało truskawek i chce nadal a jak wracałam z Kuba z basenu to już babsztyla nie było 😠


ojoj niefajnie 🤨
pocieszę Cię Kochana że ja tak czekam na czereśnie ... by jutro kupic na targu mam taką ochotę... caly kilogram bym opyliła ..

mi tez sie chce czeresi ,,,,,,a po ile juz sa ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...