Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Jestem WREDOTY MOJE!!!!

Ogłaszam,że nie padłam z głodu 😜 heheh mam sie dobrze,tylko nogi spuchły i wyglądają jak balerony 😮 fakt moze to dziwne ale zjadłam dzisiaj malusio i tak w łeb zachodze czy to normalne??


Widziałam,ze mnie obgadywałyście hehe Asiu dziękuje za smska i za troske 😘 i Agatko Tobie również..w ogóle dziękuje Wamwszystkim 🤪 😁 😁

dzisiaj zakupiłam sztruksy Emilce w Lidlu i śpioszki ale już nei w lidlu 😁 Przyszły mi sweterki i macam co chwile takie fajniusie są 🙂 zakupiłam sobie ręczniki nowe do szpitala i torbe w biedrze 🙂 nową pościel w łaty 🤪 😁 😁i szczotke do mycia butelek...zaraz zamówimy łóżeczko i materacyk dla Emilki a jutro jadymy po nowe łoże dla Nas 🤪 😁 😁

udany dzien!!!! 🤪 torba jak cza!prawda?mi kupil szaro-czarna ,a Ty jaka masz???


ja mam też z biedry szaro-zielona 😁 ale kupiona jakieś 2miechy temu za 25zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Jestem WREDOTY MOJE!!!!

Ogłaszam,że nie padłam z głodu 😜 heheh mam sie dobrze,tylko nogi spuchły i wyglądają jak balerony 😮 fakt moze to dziwne ale zjadłam dzisiaj malusio i tak w łeb zachodze czy to normalne??


Widziałam,ze mnie obgadywałyście hehe Asiu dziękuje za smska i za troske 😘 i Agatko Tobie również..w ogóle dziękuje Wamwszystkim 🤪 😁 😁

dzisiaj zakupiłam sztruksy Emilce w Lidlu i śpioszki ale już nei w lidlu 😁 Przyszły mi sweterki i macam co chwile takie fajniusie są 🙂 zakupiłam sobie ręczniki nowe do szpitala i torbe w biedrze 🙂 nową pościel w łaty 🤪 😁 😁i szczotke do mycia butelek...zaraz zamówimy łóżeczko i materacyk dla Emilki a jutro jadymy po nowe łoże dla Nas 🤪 😁 😁

udany dzien!!!! 🤪 torba jak cza!prawda?mi kupil szaro-czarna ,a Ty jaka masz???


ja mam też z biedry szaro-zielona 😁 ale kupiona jakieś 2miechy temu za 25zł


to Nasz wrześniówkowy znak rozpoznawczy hahah 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Jestem WREDOTY MOJE!!!!

Ogłaszam,że nie padłam z głodu 😜 heheh mam sie dobrze,tylko nogi spuchły i wyglądają jak balerony 😮 fakt moze to dziwne ale zjadłam dzisiaj malusio i tak w łeb zachodze czy to normalne??

ja mam rozowa torbe na kolkach heh


Widziałam,ze mnie obgadywałyście hehe Asiu dziękuje za smska i za troske 😘 i Agatko Tobie również..w ogóle dziękuje Wamwszystkim 🤪 😁 😁

dzisiaj zakupiłam sztruksy Emilce w Lidlu i śpioszki ale już nei w lidlu 😁 Przyszły mi sweterki i macam co chwile takie fajniusie są 🙂 zakupiłam sobie ręczniki nowe do szpitala i torbe w biedrze 🙂 nową pościel w łaty 🤪 😁 😁i szczotke do mycia butelek...zaraz zamówimy łóżeczko i materacyk dla Emilki a jutro jadymy po nowe łoże dla Nas 🤪 😁 😁

udany dzien!!!! 🤪 torba jak cza!prawda?mi kupil szaro-czarna ,a Ty jaka masz???


No torba wypassssss 😘ja mam czarno-czerwoną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
buhahahaha Wy to jesteście niesamowite 😁 😁 😁 😁 😁 Alfik rulezzzz..... 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
Ja po kąpieli , od dziś siadam jak człowiek w wannie a nie na klęczkach jak jakiś arab 😮 i wogóle opatentowałam nowy sposób noszenia wkładek do stanika 😁 Przykleiłam je do koszuli 😁 🤪 a że obcisła na cycach to będzie trzymać elegancko (dodatkowo je taśmą skleiłam żebym się nie obudziła z wkładkami na brzuchu albo na moim chłopie 😁 bo bym chyba padła )... niech te moje cycory choć w nocy odpoczną 🙃

Co z Zochą po wizycie ??????? nic nie pisała ?????a i Karolcia się nie odzywa już jakiś czas 🤨 🤔
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃ales wymyslila sposoba!!brawo!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


a Ty gdzieś była ? pewnie strzyżonko odchodziło przed jutrzejszą wizytą ? 🙃
Mnie już tak bolą te cycki że tylko czekam żeby je puścić wolno i nie mam zamiaru ich tłamsić w nocy 🙃 😁 cza sobie jakoś radzić 😜 zobaczymy co z tego wyjdzie 😜

wywalaj Kochana na wierch ,ja tez sie bym w staniorze nie wyspala 🙂'
a my z Kami pojadly Lepszejszą Pyszotę 🤪 jak nam dobrze 🙂Szakirka sie kąpie ,a po Niej ja bede walczyc z trawnikiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Jestem WREDOTY MOJE!!!!

Ogłaszam,że nie padłam z głodu 😜 heheh mam sie dobrze,tylko nogi spuchły i wyglądają jak balerony 😮 fakt moze to dziwne ale zjadłam dzisiaj malusio i tak w łeb zachodze czy to normalne??


Widziałam,ze mnie obgadywałyście hehe Asiu dziękuje za smska i za troske 😘 i Agatko Tobie również..w ogóle dziękuje Wamwszystkim 🤪 😁 😁

dzisiaj zakupiłam sztruksy Emilce w Lidlu i śpioszki ale już nei w lidlu 😁 Przyszły mi sweterki i macam co chwile takie fajniusie są 🙂 zakupiłam sobie ręczniki nowe do szpitala i torbe w biedrze 🙂 nową pościel w łaty 🤪 😁 😁i szczotke do mycia butelek...zaraz zamówimy łóżeczko i materacyk dla Emilki a jutro jadymy po nowe łoże dla Nas 🤪 😁 😁

udany dzien!!!! 🤪 torba jak cza!prawda?mi kupil szaro-czarna ,a Ty jaka masz???


No torba wypassssss 😘ja mam czarno-czerwoną 😁

hihi a mi wzial szaraka,bo mowil,ze wzor sie spodobal mu...eh ,wazne ,ze jest w co sie zabrac i to za te kase 🙂,bo ja mam taka Avonu,ale sie tam nie zapakuje ...a tu sie powinnam zmiescic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Jestem WREDOTY MOJE!!!!

Ogłaszam,że nie padłam z głodu 😜 heheh mam sie dobrze,tylko nogi spuchły i wyglądają jak balerony 😮 fakt moze to dziwne ale zjadłam dzisiaj malusio i tak w łeb zachodze czy to normalne??


Widziałam,ze mnie obgadywałyście hehe Asiu dziękuje za smska i za troske 😘 i Agatko Tobie również..w ogóle dziękuje Wamwszystkim 🤪 😁 😁

dzisiaj zakupiłam sztruksy Emilce w Lidlu i śpioszki ale już nei w lidlu 😁 Przyszły mi sweterki i macam co chwile takie fajniusie są 🙂 zakupiłam sobie ręczniki nowe do szpitala i torbe w biedrze 🙂 nową pościel w łaty 🤪 😁 😁i szczotke do mycia butelek...zaraz zamówimy łóżeczko i materacyk dla Emilki a jutro jadymy po nowe łoże dla Nas 🤪 😁 😁

udany dzien!!!! 🤪 torba jak cza!prawda?mi kupil szaro-czarna ,a Ty jaka masz???


ja mam też z biedry szaro-zielona 😁 ale kupiona jakieś 2miechy temu za 25zł
😁 😁 😁 😁 caly wrzesien zaopatrzony w Biedrze 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asia wow jaki awatarek i na foty lukłam 😁 no pięknie się prezentujesz 🤪
😁 😁 😁 😁 prawda? ,az flesz sie odbil od bieli mego ciala i nastala jasnosc .. 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
mykam Kobitki 😘 😘 😘 nogi mnie bolą jak diabli 😮 🤢 czas się wyłożyć 🙂
Miłej nocy 😘 😘 😘 😘 nie naskrobcie za dużo 😜

spij smacznie Kochana i tam nie opieraj sie swemu za naddto! 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
soj cza oczy zamykac jak sie prze, mnie tez zylki popekaly jak corcie pchalam, teraz to czlowiek madry.. no i na twarzy powychodzily mi takie malenkie kropeczki czerwone, ale to wlasnie z wysilku, kilka dni i wszystko zeszlo i z twarzy i z oczu...

a co do narodzin w urodziny, to z jednej strony fajnie z drugiej..hmmm, czy ja wiem, ja z corcia wyladowalam na porodowce w dzien swoich urodzin i urodzila sie dzien po.. i teraz jak swietujemy to razem, i oczewiscie corcia zawze bardziej wazniejsza od mamuni 😉


mi tak sie porobilo od zygania!!!! i oczy i kropki na twarzy!!

dobrzse,ze zlazlo...a dlugo mialas to???


nie. Jakieś dwa może 3 dni!!ale wyglądałam jak potwór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ide sie wyprysznicować i odpocząć..bo dzisiaj aktywny dzionek był 😉 jutro też jade z Siostrą na ostatnią przymiare sukni ślubnej..także postaram sie z Wami rano przywitać 😉 3majta sie i nie puszczajta (chyba ze z Mężulami ) hahah 🤪 😁 😁 DOBRANOCCCCCCCCC 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczynki ide sie wyprysznicować i odpocząć..bo dzisiaj aktywny dzionek był 😉 jutro też jade z Siostrą na ostatnią przymiare sukni ślubnej..także postaram sie z Wami rano przywitać 😉 3majta sie i nie puszczajta (chyba ze z Mężulami ) hahah 🤪 😁 😁 DOBRANOCCCCCCCCC 😘 😘
😘 😘 😘 😘 spij Kochana i odsapnij czasem troszku 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przynajmniej jedno dobre w tym szpitalu.Dowiedziałam się jak torbę spakować tzn. wiecie co dzidzi wziąć a co niekoniecznie.
Wy mówicie że w staniku nie l;ubicie spać.Ja też tego nie znoszę ale niestety od 16 tygodnia w sportowym idę nynać bo inaczej to bym chyba codziennie pościel musiała wymieniać...W takim zwykłym to bym raczej wariacji dostała ale sportowy to jeszcze zdzierżę.Byłoby jeszcze lepiej ale wiadomo jak swędzi to najgorzej tam gdzie coś obciera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
no to ja jako straznik " Texasu wrzesniowek" pozostaje na posterunku jeszcze dwie godzinki 😉
😁 😁 😁 😁
Spijcie smacznie,a nasza Madzia czuwa nad naszym snem 🙂
padam na cyce ,ale cza si oporzadzic ...brzuch twardy jak diabli... 😮 😮 😮 no nic ide..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
no to ja jako straznik " Texasu wrzesniowek" pozostaje na posterunku jeszcze dwie godzinki 😉
😁 😁 😁 😁
Spijcie smacznie,a nasza Madzia czuwa nad naszym snem 🙂
padam na cyce ,ale cza si oporzadzic ...brzuch twardy jak diabli... 😮 😮 😮 no nic ide..


Tak jest prosze Pani 🙂

Dobranoc brzuszki, spijcie spokojnie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Troszkę poczytałam...
czarnulko materac ma podobno przyjść jutro... Po kilku interwencjach telefonicznych 😞 mam dostać pościel w ramach przeprosin - czekam dwa tygodnie na przesyłkę.

to co oni odwalili ...ja tez u nich zamawiałam...

a co zamawiałaś? i kiedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Troszkę poczytałam...
czarnulko materac ma podobno przyjść jutro... Po kilku interwencjach telefonicznych 😞 mam dostać pościel w ramach przeprosin - czekam dwa tygodnie na przesyłkę.

to co oni odwalili ...ja tez u nich zamawiałam...

a co zamawiałaś? i kiedy?

posciel , materac i rozek i w ciagu 7 dni mam dostac przesyłke , a co ci powiedzieli ze dkaczego tak pozno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...