Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Siema brzusie i mamusie ,..... 🙂 🙂
Jestesmy i my .....w koncu.....
Iza dalej w szpitalu .....czekaja az sie zakonczy 36 tydz.....i zaczna wywoływac bo dzisiaj z nia pisałam , martwi sie biedna ze nie ma wypranego fotelila....a ja do niej o to sie nie martw ....wszystko bedzie dobrze zebyscie byli tylko zdrowi i szybko do nas wyszli....
Martusia 22 ...pisała ze nie ma neta ......pytała sie co tam u nas wiec jej napisała , co z Iza ze Leer na rowerze hi hi , Marta po wizycie, ma bardzo mało wod , skurcze na ktg jej wyszły jakies wiekszei co drugi dzien ma kontrole na ktg i wod w szpitalu...Mały wazy 3200,rozwarcia jeszcze nie ma ....
Nie wiem jak Wy ale u mnie tragedia JA CHCE JUZ RODZIC,...., boli mnie strasznie krocze, nogi i rece puchna , cisnienie mi sie podnosi cały czas , jakies dusznosci ,,,,ja pierdziele co sie dzieje do diabła ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie brzuchatki! zaraz padnę na pyszczek, byłam na przeglądzie, wszystko zamknięte na 4 spusty... w niedzielę jestem z ginem umówiona na usg, więc będę wiedziała więcej 🙂 byłam na ostatnim spotkaniu szkoły rodzenia, większość dziewczyn z grupy rozpakowana,jedna urodziła w piątek mąż był i zdał relację, ogólnie zadowolony 🙂
Szotka wszystkiego najlepszego! Gratuluję dziewczyny udanych wizyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
torba spakowana udało nam się w jedną pomieścić a nawet zapakowałam więcej niż potrzeba 🙂, mała szaleje, brzuch boli, twardy, masakra ale mam nadzieję że dziś będziemy spać, sprawy papierkowe ogarnięte na bieżąco 🙂. Jutro w planach fryzjer, idę z obstawą 😁, chyba że będę się czuła tak jak dzisiaj to nigdzie nie wyruszę 😞, Mąż stęka ale dochodzi do zdrowia 🙂. ja idę myju myju i jeszcze poczytam co się działo u was,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
jeszcze jedno pytanko mam wiem ze moze to glupie ale nie moge z mezem dogadac sie w tej kwesti. chodzi o to ze wynajmujemy mieszkanie i nie mozemy sie tu zameldowac no i maz jest zameldowany u swoich rodzicow a ja u swoich i kurcze nie chce zeby mala u tesciow byla zamelodowana tylko zeby ze mna byla..on gada dziecko przy ojcu bedzie ja sie nie zgadzam!.jak uwazacie?

Marta u nas jest taka sama sytuacja. Ja jestem zameldowana w Lesznie, a mój Tomek w Poznaniu u swoich rodziców. Szczerze mówiąc nie wiem, jak będzie z Małą...jeszcze nie rozmawialiśmy o tym 🙂
z tego co mi wiadomo dziecko jest automatycznie meldowane tam gdzie jego matka 🙂 nie slyszalam o innej wersji poki co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam tylko na chwilę a tu już pustki... Cóż, taka pora...
Jutro o 11 wizyta u dżina i ma mi zrobić usg (wreszcie), może się dowiem ile waży moje słoniątko. Od dwóch tygodni drętwieje mi prawa ręka, więc nie uwierzę jak mi powie, że 2,5 kg. Miałam dzisiaj spotkanie z położną, która swoim spokojem i optymizmem zaraża wszystkich dookoła. Mam wrażenie, że przekonała mojego Michała do porodu rodzinnego 😁 Zdam Wam jutro relację z wizyty 🙂 Trzymajcie się brzusie i dobranoc
PS Czy są wśród nas już mamy? Bo nie mam siły czytać relacji z dwóch dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki ,ja mam oczy jak 5zl i dopiero Was nadrobilam...Andru na nocce ,mi jakos smutno kurcze chyba nie usne...poddenerwowana jestem zdeka ...ech sprawy rodzinne ..mam mega problemy z moja mama ..martwie sie strasznie i niewiem jak pomoc..ale wole nie pisac ,bo nerwy i bezsilnosc mnie niosa...
Dziewczynki dajcie znac jutro(dzis znaczy)jak tam po wizytach...
Aga fajnie ,ze sie odezwalas ,ale prosimy o kontakt min.raz dziennie ....my sie tu martwimy ,Ania100 tez fajnie,ze wrocilas 🙂
Szotko wszystkiego najlepszego (spoznilam sie ponad godzine ..wybacz)ale zycze Ci bys dotrwala do terminu spokojnie,bezbolesnie urodzila w zdrowku Twoim i Dzidziulki 😘
Martula no ja proponuje zalatwic te spr w domku ,bo wszystkie juz przedstawilysmy swoje zdanie na ten temat , radzilysmy ,kazda sie wkurza tylko ,bo naprawde Cie szkoda dziewczyno..Mam nadz,ze Twoj Mezul wkoncu dojrzeje ....i trzymam kciuki ,oby sie Wam udalo....
Gusi mi szkoda ,kurcze bidulka...ciekawe co tam u Niej...Karolcia ja tez nie mam Jej nr.. 😞
Kasiu ,fajnie ze po wizytce oki ,juz z goreczki a 14kg to naprawde super wynik 🙂Dla pociechy ja juz mam 17na plus hihi 😉
cos mialam pisac ale zakret ze mnie totalny..
Dorcia siedzi za cicho....
sciskam Was moje piekne i ide Rybki nakarmic o ... 🤪 😉 😘
spijcie smacznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Wpadłam tylko na chwilę a tu już pustki... Cóż, taka pora...
Jutro o 11 wizyta u dżina i ma mi zrobić usg (wreszcie), może się dowiem ile waży moje słoniątko. Od dwóch tygodni drętwieje mi prawa ręka, więc nie uwierzę jak mi powie, że 2,5 kg. Miałam dzisiaj spotkanie z położną, która swoim spokojem i optymizmem zaraża wszystkich dookoła. Mam wrażenie, że przekonała mojego Michała do porodu rodzinnego 😁 Zdam Wam jutro relację z wizyty 🙂 Trzymajcie się brzusie i dobranoc
PS Czy są wśród nas już mamy? Bo nie mam siły czytać relacji z dwóch dni...

jeszcze jestesmy w dwupakach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się odliczam... noc w końcu przespana .. ale znowu śniły mi się jakieś bzdury że Zosia wielkości calineczki i że niezdolna do życia... ehh... dobrze że jak się budze to Ona już szaleje w brzuszku bo inaczj bym oszalała....
u mnie w rodzinie ze 3 lata temu był taki przypadek że cała ciążą była ok.. a z w końcu dziewczyna urodziłą w 8 miesiącu i mały przeżył pod aparaturami 2 dni... miał zapalenie płuc...a ona nawet kataru w tym czasie nie miałą.. fakt że ona się mądrze w tej ciąży nie zachowywała bo przez cały czas mąż jej powtarzał ze jest gruba więc ona sie odchudzała i skończyło się tak jak się skończyło... teraz dzień w dzień są na cmentarzu ... a to już tyle czasu minęło...
Pewnie stąd mam takie jakieś schizy.... Do tego wszyscy mi powtarzają ze mam mały brzuszek wiec to jeszcze nie czas i ze mała jeszcze musi rosnąć... i wszystko to razem daje sny o chorej calineczce... szok...
Ja gdzieś po cichu mam nadzieję że już niebawem przytulę moja śliczną zdrowiutką Zosieńkę ... nie mogę sie doczekać... bolą mnie plecy w krzyżu, pachwiny, biodra, brzuch jak na okres przez większość czasu, piersi że sie dotknąć ciężko więc generalnie marzę o rozpakowaniu... ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 mnie nic nie boli prócz tego że bardzo mi popuchneły nogi i rece ;/
Już w ten weekend wprowadzanko na SWOJE jupi !!!!!! 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Podarunek od mojego szwagra hihi 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/4604609020.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7605/4604609020.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 mnie nic nie boli prócz tego że bardzo mi popuchneły nogi i rece ;/
Już w ten weekend wprowadzanko na SWOJE jupi !!!!!! 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Podarunek od mojego szwagra hihi 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/4604609020.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7605/4604609020.jpg[/IMG][/URL]

też mam taki znak z Szymonem 🙂 to super z tym mieszkankiem, zdążyliście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 mnie nic nie boli prócz tego że bardzo mi popuchneły nogi i rece ;/
Już w ten weekend wprowadzanko na SWOJE jupi !!!!!! 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Podarunek od mojego szwagra hihi 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/4604609020.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7605/4604609020.jpg[/IMG][/URL]

też mam taki znak z Szymonem 🙂 to super z tym mieszkankiem, zdążyliście 🙂

na głowie stawałam zeby tylko po powrocie moich rodziców przenieść sie do siebie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki 🙂 u mnie noc minęła jako tako , oprócz wizyt w WC dość przespałam tą noc ale to chyba skutek zmęczenia ! Zapowiada się następny mega upalny dzień 🤢 Dopijam kawkę i zaczynam pakowanie torb 🙂
Ale dziś dużo wizyt 😁 czekamy na relację w takim układzie 🙂 Luizka , Czarnulka , Justyna , Letka i Kamiska 😁 będzie ok!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema brzusie i mamusie ,..... 🙂 🙂
Jestesmy i my .....w koncu.....
Iza dalej w szpitalu .....czekaja az sie zakonczy 36 tydz.....i zaczna wywoływac bo dzisiaj z nia pisałam , martwi sie biedna ze nie ma wypranego fotelila....a ja do niej o to sie nie martw ....wszystko bedzie dobrze zebyscie byli tylko zdrowi i szybko do nas wyszli....
Martusia 22 ...pisała ze nie ma neta ......pytała sie co tam u nas wiec jej napisała , co z Iza ze Leer na rowerze hi hi , Marta po wizycie, ma bardzo mało wod , skurcze na ktg jej wyszły jakies wiekszei co drugi dzien ma kontrole na ktg i wod w szpitalu...Mały wazy 3200,rozwarcia jeszcze nie ma ....
Nie wiem jak Wy ale u mnie tragedia JA CHCE JUZ RODZIC,...., boli mnie strasznie krocze, nogi i rece puchna , cisnienie mi sie podnosi cały czas , jakies dusznosci ,,,,ja pierdziele co sie dzieje do diabła ......


no masz ... Izka jednak wyjdzie z maluszkiem 🤔 będzie dobrze ! 🙂 a z Martuchą też jaja ale ona już na samym finiszu więc może i jej sprowokują 🙂 jak tych wód tak mało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 mnie nic nie boli prócz tego że bardzo mi popuchneły nogi i rece ;/
Już w ten weekend wprowadzanko na SWOJE jupi !!!!!! 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Podarunek od mojego szwagra hihi 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/4604609020.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7605/4604609020.jpg[/IMG][/URL]


super ta zawieszka 😁 muszę taką zakupić ino gdzie 🤨 🤔 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...