Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jakos dzis pusto

nawet Asia nie zajrzała z jakąś wyżerką.. pewnie juz sadzą bąki z Anią 🤪 🤪
a zebys wiedziala ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
kurde skrety kich...teraz bede mylic ze skurczami -ze niby rodze 😁 😁 😁 😁 😁 😁


😁 😁 no uwazaj bo pojedziesz z tym na Ip zrobia ktg uznają ze skurcze mega a ty zamiast dziecko wydac wypuscisz im bącura w twarz hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
MAMY KOLEJNEGO, JUŻ 16-GO BOBASKA - DZIŚ O 18.40 PRZYSZŁA NA ŚWIAT ZUZIA OD MPH. 10 PKT, 3 KG I 56 CM 🙂

WOW 🤪 super.. co człowiek wejdzie na brzuszek to nowe wieści 🙂 Dużo zdrówka dla małej Zuzi!!!!! Czyżby dziewczynki zostały dopuszczone do głosu??? 😉

Słodkich snów!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane!!
Marta MPH gratuluję 🙂 🙂 🙂 🙂
Gosix śliczna córeczka!!!!!!!!!!
U mnie noc spokojna, bez skurczy żadnych...Mała znów wieczorem szalała jak opętana, teraz chyba odsypia jeszcze 🙂 I ja też jeszcze poleżakuję chwilowo 🙂
Miłego poranka Dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
Nocka calkiem przespana z 1 spacerkiem, i nie ma za oknem skwaru wiec jestem cała happy, szamam sniadnako obejrze cosik z seriali i jakis maly spacer z zakupkami wyprobuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
a tak poza tym to witajcie 😜 😜

dopiero sie obudzilam, ale czuje, ze jeszcze mi mało ☺️ ☺️ ostatnio moge spac całymi dniami... budzę się zamulona i do tego z bólem głowy... ehhh 😞 😞

Gratulacje dla mph 😘

to chyba jakies przypadlosci naszych dni ciazy, ja tez mam bol glowy po obudzeniu od 3 dni:/
a jak probuje jeszcze sie polozyc to nie daje rady juz usnąc:/
to co ktora pierwsza 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny ale ze mną to żadna by się nie chciała zamienić na nocki...
Tak jak pisałam od rana przy każdym podtarciu odrobina krwi(spoko zdarza się przy odejściu czopa),popołudniu bóle uwaga...podbrzusza i ciśnienie na kibelek(jak juz poszłam to nic z tego...)bolało mega i puszczało(myślę sobie dobra to jakieś dziwne skurcze poczekam czy sie wzmocnią i wyregulują)No i z tym postanowieniem się położyłam.Nic się nie wyregulowało po prostu co jakiś czas udawało mi się drzemnąć na bliżej nieokreśloną chwilę.Nawet raz całą godzinę przespałam.
Myślę sobie dupa blada Aga szykuj się.Ale nie ok 5 rano wszystko się uspokoiło.Mała pare razy kontrolniaka pod żebro strzeliła(że u niej wszystko ok).No o 8 powtóreczka z bólem.To maszeruję do kibelka,siadam a tam pluuum.... 😮 zaglądam(tak zaglądam do kibelka) a tam taka brązowa plamka wielkości może 2zł.No.... osławiony czop stwierdził że mnie opuści.Ale ten kolor...Nie za ciemny?
No i ja dalej siedzę i się głowię nad tym i czekam na rozwój wypadków.Ala daje kontrolniaki więc bez paniki.Tylko kuuurde moja cierpliwość i samokontrola też mają swoje granice...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
asiulenka napisał(a):
a tak poza tym to witajcie 😜 😜

dopiero sie obudzilam, ale czuje, ze jeszcze mi mało ☺️ ☺️ ostatnio moge spac całymi dniami... budzę się zamulona i do tego z bólem głowy... ehhh 😞 😞

Gratulacje dla mph 😘

to chyba jakies przypadlosci naszych dni ciazy, ja tez mam bol glowy po obudzeniu od 3 dni:/
a jak probuje jeszcze sie polozyc to nie daje rady juz usnąc:/
to co ktora pierwsza 😜 😜


jaaaaaa błagam jaaaaa bo już nie wiem co ze soba zrobić...wolałabym nie miec żadnych objawów to bym wiedziała że mam jeszcze czas.a tak?cały czas na bombie zegarowej...A wcześniej tak spokojnie podchodziłam do tego że w terminie urodze,wcale mi się nie spieszyło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Oj dziewczyny ale ze mną to żadna by się nie chciała zamienić na nocki...
Tak jak pisałam od rana przy każdym podtarciu odrobina krwi(spoko zdarza się przy odejściu czopa),popołudniu bóle uwaga...podbrzusza i ciśnienie na kibelek(jak juz poszłam to nic z tego...)bolało mega i puszczało(myślę sobie dobra to jakieś dziwne skurcze poczekam czy sie wzmocnią i wyregulują)No i z tym postanowieniem się położyłam.Nic się nie wyregulowało po prostu co jakiś czas udawało mi się drzemnąć na bliżej nieokreśloną chwilę.Nawet raz całą godzinę przespałam.
Myślę sobie dupa blada Aga szykuj się.Ale nie ok 5 rano wszystko się uspokoiło.Mała pare razy kontrolniaka pod żebro strzeliła(że u niej wszystko ok).No o 8 powtóreczka z bólem.To maszeruję do kibelka,siadam a tam pluuum.... 😮 zaglądam(tak zaglądam do kibelka) a tam taka brązowa plamka wielkości może 2zł.No.... osławiony czop stwierdził że mnie opuści.Ale ten kolor...Nie za ciemny?
No i ja dalej siedzę i się głowię nad tym i czekam na rozwój wypadków.Ala daje kontrolniaki więc bez paniki.Tylko kuuurde moja cierpliwość i samokontrola też mają swoje granice...

ja proponuje udać sie do lekarza,żebyś później nie rodziła przy komputerze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
asiulenka napisał(a):
a tak poza tym to witajcie 😜 😜

dopiero sie obudzilam, ale czuje, ze jeszcze mi mało ☺️ ☺️ ostatnio moge spac całymi dniami... budzę się zamulona i do tego z bólem głowy... ehhh 😞 😞

Gratulacje dla mph 😘

to chyba jakies przypadlosci naszych dni ciazy, ja tez mam bol glowy po obudzeniu od 3 dni:/
a jak probuje jeszcze sie polozyc to nie daje rady juz usnąc:/
to co ktora pierwsza 😜 😜

ja tam mam jeszcze czas choc nie powiem ,że juz bym chciała 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Oj dziewczyny ale ze mną to żadna by się nie chciała zamienić na nocki...
Tak jak pisałam od rana przy każdym podtarciu odrobina krwi(spoko zdarza się przy odejściu czopa),popołudniu bóle uwaga...podbrzusza i ciśnienie na kibelek(jak juz poszłam to nic z tego...)bolało mega i puszczało(myślę sobie dobra to jakieś dziwne skurcze poczekam czy sie wzmocnią i wyregulują)No i z tym postanowieniem się położyłam.Nic się nie wyregulowało po prostu co jakiś czas udawało mi się drzemnąć na bliżej nieokreśloną chwilę.Nawet raz całą godzinę przespałam.
Myślę sobie dupa blada Aga szykuj się.Ale nie ok 5 rano wszystko się uspokoiło.Mała pare razy kontrolniaka pod żebro strzeliła(że u niej wszystko ok).No o 8 powtóreczka z bólem.To maszeruję do kibelka,siadam a tam pluuum.... 😮 zaglądam(tak zaglądam do kibelka) a tam taka brązowa plamka wielkości może 2zł.No.... osławiony czop stwierdził że mnie opuści.Ale ten kolor...Nie za ciemny?
No i ja dalej siedzę i się głowię nad tym i czekam na rozwój wypadków.Ala daje kontrolniaki więc bez paniki.Tylko kuuurde moja cierpliwość i samokontrola też mają swoje granice...

Aga ja bym chyba nie czekała,tylko poszłabym to skontrolować do lekarza....kurcze może się zaczyna,a jeśli nie to się uspokoisz przynajmniej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...