Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kingae napisał(a):
Strasznie dużo chcą Wasi lekarze za wizyty i za usg genetyczne. Zdaję sobie sprawę że w dużym mieście ceny są inne niż w malutkich jak moje ale ja płacę za wizytę 80 zł i nie dopłacam nic za usg, za genetyczne również.

W Łodzi w dobrych klinikach takie ceny to raczej norma;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malstep napisał(a):
kingae napisał(a):
Strasznie dużo chcą Wasi lekarze za wizyty i za usg genetyczne. Zdaję sobie sprawę że w dużym mieście ceny są inne niż w malutkich jak moje ale ja płacę za wizytę 80 zł i nie dopłacam nic za usg, za genetyczne również.

W Łodzi w dobrych klinikach takie ceny to raczej norma;-(

a co do Usg,to genetyczne myślisz o przeziernści karku?
My pisałysmy o tescie genetycznym z krwi,odnośnie chorób genetycznych,to jest dodatkowe badanie i przez wielu lekarzy nawet nie wspomniane w trakcie prowadzenia ciazy.Dlatego kosztuje;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneti
no to tez masz ladna dawke duphastonu. moze gdyby jeszcze ta luteine Ci wlaczyl? ona jest dopochwowa, bardzo tania w przeciwienstwie do duphastonu. wazne ze juz nie plamisz.bedzie oki.. mi leki bardzo pomogly-po krwiaku ani sladu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
malstep
hej, ja też będę rodziła w Łodzi- mieszkam w okolicy, póki co nie zastanawiałam się jeszcze szczególnie nad szpitalem ale myślę że to będzie kopernik lub matka polka.. więc kto wie- może się spotkamy 🙂

a skąd dokładnie jesteś? Polecam Matke Polke,moja siostra urodziła tam 2 dzieci.I też u dr.Krekory,rewelacyjny lekarz;-)Polecam wszystkim kobietom ktore chcą czuc się bezpiecznie przez caly ten okres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
jestem z katowic ale b. dobre opinie slyszalam tez o dr szafliku w lodzi

Szaflik rewelacja! ale on juz jako tako nie przyjmuje, zajmuje się leczeniem płodów jeszcze w łonie matki,a Krekora jest jego uczniem,sam mi go polecił;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
mph napisał(a):
jestem z katowic ale b. dobre opinie slyszalam tez o dr szafliku w lodzi

Szaflik rewelacja! ale on juz jako tako nie przyjmuje, zajmuje się leczeniem płodów jeszcze w łonie matki,a Krekora jest jego uczniem,sam mi go polecił;-)


to napewno jestes w swietnych rekach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
U mnie wizyta 160 zl(usg+badanie reczne),lekarz dostepny telefonicznie 24h na dobe.
usg prenatalne 250zl+ test papa(w cenie)
oczywiscie bede robila

popieram,każdego przekonuje do tego badania,choć sama jestem w nerwach,bo jeszcze czekam na wyniki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
mph napisał(a):
U mnie wizyta 160 zl(usg+badanie reczne),lekarz dostepny telefonicznie 24h na dobe.
usg prenatalne 250zl+ test papa(w cenie)
oczywiscie bede robila

popieram,każdego przekonuje do tego badania,choć sama jestem w nerwach,bo jeszcze czekam na wyniki;-)


ja prenatalne mam w poniedzialek i odrazu oddaje krew na pappe-wynik po tygodniu. musi byc dobrze,ale nerwy zawsze sa:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneti napisał(a):
Malstep pewnie się widziałyśmy 🙂 wczoraj byłam na wizycie a teraz idę 19.03 a Ty?

Ja tez bylam wczoraj na 15.10,powiem ci ze w tych godzinach jest super bo mało pacjentek jest i nie ma tloku. teraz idę 22.03,a potem na USG połówkowe na poczatku kwietnia ,ale już do pokoju obok do tego drugiego dr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Aneti napisał(a):
Malstep pewnie się widziałyśmy 🙂 wczoraj byłam na wizycie a teraz idę 19.03 a Ty?

Ja tez bylam wczoraj na 15.10,powiem ci ze w tych godzinach jest super bo mało pacjentek jest i nie ma tloku. teraz idę 22.03,a potem na USG połówkowe na poczatku kwietnia ,ale już do pokoju obok do tego drugiego dr.



ja byłam na 15.40 ale najpierw miałam USG genetyczne w gab 6 a później 16.10 wizyta u dr Krekory także się chyba rozminęłyśmy 🙂 też lubię tak być wcześniej, bo jest luźniej najgorzej to mieć wizytę tak ok 19 to jest masakra, tłumy są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneti napisał(a):
malstep napisał(a):
Aneti napisał(a):
Malstep pewnie się widziałyśmy 🙂 wczoraj byłam na wizycie a teraz idę 19.03 a Ty?

Ja tez bylam wczoraj na 15.10,powiem ci ze w tych godzinach jest super bo mało pacjentek jest i nie ma tloku. teraz idę 22.03,a potem na USG połówkowe na poczatku kwietnia ,ale już do pokoju obok do tego drugiego dr.



ja byłam na 15.40 ale najpierw miałam USG genetyczne w gab 6 a później 16.10 wizyta u dr Krekory także się chyba rozminęłyśmy 🙂 też lubię tak być wcześniej, bo jest luźniej najgorzej to mieć wizytę tak ok 19 to jest masakra, tłumy są.

No tak,bo Prima medzie od 12 tc,(WLAŚNIE ZACZYNA OD TEGO GENETYCZNEGO) usg robi ten drugi lekarz,choroba zapmniałam jak on się nazywa;-) Ale podobno zna sie na rzeczy i jest dobrym specjalistom od USG.
Co do wizyt to zdażylo mi się być kiedyś koło 19,masakra,dużo ludzi. Dlatego teraz umawiam się wcześniej.
W sumie chodze do dr.Krekory już od roku.Pomógł mi po stracie poprzedniej ciąży, w 7 tygodnię.Zrobił stosowne badania,dał leki,i kazał przyjść z pozytywnym testem,i udało się.A teraz nie wyobrażam sobie żeby ktos inny niz on prowadzil moja ciążę.Tamtą straconą niestety prowadził ktoś inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malstep twoja historia jest bardzo podobna do mojej ja trafiłam do dr Krekory pół roku temu też po stracie w 6 tc i dokładnie tak jak Ty badania, leki i test pozytywny 🙂
Też jestem bardzo zadowolona z dr Krekory czuję się bezpiecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale żeście się rozpisały 😁 😁

ja za wizyte płace 100 zł. na usg chodze do innego lekarza, bierze 150 zł za ocenę 1 trymestru ( w tym te badania karku i kosci nosowej, serca itp ), potem w 2 trymestrze też bierze 150 zł a w 3 bierze 100 zł

ja testu z krwi nie robię. 250 zł to dla mnie dużo a i tak wynik nic u mnie nie zmieni. Z przezirności karku tez będę miała obraz prawdopodobieństwa chorób genetycznych.

Zrobiłam pierwszy raz racuchy z jabłkami 🙂 wyszły nawet nawet, tylko utarłam jabłka na małych oczkach i prawie ich nie czuć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneti napisał(a):
Malstep twoja historia jest bardzo podobna do mojej ja trafiłam do dr Krekory pół roku temu też po stracie w 6 tc i dokładnie tak jak Ty badania, leki i test pozytywny 🙂
Też jestem bardzo zadowolona z dr Krekory czuję się bezpiecznie 🙂

To tym bardziej utwierdza mnie twoja odpowierz ze obydwie trafiłysmy w świetne ręce;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja straciłam pierwsze maleństwo w 7 tc. to było w listopadzie 2010 . Byłam u 2 specjalistów którzy powiedzieli, że nie ma co czekać kilku miesięcy tylko zabierać się do roboty, jak organizm będzie gotowy to sam załapie. no i załapał już w grudniu 🙂 troszkę się martwiłam czy to nie za szybko ale wszystko jest ok, 10 marca kolejne usg i już się nie mogę doczekać.

a na racuchy z jabłkami to narobiłaś mi ochoty 🙂 mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba zmienie lekarza bo piszecie o tylu badaniach o ktorych moj lekarz nawwet nie wspomniał, jedyne badania krwi to mialam na grupe toksoplazmoze cukier i cos jeszcze na poczatku, o papa nawet nie wspomnial, nawet nie slyszalam serduszka a juz dziewczyny od 10tc maja a ja juz w 15 i nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
Ja straciłam pierwsze maleństwo w 7 tc. to było w listopadzie 2010 . Byłam u 2 specjalistów którzy powiedzieli, że nie ma co czekać kilku miesięcy tylko zabierać się do roboty, jak organizm będzie gotowy to sam załapie. no i załapał już w grudniu 🙂 troszkę się martwiłam czy to nie za szybko ale wszystko jest ok, 10 marca kolejne usg i już się nie mogę doczekać.

a na racuchy z jabłkami to narobiłaś mi ochoty 🙂 mniam mniam

To rzeczywiscie szybko zabraliście sie do roboty;-) i dobrze,teraz na pewno wszystko będzie oki;-)
My z mężem zaczeliśmy starać się po 6 miesiącach,jakosś wcześniej nie byłam gotowa,i udało się za pierwszym razem.Widocznie tak musiało być;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
ja chyba zmienie lekarza bo piszecie o tylu badaniach o ktorych moj lekarz nawwet nie wspomniał, jedyne badania krwi to mialam na grupe toksoplazmoze cukier i cos jeszcze na poczatku, o papa nawet nie wspomnial, nawet nie slyszalam serduszka a juz dziewczyny od 10tc maja a ja juz w 15 i nic


a nie miałaś usg prenatalnego? każda cięzarna powinna miec zrobione dokładne badania między 11 a 14 tc no i tam jak njabardziej bicie zerduszka powinnas słyszeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet nie wiem na czum to usg polega, mialam pierwsze usg przez brzusz i chyba widzialam jak serduszko bije widzialam tyleczek kregoslup i chyba mozg ale lakarz nie powiedzial mi co jest co ani co sprawdza tylko tyle ze nie dalo sie zmierzyc bo za bardzo sie rusza a i widzialam jak przebiera nozkami, strtasznie szybko he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...