Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
u mnie też słonko ale wiatr jak cholera 😠 od jutra mam nadzieje że się wypogodzi ... tak zresztą zapowiadają a co będzie to się okaże . Ja mam wizytę u mojego czarnulka w czwartek , ciekawa jestem co mi się z tą krwią porobiło 😮
No ja też jestem ciekawa co mi jutro powie na temat tych wyników świetnych 😮 😮 😮Mi i w krwi i w moczu jakieś gówna powyłaziły...


mi to samo 😮 w krwi za mało hematokrytu za dużo leukocytów i w moczu jakiś badziew 😮
Hematokryt to ponoć się pomniejsza trochę a te leukocyty to nie wiem 🤢
Ja msam też niski hematokryt i za mało czerwonych kerwinek ( podejrzewam anemię),a w moczu jakieś azotany i szczawiany czegoś tam ( czyli jak zwykle jakieś bakterie)...Mam nadzieję że to nic groźnego 🙂


ja też w moczu jakieś bakterie i do tego leukocyty :/ , też mam nadzieje że to nic groźnego 🙂 , ja skierowanie na cukrzyce już mam 😮 tylko mam czekać na początek 25TC.Daj znać oczywiście co Ci powiedział gin o tych wynikach...


Mój mocz jest na szczęście wzorowy, chyba żurawina podziałała. Za to w krwi mam minimalnie za dużo leukocytów, ale to ponoć nic groźnego...


też słyszałam że leukocyty mogą być ciut powiększone choćby ze względu na głupi katar albo jakaś inna infekcja jak jest , jak byłam chora to mi tak wypieprzyło leukocyty że szok 😮 a teraz mam ciut powyżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a powiedzcie mi czy wy już miałyście to badanie na cukrzyce ?? bo ja mam zrobić w 25 tygodniu ,
już był kiedyś poruszany ten problem ale dalej mnie to zastanawia
Ja nie miałam jeszcze, zobaczymy co jutro powie, może mnie wyśle na to.


Ja się jutro spytam, póki co glukoza na czczo wyszła mi poniżej dolnej granicy 🤢


masz wizytę jutro ?


Aj, nie jutro ale pojutrze, jutro to mam szkołę rodzenia 🙂


gdzie chodzisz na tą szkołę ?? ja się długo zastanawiałam ale jednak ide na żywioł heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
u mnie też słonko ale wiatr jak cholera 😠 od jutra mam nadzieje że się wypogodzi ... tak zresztą zapowiadają a co będzie to się okaże . Ja mam wizytę u mojego czarnulka w czwartek , ciekawa jestem co mi się z tą krwią porobiło 😮
No ja też jestem ciekawa co mi jutro powie na temat tych wyników świetnych 😮 😮 😮Mi i w krwi i w moczu jakieś gówna powyłaziły...

ja mam z kolei spadek płytek krwi?któraś też podobnie ma?mam to monitorować ale ciągle troszke spadają 😞
mi to samo 😮 w krwi za mało hematokrytu za dużo leukocytów i w moczu jakiś badziew 😮
Hematokryt to ponoć się pomniejsza trochę a te leukocyty to nie wiem 🤢
Ja msam też niski hematokryt i za mało czerwonych kerwinek ( podejrzewam anemię),a w moczu jakieś azotany i szczawiany czegoś tam ( czyli jak zwykle jakieś bakterie)...Mam nadzieję że to nic groźnego 🙂


ja też w moczu jakieś bakterie i do tego leukocyty :/ , też mam nadzieje że to nic groźnego 🙂 , ja skierowanie na cukrzyce już mam 😮 tylko mam czekać na początek 25TC.Daj znać oczywiście co Ci powiedział gin o tych wynikach...


Mój mocz jest na szczęście wzorowy, chyba żurawina podziałała. Za to w krwi mam minimalnie za dużo leukocytów, ale to ponoć nic groźnego...


też słyszałam że leukocyty mogą być ciut powiększone choćby ze względu na głupi katar albo jakaś inna infekcja jak jest , jak byłam chora to mi tak wypieprzyło leukocyty że szok 😮 a teraz mam ciut powyżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Brzuchatki,
Ja też siedzę dzisiaj sama w domciu 😞
Też niedawno odebrałam kolejne wyniki i hemoglobina i hematokryt poniżej normy. Lekarz stwierdził lekką niedokrwistość i przepisał mi żelazo. Dostałam też skierowanie na krzywą cukru, ale mam zrobić dopiero za jakieś 3 tygodnie razem z ponowną morfologią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski .....Na pewno juz niekogo nie , wszytskie uciekły .....
Co do badan krwi i moczu to moj gin do tej pory sie dziwił jak mozna miec takie dobre wyniki w ciązy , takze nie narzekam ....... 🙂Co do glukozy napisze Wam co i jak bo musze sie wybrac w tym tygodniu....Troszkę się boje , bo moj organizm dziwnie reaguje na cukier ( zebym tylko nie zrobiła niespodzianki w przychodni, bo bedzie lipa , ale coz jestem w ciązy , wszytsko moze się zdarzyc), z tego co wiem jest darmowe te badanie jedynie co kupujesz glukoze w aptecy 3.4 i to wszytsko.....Kamila ja za groma nie umiem wyrabiac ciasta drożdzowego - jestem pełna podziwu dla tych co potrafią 🙂, który Ty jestes rocznik , ze się tak zapytam ..... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....Na pewno juz niekogo nie , wszytskie uciekły .....
Co do badan krwi i moczu to moj gin do tej pory sie dziwił jak mozna miec takie dobre wyniki w ciązy , takze nie narzekam ....... 🙂Co do glukozy napisze Wam co i jak bo musze sie wybrac w tym tygodniu....Troszkę się boje , bo moj organizm dziwnie reaguje na cukier ( zebym tylko nie zrobiła niespodzianki w przychodni, bo bedzie lipa , ale coz jestem w ciązy , wszytsko moze się zdarzyc), z tego co wiem jest darmowe te badanie jedynie co kupujesz glukoze w aptecy 3.4 i to wszytsko.....Kamila ja za groma nie umiem wyrabiac ciasta drożdzowego - jestem pełna podziwu dla tych co potrafią 🙂, który Ty jestes rocznik , ze się tak zapytam ..... 🙂 🙂 🙂


83,
co do ciasta przepis od teściówki 🙂 😁
a ty Aga 79?tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
witajcie dziewczyny 🙂
nie wiem czy nie za pozno ale chcialabym sie do was dolaczyc 🙂
czytam was od jakiegos czasu i jakos mi tak razniej jak tu zagladam do was 🙂
Witamy u Nas Mireczka! Jak tam samopoczucie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....Na pewno juz niekogo nie , wszytskie uciekły .....
Co do badan krwi i moczu to moj gin do tej pory sie dziwił jak mozna miec takie dobre wyniki w ciązy , takze nie narzekam ....... 🙂Co do glukozy napisze Wam co i jak bo musze sie wybrac w tym tygodniu....Troszkę się boje , bo moj organizm dziwnie reaguje na cukier ( zebym tylko nie zrobiła niespodzianki w przychodni, bo bedzie lipa , ale coz jestem w ciązy , wszytsko moze się zdarzyc), z tego co wiem jest darmowe te badanie jedynie co kupujesz glukoze w aptecy 3.4 i to wszytsko.....Kamila ja za groma nie umiem wyrabiac ciasta drożdzowego - jestem pełna podziwu dla tych co potrafią 🙂, który Ty jestes rocznik , ze się tak zapytam ..... 🙂 🙂 🙂


83,
co do ciasta przepis od teściówki 🙂 😁
a ty Aga 79?tak?

Jestes w wieku mojego M.....Nie wiem tak myslałam ze ty 83.....Nie chodziłas przypadkiem do szkoły na Piecz........Ja jestem 79 niestety niedługo 18.06-32 mi stuknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Laski? Wam też chce się tak spać?? Leżałam w łóżku z książką no i właśnie się obudziłam po raz drugi... Ciekawe ile jeszcze drzemek przede mną?
Mi też chce się spać, ale na wszelki wypadek się nie kładę, bo będzie jeszcze gorzej heehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
witajcie dziewczyny 🙂
nie wiem czy nie za pozno ale chcialabym sie do was dolaczyc 🙂
czytam was od jakiegos czasu i jakos mi tak razniej jak tu zagladam do was 🙂

Witaj kochana......u nas niegdy nie jest za poznio......Czytałas nas wczesniej i ........zdecydowałas sie dołączyc do SUPER WRZEŚNIÓWEK.....Pisz tu szybko jak sie czujesz , kiedy termin i czy wiesz kto tam puka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Laski? Wam też chce się tak spać?? Leżałam w łóżku z książką no i właśnie się obudziłam po raz drugi... Ciekawe ile jeszcze drzemek przede mną?

Wiesz co letka , ja to czuje sie super .....Nie jestem zmęczona , spac chodze o 23 wstaje przed 9 ....W dzien nie drzemie .Dla mnie najgorsze były pierwsze 3 m-c mdłosci , wymioty.....Jedyna moja zmora to ZGAGA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to sie ciesze 🙂
no ja od poczatku wcale nie czuje sie jak w ciazy gdyby nie wciaz rosnacy brzucholek :P
dzieki Bogu zadnych mdlosci rzygawek ani nic w tym stylu az mi bylo was szkoda jak poczytalam wasze poczatki ciazy...
jeszcze niestety nie wiem coz bedzie bo na ostatniej wizycie byl tak leniwy ten moj bobas ze nawet tyleczka nie podniósł i nie widzielismy nic ale wydaje mi sie i mojemu ze to bedzie synus 🙂
a co do terminu to mam puki co na 24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....Na pewno juz niekogo nie , wszytskie uciekły .....
Co do badan krwi i moczu to moj gin do tej pory sie dziwił jak mozna miec takie dobre wyniki w ciązy , takze nie narzekam ....... 🙂Co do glukozy napisze Wam co i jak bo musze sie wybrac w tym tygodniu....Troszkę się boje , bo moj organizm dziwnie reaguje na cukier ( zebym tylko nie zrobiła niespodzianki w przychodni, bo bedzie lipa , ale coz jestem w ciązy , wszytsko moze się zdarzyc), z tego co wiem jest darmowe te badanie jedynie co kupujesz glukoze w aptecy 3.4 i to wszytsko.....Kamila ja za groma nie umiem wyrabiac ciasta drożdzowego - jestem pełna podziwu dla tych co potrafią 🙂, który Ty jestes rocznik , ze się tak zapytam ..... 🙂 🙂 🙂


83,
co do ciasta przepis od teściówki 🙂 😁
a ty Aga 79?tak?

Jestes w wieku mojego M.....Nie wiem tak myslałam ze ty 83.....Nie chodziłas przypadkiem do szkoły na Piecz........Ja jestem 79 niestety niedługo 18.06-32 mi stuknie


nie nie chodziłam na Pieczewie
83 to dobry rocznik hhee!!! i parę lasek tutaj tez z mojego rocznika
lece dziewczyny bo ciągle Was podczytuje i wybrac sie nie moge
Witaj Mirka w gronie Wrześnióweczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super ja niestety chodze prywatnie i za wszystkie badania muszę płacic a że ni eznalam tu lekarzy wiec poszlam za rada znajomej z pracy a do tej pani dr nie bylo juz mozliwosci dostac sie panstwowo wiec zostalo i prywatnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...