Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Właśnie odebrałam paczke,stetoskop już wypróbowany hehe 🙂 dzidzia jest jeszce za mała żeby usłyszec bicie serduszka,ale ruchy słychać..poczekam do wieczora jak sie bardziej ozywi bo teraz chyba śpi 🙂

Leginsik , a masz stronke tego stetoskopu.....fajne uczucie musi byc czuc jak sie tam cos przelewa....Moj M jak czasmi do brzuszka tuli głowe to mowi o przelewa sie , albo spi bo cisza nic sie nie przelewa 🙂 🙂

http://allegro.pl/stetoskop-dwuglowicowy-rappaport-warszawa-fv-i1569973852.html
dokładnie ten sam co na samym dole 🙂
zdecydowanie czysciutko słychac bulgotanie,przelewanie sie a czasem nawet delikatne kopniaczki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agata pisz co jesz to wszytskie przechodzą na taka dietę.... 🙂 🙂 🙂
Musiałybyście rzygać do 5 miesiąca-wtedy schudnięcie murowane 🙂 Ja się cieszę, że w końcu mam coś do przodu ( tzn że chudnąć przestałam),znaczy że wracam do żywych 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Właśnie odebrałam paczke,stetoskop już wypróbowany hehe 🙂 dzidzia jest jeszce za mała żeby usłyszec bicie serduszka,ale ruchy słychać..poczekam do wieczora jak sie bardziej ozywi bo teraz chyba śpi 🙂

Leginsik , a masz stronke tego stetoskopu.....fajne uczucie musi byc czuc jak sie tam cos przelewa....Moj M jak czasmi do brzuszka tuli głowe to mowi o przelewa sie , albo spi bo cisza nic sie nie przelewa 🙂 🙂

http://allegro.pl/stetoskop-dwuglowicowy-rappaport-warszawa-fv-i1569973852.html
dokładnie ten sam co na samym dole 🙂
zdecydowanie czysciutko słychac bulgotanie,przelewanie sie a czasem nawet delikatne kopniaczki 🙃

i cena spoko ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Właśnie odebrałam paczke,stetoskop już wypróbowany hehe 🙂 dzidzia jest jeszce za mała żeby usłyszec bicie serduszka,ale ruchy słychać..poczekam do wieczora jak sie bardziej ozywi bo teraz chyba śpi 🙂

Leginsik , a masz stronke tego stetoskopu.....fajne uczucie musi byc czuc jak sie tam cos przelewa....Moj M jak czasmi do brzuszka tuli głowe to mowi o przelewa sie , albo spi bo cisza nic sie nie przelewa 🙂 🙂

http://allegro.pl/stetoskop-dwuglowicowy-rappaport-warszawa-fv-i1569973852.html
dokładnie ten sam co na samym dole 🙂
zdecydowanie czysciutko słychac bulgotanie,przelewanie sie a czasem nawet delikatne kopniaczki 🙃

i cena spoko ....

tak,cena jest bardzo przyzwoita opłaca sie to kupić tym bardziej że ok 24/25 tygodnia można już usłyszeć bicie serduszka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata pisz co jesz to wszytskie przechodzą na taka dietę.... 🙂 🙂 🙂
Musiałybyście rzygać do 5 miesiąca-wtedy schudnięcie murowane 🙂 Ja się cieszę, że w końcu mam coś do przodu ( tzn że chudnąć przestałam),znaczy że wracam do żywych 🙂 🙂 🙂

Agata,a jak bys Kache obskubala,to pewnie bys wyszla na zero 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata pisz co jesz to wszytskie przechodzą na taka dietę.... 🙂 🙂 🙂
Musiałybyście rzygać do 5 miesiąca-wtedy schudnięcie murowane 🙂 Ja się cieszę, że w końcu mam coś do przodu ( tzn że chudnąć przestałam),znaczy że wracam do żywych 🙂 🙂 🙂

Agata,a jak bys Kache obskubala,to pewnie bys wyszla na zero 😁
hahahahaahahahaahaha no pewnie tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A swoją drogą wczoraj Kache zaczesałam ładnie, fryz jej wymodelowałam, a on mnie dziś nie chciał oglądać na "lotniskowcu" 😞 a tak się namęczyłam wczoraj!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata pisz co jesz to wszytskie przechodzą na taka dietę.... 🙂 🙂 🙂
Musiałybyście rzygać do 5 miesiąca-wtedy schudnięcie murowane 🙂 Ja się cieszę, że w końcu mam coś do przodu ( tzn że chudnąć przestałam),znaczy że wracam do żywych 🙂 🙂 🙂

Agata,a jak bys Kache obskubala,to pewnie bys wyszla na zero 😁
hahahahaahahahaahaha no pewnie tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A swoją drogą wczoraj Kache zaczesałam ładnie, a on mnie dziś nie chciał oglądać na "lotniskowcu" 😞 a tak się namęczyłam wczoraj!!!!!!!!!!

Niech zaluje 😜
Ja tam zawsze zaczesze na boczek,albo irokezik-zalezy jaki ma nastroj(pokojowy ,albo zadziorny heh) i lece,ale chyba teraz obskubie do zera,co by mniej na wadzwe wskazalo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja juz nie widze ,tych stron,chyba ,ze sie jakos wygne z boku ,ale to tez ledwiutko ..takze chyba odmlodze sie na nast wizyte 🤪
Ja też na następną wizytę na łyso jadę! Nie będę się męczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata pisz co jesz to wszytskie przechodzą na taka dietę.... 🙂 🙂 🙂
Musiałybyście rzygać do 5 miesiąca-wtedy schudnięcie murowane 🙂 Ja się cieszę, że w końcu mam coś do przodu ( tzn że chudnąć przestałam),znaczy że wracam do żywych 🙂 🙂 🙂

Agata,a jak bys Kache obskubala,to pewnie bys wyszla na zero 😁
hahahahaahahahaahaha no pewnie tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A swoją drogą wczoraj Kache zaczesałam ładnie, fryz jej wymodelowałam, a on mnie dziś nie chciał oglądać na "lotniskowcu" 😞 a tak się namęczyłam wczoraj!!!!!!!!!!

MIstrzostwo Świta .......z ta Twoją Kachą ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,cena jest bardzo przyzwoita opłaca sie to kupić tym bardziej że ok 24/25 tygodnia można już usłyszeć bicie serduszka


Leginsik,fajna spr.zamelduj nam kiedy wysluchasz bicie serduszka 🙂
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja juz nie widze ,tych stron,chyba ,ze sie jakos wygne z boku ,ale to tez ledwiutko ..takze chyba odmlodze sie na nast wizyte 🤪
Ja też na następną wizytę na łyso jadę! Nie będę się męczyć 🙂

Nie mecz sie Kochamna,nie ma dla kogo !Ja juz tez zaniecham swych staran... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Idę Laski do sąsiadki na dzialkę, może nogi do słońca wyciągnę, bo są białe że aż w ciemności świecą 🙂

idz ,bo az tu razi ,u mnie to samo,az odbija poswiata w monitor i slepa jak kret zem jest 😮
ALE WROC DO NAS NIE WYCIAGAJ NOG!!!BRON CIE PANIE !! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Idę Laski do sąsiadki na dzialkę, może nogi do słońca wyciągnę, bo są białe że aż w ciemności świecą 🙂

idz ,bo az tu razi ,u mnie to samo,az odbija poswiata w monitor i slepa jak kret zem jest 😮
ALE WROC DO NAS NIE WYCIAGAJ NOG!!!BRON CIE PANIE !! 😘 😘 😘 😘
Wrócę niebawem 😘 😘 😘nie dam Wam o sobie zapomnieć 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
tak,cena jest bardzo przyzwoita opłaca sie to kupić tym bardziej że ok 24/25 tygodnia można już usłyszeć bicie serduszka


Leginsik,fajna spr.zamelduj nam kiedy wysluchasz bicie serduszka 🙂
🤪

Dam znać hehe 🙂 też ide na słoneczko papa
..oj dzidzia sie obudziła,bede niedobra mama i podsłucham co tam wyprawia 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
wiecie co laski chyba ja faktycznie szukam dziury w całym 😮 jeszcze pomyślę i obgadam sprawę z mamą bo mój jak najbardziej za żebyśmy pojechali na usg prywatnie ... Kochany zrobił mi obiadek i się wygrzewaliśmy na polku a teraz do roboty pojechał...Synalek podskakiwał jak szalony jak pałaszowałam obiadek od mojego 🙂 wyczuł że to od tatusia 😜

ANCZES dobrze że wróciłaś i jest w miarę oki , czemu te nereczki odmówiły współpracy ??i gratuluję nie potwierdzonego jeszcze synka 🙂

Agamu fajnie że z wynikami oki , trochę i ja się uspokoiłam 🙂 najważniejsze że Gabriela zdrowiutka !!
Karolinecka ... ile ja bym dała za takiego romantyka heh 🤪 chyba bym padła na zawał jakby mój mi taką niespodziankę zrobił .



lekarz powiedział, że w ciąży zastój zdarza się bardzo często... polega to na tym, że moczowód z prawej strony owinięty jest przez żyłę główną i gdy jest więcej krwi (tak jak w ciąży) to ta żyła uciska ten moczowód. Ogólnie sam zastój nie boli ale infekcja, która się przez niego robi ja po dzisiejszym badaniu CRP miałam 7,3 a max może być 5 także niewiele więcej ale jednak 🙂 najważniejsze, że już mnie tak nie boli żeby zastrzyki przeciwbólowe dostawać w ciągu 5 dni dostałam ich 7 🤢 nadzieja, że już będzie wszystko ok 🙂

aha i moje maleństwo jest według wzrostu i wagi większe o 2 tygodnie 🙂 duży dzidziuś będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE DZIEWCZYNY 🙂
jejku nie bylo mnie troszke (a raczej moj komp nie pozwolil mi wejcs bo cos mu sie ostani poprzewracało i stuka puka cos w nim ) a tu 50 stron do nadrobienia 🙂
ale jak zwykle milusio sie czyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata pisz co jesz to wszytskie przechodzą na taka dietę.... 🙂 🙂 🙂
Musiałybyście rzygać do 5 miesiąca-wtedy schudnięcie murowane 🙂 Ja się cieszę, że w końcu mam coś do przodu ( tzn że chudnąć przestałam),znaczy że wracam do żywych 🙂 🙂 🙂

No, kurde jak nic bym rżygała po zestawie rosol+frytki 🤢
Moje maleństwo fika dziś prawie cały dzien co godzinę się budzi. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jestem 😉
juz opowiadam choc nie ma zbytnio co.
naczekałam sie 2 godz p;rawie w kolejce a byłam w gabinecie niecałe 5 minut 😮
dzidziulka zdrowa serduszko w porządku, jak zawsze nie pokazało co ma miedzy nóżkami, i miało czkawkę, smiechowo to wyglądało 🙂
moje ciśnienie sie unormowało, wyniki wątroby dobre, powiedział że widocznie uczula mnie proszek ?
dał mi L4, następna wizyta 26 maja 😉.
co do ruchów dzidzi dzisiaj czuje ja bardzo krótko i mało, ale czuje wiec sie nie martwię.
wczoraj za to kopała jak oszalała moja myszeczka 🙂
piękna pogoda jutro zamierzam wyłożyć sie w bezpiecznej ilości na słoneczku aby chociaż troszkę sie opalić do slubu.
dzis mój N przywiezie obrączki zobaczymy jak wyglądają 🤪
musze jeszcze znaleźć sobie położna ( tzn mam ale nie wiem która wybrać) bo jeszcze tego nie zrobiłam a powinnam już dawno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 dni mnie nie było i prawie 170 stron do nadrobienia.. szalejecie!!! jutro może nadrobie...
dziś jeszcze dochodzę do siebie bo ten czas jak mnie nei było to przytulałam się do kibelka.. nic mój organizm nie przyjmował aż się bałam ze ta moja mała istotka z głodu mi padnie 😞
na szczęści już pierwszy ryż w żołądku dłużej niż godzinę więc powinno być już OK 🙂
Malutka szaleje wiec chyba miałą jakieś swoje zapasy .. hehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...