Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jasna281288 napisał(a):
uff 🙂 zaczela kopac 🙂

'
No widzisz.. :*
Ja tez ostatnio sie tam nastresowalam przez moja, a to chyba jeszcze gorzej ten tres, musimy dzielnie czekac bo wiadomo ze wsjo jest ok bo byc musi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dobra tez ide spac. Jeszcze tylko cwiczenia, zeby Pawelek zmienil pozycje, prysznic , misie tulisie z mezem , ( tylko tulisie , bo co do reszty mam zakaz ) i aaaaaa..........

Słodkich snow zycze : 😘


jak to mowia, sex na dwa misie, dupa do dupy i spi sie 🙂


hahaha 😁 to cos jw stylu jak to ze" Rumianek jest najlepszy na grype - Rum do brzuszka Janek do łożka - wyrypie i po grypie
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
uff 🙂 zaczela kopac 🙂

'
No widzisz.. :*
Ja tez ostatnio sie tam nastresowalam przez moja, a to chyba jeszcze gorzej ten tres, musimy dzielnie czekac bo wiadomo ze wsjo jest ok bo byc musi 🙂)


no najgorzej jak sie czlowiek stresuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
laski ja tez sie zegnam....miłych i kolorowych snow kochane do jutra , moze cos bede wiedziała 🙂 🙂


O Aga fajnie ze jestes. Super ze wszystko z Wami ok. I dobrze ze malutka jeszcze siedzi sobie w brzuszku im dluzej tym lepiej :* zdrowka ! trzymajcie sie dzielnie i dawajcie znac . pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie uciekają... ja właśnie z M. oglądam mecz reprezentacji na moim rodzimym stadionie. Niestety z uwagi na brzusio oglądamy z kanapy a nie z trybuny 😞 zaraz dostanę leszka bez wspomagania i będzie jak za starych czasów 😁
Szukałam na allegro jakiegoś niedrogiego przewijaka - czy któraś z Was nabyła już takie cudo?
Jeszcze tylko zamówić pieluchy, kupić kosmetyki i fridę do noska i chyba już wszystko będziemy mieli. A przynajmniej tak mi się wydaje.

Czy są jakieś wieści od Leer?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam lozeczka bo wujek zajal nam garaz autkiem przy ktorym chcial podlubac... i bede miec dopiero w piatek, a juz bylam taka podniecona ze sobie wstawie i posciele i bede macac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Wszystkie uciekają... ja właśnie z M. oglądam mecz reprezentacji na moim rodzimym stadionie. Niestety z uwagi na brzusio oglądamy z kanapy a nie z trybuny 😞 zaraz dostanę leszka bez wspomagania i będzie jak za starych czasów 😁
Szukałam na allegro jakiegoś niedrogiego przewijaka - czy któraś z Was nabyła już takie cudo?
Jeszcze tylko zamówić pieluchy, kupić kosmetyki i fridę do noska i chyba już wszystko będziemy mieli. A przynajmniej tak mi się wydaje.

Czy są jakieś wieści od Leer?


a ten przewijak chcesz taki drewniany? czy sama nakladke?bo na drewniany fajny bardzo ,najtanszy w sieci mam namiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
letka82 napisał(a):
Wszystkie uciekają... ja właśnie z M. oglądam mecz reprezentacji na moim rodzimym stadionie. Niestety z uwagi na brzusio oglądamy z kanapy a nie z trybuny 😞 zaraz dostanę leszka bez wspomagania i będzie jak za starych czasów 😁
Szukałam na allegro jakiegoś niedrogiego przewijaka - czy któraś z Was nabyła już takie cudo?
Jeszcze tylko zamówić pieluchy, kupić kosmetyki i fridę do noska i chyba już wszystko będziemy mieli. A przynajmniej tak mi się wydaje.

Czy są jakieś wieści od Leer?


a ten przewijak chcesz taki drewniany? czy sama nakladke?bo na drewniany fajny bardzo ,najtanszy w sieci mam namiar

Podrzuć 🙂 Chciałam taki usztywniany nakładane na łóżeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jest rewelacyjny i duzo tanszy niz z ikei i Klupś
http://allegro.pl/przewijak-regal-nakladka-do-przwijania-gratis-i1748708813.html
Ktoras brzuchatka jeszcze taki ma w swoim dzieciecym pokoiku i zapomnialam ktora :/ nieladnie 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wierzchu polozylam ten- i on jest na lozeczko ok
http://allegro.pl/polski-przewijak-usztyw-safari-mis-zyrafka-hit-i1752443394.html
ale ja go dostalam, dlatego szarpnelam sie na drewniany bo fajnie wsjo miec pod reką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ten jest rewelacyjny i duzo tanszy niz z ikei i Klupś
http://allegro.pl/przewijak-regal-nakladka-do-przwijania-gratis-i1748708813.html
Ktoras brzuchatka jeszcze taki ma w swoim dzieciecym pokoiku i zapomnialam ktora :/ nieladnie 😜 😜

Nie takiego szukam... Fajny, ale ja w swoim M1 nie będę miała gdzie go postawić 😞
Na ten z żyrafą patrzyłam i tak się nad nim zastanawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, ale miałam nadrabiania...
Aguś super że masz z nami kontakt i możesz nas informować na bieżąco, przynajmniej czas szybciej Ci leci 🙂 trzymam kciuki żeby Cię jeszcze wypuścili 🙂 Ciekawe co z Leer, że nawet nie dała znaku co z nią...
dziś o pizzy, no więc byłam, wcześniej zjadłam ciacho i cukry 160 😮 no ale wiadomo - zasłużyłam sobie takim jedzonkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hejka, ale miałam nadrabiania...
Aguś super że masz z nami kontakt i możesz nas informować na bieżąco, przynajmniej czas szybciej Ci leci 🙂 trzymam kciuki żeby Cię jeszcze wypuścili 🙂 Ciekawe co z Leer, że nawet nie dała znaku co z nią...
dziś o pizzy, no więc byłam, wcześniej zjadłam ciacho i cukry 160 😮 no ale wiadomo - zasłużyłam sobie takim jedzonkiem...

Toś poszalała... ja wczoraj miałam mega słodki dzień: zjadłam wszystkie słodycze jakie znalazłam w domu a na koniec poprawiłam cukrem prosto z pojemnika 😞 Dobrze, że nie muszę mierzyć cukru, bo by chyba skali nie starczyło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Luiza a Twoj gin pracuje w tym szpitalu, gdzie bedziesz rodzic? w bedzinie o ile dobrze pamietam?


No wlasnie nie.... ja chodze do ordynatora z DG i to jest wszytsko pokałapućkane i nie wiem co robic, chyba w przyp jakich kolwiek problemow bede sie za nim ciagnac wiadomo zeby ta opieka lekarska byla pewna nie na darmo czlowiek buli 120 co wizyte... ale jak bedzie wsjo ok skurcze i wyjazd na porodkwke to zdecydowanie porod rodzinny w bedzinie
Taki jest plan aktualny...


Maga a ty gdzie sie wybierasz wyprzec potomka? 😁


przysnelo mi sie 😁 😁 do centrum opieki nad matka i noworodkiem w s-cu 🙂


To prywatnie??


nie nie Luiza 😁 to jest nazwa nowego oddzialu w szpitalu nr 1 🙂 teog swiezo po remoncie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dobra tez ide spac. Jeszcze tylko cwiczenia, zeby Pawelek zmienil pozycje, prysznic , misie tulisie z mezem , ( tylko tulisie , bo co do reszty mam zakaz ) i aaaaaa..........

Słodkich snow zycze : 😘


jak to mowia, sex na dwa misie, dupa do dupy i spi sie 🙂


ja odkat nie mam zakazu to raz na tydzien...heh 🙂



ja nie mam zakazow, ale jakos ochoty brak, wiec u mnie czesciej sex na dwa misie.. chociaz mezulkowi sie to wogole nie podoba..


heh ale fakt to juz nie to samo co kiedys...


ja nie narzekam 😁 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dobra tez ide spac. Jeszcze tylko cwiczenia, zeby Pawelek zmienil pozycje, prysznic , misie tulisie z mezem , ( tylko tulisie , bo co do reszty mam zakaz ) i aaaaaa..........

Słodkich snow zycze : 😘


jak to mowia, sex na dwa misie, dupa do dupy i spi sie 🙂


hahaha 😁 to cos jw stylu jak to ze" Rumianek jest najlepszy na grype - Rum do brzuszka Janek do łożka - wyrypie i po grypie
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


buhahaha, jeszcze nie slyszalam 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hejka, ale miałam nadrabiania...
Aguś super że masz z nami kontakt i możesz nas informować na bieżąco, przynajmniej czas szybciej Ci leci 🙂 trzymam kciuki żeby Cię jeszcze wypuścili 🙂 Ciekawe co z Leer, że nawet nie dała znaku co z nią...
dziś o pizzy, no więc byłam, wcześniej zjadłam ciacho i cukry 160 😮 no ale wiadomo - zasłużyłam sobie takim jedzonkiem...

Toś poszalała... ja wczoraj miałam mega słodki dzień: zjadłam wszystkie słodycze jakie znalazłam w domu a na koniec poprawiłam cukrem prosto z pojemnika 😞 Dobrze, że nie muszę mierzyć cukru, bo by chyba skali nie starczyło 🤢

ja w sumie też się cieszę że tak późno byłam na glukozie, bo przynajmniej dłużej poszalałam 🙂 a cukier z pojemnika hihi to już chyba rzeczywiście miałaś kryzys 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Wszystkie uciekają... ja właśnie z M. oglądam mecz reprezentacji na moim rodzimym stadionie. Niestety z uwagi na brzusio oglądamy z kanapy a nie z trybuny 😞 zaraz dostanę leszka bez wspomagania i będzie jak za starych czasów 😁
Szukałam na allegro jakiegoś niedrogiego przewijaka - czy któraś z Was nabyła już takie cudo?
Jeszcze tylko zamówić pieluchy, kupić kosmetyki i fridę do noska i chyba już wszystko będziemy mieli. A przynajmniej tak mi się wydaje.

Czy są jakieś wieści od Leer?


my tez ogladamy 😁 ale bez zadnych piwek..
powiem Wam, ze juz ostatnio coraz czesciej mysle sobie, ze napilabym sie piwka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...