Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
słuchajcie a Aga sie coś ostatnio skarżyła na coś czy tak standardowo jak my wszystkie???
ja trochę z obiegu wypadłam bo mąż miał urlop i załatwialiśmy kuupę spraw..
kurcze ja tu dziś do dentysty mykam i będę tam cały czas myślała co u dziewczyn... po drodze jeszcze po te pieluchy na połóg pojadę chyba bo to widzę nie ma co odwlekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zocha napisał(a):
słuchajcie a Aga sie coś ostatnio skarżyła na coś czy tak standardowo jak my wszystkie???
ja trochę z obiegu wypadłam bo mąż miał urlop i załatwialiśmy kuupę spraw..
kurcze ja tu dziś do dentysty mykam i będę tam cały czas myślała co u dziewczyn... po drodze jeszcze po te pieluchy na połóg pojadę chyba bo to widzę nie ma co odwlekać...

Zocha a twoj nr w tabelce jest????
Wlasnie Aga nic sie nie skarzyla,prala ,prasowala wszystko oki...i standardowo jakies surcze w nocy ale mijaly ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja się pakuję .... mam luteine jeszcze tydzień i może i mnie chwyci 😮 🤢 🤢 🤢
buahahaha moj spi ale jak sie obudzi bedziemy latac z torbiszonem co by wsio spakowac 😁 😁 😁 😁


mój ostatnio mi powiedział ze jak się spakuję to torby do auta właduję żeby nie zapomnieć 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

ta i najwazniejsz ,zeby Was nie zapomnial 🙂heheh,a trza bedzie pamietac zeby ladowarke ,suszarke i takie tam wrzucic ..bo sie uzywa na codzien i mozna zapomniec ...lepiej na wierz w torbie zostawic karteczke co dorzucic jeszcze 🙂bo w bolach mozna leb stracic 😁



Właśnie sobie takową kartke do połozenia na torbie napisałam !!!!!
Fuck 🤪 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
słuchajcie a Aga sie coś ostatnio skarżyła na coś czy tak standardowo jak my wszystkie???
ja trochę z obiegu wypadłam bo mąż miał urlop i załatwialiśmy kuupę spraw..
kurcze ja tu dziś do dentysty mykam i będę tam cały czas myślała co u dziewczyn... po drodze jeszcze po te pieluchy na połóg pojadę chyba bo to widzę nie ma co odwlekać...

Zocha a twoj nr w tabelce jest????
Wlasnie Aga nic sie nie skarzyla,prala ,prasowala wszystko oki...i standardowo jakies surcze w nocy ale mijaly ..

nie ma ☺️ ale chyba muszę to jednak zmienić.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
słuchajcie a Aga sie coś ostatnio skarżyła na coś czy tak standardowo jak my wszystkie???
ja trochę z obiegu wypadłam bo mąż miał urlop i załatwialiśmy kuupę spraw..
kurcze ja tu dziś do dentysty mykam i będę tam cały czas myślała co u dziewczyn... po drodze jeszcze po te pieluchy na połóg pojadę chyba bo to widzę nie ma co odwlekać...

Zocha a twoj nr w tabelce jest????
Wlasnie Aga nic sie nie skarzyla,prala ,prasowala wszystko oki...i standardowo jakies surcze w nocy ale mijaly ..

Ona mówi, że czuje się ok....tyle że w tym badaniu przepływów coś tam jest nie tak! Boże jak ja sie cieszę, że mój gin na każdej wizycie dokładnie to wszystko sprawdza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
słuchajcie a Aga sie coś ostatnio skarżyła na coś czy tak standardowo jak my wszystkie???
ja trochę z obiegu wypadłam bo mąż miał urlop i załatwialiśmy kuupę spraw..
kurcze ja tu dziś do dentysty mykam i będę tam cały czas myślała co u dziewczyn... po drodze jeszcze po te pieluchy na połóg pojadę chyba bo to widzę nie ma co odwlekać...

Zocha a twoj nr w tabelce jest????
Wlasnie Aga nic sie nie skarzyla,prala ,prasowala wszystko oki...i standardowo jakies surcze w nocy ale mijaly ..

nie ma ☺️ ale chyba muszę to jednak zmienić.....

koniecznie ..wyslij nr do Agtaki na e-maila ,sie uzupelni..widzisz to juz nie zarty Kochana w kazdej chwili cos sie moze dziac ,a my tu nieswiadome sie martwimy jak kto dluzej nie luka na Brzucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam 🙂

ja tu dopiero wstałam, a na brzuchu już takie wieści, aż ciężko uwierzyć ile to się może z samego rana pozmieniać 🙂
no to teraz się okaże, która będzie pierwsza- Aga czy Leer 🙂


prze jaja 🙂 zaczęło się i u nas 🙂


ale jabłeczniik był tylko jeden! Czyli albo Aga albo Leer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja się pakuję .... mam luteine jeszcze tydzień i może i mnie chwyci 😮 🤢 🤢 🤢
buahahaha moj spi ale jak sie obudzi bedziemy latac z torbiszonem co by wsio spakowac 😁 😁 😁 😁


mój ostatnio mi powiedział ze jak się spakuję to torby do auta właduję żeby nie zapomnieć 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

ta i najwazniejsz ,zeby Was nie zapomnial 🙂heheh,a trza bedzie pamietac zeby ladowarke ,suszarke i takie tam wrzucic ..bo sie uzywa na codzien i mozna zapomniec ...lepiej na wierz w torbie zostawic karteczke co dorzucic jeszcze 🙂bo w bolach mozna leb stracic 😁


pojedzie do szpiatala z torbami a ja w domu zostanę 😁 🤪 i wleci z paniką z torbami że rodzi 🤪 😁 i mi chłopa w kaftan władują 😁 😁 😁 😁
Dobra myśl z tą kartką 🙂 tak zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Ja też nie chcę żadnego na razie jabłecznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to teraz będę już 12 l wody pić, a ja kontrol AFI mam dopiero w następnym tygodniu.
Właśnie z nerwów wypiłam 1,5 l


gdzie ty to miescisz? ja ostatnio za twoja rada wypilam 2 litry przez caly dzien i bylo mi tak niedobrze ze szok!!!! nie daje rady pic 1,5 l dziennie 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Ja też nie chcę żadnego na razie jabłecznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to teraz będę już 12 l wody pić, a ja kontrol AFI mam dopiero w następnym tygodniu.
Właśnie z nerwów wypiłam 1,5 l


gdzie ty to miescisz? ja ostatnio za twoja rada wypilam 2 litry przez caly dzien i bylo mi tak niedobrze ze szok!!!! nie daje rady pic 1,5 l dziennie 😮 😮


ja w upały 2 butle 1,5 litrowe wypijam plus kawka jedna tudzież dwie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
GADAŁAM Z MOJA KOEZANKA I WASNIE MI USWIADOMIŁA ZE I JA MOGE ZA JAKIES 2 -3 TYG SPOKOJNIE RODZIC A JA NIC NIE MAM ZACZYNAM PANIKOWAC I JUTRO KUPUJE SOBIE I MAŁEMU POTRZEBNE RZECZY!!!!!!!!!!!!TO NIE SA JUZ ZARTY


ja czekam na ostatnią paczkę i też sie pakuje ... a niech stoi gotowa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam 🙂

ja tu dopiero wstałam, a na brzuchu już takie wieści, aż ciężko uwierzyć ile to się może z samego rana pozmieniać 🙂
no to teraz się okaże, która będzie pierwsza- Aga czy Leer 🙂


prze jaja 🙂 zaczęło się i u nas 🙂


ale jabłeczniik był tylko jeden! Czyli albo Aga albo Leer


ja od weekendu piekłam dwa ☺️ ale nie te z przepisu sierpniówek, więc uznajmy, że się nie liczą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzien dobry moje mile! 😘 Kocur wlasnie usnal,ale zanim co to nie moglam sie mu oprzec... ☺️ ☺️ ☺️ ot ja durna stara ... ☺️
mleczny start banana pochloniety 😁 😁 😁 😁 Biedronkowa kaszka teraz ma wziecie number one (zaraz po nektarynach i innych owockach) 🙂 Cos ost mi sie arbuz opatrzyl..do tego kilka dni temu mialam nie swiezego jakiegos ,wiec daruje sobie ...
Ide na Allegro bo cos juz baaardzo dawno nic nie zamawialam,a nosi mnie jak diabli 😉
Milego dnia dziewczatka 😘


hihi 😁 u mnie tez mleczny start i nektarynki przede wszystkim mmmm 😁 😁 wlasnie sobie pojde po jedna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Ja też nie chcę żadnego na razie jabłecznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to teraz będę już 12 l wody pić, a ja kontrol AFI mam dopiero w następnym tygodniu.
Właśnie z nerwów wypiłam 1,5 l


gdzie ty to miescisz? ja ostatnio za twoja rada wypilam 2 litry przez caly dzien i bylo mi tak niedobrze ze szok!!!! nie daje rady pic 1,5 l dziennie 😮 😮


A myślisz Aniu, że mi tak łatwo wchodzi, męczę się a wodę mam porozkładaną wszędzie że gdzie nie zerknę to mi przypomina że mam pić. Ale u mnie wizja porodu w 31 tc i waga małej 1700 zrobiła swoje. Chodzę jak balon, opuchnięta, sikam non stop ale mi się ilość wód zwiększyła więc piję ile się da,aby utrzymać ich normę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
o kurcze 😮 doczytałam i niezłe jaja 😮 😮 😮 😮 az mnie ciarki przeszły, człowiek idzie na wizytę i może juz w szpitalu zostać 😲



Uhm.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Ja też nie chcę żadnego na razie jabłecznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to teraz będę już 12 l wody pić, a ja kontrol AFI mam dopiero w następnym tygodniu.
Właśnie z nerwów wypiłam 1,5 l


ja szczerze mówiąc nawet nie jestem pewna czy mój gin sprawdzał u mnie ilość wód... w piątek idę na przegląd i usg to nie omieszkam dopytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzien dobry moje mile! 😘 Kocur wlasnie usnal,ale zanim co to nie moglam sie mu oprzec... ☺️ ☺️ ☺️ ot ja durna stara ... ☺️
mleczny start banana pochloniety 😁 😁 😁 😁 Biedronkowa kaszka teraz ma wziecie number one (zaraz po nektarynach i innych owockach) 🙂 Cos ost mi sie arbuz opatrzyl..do tego kilka dni temu mialam nie swiezego jakiegos ,wiec daruje sobie ...
Ide na Allegro bo cos juz baaardzo dawno nic nie zamawialam,a nosi mnie jak diabli 😉
Milego dnia dziewczatka 😘


heheh nie ma to jak dobre fikołajki z rana ☺️ tęskno mi za tym ☺️
ale jeszcze 2 tygodnie i luteina na bok i działamy z moim 😁 🤪 😁 😁 😁 😁
Zamawiałaś ten termometr ??


hehe wolne musi wziac chlopak od pracy 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...