Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

letka82 napisał(a):
Witajcie!
Asiu to łóżeczko co wypatrzyłaś jest faktycznie bardzo ładne, szkoda tylko, że nie ma w zestawie materaca 😞 następne które mi się podoba to to też bez materaca z żyrafka albo misiem w hamaku.
Ja teraz jestem na etapie poszukiwań jakiegoś dobrego materaca i za cholerka nie wiem czym się kierować? Jak wpadnie mi coś w oko to podrzucę linka 🙂

gryka pianka kokos -lepszego nie trzeba 🙂 materacyk 🙂Nie moze byc miekki ,bo to na kregoslupik nie zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 🙂
Jasna pij faktycznie dużo wody jak Letka radzi bo nie ma żartów z biegunką 🥴 jakby Ci nie przechodziło to może wybierz się gdzieś na pogotowie , bo w naszym stanie to nie ma co ryzykować,tym bardziej że co chwilkę gonisz do wc .Możesz spróbować jeść paluszki słone żeby się woda zatrzymywała , i pepsi też ponoć dobre na biegunkę .
Asiulka mi najbardziej się 3 łóżeczko podoba 😉 fajnie że Jędras dobrze zarobił i możecie przyszaleć z zakupami 🙃 i nie sugerowałam się nazwą 😜 😜 😜 😁 😁 😁

co do materacy to słyszałam że kokos-gryka jest najlepszy 🙂hahaha mnie tez trzecie haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Asiulka z Zielonej jak bedziesz tylko na brzuszku napisz mi prosze jak robiłaś ta zalewe do karkóweczki,bo gdzies posiałam kartke ☺️ Czekam,buziaki 😘
alez prosze kochana 🙂
olej do miseczki wlej (na oko 🙂)pieprz,sol ,papryka czerwona sklodka-duzo na kolor,troche chili,majeranek,ziola prowansalskie,czosnek wcisnij,magi,wegeta ,sol -co tam chcesz z przypraw 🙂Mieszasz -smarujesz miesko i najlepiej odstawiasz do lodoweczki,aby nabralo mocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilam do ginekologa jakies tam tabletki kazal kupic maz w aptece byl i babka doradzila napierw wegiel wziac a jak on nie pomoze to dopiero te tabletki bo tamte to chemia sama wzielam wegiel i nic maz znow do apteki szedl z tym antybiotykiem co ja biore i sie okazalo ze wlasnie przez ten antybiotyk mam ta biegunke ginekolog doradzil scisla diete nic jesc nie moge dzisiaj i na samej wodzie jestem i herbacie gorzkiej a jutro ewentualnie suchary moge jesc a jak nie przejdzie to dalej mam miec scisla diete do kibelka co 10minut latam raz sama woda a raz kalem i tak na przemian kurcze moje plany legly w gruzach ani zakupow ani wypqadu wieczornego nie bedzie leze w lozku ale co tam najwazniejsze zeby wkoncu przeszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asiulka z Zielonej jak bedziesz tylko na brzuszku napisz mi prosze jak robiłaś ta zalewe do karkóweczki,bo gdzies posiałam kartke ☺️ Czekam,buziaki 😘
alez prosze kochana 🙂
olej do miseczki wlej (na oko 🙂)pieprz,sol ,papryka czerwona sklodka-duzo na kolor,troche chili,majeranek,ziola prowansalskie,czosnek wcisnij,magi,wegeta ,sol -co tam chcesz z przypraw 🙂Mieszasz -smarujesz miesko i najlepiej odstawiasz do lodoweczki,aby nabralo mocy 🙂

Dziekuje słońce 🙂 Juz sie zabieram za jego robienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pustki na Brzuszku... Mój M. wpadł z pracy i poleciał na basen 😞 Ja próbowałam się wbić w jakiś strój, ale niestety się nie udało 😞 Z bikini cycek ucieka a w jednoczęściowym nie da się oddychać 😞 A miałam poleżeć z książką na leżaczku i moczyć sobie nóżki... Buuu Chyba w przyszłym tygodniu pójdę do sklepu i kupię sobie coś w co się wbiję, bo przecież Boże Ciało spędzam nad jeziorkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pustki przy sobocie 🙃 😉 ja dziś cały dzień spędziłam na odpoczynku , czuję się mega bezproduktywna ale cóż zrobić jak mus to mus 🥴 🥴 🥴 muszę pomyśleć nad jakimś parowarem i zmianą w jedzeniu bo jak będę tylko jadła i leżała to we wrześniu się nie dźwignę 😮 a tak to będzie zdrowo i mało kalorycznie 🙂 wilk syty i owca cała 😁
Martuśka stosuj diety i będzie gitt , węgiel na pewno nie zaszkodzi , napisz jak się czujesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ale pustki przy sobocie 🙃 😉 ja dziś cały dzień spędziłam na odpoczynku , czuję się mega bezproduktywna ale cóż zrobić jak mus to mus 🥴 🥴 🥴 muszę pomyśleć nad jakimś parowarem i zmianą w jedzeniu bo jak będę tylko jadła i leżała to we wrześniu się nie dźwignę 😮 a tak to będzie zdrowo i mało kalorycznie 🙂 wilk syty i owca cała 😁
Martuśka stosuj diety i będzie gitt , węgiel na pewno nie zaszkodzi , napisz jak się czujesz ?
hahaha
no oliwa to beda futryny smarowac ,co by nas z chalupy wytargac 🥴 🥴 🥴
parowar ,fajna spr..ja ogladac zelazka i Letko mysle nad nieco tanszym ,a o super opiniach jak widze ...moze zerknij wlasnym oczkiem i szepnij slowko ...
Martula,odezwij sie jak tam leci... 🤔Ja mialam zastoj ,Ty z kolei na odwrot ,no szok 😁 😁 😁
a zamowilam juz łoze 🙂 wkoncu wzielam inne hahahahaha a takie proste z piesiem.. 🙂
http://allegro.pl/kacper-lozeczko-szuflada-materac-pkg-lolek-i1656930579.html i przescieradelko do tego u tego samego faceta ,takze juz z bani jedno i nie kombinuje 🙂
tylko nad wozkiem dylemat ,ale cos trza wybrac...cholerka chyba sie zdecyduje na Atlantica,ale to jeszcze w toku obrad 😉 http://allegro.pl/wozek-atlantic-2010-fotelik-wielka-wyprzedaz-i1657895968.html kolor citro hehe barwy Falubazu niemal 😁 😁
wozeczek ten ma swietne opinie,kiedys zagadalam jakas mamuske co pchala tego Atlantica i tez byla bardzo zadowolona,wozio solidny stabilny ,elegancki,a Andru przyjaciel go mial i sprawdzal sie w niemal kazdym terenie,po zablokowaniu kol przednich po piachu smigal jak wsciekly,po lesie itp..teraz oddal swojemu bratu i ten tez ponoc bardzo zadowolony z wozu ,takze chyba pozostaniemy przy tej opcji,cenka tez bardzo atrakcyjna 🙂hej hej Falubaz 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez musze odpoczywac... zalecenie lekarza bo ostatnio mialam lekkie plamienie z krwia i bylam w szpitalu na obserwacji ale okazalo sie ze to najprawdopodobniej z przemeczenia heh

a tak to wszystko ok... przespala caly dzien 🙂 moj M remontuje mieszkanko i powoli powoli i bedzie trzeba sie przeprowadzic 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=11164329 ten mi sie strasznie podoba ,ale Andru mowi,ze jak na nasze lesne rewiry to troche za delikanty...kola malo pompowane czy jakos tak ... 😮 😮 😮a taki sliczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karollka napisał(a):
no ja tez musze odpoczywac... zalecenie lekarza bo ostatnio mialam lekkie plamienie z krwia i bylam w szpitalu na obserwacji ale okazalo sie ze to najprawdopodobniej z przemeczenia heh

a tak to wszystko ok... przespala caly dzien 🙂 moj M remontuje mieszkanko i powoli powoli i bedzie trzeba sie przeprowadzic 🙂 🙂 🙂

ojojoj Karolcia ,to Ty dbaj o siebie kochana ,lez i nie marudz 🙂musimy sie oszczedzac ...
czuje sie jak wielki ,otyly ,napompowany balon....jak sie obkrecam na bok ,to najpierw sie rozbujam ,a potem hop na boczek hahahahahahaha,Andru ze mnie zacieszal ... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=11164329 ten mi sie strasznie podoba ,ale Andru mowi,ze jak na nasze lesne rewiry to troche za delikanty...kola malo pompowane czy jakos tak ... 😮 😮 😮a taki sliczny


jak la mnie do lasu wózek się nie nada bo ma koła podchodzące pod plastik. DO lasu najlepsze duże pompowane, takie jak ma roan marita.

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
witam dla mnie czy środek tygodnia czy niedzila ja o 6tej juz wyspana 😉
zapowiada sie słoneczny dzionek,ide na sniadanko 🙂
wczoraj posiedzielismy przy grillu powspominaliśmy wojaże hee miło było...

witaj Kami 😘 ,ja to samo ,chcialoby sie pospac niekiedy ,a ty oczy jak pig-pongi 😮 🙂
Moi jeszcze chrapia,a ja lece kaweczke zafundowac,Kocura zapachami obudze 🤪
milej niedzielki dziewczatka 🙂 😘 😘 😘
P.S-u mnie pochmurno,jakby jesien 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.Noc minela mi dobrze teraz antybiotyk wzielam mam nadzieje ze juz po nim tak do kibelka latac nie bede zjadlam suchary masakra jak mi smakowaly juz glodna bylam.maz do pracy szedl jutro o 10 wraca a ja w lozku leze.mam nadzieje ze juz mi przeszlo na amen wrazie co dzisiaj wegiel dzisiaj jeszcze bede brala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Hej dziewczyny.Noc minela mi dobrze teraz antybiotyk wzielam mam nadzieje ze juz po nim tak do kibelka latac nie bede zjadlam suchary masakra jak mi smakowaly juz glodna bylam.maz do pracy szedl jutro o 10 wraca a ja w lozku leze.mam nadzieje ze juz mi przeszlo na amen wrazie co dzisiaj wegiel dzisiaj jeszcze bede brala

to dobrze że się polepszyło 🙂 odpoczywaj, bo pewnie jesteś wykończona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Witam wszystkie dziewczyny. Ja od rana w pracy. Na szczęście dziś mamy zakończenie roku szkolnego 😉

już koniec roku?


tak w szkole policealnej. Słuchacze egzaminy zaliczyli, to mają labę!!

a ja już myślałam że wszyscy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...