Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje 😉Ja jestem tu nowa 😉Przygladalam sie kilka dni tej fajnej stronce i dzis dolaczylam do Was Kochane przyszle mamcie 😉To moja druga ciaza 😉przy pierwszej zero komplikacji 😉Wczoraj mialam badania,wynik jutro a wizyta 3.marca u gini,zobaczymy co tam sie dzieje,bo jetem na podtrzymaniu ,biore luteine 2razy dziennie po 2 tbl i 3 razy nospe ...boli mnie podbrzusze ale wierze ze wszystko bedzie oki 😉Pozdrawiam zalozycielke watku i wszytkie przyszle i doszle Mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
Kurcze laski a ja mam schize bo jutro mój mąż wraca po 2 miesiacach nieobecności , i staram sie jakoś ogarnąc wszystko do jutra , a jescze czeka mnie podróz na lotnisko do Poznania wiec 🤪

Hej moja ziomalko! 😉bedzie dobrze ,tylko spokojnie...Ja wczoraj caly dzien latalam po miescie (sporo spr.urzedy,badania i ciagle schody)myslalam ze oszaleje ale dalam rady !Trzymaj sie tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej , nacisnij na nasz suwaczek potem pojawi Ci sie instrukcja tam sobie poradzisz, wyjdzie Ci kod twojego suwaczka to wklej i zapisz go na brzuszku wchodzac w "moj profil i podpis" jak zapiszesz pod kazda Twoja wypowiedzia pojawi sie tak suwaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Asia a Ty z Zielonej Góry hee tak jak ja a do jakiego ginekologa chodzisz i gdzie????
hehe no w rzeczy samej Karolinko Falubaz wita 😉Ja bylam dwa razy u Kobierkiej,bo ona najzybciej przyjmuje ,nie ma terminow,ale jednak slyzalam ,ze cieszy sie ona nie za dobra opinia;/...Chyba zmienie lekarza tylko na jakiego,bo kazdy ma wyrobione zdania a mi sie wydaje ze lekarz to lekarz..ale dla w spokoju odwiedze jednak innego...a Ty gdzie chodzisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂
Podglądam Was i postanowiłam się dołączyć, może jest ktoś z Poznania, byłoby mi raźniej 🙂 🙂

Poznan blisko Zielonej Gory takze poczuj sie lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Hej , nacisnij na nasz suwaczek potem pojawi Ci sie instrukcja tam sobie poradzisz, wyjdzie Ci kod twojego suwaczka to wklej i zapisz go na brzuszku wchodzac w "moj profil i podpis" jak zapiszesz pod kazda Twoja wypowiedzia pojawi sie tak suwaczek

dziekuje bardzo za intrukcje,mam nadz ze dojde do celu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka odezwij sie bo pewnie przyjdzie nam razem rodzic ,zawsze razniej 😉 Napisz czy to Twoja pierwsza ciaza?Ja tu tralalala suwaczki i inne bajery a obiadek trzeba zrobic a potem po coreczke do zerowki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczęta.
Wystarczy że parę dni mnie nie ma ,i tyle czytania,że pół dnia spędzam.
Jak samopoczucie?U mnie mdłości na szczę szczęście minęły,w sumie o nie wiem czy się cieszyć czy niepokoić.hehe,bo zawsze to były jakieś objawy ciąży.Ale piersi ciągle bolą więc mam nadzieje że jest oki.W czwartek kolejna wizyta i pewnie znowu zobaczę mojego chłopaczka,już 3 tygodnie go nie widziałam,a w sumie to jednyna możliwość na spotkanie z moim dzieciątkiem;-)Choć wiem że jest w moim brzuszku ciągle,jakoś jak go zobaczę czuję się znacznie lepiej,i wtedy znowu na kilka dni ogarnia mnie spokój.Im dłużej go nie widzę tym bardziej ogarnia mnie niepokój.Ale taki już nasz urok drogie mamusie 😁.Buziaki dla wszystkich mam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laski! Mi pełnowymiarowe mdłości wróciły, rzygańsko też się zdarza, o jak ja tego nie lubię 🤢 Ale pocieszam się, że to na pewno już niedługo minie na dobre. Skóra mnie póki co nie swędzi, ale ja ciągle używam Musteli, może dlatego. Czuję już wyraźne "parcie" na brzuch, coraz bardziej sobie uświadamiam, że coś tam rośnie 😉

Jak zmieniam pozycję, to czasem mam wrażenie, jakbym tam miała za dużo miejsca? To dziwne uczucie, trochę boli, pojawia się jak się przejdę lub pod koniec dnia. Co to może być? 😮
Wszystkie badania mam ponoć w normie, a morfologię wręcz pokazową, jeszcze ich nie widziałam, ale dobra choć taka wiedza 🙂 Wymioty i niechęć do jedzenia jednak nie spustoszyły mnie za bardzo.

Rany, też już chcę zobaczyć maluszka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolinka odezwij sie bo pewnie przyjdzie nam razem rodzic ,zawsze razniej 😉 Napisz czy to Twoja pierwsza ciaza?Ja tu tralalala suwaczki i inne bajery a obiadek trzeba zrobic a potem po coreczke do zerowki 😉


Ale fajnie Asia nawet nie wiesz jak sie cieszę... Falubaz góra hee
To moja ciąża pierwsza wiec wszystko jest dla mnie nowe .... nawet Zielona Góra jest raczej nowa bo mieszkam tu dopiero od wrzesnia , a pochodzę z Nowej Soli , więc czuję się tu strasznie samotnie .
Jesli chodzi o ginekologa to ja chodzę do Doktora Wilczyńskiego on jest ordynatorem w naszym szpitalu , narazie jestem zadowolona wiec spoko
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolinka odezwij sie bo pewnie przyjdzie nam razem rodzic ,zawsze razniej 😉 Napisz czy to Twoja pierwsza ciaza?Ja tu tralalala suwaczki i inne bajery a obiadek trzeba zrobic a potem po coreczke do zerowki 😉


Ale fajnie Asia nawet nie wiesz jak sie cieszę... Falubaz góra hee
To moja ciąża pierwsza wiec wszystko jest dla mnie nowe .... nawet Zielona Góra jest raczej nowa bo mieszkam tu dopiero od wrzesnia , a pochodzę z Nowej Soli , więc czuję się tu strasznie samotnie .
Jesli chodzi o ginekologa to ja chodzę do Doktora Wilczyńskiego on jest ordynatorem w naszym szpitalu , narazie jestem zadowolona wiec spoko
🙂 🙂 🙂

Falubaz to magia 😉Tez jestem zadowolona ze Cie tutaj wyhaczylam 😉ojejciu,wiem ktory to Wilczynski,ponoc dobry specjalita,jednak ja mam z nim bardzo zle doznania...ale to dlatego,ze na porodowce jak badal rozwarcie to byl bardzo niedelikatny wiadomo ze to przyjemne nie jest,jednak Jego rozmiary-wielkie dlonie i palce odrazu mi wody odeszly hehe...brrrrr...na sama mysl ciarki ida)ale to jedyne moje doznanie i moze dlatego 😉Zawsze to dobrze ze bedzie przy porodzie Twoj lekarz prowadzacy 😉A moja Kamilka to juz pannica od wrzesnia do pierwszej klasy idzie,a tu taki maly wyskrobek bedzie ,wszyscy sie cieszymy a szczegolnie Kamisia,caluje brzuszek,codziennie pilnuje mnie podczas kiedy maz jest w pracy bym nie dzwigala,bym odpoczela 😉mowie Ci udana ,a Ty Karolinko na zwolnieniu czy pracujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heee... Fajnie że masz już jedną pociechę sliczną córeczkę ...i dzidzia w drodze super ...
No popatrz mówisz że doktorem Wilczyńskim miałaś takie spotkanie na porodówce .... No ja nie bardzo wiedziałam do kogo się tu udac i padło na niego zupełnie przypadkowo ... grunt że jest ok.
Ja niestety nie pracuję nigdzie siedzę w domku ?
a Ty Asiu czym się zajmujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie sie zastanawialam czy ktoras was pracuje ?
ja w tym tygodniu wrocilam do pracy bo mam audyt i kilka spraw do zalatwienia ale taka zmeczona chodze ze za tydzien jak wszystko pozapinam na ostani guzik to ide na zwolnienie prawdopodobnie do konca ciazy. umieram ze zmeczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny! 😉
jestem prze szczęśliwa 🙂 dzis miałam usg (dopochwowe) i okazało się że jestem w 14 tyg i termin porodu znów przesunął mi sie o kilka dni teraz na 1 września, niedługo dołączę do sierpnióweczek tak moja dzidzia rosnie 🙂
na usg maleństwo tak machało rączkami i nóżkami że aż sie lekarz smiał że ruchliwe jest 😉 co do farbowania włosów pytałam sie gina i stwierdził że jak żyć bez tego nie moge to śmiało dwa razy przez całą ciąże mogę sobie pofarbować wiec jutro lece do zakładu 😉 co do badan o których wspominałyśmy ostatnio wcale nie sa one obowiązkowe jak niektóre z was pisały, sa one wykonywane na polecenie albo gina albo kaprysu przyszłej mamusi, mój stwierdził że moje maleństwo sie rozwija super i nie trzeba 😉 a teraz ide na obiadek buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo się cieszę ze wszystko z Twoją dzidzia dobrze i że jest taka ruchliwa ... tylko się cieszyc ....
Ja już tez się nie mogę doczekac kiedy zobaczę też swoje maleństwo ....
Jeśli mowisz o tych zmianach terminu porodu co wizytę to chyba jest kilka reguł , bo mi też gin powiedział że moja ciąża jest już starsza i termin porodu po ostatniej wizycie padł na 5 września (a nie na 15 września jak wychodzi z kalendarza) ale lekarz też powiedział aby sie tym nie sugerowac bo pozniej się wszystko wyrówna ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin porodu to nam sie jeszcze nie raz zmieni, dlatego nie biorę tego tak bardzo do siebie;0 najważniejsze ze widziałam swoja kruszynkę 😉 teraz wizytę mam dopiero 5 kwietnia i pewnie sie dowiem płci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...