Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Która Mamuska oklaska mi dała? 🙂

Ja CI wczoraj dałam a dzisija nie moge , bo jest limit jeszcze 52 min


Tak fajnie dziekuje Czarnulko 😁ale wydawało mi sie ze dzisiaj rano miałam trzy a patrze i widze teraz 4 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski ja idę, plecy mnie bolą-pewnie od siedzenia cały dzień na dupsku 🙂 🙂 🙂

Dobrej nocki ,ja tez juz mykam,bo moj wrovcil i siedzi bidny ,a ja sie kielcze do monitora ,dobrej nocki kochane moje zboczenice,swoj swego znalazl 😁 😁 😘 😘 😘 😘

Kolorowych kochana .....Tylko jak cos to działaj teraz nie budz biednego w nocy 🙂 🙂 🙂

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dorcia ja tez lece pod prysznic , bo moj tak siedzi i sie mi przyglada chyba chce juz spatki .....Do jutra kochana ....Spij spokojnie .... 🙂


Buziaki ja tez ide bo co ja sama bidna bede tu robiła nie ma Was to i mnie tez nie ma.Ale jutro tez jest dzien i musimy wypoczac .KOLOROWYCH SNÓW 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
A jak nie myslec o jednym jak u mnie w pracy nawet takie rzeczy sie dzialy 😮


zjałabym taki torcik 😁
nie mówię o tym czarnym, ale o torciku 🙂
jutro jadę kupić jakis mały torcik, ćwierć wieku mi stuka 🙂

lece spac, jutro na uczelnie rano , papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nowosc-wozek-folky-s-fotelik-parasol-gratis-i1586049666.html
wersja z fotelem,ale inny wzor ja juz ide naprawde,bo to nalog jakis papapapaapapap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uffff...Gaduły!! Jak rano wyszłam tak wróciłam o 21.30...I od razu wzięłam się za czytanie Was. Sporo dzisiaj naprodukowałyście 😉 Czytałam na dwie tury, bo raz nie dałam rady (czytałam Was też w komórce...gdzieś po drodze)
Widzę, że ujawniają się wśród nas talenty - pewnie się uśmiechnę w sprawie zdjęcia 🙂
I znów temat rzeka, czyli bzykanko...Och Wy wyposzczone!! Co ja mam powiedzieć? Albo infekcja albo mi się nie chce 😞 Biedny ten mój mąż...
Padam na pyszczek, bieganie po sklepach mnie wykończyło (kupiłam sobie ciuszki w odpowiednim rozmiarze), a pięty to mi zaraz odpadną - ze łzami w oczach wróciłam do domu...
Całuję Wasze Brzuchacze i uciekam na jakąś kimę...Jutro będę w domu - chyba - to pogadam sobie z Wami na bieżąco 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/nowosc-wozek-folky-s-fotelik-parasol-gratis-i1586049666.html
wersja z fotelem,ale inny wzor ja juz ide naprawde,bo to nalog jakis papapapaapapap


widziałam ten wózek ,ale mi sie ta rama nie podoba 😞
dobra ja te z już spadam bo siedziec tyle to juz lekkie przegiecie papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 leń jestem i nie chce mi sie nadrabiać tego co naskrobałyście 😜 Od dzisiaj już ma być prawdziwa wiosna,psiapsióła dzisiaj mnie odwiedzi potem jakies zakupy a wieczorkiem do knajpki na soczek 🙂 na chwile obecna taki plan dnia. Dzisiaj zdala od pc trzeba troche rozruszac gnaty 🙂 Ide sie zaraz wannowac i ogarnąc troche dom,rozwożenie zaproszeń ciąg dalszy buu.

Tak sobie pomyślałam czy wasza rodzinka i znajomi wiedzą o płci waszego maleństwa? Naszym rodzicom pewnie powiemy,tesciowa by mi zyc nie dała..cały czas mi pieprzy ze chce chłopaka,ze na pewno bedzie wnuczek wkurwia juz mnie to,sorry za wyrazenie ale ilez mozna wysluchiwac..wciska mi jedzenie bo dziecko pewnie glodne jest a ty nie jesz,jak juz zjem to pieprzy mi ze wnuczus chcial zjesc babciny obiad 😮 czasami8 sie czuje jakbym byla stworzona po to aby urodzic jej upragnionego wnuka i na tym moja rola sie konczy,nie wytrzumuje tego i jej odpowiem zawsze cos dobitnie 😠 dobra nie chce sobie bardziej psuc humoru,musialam sie wyzalic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Laski....
KASIU-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN.....DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA , SEKSU I SŁODYCZY AGA TOBIE ŻYCZY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
LEGINSIK-takie są nasze wspaniałe teściowe ....nie masz co sie denerwowac .....nerw szkodzi piekności pamietaj o tym , Tobie i dzidzi nerw jest niewskazany i jeszcze przez kogo .......teściową 🙂a jak sie dowiemy płec to kto się bedzie pytał to na pewno powiemy .....W sumie to kazdy u nas czeka , zeby mogł już chyba jakies prezenciki kupowac dla naszej dzidzi ...... 🙂Dzwonia i sie pytaja czy juz wiemy ..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No masz racje,dlatego staram sie jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać,jak juz za bardzo sie nakreci musze ja przygasic aby na jakis czas miec spokoj.
Tak się zapytałam,bo rodzice to oczywiste sie dowiedza a co do znajomych to jeszzce pare miesiecy temu kumpel sie ze mna zalozyl ze jesli bedzie chlopak to mu stawiam obiad jesli dziewczynka przebiegnie sie wokol rynku w saych majtkach,zgodzilam sie bo bynajmniej bedzie smiesznie hehe 🙂
I ja sie dołaczam do życzeń,zdrówka przede wszystkim,dobrego samopoczucia,wiecznego rogala na buzi i duzo slodyczy Leginsik zyczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki! Leginsik, nie przejmuj się, mnie też te "dobre rady"wkurzają strasznie!! A my dziś odebraliśmy wozek 🙂 🙂 🙂Na razie zostanie u moich rodzicow, bo u nas nie bardzo jest miejsce żeby to wszystko trzymac, z resztą jeszcze jest czas, więc niech sobie u nich stoi. Koła co prawda nie są pompowane, ale wóz jest sprawdzony przez znajomych i są z niego bardzo zadowoleni!! Oni też rodzili we wrześniu i calą zimę spokojnie w tej gondoli sie Mały mieścił, więc myślę, że my też damy rade. A wóz mi się tak podobał, że nie chciałam żadnego innego 🙂 My mamy czerowony, pochwalę się, a co 🙂 🙂 🙂 http://www.bombik.pl/index.php?products=product&prod_id=586
I najlepszego dla Kasi 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To w takim razie ja też zacznę od życzeń - spełnienia marzeń, zdrowej dzidzi, mało kilogramów, szybkiego porodu, dużo zdrówka, dużo miłości i dużo przyjemności 🙂
kaftaniki pojawiły się na aukcji, zamówione, czekam na odesłanie meila i potwierdzenie kwoty do zapłaty. Ale to pewnie dopiero w poniedziałek, bo w weekend mają nieczynne...
nową partię musteli też już zamówiłam...
no, z samego ranka zaszalałam. korzystam z okazji, bo mężuś śpi po nocce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Hej Laseczki! Leginsik, nie przejmuj się, mnie też te "dobre rady"wkurzają strasznie!! A my dziś odebraliśmy wozek 🙂 🙂 🙂Na razie zostanie u moich rodzicow, bo u nas nie bardzo jest miejsce żeby to wszystko trzymac, z resztą jeszcze jest czas, więc niech sobie u nich stoi. Koła co prawda nie są pompowane, ale wóz jest sprawdzony przez znajomych i są z niego bardzo zadowoleni!! Oni też rodzili we wrześniu i calą zimę spokojnie w tej gondoli sie Mały mieścił, więc myślę, że my też damy rade. A wóz mi się tak podobał, że nie chciałam żadnego innego 🙂 My mamy czerowony, pochwalę się, a co 🙂 🙂 🙂http://www.4baby.pl/index.php/wozek-uniwersalny-izzy.html
I najlepszego dla Kasi 😘 😘 😘


wklej jeszcze raz linka, bo coś nie wchodzi 🙂 my wózeczek będziemy zamawiać dopiero gdzieś w lipcu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja wczoraj w pracy bylam i wrocilam tak zmeczona ze naprawde podziwiam tych co normalnie chodza do pracy. z dwa tygodnie bede musiala isc na kilka dni i w czerwcu rowniez na dwa tygodnie nie wiem jak dam rade.

ale od lipca oficjalnie ide na zwolnienie az do kwietnia 2012.

moja mama za godzine leci do londynu na komunie bratanicy, tak mi szkoda ze nie moglam jechac, balam sie o ciaze i wolalam nie ryzykowac.

pogoda znow sie poprawia za tydzien ma byc nawet 30 C

trzymajcie sie cieplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
KASIU wszystkiego co najlepsze zdrowia,bezproblemowego porodu ślicznego zdrowego maleństwa,szczerych przyjazni i słonka każdego dnia! 🙂

widzę że rozmawiacie o wózku.ja wczoraj strasznie sie ucieszyłam bo wózek będę miała po chrześniaku.nie zależy mi koniecznie na nowym,ważne żeby był dobry,nie zniszczony,cieszę się bo to jeden wydatek mniej a u mnie krucho z kasą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...