Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A Kacper już lepiej 🙂 minie jeszcze pewnie parę dni i się przyzwyczai ze nie ma babci ani pieska.

Dzisiaj mnie walną swoją głową w skroń, bolało strasznie ( zresztą boli do teraz w jakieś czułe miejsce trafił ) i pierwszy raz widziałam jak mu głupio i nie wiedział jak ma się zachować, przyszedł się przytulić i dać buzi 🙂


A ja się pytam gdzie się podziewa ELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie gdzie jest Ela??

Daga Paulinka chodzi tak jak Kacper ale ja jeśli bym mogła wolała bym ja uśpić u Was w sypialni bo musze sie położyć koło niej, żeby usnęła. W taim razie jak bedzie ładna pogoda to w przyszlym tyg sie zjawimy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja dopiero teraz mam chwilke czasu 🙂
Nikola już lepiej choć nadal słabo je,ale nie wymiotuje mam nadzieje że jej przechodzi.
Ale paskudna pogoda i jak zimno.

Asia [color=red]JA TEZ JESZCZE RAZ WAM BARDZO GRATULUJĘ!!![/color] i czekamy na was 🙂

Daga jak po szczepieniu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi zakochalam s8e w tym zdjeciu 🙂 ja tak jak mowie wole na Waszym łóżku bo młoda już dawno nie spała w łóżeczku i i tak by niezasnela 🙂
Jak Weroniczka przy wieczornym wazeniu ladnie przybierze na wadze to Jutro Dziewczyny wyjdą do domu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Chłopaki się pluskają 🙂 Jak zwykłe łazienka pewnie będzie zalana 🙂 Ale to ich czas także im tam nie przeszkadzam.
Jutro jedziemy pomagać bratu Krzyska w malowaniu znaczy się Krzysiek będzie pomagać a my będziemy bardzo "mile" spędzać czas 🤪 🤪 no cóz może nie będzie tak źle.

Po szczepieniu wszystko ok, lekko podwyższona temperatura ale bez większych ekscesów także super. Nie dał się zważyć ani zmierzyć 😠tak płakał i trzymał się mnie tak mocno, jakby nie wiadomo co mu chcieli robić. Ma awersje do białego fartucha 🤪

Mam nadzieje, że jutro dziewczyny będą już w domku bo się nie mogę doczekać zdjęcia. Ciekawe czy Weronika jest podoba do Paulinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂 🙂

U mnie juz wieczorna cisza 🙂 i samotny wieczór bo Artur w pracy 😞

Dzień zleciał nawet ok,Nikolka była na krótkim spacerku popołudniu,nadal cos kiepsko je praktycznie nic tylko pije dużo.

Daga to miłego malowania 😜

Może to jest taki okres bo Nikola też tak płacze u lekarza,że szok jak juz widzi osrodek to nie chce tam iść a potem to już masakra ja to się dziwie czy lekarka osłuchując ją coś słyszy 🙂 bo jest taki wrzask wtedy jakby ja ze skóry obdzierali 🙂

Trzymamy kciuki żeby dziewczyny jutro do domku już wróciły 🙂 tez jestem ciekawa czy są bardzo podobne dziewczynki do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina, dziękuję za wyjaśnienia 🙂

A my wczoraj byliśmy na wizycie u pediatry. Wzrost: 57 cm, waga: 4470 g. Malutki ten nasz Tomek, ale rośnie w swoim tempie i tyle. I nadrabia okres żółtaczkowy, gdy nic nie przybierał. W przyszłym tygodniu robimy badania kontrolne, w tym próby wątrobowe, które były podwyższone - mam nadzieję, że wszystko będzie już w normie.

I mam jeszcze pytanie, jak to zrobić, by Tomek przesypiał całą noc? My od czasu szpitala mamy nocne karmienia - dziś nie spałam od 4:30 do 6, bo nie mógł z powrotem zasnąć. Kąpiemy się około 19:30, karmimy około 20, potem budzimy na karmienie o 23:30 - 24:00, a potem Mały sam się budzi między 4 a 5. Zazwyczaj wtedy jest też kupka... Może nie powinniśmy budzić o północy..? Czy przy karmieniu butelką jakie mamy w chwili obecnej powinnam się sztywno trzymać określonych godzin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda z karmieniem nocnym to nie taka prosta sprawa bo to dużo zależy od dziecka, u nas Kacper jak miał miesiąc to zaczął przesypiać całe noce bez ani jednej pobudki ale jak miał ok 4,5 to już się zaczął budzić i tak jest do teraz 😞
Skoro Tomek mało przybiera i miał długo żółtaczkę to może potrzebuje więcej jedzonka. Ja bym dziecka nie wybudzała, skoro śpi to znaczy, że nic mu nie jest w sensie nie jest głodny. Może spróbuj i zobaczysz jak Ci będzie spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia Paulinka tez miala okres nie jedzenia, ale od jakiegos tygodnia je wszystko co jej wpadnie w ręce. Np dzis na sniadanie płataki z mlekiem, godzine pozniej zjadla kromke pieczywa chrupkiego "muśnietego" nutella, potem cały jogurt przegryzająć kanapką z pomidorem, którą jadła moja mama(zjadła cała) jak wstala wyżuliła na drugiej babci zupe, potem zjadla miske swojej, znow kanapke z maslem, ryż z truskawkami, do tego ciagla podjada lajkonika "safari" i kulki czekoldowe do mleka a na noc butle 210 ml 🙂 mały głodomor!! Nikolce też wróci apetyt 😘

Magda tak jak mówi Daga, nie ma sensu budzić malucha specjanie. Mymielismy taki system jak Ty, karmienie o ponocy, potem o 6(zawsze ja budziłam) az raz, drugi nie obudzil mnie budzik i po prostu zrezygnowalam. Najpierw z tego o północy jak miała 2 ms a potem z tego o 6. Spała gdzies 12h az w koncu zaczelo sie ząbkowanie i nie przesypia juz calej nocy 🙂

Daga miłego malowania 😁 😁 mam nadzieje, że uda nam siewpaść w przyszłym tygodniu, bo tak mi kurde brakuje towarzystwa Paulice zreszta tez ze sobie sprawy nie zdajecie!! Ja chcę iść do pracy!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina zapraszam jak tylko masz ochotę u mnie codziennie oprócz weekendów do 17-18 jesteśmy sami także towarzystwo też nam się przyda 🙂

Z Paulinki niezły głodomorek 🙂 Kacper ostatnio też lepiej je 🙂 dzisiaj na drugie śniadanie wsunął cała parówkę, pół pomidorka i pół bułeczki także czynimy postępy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cała parówka to dla nas pikuś 😁 my Cię tu Kacpro podszkolimy w jedzeniu 😁 😁 najchętniej to codziennie bym sie z Wami umawiała na spacer a ta droga 40 minut tramwajem daję popalić 😞 mam nadzieje, że Paulinka za ten czas mi nie wyskoczy z wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina ale świetnie Paulinka je aż wierzyć się nie chce,tez juz chce żeby Nikola jadła

Madga tak jak piszą dziewczyny też bym zrezygnowała z wybudzania bo jeśli będzie głodny to sam się obudzi 🙂 Moja Nikola od urodzenia jadła w nocy co 3 godziny,ale ja karmiłam piersia i do tej pory nie przespała nigdy całej nocy nie je już w nocy ale za to budzi sie i woła o picie ok 5 razy czasem więcej 😞mam tego dość 😠

Daga ja też nie cierpię chodzić po sklepach i kupowac ubran bo na takie moje cielsko to aż sie odniechciewa 😞

Karina zmobilizuj się i przyjedź 🙂 a może szybciej bedziesz 179??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Nareszcie weekend 😁 Mi też brakuje towarzystwa odkąd zaczęłam prace, bardzo chciałabym się z wami spotkać ale mogę tylko w weekendy 😞
Czy wasze dzieciaki też mają ataki złości? Mateusz ostatnio z tym przesadza, złości się o byle co, bije mnie i wszystkim rzuca i wrzeszczy :/ staram się nie zwracać na to uwagi ale czasem się nie da, mam ochotę uciec.
Magda kiedy zaczęłam karmić małego butelką to przestał budzić się w nocy i ja korzystałam z okazji i spałam, nie budziliśmy go.
Daga zazdroszczę ci, że idziesz na wesele. Gdzie planujesz jechać po sukienkę?
Gosia a ty nie mów że masz cielsko bo jakoś tego nie zauważyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Powoli się zbieramy, zjemy śniadanko i jedziemy malować 🙂
Aneta to normalne, że tak wymusza taki wiek na pocieszenie powiem, że będzie gorzej 🤪 🤪 🤪

A może kiedyś udałoby się nam np umówić w jakiś weekend gdzieś na jakimś kopcu albo w jakimś parku na piknik 🙂 z mężami, dzieciakami ??? Co Wy na to ????

Karina nie wiem czy bym się zmieściła w 38 niby 40 jest na mnie za duża ale nie wszystkie 38 są dobre ale jak możesz to przynieś ją ze sobą to zobaczę czy moja wielka dupa się zmieści 😉 😉 😜 😜

Uciekam bo mąż zrobił pyszne śniadanko 🙂 - czasami mu się zdarza 🙂

Miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...