Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
halo Magda co to za teksty!!

ja jestem, żyję, tylko ten tydzień mnie wykończył.........szczerze nawet nie mam sił czytać co napisałyście 😞 😞 😞
dobrze że jutro jedziemy do Sącza na 4 dni to mam nadzieję że odpocznę i nabiorę nowych sił

a co do spotkania to ja w ten weekend nie mogę, ale w następny mam nadzieję że się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja jestem, ale mam podły humor więc wole się nie odzywać, żeby Wam nie smęcić 😞
Czujemy się w sumie lepiej, chociaż Kacper nadal ma podwyższoną temperaturę, ale byliśmy wczoraj u lekarza i twierdzi, że jest lepiej.
Poszliśmy dzisiaj do laryngologa i oczywiście polska służba zdrowia pokazała jaka jest wspaniała więc nic nie załatwiliśmy, potem jeszcze na szybko do naszej lekarki i owszem jest lepiej ale antybiotyk dalej mamy brać i w poniedziałek znów przyjść się pokazać. A w następny piątek do laryngologa.
Za niedługo zamieszkam w przychodni 🤪 🤪

Pracoholizm mojego męża mnie wykańcza 😞 😞 i mam dola 😞

Ale miałam nie smęcić 😜

Jeszcze tylko napiszę, że doła pogłębia fakt, że pierwszy raz na Święto Zmarłych nie będę w domu 😞 😞 😞 i dupa 😞 😞

Asiu życzę udanego wypoczynku obyś nabrała sił i po powrocie będziesz musiała mi trochę ich odsprzedać 🤪 bo ja też po tym tygodniu z Młodym mam serdecznie dość taka się przylepa z niego zrobiła, że do kibla nie mogę wyjść - ja wiem, że on się źle czuje i jest chory i biedny ale ..... zmęczył mnie

Magda proszę mi tutaj takich głupot nie wypisywać !!!!!!!!

Na spotkanie jestem jak najbardziej chętna i mam nadzieje, że za tydzień będziemy już zdrowi!!!!!!!!!!!!!

Karina super, że robisz prawko - ja tez powinnam 😜

I cholera więcej nie pamiętam 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczorajsza noc o dziwo z 2 pobudkami 🙂 A ja mogłam sobie ją cała przespać bo Krzysiek do 5 rano pracował 😁 😁

Nie sądzę, żeby to od leków - chociaż kto wie 🤨 🤨
Przynajmniej teraz padł od razu, zobaczymy jaka będzie nocka.

Ja jak się wciągnę w allegro to mnie przez 3 godziny nie ma :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już wybrałam co było trzeba 🙃
Nas pewnie jutro czeka dzień bez drzemki, zawsze jak mam wolne to Mati nie chce spać w ciągu dnia 🤪
Daga a ty nawet nie myśl o przeprowadzce do przychodni 😉 Może teraz jak nie będziesz posyłać Kacperka do żłobka to te choróbska dadzą mu spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta, brawa dla Mateuszka!!! I jeszcze dodatkowe za wysokie stawianie sobie poprzeczki 😉 , że się od razu za bieganie bierze 🙂
Asia, miłego wyjazdu! 🙂
A odnośnie sofy my właśnie też tak od pół roku się przymierzaliśmy i w końcu stanęło na meblach od żyrafy (hihi, jakoś nazwy ciągle nie pamiętam, ale w logo mają żyrafę 😁), jest w CH Czyżyny duży sklep i jeszcze jeden na os. Kościuszkowskim (wszystko w NH). W wybranym modelu zmieniamy obicie - wybrałam fioletową antarę. Podobno to tapczan a nie sofa, ze względu na sposób rozkładania, ale też inaczej się rozkłada niż wersalka . Jak już będziemy ją mieć to pewnie zrobię jakieś zdjęcia to wstawię 🙂 Odliczanie trwa 😁
Daga, głowa do góry! Choróbsko w końcu musi minąć. I nie przeprowadzaj się do przychodni 😁

Spotkanie - może być za tydzień, może wtedy się uda w większym gronie, jak już Asia wróci, Daga będzie zdrowa, może i inne dziewczyny się skuszą 🙂

Na poprawę humoru mogę Wam opowiedzieć moje meblowe perypetie - też dotyczące sofy 😁
Od dawna się rozglądałam za nowym meblem, ale ciągle albo nie było czasu, albo finansów, a rozważaliśmy również odnowienie obecnego łóżka, więc trochę to trwało. I któregoś razu, chyba jeszcze w maju, no, może na w czerwcu, przeglądałam katalog Ikei i znalazłam super narożnik w rewelacyjnej cenie bodajże 599 zł. Narożnik się nazywał Oleby i ta promocyjna cena miała być dopiero od 20 września przez ok. 2 tygodnie. No więc w międzyczasie oglądałam różne inne sofy, ale żadna mnie jakoś nie urzekła albo cenowo zdecydowanie były za drogie. I tak minęło kilka miesięcy i w końcu nadszedł dłuuuugo oczekiwany 20 września.
Z samego rana dzwonię do Ikei, ale okazuje się, że pracują dopiero od 10. Kilka minut po 10 dzwonię więc ponownie i pytam, czy na pewno mają już na stanie ten narożnik i czy jest w tej super niskiej cenie, żeby nie jechać bez sensu do sklepu. Oczywiście mąż i Tomek w gotowości, bo już męczyłam męża od kilku tygodni, że 20.09 jedziemy rano do Ikei 😁 A tu ze słuchawki pada odpowiedź, że już nie mają tego narożnika... 🤢 No to się lekko zdziwiłam, że jak to tak, skoro promocja miała się zacząć 20 września, jest 20 września, a tu upragnionego mebla już nie ma i że w katalogu, który trzymam przed sobą jak byk jest napisane, że od 20.09 mają być... A pani uprzejmie mi tłumaczy, żebym spojrzała na okładkę katalogu. Widzę "IKEA 2011", a pani kontynuuje: "i na dole okładki jest napisane, że katalogi są ważne od jesieni 2010 do lata 2011 i narożnik Oleby był dostępny 20 września 2010 roku..." I tak to czekałam sobie przez prawie 4 miesiące na mebel, który był w sprzedaży rok temu 😁
No, mam nadzieję, że pod koniec tej przydługiej historii chociaż się uśmiechnęłyście 😁 A morał, hmmm, zawsze czytać to, co jest napisane małym druczkiem? 😁

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu Was nie ma 😞

Tomek kończy dziś 5 miesięcy! 🙂 Ależ ten czas szybko leci!

Za to ja od wczoraj mam katar, ból głowy i okropny ból gardła - aż nie mogę przełykać 😞
Jak się szybko wyleczyć?
Na razie psikam Tantum Verde do gardła, jem kisiel (bo łagodzi i umożliwia przełykanie), a pod nosem smaruję maścią majerankową. Czy mogę coś jeszcze..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Gdzie jesteście Mamuśki??? 😞 Asia wyjechała, więc jest usprawiedliwiona, ale co z resztą..? 🥴
U nas kolejny zakatarzony dzień. Tomek niestety też ma już katar. No i dziś idziemy na trzecią rehabilitację. Nie podoba mu się to bardzo i wiem, że będzie płacz, ale widzę już postępy, bo główka nie opada mu już tak bardzo na prawe ramię.
No cóż, miłego dnia i odezwijcie się chociaż ze zwykłym cześć, bo smutno tak samej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...