Skocz do zawartości

mamuśki na diecie dukana;) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bo grzeszymy kama grzeszymy, ja wczoraj tak nagrzeszylam na 30kolezanki ze ajajajaj, nie pilam no w piatek pilam a wczoraj to schaboszczaka w jakims sosie, i jakas szynka a w niej schowany mielony z ryzem i to tez w jakims sosie...
No ale od jutra sciskam pasa 😉 a tak poza tym pomimo grzechow waga ciagle idzie pomalutku w dol 😉 dzis bylo 60,00kg 😉tralalalallalalalala przypomne ze 3.01. bylo 69,6kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U MNIE DZIONEK ZALATANY
EANO CMENTARZ,POZNIEJ TESCIOWA,SPACCEREK I NA SAM KONIEC GOSCIE WPADLI I MAM NA GLOWIE 11LETNIEGO CHRZESNIAKA,KTORY SIEDZI NA KOMPIE I GRA...

A JA PO DRUGIM DNIU CWICZEN MAM ZAKWAS,WSZYSTKO BOLI;(
DZIS ZJADLAM RANO SNIADANKO SALATECZKA Z MAKARONEM,NO A TERAZ TROSZKE ROSOLKU I ZIEMNIAKOW,TAK CIUT CIUT ALE I TAK MAM WYRZUTY ZE ZA DUZO,POWINNA MALBO ZJESC ZIEMNIAKI ALBO ROSOL I MAM DOLA 😉

JESZCZE CZEKA MNIE ROBIENIE SALATKI,PRZED CHWILA PRANIE WSTAWILAM,POPRASOWALAM I MALEGO USPALAM

BUZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj mlody spi,ale zaraz wstanie i musze robic mu masaz i uciski vojty 😠nie cierpie tegono ale jak trzeba to trzeba...
maz mnie wczoraj namawial na alko ale jakos mnie to poki co nie kreci 😎za to za fajke dala bym sie chyba pokroic,mowie mu zeby mi kupil to on nie bedziesz palic heheh ja mowie ze na bank jak bede chciala to akurat mozesz sobie pogadac

marzi daj spokoj raz na jakis czas mozesz zaszalec poza tym pamietaj ze dalej karmisz wiec musisz miec urozmaicona diete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurwa- u mnie też lipa! Od soboty jestem na warzywach i 1,5kg do przodu 😠 Ponoć tak może być ale nie wiem czy to nie wina grzeszków.
Poza tym moja siostra (od niedawna też dukuje) twierdzi że nie można jajek bez ograniczeń wcinać. Można białka a żółtka 3-4 na tydzień 😲
Muszę zmniejszyć porcje i jaja też )bo duo ich wcinam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
No to ja na 100% nie mam maizeny tylko zwykłą make kukurydziena..i wszystko na niej robię 🤢....Od czwartku mnie nie przybyło,ale waga w miejscu stoi...dziwne,bo wszystko na mnie juz wisi,a waga stoi...Dzisiaj sie ważyłam i w 3 róznych miejscach w kuchni,no i 3 różne wagi 😮....a h...z tym ...ważne,ze zaczynam wygladać...zresztą wszyscy mi to mówią ☺️
Dzisiaj planuję chleb upiec...
A wczoraj porazka znowu z pieczeniem...Pamiętacie mojego czekoladowca?...wylądował w koszu...Wczoraj był akt nr.2 ..mufinki..i...znowu kicha...nie słodkie 🤢...a w przepisie było 16 rozkruszonych tabsów...Chyba musze inny słodzik kupić..w płynie lub proszku...
Miłego dnia
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
laski ja jestem na samych warzywkach i białku, troszkę sobie zmodyfikowałam diete i nie robie juz 1-1 tylko codziennie łącze białka i warzywka 🙂
jajek jem pełno i jest ok, teraz chudnac sie bedzie 1kg tygodniowo, takze spokojnie laski 🙂
co do słodziku to ten w płynie jest taki słodki, ze szok...dodałam wczoraj kilka kropli a miałam miód herbate...
miłego dnia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ja własnie od rana o tym myślałam żeby juz łączyc warzywka z protalem...bo....doszłam do wniosku,ze tak jak teraz wygladam jest ok....nie chce za bardzo schudnąć..a te 1,5 tyg ścisłej diety strasznie na mnie podziałało....praktycznie pozbyłam sie brzucha i tego tłuszczyku,którego chciałam.....
I tu prośba do Was kochane>Co zrobić zeby to utrzymać i nie wpaść w pułapkę efektu jojo,bo tego sie najbardziej boję 😮....Będę dalej na diecie,ale jak myślicie jeśc tak jak mówi Karola czy cos zmienic?
Dzieki z góry i buziaki...Ide sobie chlebuś zrobić i rybę po grecku na obiad..
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maxara- żeby nie było efektu jojo to stosuje się trzeci etap dlatego jeśli nie chcesz już chudnąć to przejdź na trzeci etap.

Karola- czyli codziennie stosujesz warzywa i proteiny? A waga spada czy też już nie chcesz chudnąć?

Kama- ja zawsze rano się ważę i właśnie pokazuje mi więcej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od kilku dni nie jem tak jak wg dukana - jezeli chodzi o faze 2...poprostu codziennie mam białko i warzywa 🙂 nie przytyłam, a nawet 0,5kg ubyło...ja już nie musze więcej schudnąć, swój efekt już otrzymałam bo zjechałam z brzuszka 🙂
do tego od marca mamy karnety z pracy na siołownie i chciałam korzystać więc musze diete trochę zmodyfikować...nadal zwracam uwage, na to co jem, ale co kilka dni zjadam bułkę żytnia z ziarnami albo kawałek ciasta 🙂
a najbardziej podoba mi się jak w pracy laski widzą, że schudłam,też by chciały, ale brak im motywacji 🙂
a mi dziś minął 4tydzień na diecie !!!
zmykam, bo mój kawaler jutro ma bal karnawałowy i muszę go przygotować 🙂
miłego wieczoru....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też cukrują mi na każdym kroku ☺️....
Wiecie co?My już stoimy w miejscu ,a nawet tyjemy troszkę,ale to jest przyrost masy mięśniowej ,a nie tłuszczu...jak u sportowców....I TAK MA BYĆ!!!!!
Kama tak trzymaj...ani się obejrzysz jak zrzucisz to co chcesz... 🙂
Marzi gratki ,oby tak dalej 🙂
Komsi Tobie chyba już niewiele zostało do osiągnięcia celu? 🙂
Amelia podziwiam za wytrwałość 🙂....chyba juz bliżej jak dalej?
Poza ty cieszę się ,ze jesteście 😘....i mam nadzieję ,ze będziemy się dalej wspierac,bo ja zamierzam pewne nawyki wprowadzić w życie na zawsze np.pieczenie chleba i nie używanie cukru oraz unikanie smażenia na tłuszczu 🤢
DLA WAS WSZYSTKICH 😘 😘 😘 😘 I PO OKLASKU
Gosia czytasz Nas?Co u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...