Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ehh nie będę sięchwalić tą pościelą bo nawet stwierdziłam że mi się nie podoba.. no cóż... jakoś kiepsko mi poszły te zakupy. Ja nie lubię kupować przez internet ale powiem szczerze że mam takiego lenia że nie chce mi się nigdzie jeździć.....
na obiad zachciało mi się pomidorówki z ryżem ale powiem wam że wyszedł taki fajny rosołek że chyba wpierw zjem rosołek (dogotuje kluski) a potem dopiero zrobie pomidorową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej brzuchatki :*
Ale mam dzis dobry dzień odwiedzili nas moi rodzice i przywieźli nasz wózek i łóżeczko...zaraz szybko z tatuesiem rozłożyłam a z mamusią ubrałam kołderki 😁 ah jakie piękne to łóżeczko tylko Haniulki brakuje 😁 już się nie mogę doczekać...potem pojechaliśmy na miasto na obiad no i oczywiście udało mi się tatę nakręcić na nowe buty...ah i oh 😁

Gratuluje wszystkim mamusiom jeszcze raz narodzin pięknych pociech...a mi sie brzuch obnizył 😮 czy to nie za wcześnie?

Co do kg ja jestem z siebie dumna...tylko 11 na plusie 😁

marzenka napisał(a):
Wiecie co.. wczoraj troszkę się zdołowałam. Bo człowiek odkłąda kasę, szczypie się a potem w minutę wszystko oddaje. Z tym mieszkaniem mi chodzi. Trzeba było zapłacić gotówką podatek i opłaty za notariusza itd. A jeszcze mi zostało 7500 za agencje nieruchomości zapłacić. Straszne to jest. Dziś masz 20 tys a jutro nie masz


No mnie kochana w poniedziałek to samo czeka, lekką ręką pozbędę sie równo 12 tysięcy złotych 🤢 na notariusza, pośrednika nieruchomości i opłaty bankowe :/ jest tragedia...logiczne jest to, że biore kredyt bo nie mam kasy, a tak naprawdę żeby wziąć kredyt trzeba mieć spory zapas gotowki...ehhh;/ ale najważniejsze marzenka, że juz mamy te swoje 4 kąty i nikt ich nam nie zabierze 😁


P.S. Moja mama zrobiła mi piękny prezent...przywiozła mi dzisiaj 2 pościele do łóżeczka i 1 do wózka flanelowe, które sama specjalnie dla wnusi uszyła...normalnie robota pierwsza klasa...jeszcze dokładniej zrobione niż w sklepie no i dużo taniej

Hehe ale się dziś nachwaliłam 😁 ale co tam należy mi sie od czasu do czasu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaGooDka2 napisał(a):
Hej Dziewczyny,
wczoraj o 15.00 urodził się Nasz Synek 🙂 Maciuś jest wcześniaczkiem - waży 2590, 52cm długi 🙂 Nie ma chyba lepszego uczucia od momentu urodzenia dziecka 🙂
Pozdrawiam i życze wszystkim październiczówką udanych porodów:*

łał ! Gratulacje !!!
Dzidziuś zostaje w szpitalu pod obserwacją czy pozwolili wrócić do domku ?


Kokosanka napisał(a):
a tak swoją drogą ciekawa jestem, dlaczego tak w ostatnich tygodniach jeśc nam się chce 🙂

bo po porodzie nie będziemy mogły jeść wszystkiego, więc teraz robimy zapasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguśka21, no widzę, że dobry dzionek dziś u Ciebie !
🙂
Ciekawe, czy ja dostanę jakieś prezenty od rodziców i teściów...
Też bym chciała coś dostać, np. pościel, bo nie mam za bardzo, tylko jakieś stare komplety po siostry córce... sprzed 10 lat 😞
Ale jak zacznę wszystko sama kupować to nie będą oni mieli co mi kupić, a tak to walę w czapkę - nie kupuję 🙂

Marzenko, co to za pościel ? Daj linka.
Jesli chodzi o cenę to myślę, że kupiłaś Feretti lub NINO, bo ta pościel tyle kosztuje.
Pokaż mimo wszystko.
A jak Ci się nie podoba to chyba możesz im odesłać ?
A jak nie to wystaw na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOŚĆ OD GOSI:

KOCHANE! LEŻĘ OD 12 POD KROPLÓWKĄ, MIAŁAM BÓLE, ALE PRZESZŁY. CAŁY CZAS JESTEŚMY Z TOMKIEM RAZEM NA SALI. JEŚLI PO TEJ KROPLÓWCE NIE DOSTANĘ SKURCZY, TO ROBIĄ CESARKĘ DZISIAJ. JESTEM TYLKO POTWORNIE GŁODNA, BO JESTEM NA CZCZO. CAŁUJE WAS BRZUCHOLKI:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irenko, dzięki za wiadomość...jejku ale emocje 😮 Gosia i Tomasz już pewnie zmęczeni tym oczekiwaniem ale dzielnie, jak widać sobie radzą 🙂 Jak będziesz Irenko odpisywała Gosi, to napisz,że 3mamy mocno kciukasy i jesteśmy myślami i sercem razem z nimi ,przeżywając równie mocno,jak oni ten poród, no i oczekujemy pięknisia Igorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane ja wróciłam ze szpitala bo nic się nie dzieje dalej nawet jak podali mi kroplówkę jeśli do poniedziałku nic się nie wydarzy to lecę na wywołanie...

Aguś dzięki za podanie info P.S jaki masz słodki brzusiooooooooooo 🤪 🤪 🤪 🤪

Trzymam kciuki za następne mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mamuś

bajka1202 napisał(a):
Aguska ja sie czuje o dziwo bardzo dobrze zero objawow.... Tylko troszeczke plecy bola i nic wiecej.... Widocznie mojej Julce jeszcze wygodnie u mamy w brzuszku 🙂 A ja tak bym chciała juz!!!!
Tobie widze zostało kochana tez malutko czasu 🙂


Bajko u mnie podobnie, nic się nie dzieje. Niby rozwarcie na 1 palec jest ale nic nie czuję nawet brzuch nadal wysoko 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie wczoraj w nocy złapały skurcze podbrzusza, nie były mocne, i dziś wsumie prawie cały dzień z krótkimi przerwami boli mnie podbrzusze, dosłownei tak jak na okres. Nie wiem czy to sa te przepowiadajace i nic nie znaczące czy to może już te przed... 😮 ale rodzić jeszcze nie moge, musze do poniedziałku do popołudnia wytrzymac :P

aaa i moja mama dziś zauważyła, że mi brzuch troche opadł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...