Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
wr to badanie na kiłe ja teraz robiłam, obudził mnie bolący brzuch kurcze dłuszymi chwilami bardziej ale da sie wytrzymać bo jeszcze tak nie boli jak 2 lata temu boli ale zaraz ustepuje narzie siedze i czekam bo niechce panikowac i siedziec w szpitalu i czekać na akcje w sumie doktorka mi muwiłą że jak bede czuła ten ból to nieczekać czy są co 10 min czy 8 tylko jechać narazie słabe ale czuje żę chyba sie nie myle i są co 15 ,20 min


Asiu Kochana trzymam kciuki i mam nadzieję że niedługo będziesz tulić maleństwo! Ja też nie mogę już spać... Posyłam Ci moc i ciepłe myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Mój w ogóle nie sprząta, potyka się o swoje gacie i skarpetki, ale ja mam to już w dupie.
Wczoraj miałam zamiar to pozbierać i do prania wynieść, jak zawsze, ale mówię mu, żeby może z raz sam wyniósł, a on do mnie że ja z raz wyniosłam a tak to on wynosi ! Taaa i jeszcze pierze, rozwiesza i zbiera pranie... hehe ! kurwa, tak się wściekłam, że powiedziałam, że prędzej zgnijemy w tych jego skarpetkach niż je wyniosę do prania !!!
😠

aga33 napisał(a):

Dzieki Zuziaczku...Ty wiesz,my barany to twarde laski jesteśmy ale i my czasem potrzebujemy żeby nas ktos po plerach poklepał...najczęściej to sama się klepię 😉tam sie nie lubie nad soba roztkliwiać ale no kurde w ciąży jestem i bywa,że mam gorszy dzień..

a co do koronkowego szycia?brzmi cudacznie ale i ekskluzywnie...Ty sie dowiedz czegoś więcej,wszystkie chcemy ładna koronkę mieć 🙂

nom, twarde jesteśmy, ale czasem miło by było, żeby ktoś przyszedł, przytulił i powiedział : "zostaw to, ja to zrobię za Ciebie ".... marzę o tym czasem...
🥴
to koronkowe szycie i mnie zainteresowało, zapytam lekarza na ostatniej wizycie (w poniedziałek !!! 🤪 ) Myślałam, że słyszałyście o tym, że tylko ja jakiś lamus jestem i nie wiem, o co kaman 😉

carpioo napisał(a):


Jafgódka strasznie sie wierci.. a Mój jeszcze z przerabiania nie wrócił! 😠. my tez mamy na gwarancji i w ogole, ale jak ja/my mielismy placic za gre 100-200-350 zł to ja dziekuję! 🥴 🥴 tylko Iris sobie wychowała :P


no, Iris wychowała sobie idealnie ! Może nam zdradzi metody... może kijem go codziennie okłada ? 😉
Maja też się wierci straszliwie, a ja przecież tylko siedzę przed kompem cały wieczór...
A Mój śpi.
I dobrze, bo będzie wypoczęty na jutro do pracy, a ja mam spokój.
Przynajmniej nie każe mi oglądać jakiegoś durnego filmu z Rambo w roli głównej 😉


bachap napisał(a):
Gosia pisała że dostała wieczorem kolejny zastrzyk a rano mają Ją zabrać na porodówkę i podać oksy no i strasznie głodna jest Kochana bo Jej chyba prawie nic nie dali a jutro to już w ogóle ma mieć głodówkę... no i całuje wszystkie Brzuszki 🙂

jejku, ale męczą bidulkę !
Nie mogą jej teraz podać oxy ?

atagusia napisał(a):

Bierzecie do szpitala nożyczki do paznokci i szczoteczke do włosów ??????
nie mam tego na liście ale zastanawiam sie czy wziąć

szczotkę biorę, ale nożyczek chyba nie, bo niedrapki mam zamiar od razu założyć.


Ja na pewne rzeczy przymykam oko i udaję że nie irytują... np na spodnie na oparciu fotela, albo na skarpetki wrzucone do pralki zdjęte ze stóp tak że sa zwinięte i takie kulki potem rozprostowuje jak wieszam... albo jakies zostawione kubki... sama czasem zostawiam więc po prostu pewne rzeczy zbieram bez gadania i tyle...Wiem, ze ja tez pewnie mam jakies irytujące zwyczaje, dlatego staram się przymykać oczy żeby nie robić awantur o tzw. źle zakręcona tubkę od pasty... szkoda by mi było energii na coś takiego, ale fakt brydnych skarpetek z ziemi bym nie pozbierała! Ale mój Mąż jest taki, że jak np przyjdzie sobota i postanawiamy wziąć się za sprzątnie chaty, a nie np na jakiś wyjazd wspólny w góry to sprzątamy oboje. Wtedy ja robię kuchnie, łazienkę i obiad 🙂 a maż resztę - ja tylko finalnie podłogę zmywam na koniec mopem bo to akurat lobię 🙂 Mojego Męża w domu nauczyli sprzątać i chyba dlatego tak jest, ja tez go nie wyręczam i nie udowadniam mu codziennie że sama sobie poradzę. Mamy dziecko, zaraz bedzie drugie, ja pracuję tak samo ciężko jak on więc od początku było ustalone że nasz związek jest partnerki i zakupy i sprzątanie to nasz wspólny obowiązek.

Ciekawa jestem co to jest to koronkowe szycie, brzmi intrygująco 🙂

Biedna Gosieńka jeszcze nie urodziła 😞 Ciekawe dlaczego nie pozwolą jej nic zjeść. To jest chyba najgorsze jak się siedzi w szpitalu na wywołaniu, przecież skądś musi wziąć energię do rodzenia 😠

Ja do szpitala nie biorę nożyczek, ani szczoteczki. Wszystko robią te pielęgniarki od noworodków jak kąpią, a i niedrapki też biorę. Jakby co to mąż przywiezie z domu i się pazurki obetnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
carpioo:no fakt,muszę się zgłosić do naszej Agatki na szkołę,bo ta to chyba zna się najlepiej na chłopach 🙂Choć jak czytałam jak Twój na szmacie zasuwa to az miło...mój sprzatał w sobotę(cały tydzień się zapowiadał,że on będzie robił)aż się pochorowałam prawie patrząc na tą fuszerkę...a on tylko,że dom jest do mieszkania a nie do sprzątania...ale wbiłam w to,jak se posprzatał tak będzie mieszkał...wywalone juz mam...


Agusiu wyglądasz przepięknie!!!! Naprawdę jesteś MEGA LASKĄ i tak jak napisała Kokosanka masz brzuch i nic więcej. A jaki masz biust ponętny i seksi ! Super że zrobiłaś nowe foto, może to już ostatnie przed rozwiązaniem 🙂

Dziękuję CI za komplement, ale nie czuję żebym się super znała na facetach 🙂 Może to jest kwestia tego, że raczej jestem bezkompromisowa jeśli chodzi o relacje z facetami, bo obserwowałam zupełnie inny model małżeństwa w domu i nie chcę powtarzać takiego schematu bo wiem, że nie skończyło się dobrze...

Nie w kwestii rady rzecz jasna, ale naświetlenia sytuacji napisze tylko tak, że mój W. nie spędza czasu z kumplami (tylko z nami), nie siedzi na konsoli (tylko gra z Miśkiem w gry, albo układa puzzle, albo siedzimy razem, gadamy lub oglądamy tv), weekendy wszystkie spędzamy wspólnie, bo mamy wspólna pasje jaką są góry i wiem, że jestem dla niego ważniejsza niż jego matka i to on zarządza kasą a nie ja więc nie muszę mu tłumaczyć jak drogie jest życie, ile kosztuja ubrania dla Młodego i inne rzeczy bo ceny ma w głowie lepiej poukładane ode mnie... to przeciwieństwo małżeństwa moich rodziców a stało się to właściwie cudem, bo podobno zazwyczaj wychodzimy za facetów takich jak nasi ojcowie, a ja chyba miałam więcej szczęścia niż moja mama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Wam za słowa otuchy, złapało mnie wczoraj strasznie... nagromadziły się chyba we mnie wszystkie możliwe emocje, bo i tu u nas emocji co nie miara, i takie rodzinne różne mam żale i stąd się to wzięło... Nasłuchałam się wczoraj teżo sytuacji jaką koleżanka ma w domu i pomyślałam sobie, że nasi bliscy są czasem bez serca. Jak nie ma dziecka to wszyscy mają ciśnienie żeby się pojawiło, jak już się jest w ciąży to nikt nie okaże troski, zrozumienia, nie da wsparcia... chyba tylko jedna ciężarna drugą ciężarną jest w stanie zrozumieć... 😞 przykro... no ale już mi lepiej... dziękuję Wam 😘 😘 😘 Ja tez nie wiem co bym bez Was zrobiła! Pierwszą ciążę nie czytałam żadnego forum, nie miałam takiego wsparcia jak teraz mam w Was. To jest bezcenne.

Tatuś wczoraj widział co się ze mną dzieje, zabrał Mikołaja na zakupy, wrócili późno ale oprócz spożywki przywieźli jeszcze komodę i wanienkę dla Tymka. Tatuś chyba wyjaśnił Misiowi, że jestem w kiepskiej formie, bo mały szybko poszedł spać a tata składał komodę do późnego wieczora, więc dzisiaj już urządzam ciuchy Tymkowi. Kochani byli wczoraj jak przyjechali z tych zakupów... a ja taka umazana beksa... 😞

Ciekawe jak tam Zuzia, Kaja i Amelka ? Czy dały mamusiom odpocząć i odespać porody? Już się nie moge doczekać kiedy dziewczyny napiszą jak było, bo że Monisia przeżyła swoje to wiemy... Kurde tak narzekamy na nasze szpitale ale z Monią to przegięli... 😞 ehhhhh

Gosia też może już dzisiaj urodzi Igorka i będzie miała z głowy... OBY tak się stało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alez sie dzieje,heh pewnie dlatego spac nie moge 🙂
Irisku widz,ze nie tylko ja...
Kochana tak wiec wczoraj mialas dzien do placzu a dzis bedziesz miec dzien radosci 😆 😆zwłaszcza jak bedziesz urzadzac kacik Tymkowi,ukladac jego rzeczy do komody,to dopiero bedzie cieszyc 😆A Twoj maz jest super,ze wczoraj jak widział co sie dzieje wzioł Mikolaja i pojechali na zakupy 😉Irisku masz super rodzine 😆

Agus TY jaki wieloryb,nie przesadzaj 🙂jak juz Dziewczyny pisaly Kochana ja u Ciebie widze tylko brzuszek z przodu gdzie zamieszkuje Amelka i Maks 😆Wygladasz super 😆
Wspolczuje,ze maz ostatnio potrafi tylko narzekac zamiast wesprzec cos 😆 mam nadzije,ze jak juz male sie urodza to bedzie bardziej chcetny do pomocy a jak nie to sie zabierzemy z Carpioo i go tam walkiem siekniemy 😉
Glowa do gory,dla mnie jestes SUPERMAMA I SUPERKOBITKA Ciebie kofana to ja mam jako wzor 😆

Gosia bidulko nasza,trzymaj sie jakos 😉kurde strasznie ja dlugo trzymaja,jeszcze na glodzie 🤢

Zuziaczku dowiedz sie co to za szycie koronkowe bo brzmi super 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
Już jestem po o 3 w nocy pojechałam do szpitala rozwarcie na 7 cm o 6.40 wody mi odeszly jak parłam o 6.50 urodziłam zuzie 3 parte i już ja miałam 56 wz waga 2850


Asieńko GRATULACJE 🙂 🙂 🙂 Ale Wam szybko poszło!!!! Super!!!!! A jak się czujecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdoundi napisał(a):
Brzuszki kochane mamy Amelke . Urodzila ze o 23:03, 3058g ole cm nie wiem Bo w tym kraju nie spr. Przezylam koszmar zycia, ale bylo warto jest taka malitka I cudowna. Wlasnie nas przywiezli na sale poporodowa I jutro do poludnia bedziemy w domku.
SERDECZNE GRATULACJE SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA 🤪 🤪 🤪 PRZEPRASZAM MUSIAŁAM ZAJRZEĆ ,ojjjj bidulko żeś się namęczyła byłaś dzielna 😘 😘Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia85a napisał(a):
Już jestem po o 3 w nocy pojechałam do szpitala rozwarcie na 7 cm o 6.40 wody mi odeszly jak parłam o 6.50 urodziłam zuzie 3 parte i już ja miałam 56 wz waga 2850
Jej ależ szybki poród mi się też taki marzył ☺️SERDECZNE GRATULACJE 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,
Czas i na Was dziewczyny 🙂
Życzę szybkich, mało bolesnych rozwiązań i słodkich zdrowych bobasów 🙂 🙂

GRATULACJE dla Wrześniowo/Październikowych bobasków , któe już przyszły na świat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniaaa, gratuluję z całego serca, cieszę się,że już po wszystkim i Amelka jest z Wami, ucałuj ją od nas wszystkich. JESTEŚMY Z CIEBIE BARDZO DUMNE!!! Dałaś radę Kobitko 🙂 🙂 🙂 🙂

Asiu, również gratuluję Zuzanki 🙂 Super,że poszło szybciutko,że czujecie się dobrze i możesz już tulić swoje Maleństwo. Gorąco gratuluję !!!

Gosiu, a co z Wami ? 🤨 Czekamy z niecierpliwością .........


Irysku, cieszę się,że już Ci lepiej, oby już wszystkie dni zaczynały i kończyły się słoneczkiem 🙂
Wracam jeszcze do łóżka, bo coś nie mogłam spać dzisiaj, za dużo emocji chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi, GRATKI !!! Super, że już po wszystkim, ból minął, teraz tylko będziesz tulić swoją kruszynkę i cieszyć się nią !!!
Ale służbę zdrowia to macie tam tragiczną... dobrze, że nic się dziecku przez to nie stało.

asia85a
, jak szybko poszło !!! 🤪 W szoku jestem !!!
GRATULACJE !!!

Jejku, aż nie mogę uwierzyć !
Ty taka na luzie !!!
Wczoraj pisałaś wieczorem, a dziś rano masz już dzieciątko na rękach !!!
😆
A najlepsze jest to, że ja też mam termin na 17 października, a Ty już urodziłaś 😮 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi napisał(a):
Brzuszki kochane mamy Amelke . Urodzila ze o 23:03, 3058g ole cm nie wiem Bo w tym kraju nie spr. Przezylam koszmar zycia, ale bylo warto jest taka malitka I cudowna. Wlasnie nas przywiezli na sale poporodowa I jutro do poludnia bedziemy w domku.


O boże Monia! Gratuluję!! Jak ja Ci zazdroszczę! Czekamy koniecznie na zdjęcia Amelki! Po tym co przeszłaś powinnaś dostac medal za odwagę i siłe! Jeja, ale fajnie! 🙂 Mała Amelka jest już wsród nas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi i asia85 gratulacje! Dziewczyny byłyście dzielne!!!

No i zobaczcie, dwa równoległe porody praktycznie a tak zupełnie różne. Ciekawe jakie będą kolejne. A mnie w nocy złapał taki miesiączkowy ból, ale jak poszłam i zrobiłam siku to minął, więc ie wiem czy to od trzymania długo moczu czy to był jakiś przepowiadający. Ale jak go poczułam i przypomniałam sobie te męki, które przeżywałam co miesiąc to mi się źle zrobiło.

Jejjjj jak zazdroszczę już Dziewczynom, że mają przy sobie dzieciaczki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz doczytałam, że Asia85 też urodziła. Co to się dzieje! Jedna za drugą teraz 🙂
Asiu, Tobie również gratuluję i zazdroszczę, że tak szybko poszło..To chyba wymarzony poród każdej 🙂

to dzisiaj jeszcze Gosia, jutro Szuwartyna potem Edytka (może też dzisiaj Bartuś się pojawi 🙂), potem koleja na Bajkę i na Anetke84...chyba, że któraś z późniejszym terminiem się wyłamie jak Asia85 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joane0509 napisał(a):
Urodziłam Igorka przed 3 w nocy 🙂 Waży ponad 3,600 i ma 57 cm. Ma 10/10 punktów 🙂 Jak wrócę ze szpitala to wstawię zdjęcie.


i na takie wieści czekaliśmy!! Gratulacje!! 🙂
3 dzieciaczków w 1 dzień 🙂

Akneri będzie miała co wypełniac w tabelce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 aż się popłakałam dziś z tych wszystkich emocji...
Gratuluję dziewczynki, byłyście bardzo dzielne!
A nagroda jest jest piękna - wielkie SZCZĘŚCIE -, na które tak długo czekałyście a my jeszcze czekamy 🙂
Witamy na świecie Amelkę, Zuzię i Igorka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...