Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanie wiecie moze od czego mogla mi sie odparzyc piers? dokladnie to pod jedna piersia odparzone mam piecze mnie i swedzi sudocremmem posmarowalam ciekawe kiedy zejdzie

fiszbina ?
za wąski stanik ?
Nie wiem 😞


moze byc wlasnie stanik z fiszbonami mam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurka2011 napisał(a):
Aneta84 napisał(a):


Ile to się trzeba nacierpieć, żeby w końcu takie cudeńko utulić, ehhh


ale jak sie juz urodzi to taka ulge sie czuje i radosc ze odrazu o bolu sie zapomina 🙂


I tego się trzymajmy Laurko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja pikole co wejde to nowosci 😆 😆 😆
Meegotko gratulacje!!!!mała jest przesliczna 😉

Mdoundi dobrze ze jest maz przy Tobie 😆 trzymamy kciuki za Ciebie,jestes kochana baaaaardzo dzielna 😉sciskam Cie mocno,pewnie juz ostatni raz w dwupaku 😉

mam nadzieje,ze Gosia wszystko oki,bo ja podzielam obawy Zuziaczka,dlaczego oni tak zwlekaja z tym porodem 😮to moze byc niebezpieczne 🤢
no ale jestesmy dobrej mysli 😉

No to nic dodac nic ujac ale zaczło sie juz chyba na dobre to nasze rozpakowywanie 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzusie ja tylko na chwilkę wróciłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala mam za dużo wód płodowych najprawdopodobniej bynajmniej ja tak myślę że ujrzę na dniach mojego Bartusia 🙂
Trzymajcie Kciuki 🙂

Gratulacje dla Meegotki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
Witajcie brzusie ja tylko na chwilkę wróciłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala mam za dużo wód płodowych najprawdopodobniej bynajmniej ja tak myślę że ujrzę na dniach mojego Bartusia 🙂
Trzymajcie Kciuki 🙂

Gratulacje dla Meegotki 🤪


czyli co bedziesz miec wywoływany porod czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka trzymaj się i wypoczywaj zanim spotkasz sie na żywo z Bartusiem 🙂czekamy na wieści...Mi lekarz tez ostatnio powiedział,że szyjka jak u rodzacej ale wód dużo więc jeszcze trochę do porodu(tak to zrozumiałam...)

Meegotko:malutka jest sliczna 🙂super,że masz ja juz przy sobie 🙂

Laurko:po urodzeniu Wiktorka mialam odparzenia pod obiema piersiami...pytałam skąd to,bo zaczęło się jeszcze w szpitalu..podobno to od ciężaru piersi i ciepła,masz małą często przy piersi i pewnie stale Ci goraco...nie wiem tylko czy sudocrem to dobre rozwiązanie,bo on wysusza na dłuższą metę.Spróbuj może tormentiolu użyć albo linomagu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko i Marzenko trzymam za Was kciuki bo coś czuję że będziecie kolejne 😉 zaraz za Gosią 🙂 No i Aguś Kochana za Ciebie i Maluchy też ściskamy kciukasy ! Już niebawem godzina zero 🙂

A ja dzisiaj od rana piorę Tymka rzeczy, prasuję, troche posprzątałam ale czuję się strasznie zmęczona... Nic mi sie nie chce. Jade na pół gwizdka...

Tyle jeszcze do załatwienia, zakupy musimy ostatnie zrobić, torbe musze przygotować... No i w sobotę umówiłam się do fryzjera żeby jakoś wyglądać bo pomału straszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
Witajcie brzusie ja tylko na chwilkę wróciłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala mam za dużo wód płodowych najprawdopodobniej bynajmniej ja tak myślę że ujrzę na dniach mojego Bartusia 🙂
Trzymajcie Kciuki 🙂

trzymamy kciuki !!!
A jak masz za dużo wód to oddaj trochę Gosi, bo ona ma za mało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kobitki znikam ide sie szykowac bo dzis mam wizyte u lekarza.mam nadzieje,ze jak wroce to bede czytac same dobre wiesci 🙂 🙂
Iris ja tez sie zabieram do pakowania torby ale idzie mi to jak krew z nosa 😉tez musze dokupic jeszcze pare rzeczy ale jakos weny brak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej, tyle sie dzieje! Wyobrazcie sobie, patrze do naszej tabelki i co sie dowiaduje? Ze chyba jakas slepa jestem bo Koyotka tez juz jest mama!!! Grastulacje koyotko 😁 A potem patrze a tu Meegotka ma juz coreczke poza brzuszkiem i do tego jaka sliczna fotka 🙂 Gratuluje Meegotko!
Mdoundi, trzymaj sie dziewczyno, bo widac Ty jestes nastepna w kolejce. Jeszcze troche sie pomeczysz ale potem szybko zapomnisz jak juz utulisz swoje dziecie 😆 Oby porod byl szybki i bezproblemowy. 🙂
Laurko, Twoja mala tez jest przesliczna 🙂.
Jakie z Was szczesciary dziewczyny. Macie (albo prawie macie) juz swoje bobaski na swiecie i porody za soba 🙂. Cieszcie sie i wypoczywajcie. Duzo zdrowka dla Was i dzieciaczkow 😆
A ja wrocilam z przychodni, mojej poloznej nie widzialam, bo byla praktykantka i to ona mnie badala. Ale bardzo mila byla, no i jak dotad wszystko u mnie i Damianka OK. Poza tym przytylam juz 10 kg od poczatku ciazy. Nie moge sie juz doczekac porodu. TEZ CHCE miec to juz za soba 😉
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

ojej ile wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MEEGOTKO GRATULACJE!!!!!!!!!! KAJUNIA ŚLICZNA

Monia trzymam kciuki bidulko, rze4czywiście tak jak któraś pisała wymioty to oznaka rozwierania się szyjki więc jestem dobrej myśli i może Cię Ci londyńscy rzeźnicy w końcu przyjmą i dadzą znieczulenie

Dziewczyny ja już spakowana a plan jest na 9-10 października wiec może i Wy się popakujcie
Czuję się źle i jestem cała spuchnięta (nawet położna na szkole powiedziała że coś jest nie tak) ale była dziś położna środowiskowa i powiedziała że wpadnie jeszcze za 2-3 dni zmierzyć ciśnienie i podsłuchać Oluśka na razie jest jeszcze w normie (choć wysokiej) ale trochę się obawia co będzie jak odstawie leki przed porodem bo wtedy może bardzo skoczyć... ale na razie jest spoko (pomijając skurcze pomiędzy tabletami)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko, 3maj się dzielnie i myśl o Bartusiu, a na pewno będzie Ci łatwiej znieść te wszystkie niedogodności 🙂
Gosiu, tak samo jesteśmy z Tobą i czekamy na wieści,że Igorek jest już z Wami 🙂
Moniś, dzielna jesteś niesłychanie, te bóle na pewno są bardzo dokuczliwe, ale już niedługo zostanie to wszystko wynagrodzone 🙂
Dziewczynki, jesteśmy z Wami!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap, Basiu jak patrzę na tabelkę to widzę, że pierwotnie miałaś termin na 29 października, a teraz piszesz o 9-10 paźdź. Widzę, że sporo ci się termin przesunął. Powiem Ci, że ja mam podobnie. Termin miałam na 30 paźdź. ale doktorka powiedziała, że jak dotrzymam do 37 tyg. to będzie zadowolona. A 37 tydz. wypada mi też na 9-10 paźdź.
Od 2 dni czuje się fatalnie, non stop mam skurcze (te przepowiadające, nawet jak leże i nic nie robie), do tego brzuszek mi się obniżył (widać gołym okiem) ciągle mnie pobolewa w podbrzuszu i tam niżej. Kłuje, pulsuje itd. Mam też więcej wydzieliny i mdli mnie. Ojjjj muszę jeszcze wytrzymać.
A jak ty się czujesz? A Olek ładnie się rusza, czy już mniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olaleńka ja od sierpnia mam podtrzymanie i biore non stop tabletki rozkurczowe i tak jak Ty szczyt marzeń to 37 tydzień no i właśnie 9 kazała mi gin odstawić te piguły, a że ja jak opuźnie wzięcie tabletki o godzinę to mam skurcze i ostatnio musiałam dawkę do 4 na dobę zwiększyć + nospy też co najmniej 4 to myślę że raz dwa się akcja rozkręci jak tylko przestanę je brać no i pocieszam się myśla że część porodu już mam za sobą 😉 a Oluś juz też niziutko (na usg wyszło że już się w kanał wstawia) i niewiele się rusza raczej kolanka tylko i stópki wystawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenko, Basiu trzymam za Was kciuki, zeby Roksi i Oluś siedzieli w brzuszkach ile się tylko da i przyszli na świat w najlepszym i dla Was i dla nich momencie.

Zazdroszczę rozpakowanym dziewczynom, jaką muszą czuć ulgę 🙂
Tymek daje mi dzisiaj tak czadu, że ledwo daję radę. Wygibasy, kopanie, a w przerwach czkawka. Coś nerwowe to moje dzieciątko....

A gdzie Zuziaczek i Carpioo ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...