Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

U mnie jutro będzie pełne 37tyg 🙂
Ach, ja to bym chciała wyczuć najlepszy moment na jazdę do szpitala, ale czy się da...
Tak żeby już tam było 'rach ciach' i Maluszek na świecie..
Tyle tu emocji, że szok... wszystko się udziela i z pewnie przez to od rana mnie znowu brzuch pobolewa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajeczko:a jak u Ciebie?czujesz,że coś postępuje/jeny jestem z Wami całym serduchem,ale chyba zejdę na zawał jeszcze przed własnym rozwiązaniem...

Irenko:u Ciebie to może pójść szybko,bo masz już Emilkę 🙂a do tego rodziłaś sn,obojętnie jak pójdzie to napewno o połowę szybciej 🙂Ja po cesarce to jak pierwiastka,jak mi przyjdzie naturalnie dwójke rodzić to zejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz sie pozmieniało trochę,gdyby nie minął rok to pewnie cesarka byłaby pewna,a tak mam 25-30% szans że siłami natury,zwłaszcza,że mój gin nie pracuje w szpitalu więc czekam na akcję porodową jak większość z Was..ostatnio dzieci były ułożone jedno główkowo,a drugie pośladkowo,więc teoretycznie mogłabym sn rodzić ale wszyscy mówią mi że cesarkę bede miała...no nie wiem ale trochę mnie ta niepewność dobija.Nie wiem ani kiedy ani jak,czyli jak większość z nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia nie zostawiła namiaru na komórę...mam nadzieję,że nie cierpi tak jak ja myślę i że ta kąpiel troche te skurcze złagodziła...martwię się,że sama przez to przechodzi choć wiem,że to wszystko prowadzi do pięknego finału 🙂normalnie mnie łeb rozbolał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...