Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja tylko leże i czytam co tu się dzieje! Normalnie szok 😉 tyle emocji, wrażeń, niepewności i radości w jednym. Poprostu wulkan wybuchł 🤪
Gosiu ja również trzymam mocno kciuki i za wszystkie inne mamusie które pewnie lada chwila urodzą 😁

Jejjjjuuuu dzieje się dzieje!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marzenka napisał(a):

Mdoundi nie denerwuj się. Widocznie nie zależy mu tak bardzo 🙂 nie było ksera nigdzie? Chyba że jakieś kolorowe to jego cv 🙂



zrobilam to dla jego ojca ktory go samotnie wychowuje i mi go po prostu szkoda....ksera nie bylo hehe
a tak na marginesie to juz mu zalatwilam jedna prae po znajomosci i go odeslali bo sie nie nadawal, a jego ojcie wlosy z glowy rwie bo nie jest tu tak latwo utrzymywac doroslego juz syna ;-) poza tym chlopak niesmialy strasznie, ech no cóż widzę że świata nie uratuję 😞

kładę się bo mi ten brzuch rozrywa, jeszcze biegunkę dostałam do tego wszystkiego. Ciekawe jak tam Gosia nasza, ale emocje mamy dzisiaj co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też kiedyś tak miałam że każdemy chciałam pomóc i u siebie zatrudniałam ale ludzie tego nie szanują i ja przez osoby właśnie znajome prawie prace straciłam na którą pracowałam prawie 6 lat (mam swoją firmę ale nade mną mam managera który może mi umowę z koncernem wypowiedzieć bo ja jestem tylko ajentem).
Może on się nie nadaje na kelnera skoro taki jest nieśmiały. Może niech idzie sprzątać albo do jakiejś fabryki na taśmę albo robić coś co nie wymaga kontaktu z klientem. Albo do agencji pracy poprostu go zaprowadź. Tam chyba dużo takich jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia:y lez jak możesz...mi to już ani na siedząco,ani na leżąco nie jest dobrze...poza tym Wiktor nie lubi kiedy nic nie robie i stale przybiega i ciągnie mnie za rekę i kaze sobie coś podawać,albo herbatke robić albi chce sie bawić...no nie rozumie że padam na twarz...ale kocham go nad życie więc tak się snuję po mieszkaniu.

Marzenko:ta noc była dla mnie taka długa,że miałam czas na przemyślenia wszelkiej maści..prawie życie mi się przewinęło całe...i pomyślałam,że tak zwlekam ze wszystkim,że w końcu ani do fryzjera nie zdąże ani dentysty i w ogóle nie jestem gotowa a to juz się dzieje...no na szczęście przeszło,ale takie ćmienie w podbrzuszu to cały czas czuję...ale to w nocy to było koszmarne!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to pewnie czop 🙂on wcale nie musi być krwią podbarwiony,ale niestety może w częściach wychodzić i zwiastuje poród ale niekoniecznie szybki 😞choć życzę Ci z całego serducha żeby w Twoim przypadku był zwiastunem rychłego porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam skurcze brzuszne jako taki miesiączkowy ból w końcu regularny... Ale nie wiem już, czy to 'prawdziwe' wspomnienie, czy już zmienione przez czas.. Ten ból naprawdę się szybko zapomina..., aż dziwne. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powodzenia i miłego dnia wszystkim..tez spadam,bo jak tam siedze przed kompem to memu dziecku szajba odbija i chatę mi demoluje...poza tym wszystko boli mnie już w tej pozycji 😞
Ale obiecuję czujnie podglądać i śledzić rozwój sytuacji 🙂papatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde ile mnie ominęło! JAKIE EMOCJE 🤪

GOSIA TRZYMAJ SIĘ!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


i cos jeszcze miałam napisac i zapomniałam! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj cały dzień we wyrku , nawet nie poszłam do apteki, czakam az mój wroći i to zrobi, nie mam apetytu zjadlam tylko 2 kanapki. Wchodzę tu co 2-3 godz i za kazdym razem tyle stron do nadrobienia! szok! Takie emocje panują teraz , że trudno wysiedzieć jak nie mam kompa włączonego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc meggotka odpisała:
Marzenko jestem w szpitalu bo mam skurcze ale niby za slabe zostawili mnie bo moze sie cos rozbuja ale boli jezeli te tak mocno bola to ja nie wiem co bedzie pozniej. dostalam jakis zastrzyk rozkurczowy ale nie dziala narazie. pozdrow wszystkie ciotki 🙂

SUPER nie moge juz się doczekac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Matko Boska ile nadrabiania...aż już zapomniałam co czytałam :P
No powoli sie będziemy wysypywać...no i następna pewnie dziś albo jutro..ah jak fajnie 😁
No a ja od wtorku moge już rodzić...bo w poniedziałek podpisujemy umowe mieszkaniową 😁 hura...jestem taka szczęsliwa 😁
Nie jestem was w stanie wszystkich zacytować, ale widze, że każda juz zestresowana i tylko czekamy i liczymy skurcze...i sie zastanawiamy czy to własnie TE SKURCZE 😁 zaraz zaczniemy wszystkie sie wykluwać naraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...