Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mdoundi spokojnie bo u Was to chyba i tak odsyłają jak nie ma rozwarcia tak co najmniej na 4cm (tak przynajmniej moją koleżankę odesłali w Londynie) a ostatnio na szkole położna mówiła że takie rozwarcie to po około 4-6 godzinach regularnych skurczy ale oczywiście wszystko zależy od fizjologii i siły skurczy. Ja w każdym razie myślę że to TE skurcze szczególnie że jeszcze sama wcześniej pisałaś że biegunkę masz a to też objaw.
Trzymaj się Kochana!! 🤪 i odzywaj się bo mam na dziś tak dużo wrażeń że chyba urodzę razem z Wami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdoundi może poczekaj aż skurcze będą bardziej 'wyraziste' i może co 7 minut?
naprawdę nie warto jechać za wcześnie, bo w szpitalu jeszcze bardziej będziesz się stresować i ten czas tam będzie się dłużyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdoundi, lepiej chyba zadzwonic do najblizszego szpitala na porodowke i powiedziec co i jak i to oni zdecyduja czy czas juz bys jechala czy lepiej jeszcze poczekac w domu. Przynajmniej tak nas instruowali na spotkaniu informacyjnym w moim sasiednim szpitalu.
Bojalubie, bardzo mi przykro i jestem z Toba bo przezylam to samo 10 lat temu. Ale zanim jeszcze zostalam sama w czasie porodu i 6 tygodni po, mialam nadzieje, ze maz sie pojawi,tylko mial byc na 3-4 dni. Wtedy pytalam sie ginekologa jak to zrobic by wywolac porod wlasnie podczas tych dni. To on mi, ze duzo sexu, oczywiscie, ale bardziej skuteczne byloby wsiasc w SKM i przejechac z Sopotu do Gdanska i potem plaza przebiec z powrotem. 45 minut biegu wywola akcje porodowa. Bylam w szoku, bo on mowil calkiem powaznie ale nie wiem czy bym czegos takiego sprobowala. Wtedy jeszcze moze. Dzis juz kondycja nie ta 😮. Na Twoim jednak miejcu sprobowalabym jednak z sexem 😆i tak jak piszesz, mysl duzo o tym, ze chcesz juz urodzic, jesli naprawde chcesz i bardzo Ci zalezy na wspolnym porodzie. Wszak minelas ten magiczny 37 tydzien 🙂 Niezaleznie od tego co postanowisz i jak sie potocza sprawy z porodem, pamietaj, ze myslami jestem z Toba 🙂 i trzymam kciuki za to, by wszystko sie ulozylo po Twojej mysli 🙂
pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ja mykam, może dziś mnie koszmarki nie bedą nękać szczególnie że chłopa nie ma na noc 😞 i mam nadzieje że jak rano tu zajrze to będą newsy o nowych kruszynkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdoundi to chyba ci się zaczęło…oooojaaaacie!!! Powodzenia kochana i dużo sił!
Bojalubie naprawdę współczuje i przykro mi z powodu takich zmian.
Edyto fajna foteczka 😉 śliczny macie pokoik, a twój brzusio taki kochany, okrąglutki 😉

Ja teraz na wieczór już trochę lepiej. Cały dzień się męczyłam, miałam mnóstwo skurczy ale tych nie regularnych. Pociłam się jak szczurek. Całe podbrzusze mnie boli i jeszcze tam niżej. Widzę, ze brzuch znacznie mi się obniżył. W dodatku mała sobie dyskotekę urządziła w moim brzuchu, jakby się inaczej układała. Na szczęście już troszkę się uspokoiła. Mam nadzieje, że choć troszkę tą nockę prześpię, bo po tym dniu i pobudce o 5:30 jestem padnięta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze mduondi ty też? No super nie ma co 🙂 Ja się modlę żeby do jutra doczekać 🙂
Dziś bylismy tą umowę podpisać i sie wscieklam ale nie chce mi się już otym pisać. Porażka poprostu nooooo.............. Ale się udało wkońcu jutro notariusz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O MAtKO ale się tu dzieje!!!!!!!!!!!! Monia kochana trzymaj się!!!!!!!!!!!!! Amelka już niedługo zobaczy swoją mamę 🙂 🙂 🙂 🙂 ale czaaaaad!!!!!!!!!!!!!!!

Pisałam do Meegotki ale nie mam odpowiedzi więc może też rodzi 🙂 🙂 🙂

Ciekawe jak Gosieńka daje radę, może już jest po wszystkim 🙂 🙂 🙂

Boże dziewczyny ale fajnie 🙂 🙂 🙂

Ja się popłaczę chyba zaraz z emocji....

Bojalubię i Marzenka bierzcie się za swoich facetów jak chcecie szybko urodzić 🙂 Życzę Wam miłego wieczoru i upojnej nocy!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...