Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ta żadne jest moje wicko chwilowo tu jestem moje to jest zakopane za którym strasznie tęsknie szczególnie że nie wyrwe sie już z takim brzuchem na tak długa podróż a z dzieckiem to mi jeszcze gorzej będzie chyba że te tanie loty na słowacje odpalą.
taki juz ze mnie wędrowniczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bajka1202 napisał(a):
Jejku Meegotka tez w szpitalu? Ale tutaj gorącoo....
Szuwartyna ale Ci zazdroszcze tylko 3 dni 🙂
Marzenko dobry pomysl z tym notebokiem hahaha 🙂

ja chyba wezme mala konsole psp, na niej net tez hula, film obejrzec mozna...tyle, ze nie wiem, czy bedzie na to czas i czy bede w stanie....moj maz zabronil mi zabierania notebookow, czy laptopow hahah bo mowi, ze jestem nalog :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEŚCI OD GOSI:
JESTEM W SZPITALU NA PATOLOGII CIĄŻY NA OBSERWACJI. JEDNO KTG WYSZŁO ŹLE, DRUGIE DOBRZE. SKURCZE JAKIEŚ SĄ, ALE JESZCZE NIBY NIE RODZĘ 😉 WIĘC DZIŚ NOCKA W SZPITALU.CAŁUJĘ WAS WSZYSTKIE MAMUŚKI BRZUSZKOWE :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w szpitalu nie będę miała zasięgu 😞
Ale mąż na pewno Wam wieści przekaże, chociażby smsem 😉

Twój pomysł Marzenko bardzo \'zachęcający\' 😉
Podglądając co i jak się dzieje u Ciebie, pewnie wszystkie po kolei byśmy na porodówkę trafiły z tych -pozytywnych- wrażeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, ale się akcja rozwija 🙂

A ja dzisiaj jestem taka zdołowana i zmęczona, że gdybym mogła to bym zapłaciła za cesarkę i miała to z głowy. Okazało się dzisiaj, że Marcin dostał pracę i jedzie na 7 tygodni na szkolenie... Zostaję sama od poniedziałku. Poród rodzinny zmienia się w poród solo i te pierwsze tygodni Basi będzie tylko w weekendy 😞 Nie to, że boję się być sama na porodówce, ale jakoś ten mój spokój psychiczny, który sobie ułożyłam nagle runął i wszystkie plany się zmieniły 😞

Chcę urodzić już, teraz, w tej sekundzie (wysyłam sygnały do mojej macicy!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi napisał(a):
Mam potworny ból brzuch + twardnienie brzucha - właśnie sprawdzałam i(odkąd zaczaiłam aby spr) miałam 3 w równych odstępach co 10min...tzn że to TEN ból?


Monia, te prawidłowe skurcze powinny byc chyba co 5 minut..daj znac jak się trzymasz! i czy nadal masz bóle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi to może być to...aaaa panika...co teraz robić...może jedź do szpitala jak co chwile sa skurcze. Ja to sie boję że nie rozróżnie tych prawdziwych od tych zapowiadających.

bojalubie bardzo ci współczuje tego, że będziesz sama w tych dniach, ale silna z Ciebie babeczka i wiemy, że dasz rade ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi trzymaj się. Możliwe, że już niedługo będziesz rozpakowana 😁 trzymam kciuki i ściskam!

Dzięki Brzuszki, dobrze, że w każdej chwili mogę się do Was zwrócić. Najwyżej wezmę laptopa na porodówkę i będziecie ze mną 🙂 to by był dopiero poród rodzinny 🙂
A tak na poważnie to jakoś muszę się z tym oswoić. No cóż. Damy radę jakoś z Baśką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...