Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kokosanko,Basienko to że u Was narazie cisza nic nie oznacza...każda z nas jest inna.Moja przyjaciółka pierwsze skurcze poczuła po 24,a Maciusia tuliła 7h później...możecie jeszcze myknąć wszyskie dziewczyny które od tygodni mają różne symptomy zbliżającego się porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):


Tak Kokosanko, jadłam wszystko ale rozsądnie. Obserwowałam Mikołaja. Nie było alergii ani kolek, ale w święta nie ograniczyłam się do ziemniaków 😉 tylko spróbowałam wszystkiego i barszczu, i pierogów i nawet makówki wciągnęłam i smażonego karpia 🙂


Ja w tym roku święta spędzam u teściowej a tam mają parę dan na krzyż i karpia (nienawidzę tej ryby 😞( Najbardziej smakuje mi jednak Wigilia u mojej mamy, groch z kapuchą i pierogi...mniam mniam..

Monia dzisiaj na bank urodzi a jak ją znowu odeślą to zrobimy szturm na Londyn i ich służbę zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem u mnie w rodzinie wszystkie dziewuchy rodzą się ok tygodnia przed terminem bez żadnej zapowiedzi i wychodzą dość szybko od pierwszych skurczy jakieś 3 godziny mam nadzieje że nie będę żadnym odszczepieńcem i mi też tak super pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurka sliczna córcia 🙂 Taki aniołek 🙂
Kokosanko niemartw sie mnie tez nic nie bierzeod dwoch dni spokoj nawet skurczy przepowiadajacych i tez siemartwie ze jak słon dwa lata bede chodzic 🙂
Mdoundi czekamy z niecierpliwoscia na wiesci 🙂
No własnie coto jest pszczółka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurka sliczna córcia 🙂 Taki aniołek 🙂
Kokosanko niemartw sie mnie tez nic nie bierzeod dwoch dni spokoj nawet skurczy przepowiadajacych i tez siemartwie ze jak słon dwa lata bede chodzic 🙂
Mdoundi czekamy z niecierpliwoscia na wiesci 🙂
No własnie coto jest pszczółka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurka sliczna córcia 🙂 Taki aniołek 🙂
Kokosanko niemartw sie mnie tez nic nie bierzeod dwoch dni spokoj nawet skurczy przepowiadajacych i tez siemartwie ze jak słon dwa lata bede chodzic 🙂
Mdoundi czekamy z niecierpliwoscia na wiesci 🙂
No własnie coto jest pszczółka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
WIEŚCI OD GOSI:

DOSTAŁAM JUŻ JEDNĄ PSZCZÓŁKĘ, JAK DO JUTRA SIĘ NIE ZACZNIE TO DOSTANĘ KROPLÓWKĘ. CAŁUJĘ:*

kurde, na co oni czekają ?
Przecież coś się dziecku może stać !
😠

mdoundi napisał(a):
ok wyszlam z wanny skurcze co 4 min w wannie bylo bosko ale slabo mi sie zaczelo robic to wyszlam maz jest ze mna i kolezanka w drodze do nas takze jest ok , pozycja na czworakach tylko pomaga siedziec nei moge wiec nei wiem jak dojade do szpitala haha calusy ps jestem jeszcze w domu ale bede z wami na bieżąco mam Iphona z internetem to jak nie ja to mąż napisze na brzuszku co i jak! caluje mocno x

trzymaj się Kochana !!!!!!!!!!!!
Buziaki i dużo energii przesyłam !!!
😘

Kokosanka napisał(a):


Kurde dziewczyny piszecie, że Was to boli, tamto boli, tu skurcz tam skurcz a ja nic! no kurde, może będę w ciąży jak słoń, bo nie mam żadnych bóli, oprócz tego, że jak za dużo się nachodzę to mnie nogi bolą 🙂

Co do diety mam karmiących to słyszę ciągle dwie opinie. Jedna to jesc tylko gotowane etc a druga to jesc wszystko z wyjątkiem potraw za mocno doprawionych, warzyw wzdymających, cytrusów, czekolad i orzechów..Przecież ja umrę na samym gotowanym a i mam mężowi i sobie robic dwa obiady?? to chyba splajtuje 🙂 Ty chyba Irisku pisałaś, że jadłas wszystko i sprawdzałaś, czy Mikołaj dostaje uczulenie, czy nie...


Kokosanko, nie chcę sobie wykrakać, ale mnie też tylko nogi bolą i kręgosłup jak się za dużo nachodzę.
A jedzonko to ja preferuję dietę nr 2, czyli bez warzyw wzdymających i ostrych przypraw 🙂
Wydaje się być rozsądniejsza ta dieta.

Laurko, jakie śliczne zdjęcia !!!
Jaka piękna niunia !
Ja też już chcę moją !!!!!!!!!!!!!!

Kokosanka napisał(a):


KOCHANE!!

Meegotka urodziła!!!! Kurde przysłała zdjęcie Kai, ale nie mam kabelka, by podlączyc pod kompa i Wam pokazac małą pięknośc!!!
[color=red][/color]

52cm i 3500g!! Poród trwał 2,5h. Pisze, że bolało, ale co tam 🙂


jupiiiii !!!!!!!!!!!! GRATULACJE MEEGOTKO !!!!!!!!

Szybko poszło !!!
🤪

aga33 napisał(a):
Mam nadzieję,że u Gosi jakoś pójdzie...choć jak słyszę o sztucznym wspomaganiu to mnie troche wzdryga bo podobno najlepiej jak samo idzie...ja chyba się położę bo mi tętno się rozszalało z emocji..

Marzenko:myśl bezustannie,że do poniedziałku nie urodzisz 🙂ja sobie powtarzam,że nie urodzę do wtorku(no żeby nie wiem co mam nadzieję dotrwać do tego 04,10 i pełnych 37 tygodni...później mogę znowu zostać mamą 🙂

kurczę, martwię się co u Gosi, czemu jest za mało płynu i czemu Igorek się nie rusza 😞

A ja myślę, oby do wtorku nie urodzić, bo we wtorek sesja zdjęciowa, Koyotka wytrzymała to i ja muszę !

marzenka napisał(a):
a mi czop odchodzi. Dziś druga część poleciała. Jejku oby to nie było w tym tygodniu bo muszę się przeprowadzić!!! Kurde ale lipa z tym mieszkaniem. Czemu na ostatnią chwilę wszystko załatwiamy.. ehhhhh........................ciekawe jak meggotka i gosia...

Marzenko, trzymaj się ! Mam nadzieję, że wytrzymasz !!!
Tylko nic nie dźwigaj, bo wtedy to już na pewno urodzisz...
bajka1202 napisał(a):
uziaczku ale mialas wycieczke jajak bylam w szpitalu i slyszalam rodzace kobiety to myslalam ze zawalu dostane...
.

no ja się bardzo cieszę, że nikt akurat nie rodził... bo i tak byłam nieźle spanikowana, ale teraz przynajmniej jestem trochę spokojniejsza.

mdoundi napisał(a):

Aha - jak weszłam wczoraj na porodówkę i mówię że chyba się zaczęło bo mam skurcze to położna do mnie-eee dopóki jest pani dla mnie miła i się uśmiecha to do porodu daleka droga :-)

o kurka, ale podejście ! 🤢
Monia, trzymaj się !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten płyn owodniowy to mi wlaśnie ilość sprawdzał mój gin na ostatnim usg i stwierdził że jest go dużo dzięki temu dziecko może sie spokojnie ruszać czyli wnioskuje że Igorek nie ma możliwości ruchu ze względu na brak tego płynu, ale pewnie tętno itd ma w normie więc jeszcze czekają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Zuziaczek napisał(a):
Meegotkowe CUDO 🙂 🤪 :

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/kajae.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8124/kajae.jpg[/IMG][/URL]

🤪 😘 🤪


Jeziuuuuuu jaka cudna 🙂 🙂 🙂 🙂 : )


śliczna 🙂 gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...