Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To ładnie macie z tym piwem. Dobrze, że Madzia tę historyjkę opowiedziała to może im sie odechce. Mój na szczęście nie pije, bo nie lubi. Tylko okazjonalnie. Raczej to ja go namawialam na lampke wina czy małe piwko. Ojjj jak ja bym się napiła lampkę białego, półsłodkiego, lekko schłodzonego winka ohhhh no ale jeszcze troszkę 😉 mój mi mowi, że za pół roku mi przejdzie to się lampkę napiję hhihihihiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie maly tez bardzo ruchliwydupcia tak mi dociska moj zoladek,ze mnie taka zgaga meczy jak nigdy w zyciu
Dziewczyny a czy Wy tez macie teraz takie uczucie pragnienia jak po kacu???bo mnie tak suszy,ze masakra


No moja tez buszuje jak nigdy dotąd, a co do picia...najbardziej to w nocy, zawsze jak piłam po łyczku tylko zeby zwilżyć usta, to od 2 dni na jeden raz idzie mi prawie pół butki wody...bardzo mam duże pragnienie

A co do piwka męża to mój lubi wypić w weekend kilka piwek, a zwłaszcza jak teraz z poligonu wracał i tez mnie wkurzał, że co bedzie jak zaczne rodzić. Ale teraz mamy umowe, że od jutra jak już wróci z poligonu to ani kropelki do dnia porodu i nie burzył się wogóle tylko zrozumiał na całe szczęscie 😁 bo do szpitala mamy kawałek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kochane moze to bedzie przestraoga dla naszych facetow,bo uwierzcie mi jak mi to Aga opowiadala to sie ztego smialysmy ze zamiast maz wiez ciezarna to ciezarna wiazla meza 😉 😉no ale w tamtej chwili jej do smiechu nie było.
Moj na szczescie to tak okazjonalnie tak samo jak u Ciebie Olalenko,to ja czasem musialam namawiac na winko czy piwko 😉a teraz to by nawet łyka pewnie nie wziol wiedzac ze mozemy jechac rodzic w kazdej chwili.
ja tez uciekam sie polozyc , jakis filmik cza obejrzec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz mam pytanie z innej beczki. Nie wiem czy ktoraś z was była na stronie www.pampers.pl bo tam jest też fajny kalkulator ciaży i wpisuje sie dzień porodu. Ja na tej stornie tez od kilku miesiecy jestem i tam jestem w/g kalendarza cały tydzień do przodu, nie rozumiem tego przelicznika, ale skoro wszystkie tak sie wysypują przed terminami, to może na brzuszku jest źle liczone :P nie wiem tak tylko głośno sie zastanawiam n brzuszku mam 38 tydzień od jutra, a na pampersie 39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja! zajrzałam czy moze jakis Bobasek nie chciał wyjrzeć na ten świat 🤪

PRAGNIENIE_ jejku piję jak nienormalna jakaś! 0.5 L soku na raz!

PIWKO- ehh miał nie pioć od września już.. a tu koniec wrzesn 🤪 a on ciągle ćwika 0.66 L! 😠
wczoraj wypił 0.33 L a dzisiaj juz muisła kupic najwiekszego Heńka! 😠 😠 zadusić, zadręczyć, zabić i zakopać tego Mojego 😠 😠

na całe szczęście mi nie ględzi że siedze na brzuszku.. bo sam gra w tę nienormalną konsolę! tak samo- zadusić, zadręczyć, zabić i zakopać tego Mojego 😠 😠

dobranoc kobitkI! trztymajcie się!

AGA spokojnej nocy! jak chcesz jutro biorę na siebie dwójke maluchów! a ty przygadnij Jagodę 🙂
Iris- bez takich bóli! biorę połowe na siebie! żebyś odpoczęła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguska21 napisał(a):
A teraz mam pytanie z innej beczki. Nie wiem czy ktoraś z was była na stronie www.pampers.pl bo tam jest też fajny kalkulator ciaży i wpisuje sie dzień porodu. Ja na tej stornie tez od kilku miesiecy jestem i tam jestem w/g kalendarza cały tydzień do przodu, nie rozumiem tego przelicznika, ale skoro wszystkie tak sie wysypują przed terminami, to może na brzuszku jest źle liczone :P nie wiem tak tylko głośno sie zastanawiam n brzuszku mam 38 tydzień od jutra, a na pampersie 39


teraz masz 38 a od jutra zacznie Ci się 39 opisany tutaj jako 38 tygodni i jeden dzień np
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to wróciłam z wizyty z małą wszysstko ok nie bierze sie jeszcze na ten świat ja mam termin za 2 tygodnie a on mi sie kazał tydzień w tydzień zapisać 3 razy czyli przewiduje że przez 3 tygodnie bede jeszcze do niego łazić.
może jutro te wasze produkcje nadrobie bo dzisiaj w firmie problemów ciąg dalszy tak że nie miałam ani chwilki by zajrzeć na brzuszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze,troche mam stracha...ciśnienie mi skacze dosyć mocno...wspomagam sie dopegytem ale efekty marne,co troche w dół to znowu do góry...i puls w trybie siedzenia na kanapie 115;(ruchy są ale niemrawe...dzwoniłam do lekarza jak się nie uspokoi to w nocy do szpitala mam jechać...czarujcie ciotki żeby to ciśnienie spadło i żebym jutoro na 10,30 planowo na wizytę dotarła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarujemy, czarujemy Agusiu 😉 ..
Październik już od jutra.. a u Ciebie 37 tydzień trwa! Jakby nie było będzie dobrze 😉
Przytulam mocno.

Mam wieści od Edytki.
Jest jeszcze osłabiona, dlatego się nie odzywa. Ale obiecuje nadrobić po wyjściu ze szpitala. Napisała też, że z tych wszystkich emocji źle podała wagę Bartusia- ta właściwa to 3630g 🙂 przesyła nam wszystkim buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tak moja Edytka urodziła dziś o 12.35 dzidziusia widzieliśmy o godzinie 17 jest śliczny 🙂 Ale tylko na dwie minutki bo w inkubatorku niestety musi leżeć. Waży 3650 i dostał 9 pkt także jest super za chwilke wżuce fotke mojego Bartusia. Edytka jak narazie bardzo osłabiona i otumaniona lekami wszystko jej się myli itd. Ale i tak była dzielna!!! Pozdrawiam was KRZYSIEK

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11b3aa0ce0065cb8.html][IMG]http://images35.fotosik.pl/940/11b3aa0ce0065cb8m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e9b0998f5493ae6.html][IMG]http://images41.fotosik.pl/1093/8e9b0998f5493ae6m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1aa9a576b4dbaeb8.html][IMG]http://images41.fotosik.pl/1093/1aa9a576b4dbaeb8m.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bleee mój mąż ma pretensje że nie chce go przytulać. Kurde dziś dzień chłopaka i kupiłam mu perfumy Armani Aqua di gio moje ulubione. I kurde to nie wystarczy? Kocham go ale nie mam teraz ochoty i sił. I przytulał przed chwilą kota i powiedział do niego: Tylko ty mnie kochasz w tym domu... No kurde..................
Poza tym jak byłam w seforze to perfumy okazały się mieć inną cenę na półce a inną w systemie. I musiałam zapłacić 6 zł drożej. I oczywiście powiedziałam że wydaje mi się że chyba zła cena jest na półce... i za to dostałam kosmetyczkę i całą siatkę próbek 🙂

EDYTKO kochana trzymaj się tam dzielnie. Dobrze że już po i się udało. Całusy dla Was! Dzięki Krzysiek że nam napisałeś. Fajnie jak nasi faceci się udzielają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11b3aa0ce0065cb8.html][IMG]http://images35.fotosik.pl/940/11b3aa0ce0065cb8m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e9b0998f5493ae6.html][IMG]http://images41.fotosik.pl/1093/8e9b0998f5493ae6m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1aa9a576b4dbaeb8.html][IMG]http://images41.fotosik.pl/1093/1aa9a576b4dbaeb8m.jpg[/IMG][/URL]


Ale śliczny WASZ BRATUŚ 😁
jeszcze raz gratulacje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz dożuciłem zdjęcia żeby się pochwalić moim synkiem. A Edytka z maluchem albo w niedziele albo poniedziałek będzie w domku o ile nic złego nie będzie się działo. (mam nadzieje) Już się nie moge doczekać jak ich jutro znów zobacze bo Bartulka jutro mają jej dać już na sale. Póki co lece spać jutro do pracy a później do moich kochanych... 😁 Pozdrawiam was jeszcze raz i szczerze bardzo się ciesze że już mamy to za sobą okrutnie się tym denerwowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krzyśku drogi:gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!Śliczny,duży chłopczyk 🙂ucałuj mocno od nas Edytkę...była naprawdę dzielna 🙂mam nadzieję,że szybko oboje wrócą do sił i zdrowia 🙂a Tobie dużo energii i cierpliwości życzymy,bo teraz oboje będą Cię bardzo potrzebować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
To tak moja Edytka urodziła dziś o 12.35 dzidziusia widzieliśmy o godzinie 17 jest śliczny 🙂 Ale tylko na dwie minutki bo w inkubatorku niestety musi leżeć. Waży 3650 i dostał 9 pkt także jest super za chwilke wżuce fotke mojego Bartusia. Edytka jak narazie bardzo osłabiona i otumaniona lekami wszystko jej się myli itd. Ale i tak była dzielna!!! Pozdrawiam was KRZYSIEK

szkoda, że osłabiona, ale jaka dzielna była !!!!!
Super, że już jesteście rodzinką w komplecie !
Dziękujemy za relację i zdjęcia 🤪
A nie dali Wam dzidziusia od razu ?
Tylko dopiero o 17 ?
Dlaczego tak ? I czemu musi leżeć w inkubatorku ? 😞 Taki duży chłop ...

carpioo napisał(a):
zadusić, zadręczyć, zabić i zakopać tego Mojego 😠 😠
!

hahahaha ! Dobra jesteś 🙂
😁 😁 😁

malena10 napisał(a):
Kobietki, Wasz maluchy też takie są aktywne, jakby miały tam boog wie ile miejsca ???
Mój jest niesamowity, robi takie akrobację, że hej....a że bolą to już inna sprawa 🤢

tiaaaa, Maja też wierzga jak szalona. Chyba jej niewygodnie...

marzenka napisał(a):
A po co ci DVD i tv? To był pewnie żart którego nie zajarzyłam 🙂

no wyszło mi 3 torby, i to całkiem spore 🙂
Nie wiem, czemu tak dużo ...
A TV i DVD jeszcze nie spakowałam i nie wiem, czy spakuje, ale Pani jak nam salę porodową pokazywała to powiedziała, ze można wziąć ze sobą co się tylko podoba, tylko żywych zwierząt nie wolno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff wreszcie jakos przebrnęlam przez waszą produkcje Gratuluje Bartusia i Igorka
Jak moja sie tak zbierać nie chce to pewnie też posiedze do 20 stego może do tej pory juz sie nie bede bać tylko niecierpliwić i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bartuś Edytki ma taką słodką minkę na zdjęciach! Biedaczka chyba nie miała lekkiego porodu, ale mam nadzieję, że synek jej teraz wszystko wynagrodzi!!

Mój mąż się dzisiaj uchlał jak dzika świnia i mnie wkurza swoim ględzeniem po pijaku. Jutro będzie umierał..
Madziek Twa historia z życia wzięta jest wspaniała, ale na mojego chłopa nie zadziałała..On ma podejście jak facet Maleny po 1 piwie mogę kierowac.. Cóż, na szczęście nie rodzę, więc mam nadzieję, że zaśnie zanim przyjdę do wyrka bo się bedzie lepił a na ochleja dzisiaj nie mam ochoty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
kurcze,troche mam stracha...ciśnienie mi skacze dosyć mocno...wspomagam sie dopegytem ale efekty marne,co troche w dół to znowu do góry...i puls w trybie siedzenia na kanapie 115;(ruchy są ale niemrawe...dzwoniłam do lekarza jak się nie uspokoi to w nocy do szpitala mam jechać...czarujcie ciotki żeby to ciśnienie spadło i żebym jutoro na 10,30 planowo na wizytę dotarła...


I jak się czujesz Aguś, mam nadzieje że ciśnienie się unormowało i nie musiałaś jechać do szpitala.

A co do Bartusia od Edyty to minkę ma pod tytułem "po co mnie z tego brzuszka wyciągaliście, a było mi tak dobrze" hhahahaha uroczy maluszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy w końcu październik 🙂 Ale będzie się działo 🙂

Edytko i Krzyśku- Bartuś suppperowy !!! Gratuluję. Edytko, szybko dochodź do siebie Kochana :*

Aga- mam nadzieję, ze już lepiej się czujesz i jeszcze smacznie śpisz u siebie w domku 🙂

Ja dziś zabieram się za generalne porządki czyli syndromu wicia gniazda ciąg dalszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...