Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
Brzuchatki nie wiem czy temat już był...ale czy kupowałyście monitory oddechu? Czy one sa potrzebne?

ja kupiłam.
Mam nadzieję, że będę dzięki temu spokojniejsza.

Habibati napisał(a):
Czesc Brzuszki, nie bylo mnie dlugo na forum, a tu takie emocje ze szok. Dopiero poczatek października a połowa juz ma swoje maluchy. Gratuluje wszystkim mamuśkom ślicznych szkrabów i zazdroszcze, ze juz tulicie swoje pociechy 🙂 Ja jeszcze pewnie troche sie pokulam, bo oznak zblizajacego sie porodu brak, no ale staram sie patrzec na to z dobrej strony i wypoczywam, zeby naladowac akumulatorki na "przyjscie" na swiat Bianki 🙂

hejjj ! 100 lat Cię nie było ! Wszystko u Was dobrze ?

Kokosanka napisał(a):

Ja jutro mam zamiar isc na kebaba z mężem, bo już dawno nie jadłam a chodzi za mną od 2 dni 🙂

to jedz póki możesz 😉
Bo później szlaban na większość przysmaków ciążowych 😞

carpioo napisał(a):

Marzenko, ja tez mam taki humor i to wcale nie przez pogodę.. 🤢 tylko 🤢 przez to, ze ja nie wiem co mnie czeka i KIOEDY sie to wszystko odwórci o 180stopni!

i teraz sie juz nie martwię żadnym skorpionem, a tym ze sie urodzi w dzień zmarłych .. 🥴

Carpioo, ale Ty masz pomysły, ehh, 😁 wariatka !!!

A ja chyba jednak wolałabym nic nie wiedzieć, a tak to wiem, że najpewniej 14 urodzę poprzez wywołanie.
Do 14-go został tydzień, a ja się do przyszłego piątku będę trzęsła ze strachu jak moje uda i dupa, bo znam termin.
Czasem chyba lepiej nie wiedzieć... już sama nie wiem...
🤢


Zadzwoniłam wczoraj do mamy, odebrał tata... proszę, żeby podał mamę do telefonu a on mówi, że zaraz, bo ściany maluje ! 😮 😮 😮 Cooo???!!! Mama ściany maluje ?

Okazało się, że robią mi (to znaczy Mai 😘 ) pokój !!!
Ja i mój mamy lenia, siedzimy w Warszawie, on do pracy, ja siedzę na d... cały dzień i czekam na skurcze, a oni robią w tym czasie pokoik dla Małej !!!
Ale jestem szczęśliwa !!!
🤪
Tata się wygadał, że będą różowe ściany, (ja chciałam lekko fiołkowe, ale co tam 😉 ), nie pytali to nie wiedzieli, ale i tam na pewno będzie słodko 😁
Liczy się gest i to, że chcieli zrobić niespodziankę i jakiś prezent od siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
Cześc Kobitki!

Mamy nowego Bobasa:
Sms od Bajki
[color=red][/color]
\\\\\\\\\"Dzis o 8.05 na świat przyszła Julia. Cała zdrowa 3660g i 10 punktów. Jest śliczna\\\\\\\\\"[color=red][/color]




Kolejne maleństwo na pokładzie 😉 Bajeczko GRATULACJE!!!!!

kasiuszka26 napisał(a):
dzieki kochane za wsparcie położę sie pośpie to odprężenie nadejdzie

I jak na dziś Kasiuszka? Nie martw się kochana, z Twoim dzieciątkiem będzie dobrze. Nie on pierwszy ma żółtaczkę. Zobaczysz dadzą mu odpowiednie leki i raz, dwa będzie zdrowy ;D

A nasza Aguś to biedna, ale przynajmniej teraz już wie, na czym stoi. Do środy nie ma aż tak daleko 😉

Irysku ty o 4:00 już wyspana, a ja o 2:00. Normalnie szok. Siedziałam aż do 7mej, a potem jeszcze poszłam spać i wstałam o 11.40. Trochę to męczące, ale jak organizm się sam przestawia to cóż można zrobić 😉

Carpioo z tą wizytą to cię faktycznie po chamsku zrobiła, co za babsztyl. Głowa do góry, mala przyjdzie lada dzień 😉 a tym, że sie urodzi 01.11.2011 też sie nie przejmuj, popatrz jaka ladna data 😉 w dodatku na urodziny Jagódka będzie mogla mieć party halloween\'owe 😁


Asia 85 co za ekspresowy poród, ja też taki chcę. I tak lajtowo o tym piszesz WOOWWW

Piszecie o sexie. Powiem szczerze, że ja to bym chciała, ojjj bardzo chciała ale tak normalnie… bez brzuchola. Już mojemu zapowiedziałam, że jak wyjdę z połogu to mu żyć nie dam. Ale się ucieszył, taaaakiego banana miał 😁 😁 🤪
A teraz hmmmm…teraz nie dość, że brzuch durzy to jeszcze czuję się jakbym tam same kamienia miała. Całe podbrzusze mnie pobolewa (ostatnio coraz bardziej, tak jak na okres), brzuch obolały i krocze. Krocze to mam tak obolałe jakbym była po całym dniu jazdy na rowerze, po wyrwach i siedziała na najtwardszym siedzisku świata 😜 to tak pokrótce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):

Zadzwoniłam wczoraj do mamy, odebrał tata... proszę, żeby podał mamę do telefonu a on mówi, że zaraz, bo ściany maluje ! 😮 😮 😮 Cooo???!!! Mama ściany maluje ?

Okazało się, że robią mi (to znaczy Mai 😘 ) pokój !!!
Ja i mój mamy lenia, siedzimy w Warszawie, on do pracy, ja siedzę na d... cały dzień i czekam na skurcze, a oni robią w tym czasie pokoik dla Małej !!!
Ale jestem szczęśliwa !!!
🤪
Tata się wygadał, że będą różowe ściany, (ja chciałam lekko fiołkowe, ale co tam 😉 ), nie pytali to nie wiedzieli, ale i tam na pewno będzie słodko 😁
Liczy się gest i to, że chcieli zrobić niespodziankę i jakiś prezent od siebie 😁


Ale masz super rodziców!!! Tylko pozazdrościć 😁 Dbają o samopoczucie córeczki i o wnuczusie. To bardzo miłe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajeczko gratuluję!
Ja mam dzisiaj znowu przypływ energii! Byłam na zakupach, zaraz idę zrobić obiadek, dzisiaj gzik 🙂 i zrobie jeszcze mojemu bułeczki francuskie z pieczarkami w razie W , żeby miał co jeść jakbym poszła do szpitala 😉 Chociaż on z przejecia wątpie , żeby miał na coś apetyt 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka, też się bardzo cieszę, bo do tej pory jakoś za bardzo nie okazywali jakiś większych uczuć, wylewni za bardzo nie byli, nie było czegoś takiego, że kupili jakieś ciuszki (jak np. rodzice Carpioo), tylko uważali, że na wszystko przyjdzie pora (bo po co za wcześnie wszystko kupować), a jak zajarzyli, że tydzień do porodu został, to ich coś ruszyło 😉 hi hi fajnie, cieszę się bardzo !!!
I mama nic nie mówi, żeby kota oddać (jednego oddałam, a jeden został), tylko zrobiła mu pokój w pralni na dole, ale uwierzcie, że pralnia moich rodziców wygląda lepiej niż niejeden pokój gościnny 😉
Nowiutkie kafelki, ogrzewanie podłogowe i w ogóle Niuniuś będzie miał tam dobrze, a jak nasika na kafelki to nic się nie stanie (bo czasem posikuje biedak, mimo, że kastrat 😞 )
I tym sposobem będę miała dwa pokoje (dla siebie i Niuni) oraz zatrzymam kotka !!! Ależ się cieszę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia7986 napisał(a):

Ja mam dzisiaj znowu przypływ energii!
Mnie tez ruszyło na sprzątanie 🙂
Od rana wysprzątałam cały nasz pokój u teściów, a niestety było co sprzątać, pierdolnik był maksymalny !!!
Bo się we dwójkę za bardzo pomieścić w nim nie możemy, do tego wielka pufa (takie siedzenie jak na szkole rodzenia - Mój mi kupił jakiś czas temu), 2 wielkie piłki gimnastyczne i już nie ma na nic miejsca 😞
Szafki z ciuchami całe już zapchane, na parapecie masę pierdół, ale wszystko ogarnęłam i mogę trochę odpocząć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Habibati napisał(a):
Czesc Brzuszki, nie bylo mnie dlugo na forum, a tu takie emocje ze szok. Dopiero poczatek października a połowa juz ma swoje maluchy. Gratuluje wszystkim mamuśkom ślicznych szkrabów i zazdroszcze, ze juz tulicie swoje pociechy 🙂 Ja jeszcze pewnie troche sie pokulam, bo oznak zblizajacego sie porodu brak, no ale staram sie patrzec na to z dobrej strony i wypoczywam, zeby naladowac akumulatorki na "przyjscie" na swiat Bianki 🙂

hejjj ! 100 lat Cię nie było ! Wszystko u Was dobrze ?


Zadzwoniłam wczoraj do mamy, odebrał tata... proszę, żeby podał mamę do telefonu a on mówi, że zaraz, bo ściany maluje ! 😮 😮 😮 Cooo???!!! Mama ściany maluje ?

Okazało się, że robią mi (to znaczy Mai 😘 ) pokój !!!
Ja i mój mamy lenia, siedzimy w Warszawie, on do pracy, ja siedzę na d... cały dzień i czekam na skurcze, a oni robią w tym czasie pokoik dla Małej !!!
Ale jestem szczęśliwa !!!
🤪
Tata się wygadał, że będą różowe ściany, (ja chciałam lekko fiołkowe, ale co tam 😉 ), nie pytali to nie wiedzieli, ale i tam na pewno będzie słodko 😁
Liczy się gest i to, że chcieli zrobić niespodziankę i jakiś prezent od siebie 😁


Dzieki, U nas wszystko dobrze tydzień temu na USG mala wazyla ok 3500gr i gin zapowiedziala, zebym sie szykowala na 4 kg przy urodzeniu 😮 także Bianka myśle ma sie dobrze, gorzej moze byc ze mna przy porodzie 😉 😁 🥴

Super masz rodziców, takie niespodzianki sa rewelacyjne, zwlaszcza to, ze tak z sami z siebie na to wpadli 🙂 Maja jeszcze w brzuszku, a juz oczko w glowie dziadków, oj bedzie miala z nimi dobrze 🙂

A ogolnie nie odzywalam sie tak dlugo, bo mielismy w domu MEGA remont i w sumie dopiero teraz konczymy i ostatnie sprzatanie urzadzamy 🙂 Bianka ma juz swój pokoik a my wynieślismy sie do salonu, niestety wiecej pomieszczen nie posiadamy 😉

Przedwczoraj bylismy tez na sesji brzuszkowej, bo az wstyd sie przyznac, ale przez cala ciaze nie mam nawet jednej fotki, wiec dobrze, ze w ostatniej chwili sie zebralismy i bedzie pamiatka. Mam juz kilka probnych fotek wiec pozniej wrzuce na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAJECZKO , ANETKO GRATULUJĘ!!!MAM NADZIEJĘ , ŻE SZYBKO DOJDZIECIE DO SIEBIE I WRÓCICIE SZCZĘŚLIWE DO DOMKU 🙂

Witajcie Kochane 🙂
Zuziak super wieści z tym pokoikiem , liczy się gest , a dziadkowie tak czy inaczej pewnie oszaleją na punkcie Majeczki 🙂
carpioono dałaś radę z tym 1 listopada 🙂
aguśka ja monitora oddechu nie zakupiłam , pierwsze dni były takie , że co rusz latałam do łóżeczka i zerkałam czy Igorek oddycha , teraz już jest ok 🙂 Pomrukuje sobie przez sen więc nie ma źle 🙂
AGA33 TRZYMAJ SIĘ DO ŚRODY JUŻ NIE DALEKO , CHOĆ WIEM , ŻE CZAS OCZEKIWANIA W SZPITALU STRASZNIE SIĘ DŁUŻY. MIMO WSZYSTKO TO CZEKANIE ZOSTAJE CUDOWNIE WYNAGRODZONE 🙂 🙂

U nas wszystko git 🙂 Mały dużo je , w nocy przesypia 4-5 godzin. Jestem tak szczęśliwa jak na Niego patrzę , czasami jeszcze nie wierzę , ze już jest z nami 🙂 Ze mną też wszystko ok , rana ładnie się goi , czasem troszkę rwie , ale to normalne 🙂 Zaczęłam już nosić ten pas , żeby ten flaczek co został nie wyglądał tak jak teraz 🙂 Tomek bardzo dobrze sprawdza się w roli taty , wszystko potrafi zrobić przy Igorku , zresztą jak był w pierwszy dzień po porodzie w szpitalu to już wtedy Go przewijał 🙂 Za nami już dwa spacerki 20 minutowe . 21 października idziemy do pediatry , ja po czterech tygodniach mam iść na tą cytologię , trzeba sprawdzić czy na pewno nie ma tego nowotworu. Boję się jak cholera... Ale jestem dobrej myśli 🙂
Całuję Was moje Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciotki okazało się że dzis spadło ilość bilirubin do 13,5. byliśmy w szpitalu ordynator zważył małygo waży 2680 🤪 i powiedział bysmy sprawdzili ilość w poniedziałek jeszcze
a teraz odrabiam posty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, jestem dzisiaj jakas roztrzepana, bo już po 13 a ja jeszcze mam chałupę do ogarnięcia i obiad do zrobienia, ale po krótce:
Bajka napisała, że Julki jeszcze od porodu przy sobie nie miała, bo dostała krwotoku i musi leżec, ale mówi, że niedługo do nas wraca 🙂
Habibati kobieto, gdzieś Ty była tyle czasu 🙂Teraz pod koniec wszystkie Mamuśki się ujawniają 🙂
Zuziaczek na pewno Twoje serduszko radośnie zabiło jak się dowiedziałaś,że rodzice robia pokoik dla Mai..Nawet nie wiesz, jak cudownie czyta się takie wiadomości i cieszę się, że masz takich kochanych rodziców
Carpioo jaki 1.11?? Przecież rodzisz w niedzielę 🙂
Natalia a Ty jeszcze na nogach? razem z Basienką_O i Olciakiem również na dniach powinnyście się rozpakowac
Gosia89 pięknie masz, że synek jest grzeczny i nie daje Ci do wiwatu, ale jak może byc inaczej, skoro całą ciążę byłaś opoką dla innych i zachowywałaś stoicki spokój do tego, co się wokół działo 🙂

ja miałam wizytę dobrej koleżanki i trochę podniosła mnie na duchu..takie wygadanie się dobrze robi..o dziwo dzisiaj też mam energię, więc lecę ogarnąc mieszkanie i jakoś humor mi się właśnie poprawił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia1989 napisał(a):


U nas wszystko git 🙂 Mały dużo je , w nocy przesypia 4-5 godzin. Jestem tak szczęśliwa jak na Niego patrzę , czasami jeszcze nie wierzę , ze już jest z nami 🙂 Ze mną też wszystko ok , rana ładnie się goi , czasem troszkę rwie , ale to normalne 🙂 Zaczęłam już nosić ten pas , żeby ten flaczek co został nie wyglądał tak jak teraz 🙂 Tomek bardzo dobrze sprawdza się w roli taty , wszystko potrafi zrobić przy Igorku , zresztą jak był w pierwszy dzień po porodzie w szpitalu to już wtedy Go przewijał 🙂 Za nami już dwa spacerki 20 minutowe . 21 października idziemy do pediatry , ja po czterech tygodniach mam iść na tą cytologię , trzeba sprawdzić czy na pewno nie ma tego nowotworu. Boję się jak cholera... Ale jestem dobrej myśli 🙂
Całuję Was moje Kochane 🙂


Super, mam nadzieje ze moj maz te sie sprawdzi, tak bardzo bym chciala zeby sie w pelni zaangażował jak twoj maz Gosiu. A no i mi sie przypomnialo, zdjecie waszych usmieszkow jest rozbrajajace, normalnie jak sie spojrzy to az sie sama buzia smieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Gosiu tak miło się czyta, co się u ciebie dzieje. Podnosi na duchu. Dzidziuś ładnie śpi i je, mąż pomaga, ranki się goją CUDOWNIE! 🤪 🤪 🤪
A powiedz mi, bo trochę czytałam o tym pasie, czy to troszkę nie za wcześnie? Wiem, że polecają jego noszenie, ale po połogu, żeby macica mogła się samoistnie skurczyć i żeby się nie zniekształciła. A jaki pas sobie kupiłaś? Bo ja się też zastanawiam, ale nie wiem co wybrać. Wiem na pewno, że po urodzeniu Roksi zainwestuje w pas wibrująco-masujący i steper. Mój mąż się śmieje, że nie będę miała czasu ani sił, żeby tego używać, ale… jak się Olga uprze…ja mu jeszcze pokaże 😉. Gdzieś w główce dałam sobie czas operacyjny do lata. Tylko troszkę się obawiam, bo ja zawsze taka drobniutka byłam, a tu takie brzuszysko. Boję się, że zostanie mi obwisła skóra, na którą nic nie poradzę 🤨 bo rozstępy mam 🥴 i już się z tym pogodziłam, ale na punkcie płaskiego brzuszka to ja zawsze świra miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama76 dzięki za radę odnośnie kąpieli myśle że to dobry pomysł i zastosuję go 🙂
kokosanko jak bym miała coś zarekomendować to warto mieć jeden smoczek uspokajający do szpitala
meegotka mnie boli bardziej przy tyłku...chodzenie jakby ciągnie a stanie to masakra.. dałam sie obejrzeć mężowi mówi że ładnie to wygląda troche opuchnieta jestem ☺️
bajka gatulacje dla kolejnej mamusi czekamy na zdjęciątka córci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE BAJECZKO!!!!!!!!!!
Zuziak fajnych masz rodziców 🙂 cieszę się że Ci zrobili taką super niespodziankę
Kasiuszko dobrze ze Mały Bogdanek już lepiej się ma i że już nie musisz się martwić 🙂

Ja właśnie robię ostatnie przygotowania do powitania Olka 🙂 parzę butelki i laktator, łóżeczko już posłane czeka na swego Pana i Władce, szykuję ciuszki na wyjście itp. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co powiem Wam że po tym porodzie czuję się tak niesamowicie lekka ( wagowo też ) , ale po prostu jakoś psychicznie tak się zajebiaszczo czuję , jeszcze nigdy czegoś takiego nie czułam.Wiadomo , męczące jest to wstawanie w nocy ale patrząc na Igora to ja tak całe zycie wstawać mogę 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...