Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
Gratulacje! Dziewczynki górą 🙂

Mozemy jesc mozarelle?: mam straszna ochote na nia.


Ja zjadłam ostatnio 3 małe kulki i 2 plastry 😉 i żyje- dzidzia zdrowa 🙂 widocznie potzrebujesz czegoś z tych składników 😉 SMACZNEGO 🙂

ja ostatnio . pofolgowałam sobie 🤨 wypiłam 2 piwka karmi (bezalkoholowe, tzn 0,5 %) i leszka tez bezalko.. tez 0.5 % ale nie jednego dnia .. tak przez 2 tyg piłam.. wstyd mi bylo sie przyznać.. 🥴

a do do FORUM PRYWATNEGO i RELACJI
prywatne forum- super, ja sie nie uda to założymy sobie GG (ja nie mam od jakis 5 lat tego gg ) i wymienimy sie numerami i bedziemy robić konferencje np. codziennie o 12, 14 i 20 😉 jak sie normlanego forum nie da rady otworzyć 🙂

a POWRACANIA DO FORUM. to jak byłam na USG to też mówiłam Kretowiczowi- tylko ladne zdjecie prosze zrobić bo Mamuśki na Brzuszku czekają 😉 i jak miałam ten "poród" to też w czasie skurczu wykrzyczałam Mojemu.. "ooo k...urwa muszę dziewczynom powiedzieć zeby sie tak nie denerwowały! " 🤪 🤪 i już wiem, że mój opois porou zajmie z 5 stron.. to prosze uzbroić się w mega zasoby czasu na okres w drugiej połowie października.. 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie tez pochmurno z małymi przebłyskami słoneczka..
zostałam zaproszona na 4 urodzinki ALUNI.. miały byc w Powisinie, z ogniskiem i grillem .. a tu dupa.. padało z rana.. wiem bo Córeczka mnie obudziła kopniakami.. to juz drugie wstawanie przez kopanie 😜 ale że mokro jest to ogniska ni-ma .. wiec mama Alicji robi w domku 😉
wiec na 13stką ide na imprezkę 😁

potem jako isnpektor nadzoru jade na romont.. skontrolować mojego Tatę i Tatę Mojej Córuni 😜
a póxniej to już odpoczywam.. (choc miałam pisac mgr ) 🤨 ... ☺️

a co do naszego forum.. to.. spróbujcie sie potem nie odzywać! to sie przejadę do waszych miejscowość porozklejam listy gończe i każdej dam w dupsko! 😠 ...-> 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Pochmurno i beznadziejnie. ja o 3 mialam pobudke z pracy i o 4 musialam tam jechac. jak zwykle jakies problemy. ehhh.. najgorsze ze nie wiem jak sie to skonczy ale narazie sie nie zadreczam.
czuje sie fatalnie zmeczona.moj dzielny mąż w pracy, szkoda ze musi pracowac w soboty na szczescie co 2 ale mimo wszystko mi go sskoda.
wczoraj pisalam wam ze cos mi noga przeskakuje w stawie i dzis mnie tez nawala. kurde zaczynam sie martwic ze nie donosze tej ciązy w zdrowiu. wydaje mi sie ze jak bede juz taka duza to mi nie wytrzyma ten staw a co dopiero po porodzie? do lekarsa nie ide bo co oni mi poradza? przeswietlenia nie zrobia przeciez wiec czekam do porodu. mam nadzieje ze wytrzymam. Milego weekendu dziewczynki chociaz nie za ladny ale sloneczko wam przesylam. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wrażenie, że biodra (miednica?) mi się rozłazi na boki, bo czasem taki dziwny ból czuję ... Taki jakby mi się kości w d..pie przestawiały i czasem skrzypią...
Może to dlatego, ze jestem cięższa i się zaczynam uginać na boki, w sensie kończyny mi się rozjeżdżają ... sama nie wiem.
A mój Miś powiedział mi, że mam schizy, bo to niemożliwe.
A właśnie, ze możliwe !!
Ale wolałabym, żeby mnie nie bolało.

Wczoraj jak oglądaliśmy z Moim Garfielda 2 to położyłam się na plecach, a Mała zrobiła sobie dyskotekę ! 🤪 Skakała jak oszalała, dobre pół godziny, brzuch to wyginała mi we wszystkie strony, nie trzeba było kłaść ręki żeby widzieć te pląsy ! Brzuch miałam kwadratowy od tych jej ćwiczeń ! Byłam taka szczęśliwa, a Mój patrzył na mnie taki rozczulony 🙂 😆 Cudownie było !
🙂

Mama76, super historia, czekamy na ciąg dalszy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mała też się rusza jak szalona tylko, że ja miałam troszke tłuszczyku na brzuszku i niestety nie widać jak się rusza ale czuć.
Co do tego stawu to nie wiem co to może być. Może to właśnie przez to, że się biodra rozłażą. Wcześniej też czułam przeskakiwanie tylko że to się działo rzadko tak jakby czasem mi się coś przestawiło i wracało potem na miejsce. A teraz nie mogę dużego kroku zrobić bo mam wrażenie, że mi wyskoczy ta kość. I boli cholernie. Więc śmiesznie wyglądam bo chodzę małymi kroczkami hehe 🙂 Jeżeli nie przejdzie do poniedziałku to pójde do lekarza. Pogadam jeszcze z moją gin bo będę u niej w poniedziałek (jak mi się uda urwać z pracy bo mam problem jeden mały i w poniedziałek go mamy z serwisem rozwiązywać) i może mi coś doradzi i może się okaże że to nic takiego? ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Wczoraj bylysmy u babuni na imieninach i tak namzlecialo a wieczorem moj G byl u nas i pozniej padlam......

Koyotka no nie bierz tych czopkow zbyt wiele bo pozniej wogole sie nie zalatwisz albo tak przyzwyczaisz sie do nich ze przed porodem nie pomoga jak bedzie taka potrzeba :P

a ja jeszcze chce odpoczac troche do tego pazdziernika bo pozniej to juz bedzie zapiernicz z dwoma pociechami ze hej! 😁

carpioo tez mowilam ze corke w roz nie bede ubierac a widzisz moja cala rozowo fioletowa jest 😁 a ten 7-mio pak bodziakow z disneya baaaaardzo sie oplaca, tymbardziej ze sa na dlugi rekaw.

Iris a u was nie daja pizamek w szpitalu? u nas cale szczesicie daja bo te co mialam po porodzie byly do wyrzucenia :|

Zuziaczek pewnie ze dasz rade z maluszkiem 🙂 moja mama byla wrecz obrazona ze jej nie pozwalam!!! ale najwazniejsze to postawic na swoim i nie dac sobie wejsc na glowe.

co do szlafrokoow to u nas bylo strasznie goraco, pocilam sie jak bobr po porodzie!!! ale to byla zima to moze dlatego tak grzali....

a ja spie nago i dla mnie bylo to okropnie niewygodne ze w szpitalu musialam w pizamie albo w koszuli nocnej spac :/ meczylam sie.....

akneri ja nie wiem czy moj tak bedzie lubial moje piersi koncowo ciazowe i karmiace bo pewnie znowu beda ooooooooooooooooooooooooogromnne ;(

Madziek ja napewno zakupie gorset poporodowy. Po pierwszej ciazy niestety sie zapomnialam i nie kupilam cale szczescie nie mialam wielkiego brzucha i nic mi nie zaczelo zwisac ale teraz brzuch mam juz taki jak w pierwszej ciazy przed porodem wiec..... wole sie " zabiezpieczyc" 😁

Zuziaczek ja robilam szostke weidera i pomaga 😉 przynajmniej mi pomagala. do tego dieta ( juz nie karmilam piersia )

Madziek ja nic nie plukalam :|

Zuziaczek lozysko rodzisz chwile po porodzie dzidzi. przynajmniej u mnie tak bylo. nie moglam urodzic tego lozyska to mi lekarz brzuch uciskal, bolalo gorzej niz porod malenstwa :| tzn rodzenie lozyska nie tylko to jak ten lekarz mi brzuch uciskal.
dokładniej musze spytac tesciowa co i jak z tym lozyskiem bo ja nie pamietam zbytnio :P

ja moja malutka karmilam tylko miesiac i jeszcze dwa tygodnie odciagalam pokarm ale byla juz dokarmiana sztucznym mlekiem 😞


Zuziaczek mozna calkowicie pod narkoza tzn jak sa wskazania do tego ale podobno to jest niebezpieczne ilepiej tylko od pasa w dol jak sie znieczuli.

Aguśka fajny kolor sukienki 😁 musialabym mojego popytac jakie ciezarne maja zazwyczaj sukienki( moj luby udziela slubow cywilnych - co za paradkos prawda? rozwodnik daje rady nowozencom 😁 )

bojalubie pokaz jakies zdj ubranek dla maluszka 😁

Iris grudniowki ( czyli z mojej pierwszej ciazy) sa na prywatnym forum i jest fajnie bo admin musi zaakceptowac osobe ktora chce sie zalogowac 🙂

Malena nie jest tego az tak duzo 🙂 u nas bylo gorzej.... :P 😁 jak ex patrzyl do szafki z ubrankami dla malej to spoko ale raz zajrzal do szafy w pokoju obok i zobaczyl ze tamta tez wypelniona ubrankami to sie przerazil.... a pozniej jak zajrzal do akrtonow pochowanych pod lozeczkiem itd i ze tam tez sa ubrania to juz wogole za glowe sie lapac 😁 ale byly rzeczy spokojnie do rozmiary 74 🙂

Madzeik jesli sa w dobrym stanie to kup 🙂 bedziesz miala do roku czasu spokoj. tylko dopilnuj zeby byly takie hmmm.... odpowiednie do pory roku .


Madziek spojrzalam na te rzeczy i wydaje mi sie drogo 150zł.

Zuziaczek ale to zle jak mamuska sobie nic nie kupi a wszystko dla dzieci. przekonalam sie na wlasnej skorze. zeby dziecko bylo szcesliwe to musi miec szczesliwa mame a w pewnym czasie przychodzi taka frustracja.... wygladem, brakiem czasu na zadbanie o siebie, tym ze ciagle te same ubrania. uwazam ze chociaz raz w miesiacu mamuska powinna cos sobie kupic! bluzka, torebka itp. to poprawia humor 🙂 kiedys bylo w jakims quizie czy czyms pytanie: dostalas premie w pracy. co kupisz? perfumy dla siebie czy zabawke dla dziecka. zabawka - dziecko pobawi sie troche i znudzi a uwierzci emi ze samemu mozna cuda wyczarowac pozatym dziecko czasami bardziej zainteresuje sie kartonem niz zabawka. a perfumy? kobietce humor poprawia i maluch sie cieszy bo mama usiadzie i sie z nim powyglupia 🙂

Marzenka nie da sie okreslic ile wyprawka Cie wyniesie ale napewno ok 3-4tys.
lezaczek bujaczek ja mam po corci 😁 ale to jest dla dziecka ktore trzyma sztywno glowke juz. jakies 2-3mies miala a wczesniej najlepiej kupic kosz taki wiklinowy duzy dla zwierzaka 😁 i dziecko mozesz spiace wszedzie nosic.

mi sie wozki podobaja ciemne + czerwien albo niebieski (niebieski mam po corci jeszcze ) 😁

Malena ja uwielbiam michalki biale......... aaaaaaaaaaaaaa..... ale co to jest 10michalkow kochana??? ja zjadalam cala paczke SAMA! ewentualnie poczestowalam mojego jednym 😁

my mamy taki lezaczek z palakiem na zabawki i z wibracjami. https://picasaweb.google.com/112642762168847547414/Jedzonko?authkey=Gv1sRgCOaTjuGKiqOjTw#5455604963370025650
sprawdzal sie baaaardzo dlugo 🙂 i moglam wlasnie np wykapac sie albo obiad ugotowac 🙂

bojalubie gratuluje coreczki!!!!!!!!!! 🙂 🤪

mama76 dobra polozna przy porodzie to pol sukcesu moim zdaniem..... ale dlaczego nie pozwalali Ci lezec wygodnie?? :| chocia zmoze wtedy tak jeszce nie bylo.....

Zuziaczek moj zawsze jak maly tak skacze ze widac jak brzuch sie rusza to mowi ze OBCY tam siedzi! 😁

a ostatnio cos mu sie stalo chyba 😲 mowi ze pomimo ze jestem grubiutka kochaniutka to jeszcze sliczniutka itd..... wczorajszy poranny sms ( zawsze rano dostaje jakiegos ladnego smsa jak dojedzie do pracy nooo chyba ze jest poniedzialek i zgony z calego wekendu to nie ) : " dzien dobry kochanie moje grubiutkie ale jakze ponetne cialge i ladniutkie" hehehe 🙂 a wczoraj to nawet dostalam rozyczki ktore UWAGA! - sam wyhodowal 😁 pieknie pachna!!!nie to co kupne 🙂

moja ryybka jeszcze spi ale 2 godziny prawie was nadrabialam wiec pewnie sie zaraz obudzi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pada od rana .. ja chce ciepełko i słoneczko !! dzis przeglądam ciuszki i chce coś kupić sobie na ciąże bo sie nie mieści brzuszek a niechce pożyczać od mamy 😮 jakoś nieten styl i wogóle chyba mam prawo do kilku fajnych łaszków należa mi się za te męczanie :d o tu kilka typów
http://allegro.zumi.pl/largo-promocja-2011-super-tunika-bluzki-0130-i1668790406.html
http://allegro.zumi.pl/largo-wiosna-2011-dwukolorowe-tuniki-bluzki-0131-i1664979970.html
http://allegro.zumi.pl/70-2w1-tunika-sukienka-z-koszula-paski-m-l-112-i1671043508.html
co do bóli pleców to koszmar.. w dzień dzień wstaje obolałą.. ide kawałek 300m boli .. miednica mi wysiada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tylko zrobię jakieś fotki rzeczom to powrzucam 🙂

mnie dzisiaj daje się we znaki nowo nabyta samotność. Jest sobota, wszyscy pozabierali swoje drugie połówki gdzieś, a ja siedzę sama i jedyne pocieszenie to to, że Basia mnie kopie.
ale jest ciężko bardzo. humor jak sinusoida, raz góra, raz dół. Teraz zjechałam na samo dno, czekam znowu na jakiś impuls, który mnie wyciągnie do góry.

Jeszcze 3 i pół miesiąca i nie będę sama. Już tak bardzo nie mogę się tego doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie, tak szybko zleciało, że tylko 3,5 miesiąca do końca ! A tak mi się dłużyło na początku !
🤢
A teraz już z górki pędzi ten czas...

Oj, ja sobie nie odmawiam nowych butów czy ubrań, a ostatnio Mój kupił mi w Mango czarne spodnie długie lniane, oraz koturny w Tally Weijl 🙂 Tylko kiedyś byłam w szoku, że siora wszystko tylko dziecku kupuje, a ja jak mam mało kasy i mam do wyboru: sobie bluzkę albo dziecku coś, to wolę dziecku, bo sobie zdążę, jak nie tą to inną 🙂 No chyba, ze się maxymalnie na coś napalę to wtedy nie ma przepuść 😁

Bojalubię, włącz sobie www.e-kino.pl czy jakoś tak i obejrzyj jakąś komedię, mi zawsze się humor wtedy poprawia 🙂
Np. "Córka mojego szefa" 😁

Pogoda w Wawie do dupy, na szczęście w poniedziałek już wracam na wieś, nie mogę się doczekać, bo tu mi teściowa ciągle dopieka... Wczoraj powiedziała, żebym nie jadła tej pizzy (sam ser i pomidory) bo mi dupa rośnie, a jak jej powiedziałam, że prawie cały tydzień jestem tyko na owocach i że może nic mi nie będzie po tej pizzy to powiedziała, że owoce mają mnóstwo cukru i że dostanę cukrzycy !
Nosz ku...wa !
Wali mnie to ! Dlaczego nie mogę sobie jeść tego, co chcę tylko za każdym razem wpada do kuchni i komentuje, a to napój gazowany (raz na tydzień, ale wejdzie akurat, gdy go piję), a to zupkę chińską (czasem mam szaleńcze napady i po prostu MUSZĘ ją zjeść), zawsze się przypieprza !
Boję się, co będzie po porodzie, że nie tak dziecko trzymam, że źle ubrałam, że czym ja je karmię ! 😲

Dziś mi powiedziała, żebym zjadła kotleta, bo świeże są, a ja na to:
-"wolę nie, bo przytyję ! 😠"

(trochę mi się głupio zrobiło, bo pysknęłam jej, ale może się trochę baba ogarnie).

Wredna jest !
Tylko nie wiem dlaczego, nigdy jej nic złego nie zrobiłam, zawsze byłam miła... 😞
A ona nie przeżyje żeby się nie przyczepić !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogóle ona chce, żebym ja chyba chudła w ciąży ! Moja mama cieszy się, że jem, jeszcze mi podtyka, proponuje pyszne kąski, specjalnie dla mnie gotuje, robi zakupy, pyta, co bym chciała na obiad i po prostu mam z nią RAJ na ziemi.
A u przyszłej/niedoszłej teściowej horror...

Przepraszam, ale musiałam się komuś wyżalić ... 🥴


Ten link to idzie tak:

http://www.ekino.tv/

Sorry za pomyłkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
Ja już na uropiku jestem dwutygodniowym. Niestety w tym roku nigdzie nie jedziemy, bo mąż walczy z remoncikiem i teściowa chora ;/ a z teściami mieszakmy. Mimo tego mam zamiar troche poodpoczywać, oczywiście pobiegam po sklepach i kupie już w końcu coś dla mojego Adasia, bo tak strasznie zazdroszcze Wam, że już co nieco macie 🙂
U mnie pogoda hmmm w kratke, niby słońce świeci ale chłodno sie zrobiło i co jakiś czas pada deszcz. Gdymym planowała jakiś wyjazd to pewnie teraz stresowałabym sie pogodą, ale że zostaję w domu to generalnie jest mi obojętne, co sie dzieje za oknem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek nie przejmuj sie teściową, niektórzy ludzie są mega wredni i nic nie zrobisz 🙂

Dziś bylam w kościele na ślubie koleżanki i byłą tam też laska w ciąży, która ma termin na 17 października - ja na 23. Kurcze jaki miała wielki brzuch, to ja wyglądałam przy niej jakbym sie mega najdała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek nie musisz mi nic mówić na temat teściowej....ja z nią mieszkam...i to ja dopiero horror przeżywam codziennie :P może nie jestem pedantka ale w brudzie napewno nie żyje, ale jak dla niej ja i jej syn w domu nic nie robimy, obijamy się itp...aż mnie biała gorączka bierze, nawet jak wysprzątam dom od góry do dołu to dla niej i tak jest źle posprzątane, bo podłoga w zla strone wytarta, ze tak powiem, jak gotuje to sie przyczepi, że dla czego pierw wrzuce cebule a potem mięso, albo dla czego tak rozdrabniam kalafior do gotowania ;/ no Boże ja jej mówie że mam takie zasady, tak było u mnie w domu i tak będe robila.
To samo z praniem...CZY WY JAK WYCIAGNIECIE MOKRE PRANIE Z PRALKI TO JE PRZED ROZWIESZENIEM SKŁADACIE? Ja jeżeli tego nie zrobie to mam wojne...bo niby pranie sie nie rozprostuje i bedzie źle powieszone...no to jest dla mnie chore...jak roztrzepie je dobrze to też jest proste i nie musze cały dzien martwić sie praniem...to co wam opisalam to tylko kilka rzeczy które przeżywam...
Kiedys gdy posprzatałam w kuchni w szufladach i poukładalam sztućce po swojemu...następnego dnia ide, chcę wyciągnąć nóż, a tu niespodziana łyżka...no ciekawe kto mi poprzekładał ;/

No ale nie narzekajac tak do końca, gdy potrzebuje pomocy lub coś złego się dzieje to biegnie ku pomocy

Ale dwie gospochy w domu to o jedna za dużo...i marze o tym, żeby już sie od niej wyprowadzić ( bo tak jak my ona jest tylko lokatorką w mieszaniu, wszyscy wynajmujemy, ona jeden pokój a my drugi, także nie myślcie, że chce się rządzić w jej domu bo tak nie jest) no niestety póki nie dostaniemy kredytu to nas nie stać na samodzielne mieszkanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂dziewczyny kupilam te rzeczy jest ich 25 szt 😆 i jeszcze sposcila cene na 30euro wiec za 120zl wychodzi wzystko.rzeczy sa w bardzo dobrym stanie 🙂
Kasiuczka pewnie ze cos Cie sie nalezy 🙂bardzo fajne te tuniki 🙂
Bojalubie bardz dzielna,dasz rade 🙂weekend szybko zleci 😉mysl o Basi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziaczku glowa do gory 😉bedzie dobrze a jak Ci to porawi humor to specjalnie jedz przy niej cos czego niby nie powinnas 😜
Aguska Tobie tez wspolczuje 😉
ja tam do swojej przyszlej tesciowej nic nie mam,jest naprawde kochana kobitka 🙂poki co mnie jeszcze z brzuszkiem nie widziala,no ale chyba tak zle nie wygladam 😉

Trzymajcie sie cieplo 🙂
A kofana u mnie dzis poprawa pogody,slonko swieci jest goraca i parno 😉to dlatego w polsce teraz zimno sie zrobilo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja mam jednak super teściową. Kobieta ma prawie 70 lat a nie jest zmierzła, nie wtrąca sie, służy radą. Fajna jest...
Mieszkamy w jednym domku, teściowie na dole a my u góry, ale to nie jest taki typowy dom dwurodzinny bo klatki osobno nie mamy, ale mam swoją kuchnie, łazienke, dwa pokoje i jest ok.
Wiadomo, że jakbyśmy mieszklai sami to byłoby najlepiej, no ale narzekac nie mogę. Czuję się w ich domu jak w swoim, to chyba znaczy, że jest mi dobrze 🙂
Oni nie wchodzą mi w droge i ja też staram się dostosować, bo w końcu to ja się do nich wprowadziłam.

Nie rozumiem ludzi, którzy lubią sobie utrudniać życie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka26 napisał(a):
u mnie pada od rana .. ja chce ciepełko i słoneczko !! dzis przeglądam ciuszki i chce coś kupić sobie na ciąże bo sie nie mieści brzuszek a niechce pożyczać od mamy 😮 jakoś nieten styl i wogóle chyba mam prawo do kilku fajnych łaszków należa mi się za te męczanie :d o tu kilka typów
http://allegro.zumi.pl/largo-promocja-2011-super-tunika-bluzki-0130-i1668790406.html
http://allegro.zumi.pl/largo-wiosna-2011-dwukolorowe-tuniki-bluzki-0131-i1664979970.html
http://allegro.zumi.pl/70-2w1-tunika-sukienka-z-koszula-paski-m-l-112-i1671043508.html
co do bóli pleców to koszmar.. w dzień dzień wstaje obolałą.. ide kawałek 300m boli .. miednica mi wysiada 😞


ja mam taką grafitową, kupioną jeszcze przed ciążą:

http://allegro.zumi.pl/largo-promocja-2011-super-tunika-bluzki-0130-i1668790406.html

Ogólnie dobrze się nosi, tylko mam wrażenie, ze co pranie to wygląda gorzej ... :/

Madziek, ale oddaj za kilka dni nam nasze polskie słoneczko 🙂

madziek84 napisał(a):
zuziaczku glowa do gory 😉bedzie dobrze a jak Ci to porawi humor to specjalnie jedz przy niej cos czego niby nie powinnas 😜
heh, dobry pomysł, chyba tak zrobię 🙂 Dzięki 😁 To ona ku...wicy dostanie 😁

Moja teściowa dopiero pięćdziesiątkę przekroczyła i chyba ją to dobija, bo się odchudza jak szalona, jak wariatka jakaś, nie żre prawie nic, a tylko każdemu w talerz zagląda i jęczy. Zazdrości, bo głodna chodzi 🙂
Z rozmiaru 42 już zeszła na 40 czy 38, nieźle wygląda, ale nie ma jeszcze figury modelki, niech sobie chudnie ale ode mnie niech się od...stosunkuje...
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku oddam,oddam tylko po niedzieli 😜
Pamietam jak pisalas kiedys,ze ona sie odchudza i jak chyba patrzy na Ciebie to sie dowartosciowuje 😉
niech sie kobita dlalej odchudza...mi sie wydaje ze jej zal ze ona nie moze juz jesc tego co chce dlatego tak dokucza 😉

A my jutro jedziemy kupic bilet na prom 🙃jak juz bede miec potwierdzenie w rece,to juz sie bede czula jedna noga w polsce 🤪
Dobranoc Kofane 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

ja juz nie spie... :|

Kasiuszka fajne bluzeczki 🙂 tylko material wyglada na dziadowski taki ......

Bojalubie glowa do gory, te 3,5 mies to jest pryszcz.......... rety naprawde tak malo czasu zostalo? :/

Zuziaczek ale to normalne u tesciowych i mam ze musza sie wpieprzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka nie tylko ty wstajesz o takiej porze :d ja codziennie się budze cos 7.30 jak nie wcześniej ale to sie niedługo skończy jak maleńki bedzie na świecie ..dla mnie to jakieś nierealne że bedę mięć bobaska niby wiem to czuje wkońcu jego kopniaczki entuzjastyczne nawet w ramach porannego dosypiania do 7 rano wyobrażałam sobie że go karmie .. pewnie się dopiero obudze jak poczuję jego ciężar na sobie skóra do skóry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa i ktos prosil o liste zakupow dla maluszka. ta ktora ja podawalam wczesniej to taka moja, gdzie mam juz czesc rzeczy po coreczce ale skoro mam chwile czasu poki mala spi i mi sie nudzi to moge cos napisac 🙂

ubranka:
body kr. rękaw 56x3 , 62x3 , 68x3
body dł rękaw 56x3 , 62x5 , 68x5
półśpiochy 56x3 , 62x5, 68x5
pajacyki po 5szt każdego rozmiaru ( najlepiej takie zapinane na napki na całej długości )
śpiochy 2x56, 3x62, 3x68
kaftaniki -tak jak wyżej
rajstopki 2x56, 3x62, 3x68
skarpetki po 3 pary każdego rozmiaru
czapeczki bawełniane ( po kąpieli i pod czapke na dwór) 3x56 , 2x62, 2x68
spodnie lub sukienka 2x56, 3x62, 3x68
bluzy/sweterki 2x56, 3x62, 3x68
kurtka 1x56
kombinezon 2x rozmiar zależny od wielkości malucha
łapki niedrapki x2
buciki : 1x 0-3 jakieś adidaski a później zależy od rozmiaru stopy maluszka jakie większe i czy kozaczki zimowe czy jakies inne

Higiena
płyn do kąpieli
wanienka ( najlepiej duży rozmiar żeby nie wymieniać )
aspirator do noska ( frida jest ok )
marimer
sól fizjologiczna( do przemywania oczek )
nożyczki z okrągłym końcem lub cążki z zabezpieczeniem
szczoteczka do włosów
spirytus do pępka
patyczki do uszu bezpieczne
oliwka(używałam bambino ale teraz polecam johnsons w żelu) lub balsam do ciałka
pampersy x2 lub x3
chusteczki do pupy ( ja najbardziej lubie dada z biedronki :P bambino ladnie pachna ale wdł. mnie są zbyt suche a pampers strasznie drogie )
zamiast chusteczek można mieć przegotowaną wodę i duże waciki
maść do pupy ( w szpitalu dostaniecie mała próbkę sudocremu ale starcza na długo)
okrycie kąpielowe x2
pieluszki flanelowe x10
pieluszki tetrowe x10
jeśli ktoś chce to :mata do kąpania , przewijak

Sen:
łóżeczko ( najlepiej z wyciąganymi szczebelkami,żeby pociecha sobie wychodziła jak podrośnie a nie wyskakiwała góra )
materacyk
kołderka
poduszka
ochraniacz
prześcieradło na gumce x3
ceratka pod prześcieradło
kocyk cienki
kocyk grubszy
rożek x2 lub nawet x3 ( najlepiej nieusztywniany - z usztywnianego wyrzuciłam ten wkład
karuzelka nad łóżeczko ( fajne są te na pilota tylko że drogie ale raz się żyje 🙂 )
dodatkowy komplet pościeli

Karmienie:
wkładki laktacyjne
mała butelka ( polecam lovi lub avent )
duża butelka
szczotka do mycia butli
5x śliniak (najlepiej z ceratką )
smoczek x2 ( ja upieralam się że nie dam smoczku dydka ale po tym jak dwa tygodnie robiło sobie smoczek ze mnie! złamałam się i córcia dostała swojego dydka )
można kupić łańcuszek do smoczka

podróże :
wózek
folia do wózka
moskitiera
parasolka
fotelik samochodowy
osłonki na szyby auta żeby słoneczko nie razilo


ponadto przydadzą się:
elektroniczna niania ( jeśli ktoś ma małe mieszkanie nto nie jest potrzebna ale ogólnie bardzo przydatna)
leżaczek bujaczek lub huśtawka ale leżaczek chyba dłużej posłuzy
mata edukacyjna
grzechotki


CHYBA TO BY BYŁO NA TYLE ALE PEWNIE O CZYMŚ ZAPOMNIAŁAM :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...