Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wrrrr... i tak straszne 😲

Najbardziej jednak boję się chyba niedotlenienia mózgu u maleństwa, ze będzie za długo wychodzić i się poddusi 😞


Dzwonił mój Miś, już wraca z pracy, więc lecę się ogarnąć i mam nadzieję, ze mnie zabierze te wózeczki obejrzeć 😁

Papa dziewczyneczki !!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tą dystocją to jakoś stwierdzają lekarze w trakcie porodu, ale to nie jest ten etap gdy główka sie przeciska tylko nie ma własnie miejsca żeby się przecisnąć. Nie trzeba jej nigdzie wciągać z powrotem, mam nadzieję 🙂 Wrzuciłam ten link żebyście mogły zobaczyć coś o cesarce a nie musiały oglądać filmu z operacji bo to niepotrzebny stres. ja widziałam z ciekawości, nie polecam. O naturalnym wiemy tak dużo, o cesarce tez powinnyśmy być świadome.

Wiem, że to straszne. Ale musimy być przygotowane na wszystko. Dla mnie to też duży stres mimo że to już drugi raz.

My dzisiaj też chyba sobie rundkę zrobimy 🙂 Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niedługo biore slub cywilny (bez wesela) i tak sie zastanawiam nad ta sukienka. Co o niej sądzicie, włosy mam koloru czerowno-rudego i dla tego zastanawiam sie nad turkusową 🙂 to wkoncu tylko cywilny więc nie musi byc biała :P

http://moda.allegro.pl/kuszaca-sukienka-agnes-xl-kolory-i1678951591.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.

Ja po bardzo ciężkim tygodniu zaczynam łapać równowagę. Jeszcze daleko do pełnego spokoju, ale czuję, że zrobiłam maleńki kroczek do przodu.

Wczoraj wieczorem moja siostra cioteczna polepszyła mi nastrój, bo przywiozła mi całe wielkie pudło z rzeczami dla dziecka. Kaftaniki, kombinezon zimowy, body, bluzeczki, sweterki, cała masa rzeczy, a wszystko takie malutkie i słodziutkie, że aż nie da się nie uśmiechać jak się na to patrzy 🙂

Dodatkowo zaczynam się powoli zabierać za remont pokoju i przygotowywanie go pod dziecko. Będę malować ściany na taki bladożółty kolor i odnawiać komodę na rzeczy dziecka, żeby była kolorowa 🙂 W przyszłym tygodniu pójdę też do sklepu zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy do haftowania i będę robić podusie 🙂 Także coś się dzieje, staram się zajmować myśli, żeby nie analizować po raz setny tego co się stało.

Tymczasem idę zadbać trochę o siebie. Wysmaruje te swoje blade kończyny jakimś samoopalaczem, wypachnię się i w ogóle.

O 17 mam kolejne usg. Mam nadzieję, że dzisiaj już na stówkę dowiem się czy moje dziecię jest płci męskiej czy żeńskiej 🙂 Jak będę tylko coś wiedzieć to dam znać 🙂

Aha i dostałam w prezencie pierwszą książeczkę dla dzidziusia. "Król i morze" Heinz Janisch - przepiękne krótkie opowiastki i cudowne ilustracje! Polecam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aguśka kolor super, ale ja tam radzę cos poprzymierzać w sklepie bo nie w każdym fasonie co sie wydaje fajny, brzuszek ładnie wygląda, wiem bo szukałam ostatnio sukienke na poprawiny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
Niedługo biore slub cywilny (bez wesela) i tak sie zastanawiam nad ta sukienka. Co o niej sądzicie, włosy mam koloru czerowno-rudego i dla tego zastanawiam sie nad turkusową 🙂 to wkoncu tylko cywilny więc nie musi byc biała :P

http://moda.allegro.pl/kuszaca-sukienka-agnes-xl-kolory-i1678951591.html


no niebieska i lilia jest ladna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja juz wrocilam a dlaczego....bo jak zwykle deszczy przegonil 😠niecierpie tej irlandii 😞

Zuziaczku no ale sprawdzilas sie w roli chemika 😉
Ja tam instrukcje mam,tylko mam tez takiego pietra ze szok.musze plukac w srodku po tej calej infekcji.no nic dzis wieczorem pierwsze podejscie,jutro rano napisze jak mi poszlo 😉mam nadzieje,ze skoro kobita mi to kazala kupic to wiedziala co robi,bo jak nie to zastrzele 😉

Kofane moje ja juz kiedys pisalam,ze gdyby nie Wy to ja bym sobie z tym tematem ''ciazy'' nie poradzila.wiem,ze zawsze moge sie tu wyzalic o wszystko zapytac i wiem ze mnie nie zbedziecie 🙂Tak wiec wielkie buziole dla Wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bojalubie - jesteś dzielną babeczką i dasz radę 🙂 pamiętaj, ze zawsze masz tutaj nas.

Agusiu - sukienka ładna, choć ja bym wolała jednak zmierzyć dokładnie tę w której mam wystąpić na ślubie. Mam wątpliwości co do jakości materiału, nie doczytałam z czego jest uszyta.

Mam nadzieję, że po rozwiązaniu też tu będziemy się spotykać dziewczyny!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślałam też o tym, żebyśmy przeniosły się na jakieś forum prywatne albo stworzyły takie zamknięte forum. Jestem ciekawa ile osób as tu "nielegalnie" podczytuje... Hmmm ? Akneri Słońce znasz się na tym? Informatyczko nasza? jakby coś takiego zrobić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety aż taka zdolna to ja nie jestem. 🙂
Ale wkurza mnie to, że każdy może czytać forum... 😞 Mój mąż nawet mówił, że trochę czytał, ale szybko się znudził 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też myślałam o tym czy uda nam się utrzymać kontakt po porodzie. Nawet mam już plan, że jak urodzę a nie dam rady zasiąść przed kompa to męża poproszę, aby do Was w moim imieniu napisał. Jak i co po porodzie u Nas. jestem niby jedna z pierwszych rodzących to niektóre z Was jeszcze tu będą oczekiwać an ten dzień 🙂Ale wiadomo wszystko może się pozmieniać 😉
Co do forum to mogłabym się tym zająć. Tylko nie wiem jak to zrobić, aby nie każdy mógł się na nie zalogować. W końcu każde forum polega na podobnych zasadach. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki !!!
Na pewno jest dużo dziewczyn i nie tylko,które nas podczytują, zobaczcie ile się do tego przyznaje,po pierwszym poście 🙂
Też myślałam o priv forum ale to chyba jakiś spec by musiał się zająć :/

Osobiście dołączam się do opinii,że gdyby nie Wy, byłabym zielona. Pierwsza ciąża, pierwsze stresy...z Wami dużo łatwiej !!! Więc również dziękuję,że jesteście 😘

Nie wiem jak Wy i mam pytanie właśnie czy Wy też macie już sporo rzeczy dla maluszków ??? Czy mnie mania tylko taka opanowała ?? 🥴
Mój wczoraj otworzył szafę dla dziecka i postawił oczy,że tyle już nakupowałam i kazał mi się uspokoić 😞 ale weź się tu uspokój...
dzisiaj czuję się dobrze i mogę działać, a wiadomo,jak będzie później ?? a nikogo poza sobą do sklepu nie puszczę (przynajmniej narazie 🙂 )
Niby dużo mam ale i tak jak patrze na te Wasze listy z wyprawką, to czegoś brakuje, np. w ogóle nie mam rzeczy higienicznych, no poza patyczkami do uszu i dużymi wacikami 🙂
Eh....
najlepiej, jak się nie będę przyznawała,że coś tam kupię i będzie spokój 🙂


a to szafa Malucha 🙂
http://imageshack.us/photo/my-images/27/dsc01775je.jpg/

nie wydaje mi się,żebym przesadzała 🤢 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no z tym forum to musimy cos wykombinowac 😉

Malena chyba kazda juz pomalu dopada taki zakupoholizm 😉 😉
Ja ostatnio jak zmowilam kuriera do polski to zmowilam o jedna walizke wiecej i dobrze,ze tak zrobilam bo juz mi sie ona prawie nie domyka 😉bo co kupie to tam pakuje 😉
A w sumie tez nie mam duzo rzeczy jeszcze.ja tylko czekam jak juz w polsce bede 😆 😆
niby juz od polowy lipca,no ale jeszcze wesele mamy,potem musze tu jueszcze przyleciec na dwa dni,no ale potem....od 1 sierpnia ruszam z zakupami,ze hoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boja-lubię, cieszę się, że zaczynasz już funkcjonować 🙂 Tak trzymaj !
Kup turkusową włóczkę i dziergaj 🙂 Kolory poprawiają nastrój ! A, i żółtą koniecznie też 😁
Też już bym chciała malować pokoik, ale najpierw trzeba będzie zedrzeć tapetę wytłaczaną, więc muszę jakąś ekipę do tego wszystkiego wynająć 😞 Sama nie dam rady 🤢

Aguśka, ja bym wybrała czerwoną lub chaberek 🙂
Fajna, bo brzuszek zasłoni, wyeksponuje i nie będzie uciskać.

madziek84 napisał(a):
No i ja juz wrocilam a dlaczego....bo jak zwykle deszczy przegonil 😠niecierpie tej irlandii 😞

Zuziaczku no ale sprawdzilas sie w roli chemika 😉
Ja tam instrukcje mam,tylko mam tez takiego pietra ze szok.musze plukac w srodku po tej calej infekcji.no nic dzis wieczorem pierwsze podejscie,jutro rano napisze jak mi poszlo 😉mam nadzieje,ze skoro kobita mi to kazala kupic to wiedziala co robi,bo jak nie to zastrzele 😉
dasz radę, spokojnie 🙂
Aj, z tym deszczem to masz tam strasznie nieciekawie, nie ma tam powodzi ? Bo przecież ciągle pada ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...