Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
edytak napisał(a):
Jak dla mnie to mi to obojętne ja się tam wcale nie dołuje kg to mogę wam podawać wagę co miesiąc ;p

to pochwal się, ile przytyłaś dotychczas 🙂

koyotka napisał(a):
akneri no okaże się za 3 miesiące 😉 haha Ja myślę w innych kategoriach-czy nasza córcia będzie taka duża jak ja lub mój brat (ja ważyłam 4,5kg a on 5,1kg) 😮 urodzić takie kolosy to dopiero wyczyn 😉 🙃
dobranoc brzuchatki. Znów padam, do jutra, miłych snów 🙃

no co Ty, już spać ? Jeszcze widno na dworze 🙂
Swoją drogą to potężna byłaś 😉
hi hi, nie chciałabym być w skórze Twojej mamy rodząc Was. 😉

Jejku, jaka piękna mała dama !!! 🤪
A jak śpi, jak żółwik kochany !!! 🤪
I ciuszki ma przepiękne !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny ja nie mam nic przeciwko żebyście kupiły sobie taką panterkę jak moja 😉. Wręcz przeciwnie, bardzo się cieszę, że aż tak bardzo wam się spodobała 😁 .A z resztą każda rasowa kobieta powinna mieć w swojej garderobie coś z panterki hahahaha 😁

Zuziaczku kolekcja niezła i do tego taka słodziuchna. Śliczne ciuszki kupujesz dla swojej kruszynki 😉

Kokotko co ty z tym straszeniem, nie wygłupiaj się, masz śliczny, okrąglutki brzusio. A co do twojej kolekcji ubranek to równi imponująca co Zuziaczka.

akneri1982 jaka cudna jest twoja córeczka na tych zdjęciach, prawdziwy aniołek. Tak się rozczuliłam, już nie mogę doczekać się mojego aniołka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny dlugo mnie nie bylo 🙂 u mnie tez zakupki ida pelna para a to moj ostatni zakup prezent od mamy wozek a od babci lozeczko


[URL=http://img221.imageshack.us/i/dsc07338h.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3923/dsc07338h.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img89.imageshack.us/i/dsc07342.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6074/dsc07342.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img27.imageshack.us/i/dsc07346a.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2572/dsc07346a.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak, a no widzisz, 🙂 właśnie o to chodzi. Jakbyśmy wszystkie przed ciążą ważyły 40 kg to też byśmy się cieszyły, że teraz tyjemy 🙂
A swoją drogą, w szoku jestem, że Ty będąc tak bardzo szczupła, zaszłaś w ciążę. Ja jak się odchudzałam to przy 46 kg. przestałam miesiączkować.
Więc musiałam do 49 kg. wrócić, bo inaczej organizm wariował.

A właśnie, dziewczyny, nie czujecie się czasem dziwnie, że tyle czasu okresu nie macie ? 🙂
Bo ja się czasem na tym łapię... Jestem w Rossmanie i lecę do półki z tamponami, jakoś odruchowo chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek
Ja am żadnych problemów nie mialam z miesiączką itp u mnie w rodzinie wszyscy takie chudziny więc to norma a co do tej miesiączki to ja jestem szczęśliwa że mam spokoju chociaż przez te kilka miesięcy bo normą była u mnie męczarnia ze 2 , 3 dni wycia w poduszkę tak mnie napierdzielało żadne tabletki nie pomagały jak nadchodził dzień miesiączki to się aż bałam jak ją tym razem zniosę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak na dobranoc chciałam pokazać zdjęcie z ostatniego, niedzielnego wypadu nad morze z moim mężulkiem 🙂. Wklejam z jego „oryginalną” twarzą, bo jak stwierdził po obejrzeniu zdjęć Carpioo z jej lubym (czasami też nas podczytuje) nie będzie sobie rościł praw i opłat, co do jego wizerunku hahahahha 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dsc0711mh.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8802/dsc0711mh.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku czasem sobie wspomne,ze teraz pewnie mialabym okres 😉ale jakos wcale za nim nie tesknie 😉

Jasna bardzo fajne zakupy i prezenty 😉
Natlia ale fajne zdjecie 😆 25 tydzien,szok a brzusio taki maly 😉
Olalenka podzielam opinie Edytak 😉super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaa, o glukozie było ze 20 stron wcześniej, pokopsasz to znajdziesz 😉

Śpiworki to tylko jako rożki nieusztywniane, tak mówiły mamy, które oczekują teraz na drugie dzieciątko.


Olalenka, pięknie razem wyglądacie 🙂

Jasna, super prezenty dostałaś. Jaka firma tego wózeczka ? 😉
Czy to nie przepadkiem Implast Bolder ?
http://hetman.blink.pl/sstore/images/implastecoline.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, przeczytałam tą listę wyprawkową, no i mi szczęka opadła. Jak nie zacznę JUŻ kupować tego wszystkiego to mi czasu na pewno zabraknie !
I boję się, że sama wyprawka do szpitala zajmie pół samochodu... :/ szok !
Nie wiedziałam, że AŻ TYLE tego wszystkiego potrzeba ... 😮

Dobranoc Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malenko lista jest super wyczerpująca!!! 🙂 Dziękuję za wklejenie zaraz ją sobie wydrukuję i będę nosić ze sobą. SUPER!

My już wstaliśmy, tzn ja i moja kruszynka. Mamy się dzisiaj trochę lepiej. Zły nastrój został wczoraj zamęczony, zduszony. Byłam ponad 4 godziny na zakupach i tak się zmęczyłam, że wszystkie złe myśli i smutki przeszły. Dzięki za wsparcie.

Teraz nadrobię zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane więc w temacie firanek to ja jestem raczej za wzornictwem z IKEi i za roletkami w pokoju. Planuję zakup rolety w kolorach fioletu (pokój maluje na amarantowo i waniliowo). chce kupić taką roletę zaciemniającą, która nie przepuszcza światła no i ewentualnie jasne zasłonki IKEowe 🙂

Zuziaczku ciuszki dla Mai cudne 🙂 Piękne te bodziaki różowe, te paseczki 🙂 Czadowe 🙂 Uwielbiam takie wzory zywe i w odcieniach różu i fioletu dla dziewczynek. Do tego potem pasują wszystkie bezę, biele, Super! Ja wczoraj napalałam się w h&m na ciuszki ale nie kupiłam nic! Wyobrażasz sobie! Powstrzymałam się resztkami sił bo stwierdziłam, że nie chce kupować narazie uniwersalnych bo a nóż 11 lipca poznamy płec i wtedy wszystko się rozstrzygnie i będę mogła kupić Hello Kity 🙂 Ten tygrysek którego znalazłam na allegro na białym BOSKI 🙂 Też go wczoraj oglądałam 🙂 Cudeńka maleńkie te panterki, tygryski, achh. Za to kupiłam Młodemu ekstra jeansy na wyprzedaży za 40 zł 🙂 A skakał z radości jak je zobaczył mój mały modniacha 🙂

Koyotko piękny masz brzuch 🙂 Bardzo ładnie wygląda, zdrowo, a żyłek nie widać. Ciuszki też śliczne, fajnie, że już znalazły miejsce w komodzie. Dobrze, że wszystko juz macie. teraz kosmetyki, butelki, kurcze cała masa tego do kupienia. Lista Malenki nam wszystko ułatwi.

Akneri z ta tabelką i wagą to ja jestem za tym żeby wpisać końcową 🙂 Dziękuję za wyrozumiałość i zgadzam sie, że teraz będzie najwięszky skok wagi więc lepiej nie wpisujmy.. Kochana, Emilka była przepiękna, te zdjęcia są śliczne, a jak sobie słodko spała 🙂 Uśmiech sam się pojawia na twarzy jak człowiek widzi takie szczęscie małe 🙂

Olalenka super wyglądacie z mężem na tej fotce 🙂 No i piękne morze w tle....

A propo okresu i wagi, to gdy ja schudłam kiedyś do 49 kg (mam 170cm) też zaczęły mi się kłopoty z okresem. Wyglądałam bardzo źle więc ta waga zupełnie nie jest dla mnie.Idealna waga między 55 kg a 60 kg. Wówczas wyglądałam zdrowo, miesiączki miałam regularne i czułam się BOSKO. Bardzo bym chciała po porodzie schudnąć do tych 60 kg. POstanowiłam wczoraj, ze zawezmę się i tyle! A teraz obiecałam sobie już nie narzekać. Może to kwestia hormonów, ze mnie tak wczoraj rozłożyło. Nie wiem sama. Za okresem nie tęsknię, ale robię to samo co Zuziaczek 🙂 Chodzę po sklepie i komentuję: płatki, pasta do zębów... tampony to nieeee.... i dalej 🙂 Mąż się ze mnie wtedy śmieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokosanka napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
Kokosanka napisał(a):
Kochane, dzisiaj wróciłam z ciepłych krajów. Ja piernicze, ale upały, ale dałam radę 🙂 Jak mi się naładuje aparat to wrzucę jakąś nową fotę. Nie wiem ile już kilo do przodu, bo nie chcę wchodzic na wagę, mimo, że w hotelu jedzenie (oprócz pizzy) było obrzydliwe 🙂
Zaległości z 2tyg mam sporo. Mam nadzieję, że je nadrobię 🙂

niechno zgadne...bylas w Trucji? ja w zeszlym roku mialam traume, jedzenie bylo okropne!


Och w Turcji jedzenie było ok. W tym roku było nas niestety stac tylko na Tunezję i to był mój pierwszy i ostatni raz. Brudny, dziki kraj 🙂

ja mam taki poglad o Turcji, nigdy tam nie wroce. kraj zlodzei i kretaczy. mialam mnostwo nieprzyjemnych incydentow, np. wyrwali mi z rak pieniadze i straszyli bronia. takze nie skorzystam juz nidgy wiecej....z dala od arabusow. sorry, jesli urazilam kogos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...