Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Akneri pewnie, że trzeba korzystać puki nam się należy 🙂Nawet właśnie po to aby wrednym ludziom utrzeć nosa 😉bo cóż to za widok człowieka, który się wkurza bo ty masz pierwszeństwo 😉-teraz to już złośliwa jestem 😉 A niestety u nas krzywo się patrzy na osoby, które domagają się swoich praw. taka prawda 😉
idę do sklepu po kefirek do obiadu i jakiegoś owocka 🙂 Do później laseczki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też liczę na to że cycek wystarczy , ale butelki zakupiłam - tak w razie czego 🙂
Co do złośliwych ludzi to faktycznie - nawet widząc kobietę w ciąży nic sobie z tego nie robią. Ja nie używam tego " przywileju " , tylko dlatego , że dobrze się czuję i nie widzę potrzeby , ale po prostu jak widzę zachowanie ludzi ( najgorsze są stare baby - zawsze mają najwięcej do powiedzenia ) to mnie krew zalewa , i najczęściej z takim zachowaniem spotykam się w przychodni ( chodzę do lekarza na NFZ ) , tam jak zobaczą , ze idzie kobieta ciężarna to od razu zaczynają się lamenty bo kobiety będące wyżej w ciąży są przyjmowane bez kolejki , mój Tomek jak już słyszy , że jakieś babsko coś zaczyna głupio klepać to się tak wkurza że aż go szkoda. Uważam , że kobiety w ciąży powinny być traktowane lepiej , bo jednak ciąża to całkiem odmienny stan , a takie właśnie starsze panie powinny to chyba najlepiej rozumieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja skorzystałam tylko raz na razie - w pociągu. Poprosiłam pana konduktora, żeby mi otworzył przedział dla kobiet z dziećmi i kobiet w ciąży. Pan popatrzył na mnie i mówi: nie widzi Pani co tu jest napisane? dla kobiet w ciąży lub z dziećmi!!! Wtedy ja się wypięłam elegancko, pan mnie przeprosił, zażartował nawet, że nie przygląda się tak bardzo kobietom, bo boi się o posądzenie o molestowanie 😉 otworzył przedział, pogratulował i ogólnie było bardzo miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koyotka ja kupowałam u brata w sklepie dziecięcym butelki , moja mama tam pracowała jakiś czas i powiedziała mi , żebym wzięła jedną butelkę samosterylizującą , jedną mała i jedną dużą , do tego malutka buteleczka do zaparzenia koperku rumianku itp. i wszystkie z plastiku brałam , szkło jest trochę cięższe , więc ja np. jestem za plastikiem , butelki brałam z Canpola " LOVI"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka miałam robiona morfologie i wychodzi jak sprawdziłam wyniki że mam anemie 😞 szczególnie erytrocyty norma 37 a ja mam 32 , hemoglobina też poniżej normy 6.9 norma 7.5
mama mnie pocieszyła "dostaniesz b12 zastrzyki bolesne" ja nienawidze kłócia mnie aaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będzie tak 🙂 bez ryzyka ale za to jest 🙂
wczoraj i ja się po tych Waszych ślicznych zdjęciach ubranek wybrałam na zakupy (wprawdzie na ciucha, ale zawsze coś 😉 ) i za 15 zł kupiłam bardzo dużo rzeczy dla Olka 😁 jak wyschną to wrzucę jakieś fotki (wykorzystam fakt że mogę wklejać linki) 😉
zazdroszczę Wam że tyle dostajecie od rodziny i znajomych nam nawet dziadkowie nic nie kupują 😞 (a u moich to pierwszy wnuk!!!) ale jakoś poradzimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
.jak idę z moim Piotrkiem do sklepu to on tak się denerwuje jak ktoś tylko mnie szturchnie, aż mi go szkoda. Ludzie zachowują się jak bydło, takie jest moje zdanie.


Ja mam tak samo, jeszcze niekt mi nie ustąpił.. nigdy!
no raz jak jakies obce dziewczyny zrobiły awanturę w H&M przy kasie to mnie z łaski swojej na 15stu facetów jeden przepuścił..
a Mój Robert się kiedyś tak odwinął facetowi, że ten na barierki sie przewalił.. bo mnie 'pyrgnął"a Robus jak lew 🙂 tygrys jeden się odmachnął 🙂 mówiłam Wam- przy kasie w Multikinie 🙂 miałam taką minę 😲 razem z kasjerką 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że pisałyście o butelkach. U Nas Avent się nie sprawdził, za szeroki butelki ciężko się je trzyma i Nam i dziecku jak już samo łapie, bo ma małe rączki i nie jest w stanie utrzymać pełnej i co za tym idzie cięższej butelki. Ale to tylko moje zdanie. Pozwoliłam obie zajrzeć na Wasz wątek. Powodzenia (ja jestem sierpniówką 2010)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka dzięki za odpowiedź. nawet nie wiedziałam, że jest butelka samosterylizująca się 😉
bachap ależ piękny brzuś. Z mężem to takie romantiko-i tak 3maj 😆 U mnie też na razie dziadkowie nic nie kupują. Trochę się czuję dziwnie, bo właśnie inne piszą, że ich mamy ciągle coś przynoszą....a moja nic. Nie wiem może nie wie co. Ale jakiś czas obiecała, ze da kaski trochę na tyle co ją stać (a wiem, że nie na wiele) 🙂 na pewno będzie inaczej jak maleństwa się nam urodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap napisał(a):

zazdroszczę Wam że tyle dostajecie od rodziny i znajomych nam nawet dziadkowie nic nie kupują 😞 (a u moich to pierwszy wnuk!!!) ale jakoś poradzimy 😉


Kochana.. ja od Moich rodziców mam wsparcie non stop|! wózek nawet kupili!!!!
nistety na wsparcie od ojca Mojego (nie tylko w finansowym wymiarze) nie możemy liczyć.. wiec nie jesteś sama 🙂 najważniejsze że ci nie szkodzą i nie robią na złość- wiem co mówię 😜

i zdjęcia śliczne masz.. ja sie zasnatanwiam jak was oglądam, czy to tylko ja taka gruba swinia pigi jestem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i apropos kupowania przez moich rodziców.. to Mój TATA kupił dziś 1 kloplet- spodenki plus bluzeczka 😉 śliczne!! biało-zielone (ale na starsze dziecko ) i 2 bluzeczki- jedna na ramiączka druga z długim rękawkiem 🙂 ja to mam z nimi jak w niebie!!
jak bede miała możliwość to wam wrzucę tutaj, bo mam w sms teraz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze coś.. czytam ten opis pod moim suwaczkiem, ze to juz 24 tydz i dzidzia wazy 500g!! kurcze.. jak byłam na USG w 23 tyg to moja Dzidzia ważyła ponad 600g!!1 to dlatego lekarz mówił- urodzi Pani wczeeesniej, dużyyy bobas 🙂 😆 a ja sie cieszyłam jak głupia 😜
brrrrr to jeszcze co?? 3 miesiące mam do porodu Aaaaaaaaa 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
Carpioo z ta grubą świnia to chyba przesadzasz:P co??każde zdjęcie wrzucone przez ciebie nie wskazuje na taki stan 😜


ale sie tak czuję.. a na waszych fotkach to wy takie rozpromienione, zadowolone z siebie 😉 ja nie umiem.. tzn podoba mi sie moj brzuch, ale uda, dupa to juz nie.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tzn wiesz, to żadnych fizycznych bóli nie sprawia.. psychicznie- kryje się, udaje że jest OK.. wolałabym żeby teraz płakała i otwarcie mówiła, że ja to trapi.. no najgorzej to dusić w sobie jest.. ale przeżyła raka- przeżyje jakieś-tam plamki
najgorsze jest, że ja ostatnio u siebie znalazłam taką białą plamkę jak jej.. 🥴 mam nadzieję, że to ni 🥴 to samo.. 🥴 zobaczymy
ja sie teraz tym nie 🥴 przejmuje.. doszło do mnie w końcu że martwienie się jest złe i niepożądane w ciąży.. po tych skurczach jakie miałam..


aha zapomniałam wam napisać.. dzisiaj miałam rozmowę-- po 4 godzinach moge sobie .. IŚĆ DO DOMU! nie przenoszą mnie 🙂 dzisiaj wyszłam o 14.30.. bo głupio mi było o 12.00 🙂 (pracuje 8-16)
bede w porządku i nie bedę punkt 12.00 pakowała się i spadała do domu.. jak skoncze swoje rzeczy to wyjdę.. ufff wiecie jak mi ulżyło, i jak sie cieszę?? 🤪 o taaaakm 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
świetna wiadomość!!! 🤪 🤪 🙃 🙃 super, że znaleźli wyjście z sytuacji i to normalne 🙂
I tak jak mówisz, nie denerwuj się wszystkim. Nie jest na to czas. Wiesz mama pewnie zna ciebie na wylot i nie chce tobie nerwów psuć swoja osobą (moja mama teraz tak robi-ma kłopoty ze swoją mamą, ale nie chce mi szczegółów mówić, bo wie że nerwus jestem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...