Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):

Wczoraj z mężem oglądałam film Paranormal Activity. Niby nic strasznego, ale w nocy lekkiego pietra miałam..Mówili, ze to film na faktach, ale to ściema. Chyba bym orła wywinęła, gdyby mnie takie coś spotkało 🙂

ja latam do WC tylko ok. 4 nad ranem.
A potem w ciągu dnia co pół h. Wczoraj w kinie ledwie wytrzymałam 🙂
Pierwszą część oglądaliście czy drugą ?
Bo ja drugiej jeszcze nie, za bardzo się boję po tej pierwszej...
:/
edytak napisał(a):

a teraz zła wiadomość rzucił mi się cellulit wcześniej wydawało mi się że fiksuję ale dzisiaj i mój to zauważył i mi o tym powiedział 😞 ratunku !!!!!!!!!!!!

ha ! cellulit ? dopiero teraz ?
Mój już dawno zauważył. No ale co zrobić... żadne kremy z kofeiną, żadne balsamy, serum ani nic... dopiero 6 tyg po porodzie podobno można zacząć się smarować, a najlepiej po zakończeniu karmienia 😞
teraz to tylko oliwka, kremik nawilżający, balsamik nawilżający i nic więcej, bo jak użyjesz czegokolwiek spalającego tłuszcz to lekarz Ci do dupy nakopie jak się dowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaczku
toś mnie pocieszyła nie ma co ;p ale dziękuje ci że mi o tym powiedziałaś bo ja już miałam latać i szukać czegoś po sklepach 😮


Co wy oglądacie ja jeszcze tego szczerze mówiąc na oczy nie widziałam ale jak czytam waszą opinie o tym filmie to zaczyna mnie ciekawić i chyba se go luknę ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się boję takich filmów, a teraz w ciązy w ogóle nie oglądam niczego bo ciągle tylko jakieś gwałty, morderstwa, zwłoki !!! 😮 To nie na moje nerwy. Tak samo takie newsy w necie, o porzuconych, zamordowanych dzieciach! 😞

Edytko ja smaruję się oliwką i robię masaż masażerem
http://uholki.pl/opis/id,762049/from,okazje/
Codziennie rano to robię i po nim skóra jest bardziej napięta i się wygładza.My mamy w ciąży ten wodny cellulit.
Tu możesz o nim poczytać 🙂
http://usuwaniecellulitu.info.pl/2011/05/21/cellulit-wodny-mozna-pokonac/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytak.. ja nie miałam celulitu nigdy! a w ciąży wyglądam teraz jak jedna wielka skórka pomarańczy..
co robię??
stoję w wannie z szorstką gąbką i sie katuje nią.l szoruje, aż dupa i nogi czerwone 🙂 a potem mocno masuje balsamem.

na rozstępy ktore mi wyskoczyły na dupsku 😞 kupiłam sobie krem dr ireny eris z seri pharmaceris?> czy jakos tak.. za ponad 40zł! 😞 http://www.eris.pl/pharmaceris/produkt.php?id=759

kupiłam takze tańszy = http://www.nokaut.pl/kremy-wyszczuplajace/dax-cosmetics-perfecta-extra-slim-serum-koncentrat-wyszczuplajacy-do-szybkiej-redukcji-rozstepow-ramiona-brzuch-posladki-uda-dx46123.html ale on chyba jest wyszczuplający to już przestaje używać bo mnie Zuziaczek opieprzy.. 🙂

ale czy pomagają? hmm nie wiem.. wiem ze ja sie czuje lepiej ze z tym walczę..
a te masaże gąbką to uprawiam codziennie jakieś 5 minut, zaczęłam jakieś 2 tyg temu i widzę znaczącą poprawę. Celulit to nic innego jak nierównomierne nagromadzenie się tłuszczu, a masażami rozbijamy te "kłęby tłuszczu" i nie ma dziurek (pomarańczowej skórki)
skórę mam napiętą.. oczywiście jak się "ścisnę" to widzę cellulit, ale jak stoję to już go prawie nie widać- to mój skukces 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę tłuszczu na pewno w tym jest ale głownie ta limfa! To okropne no ale prawda jest taka że żadna z nas, oprócz pracujących aktywnie mam nie uprawia w ciązy żadnego sportu. Głownie odpoczywamy i się wylegujemy, z tego co sie orientuję 🙂 oprócz Akneri i Agi które zajmują sie dzieciakami więc z czegos to się tez wzięło, nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Carpioo super że widzisz efekty ! Tez Cię tak boli ten masaż jak mnie ? 🙃


nic mi nie mów.. boli jak cholera.. ale żeby być piękną trzeba się namęczyć 😜
tyłek i nogi mam czerwone jak siemasz. . Mój się śmieje że wyglądam jak pawian 🙂 😁 bo z czerwonym dupskiem łażę przez jakiś czas.. ale wtedy lepiej krew krąży, to wszystko się rozprowadza ..no musi boleć. wtedy wiem że działa 😉

właśnie dostaliśmy odpowiedz od fotografów.. bede miala sesje 8/9 września 🙃 http://fotograf24.pl/index.php?splash=1 zobaczcie jakie piekne foty robią.. ciekawa jestem czy ja- z mordą jak księżyc w pełni tez ładnie będę wyglądała.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
celulit to pół biedy...ja mam wiekszy koszmar...rozstępy na całym dole brzucha...smaruje sie jak głupia czym się da...ale to już nic nie daje, jestem podłamana. Wszyscy mi mowią, że po porodzie to zblednie, ale w to nie wierze. Wstyd mi się nawet przed moim mężem rozebrać 😞 a on tak lubi wieczorami odsłonić mój brzuch i podglądać wirującą Hanie, a ja ręką chowam rozstępy 😞 on mówi, że to mu nie przeszkadza, że mu się i tak mój brzuch podoba, ale mi i tak ciężko z tym. A pozatym nogi mi sie jak kołki zrobiły, czuje sie spuchnięta i boli mnie podbrzusze i krok...
Ale sobie pomarudziłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo dupa pawiana sie opłaci 🙂 Trzeba się trzeć ile wlezie, żebyśmy w przszłym roku mogły do Gdyni do Agi jechać i po plaży hasać 🙂 Widziałam już tę stronkę z fotografem, super zdjęcia robi a juz sie nie moge doczekać Waszych 🙂 Na pewno będziecie wyglądali bosko!!! A na allegro jest jakiś taki gość co robi obrazy ze zdjęc, moi znajomi sobie zamówili swoje zdjęcie w powiększeniu czarno białe ! Bajka! A jaka pamiątka 🙂 Na pewno efekt będzie piorunujący!!!!

Aguska co do rostępów to zobaczysz zbledną na pewno. Ja mam po Miśku na biodrach kilka i na piersiach i tych na piersiach już właściwie wcale nie widać, pewnie zrobią się nowe jak będzie nawał mleczny, a te na biodrach sa tak blade że własciwie o nich zapomniałam. I nie dołuj się tylko zapytaj w aptece o krem na blizny bo to dobrze robi na rozstępy i jak tylko będzie można go zastosować smaruj. Ja nie stosowałam nic i prawie nic nie widać, więc nie wiem czy można w trakcie karmienia go użyć. Musiałabyś popytać w aptece jakiejś dobrej. Głowa do góry!!! Mnie też boli krocze, zwłaszcza jak się dłużej nie ruszam i musze się ponieść, albo gdy wstaje po nocy, albo z wanny po kąpieli (z których nie umiem zrezygnować, bo zwalczają mój napinający się brzuszek). Nie jesteś sama, wszystkie mamy tak jak Ty Kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguska.. ja mam rozstepy po pierwszej ciazy.. dopiero od kilku tygodni je widac...
Rzeczywiście, kiedy schudłam po ciąży stały się jaśniejsze i prawie ich nie widać, więc nie będzie tak źle, zobaczysz..
Ale.. szczerze mówiąc, chciałam wkleić zdjęcie brzuszka z wesołym rysuneczkiem.. tylko, że było widać wszystkie rozstępy i zrezygnowałam-smutno mi się zrobiło..
Mój Mąż też mi mówi, że mu to nie przeszkadza i że kocha mnie całą jaka jestem... Trochę mi lżej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska.. ja na brzuchu na razie nie mam rozstępów..
ale mam na tyłku.. gdzie moja pupa była moim oczkiem w głowie 🙂 po prostu moja ulubiona część ciała.. a teraz? hm.. no nie jest ulubioną, chyba znienawidzoną..
ale traktuje to jako pamiątkę po Jagódce 🙂 trudno, na pewno one zbledną.. i będą mniej widoczne 🙂

smaruj sie smaruj.. to potem nie będziesz żałowała, że nic z tym nie robiłaś.
ja smaruje, mimo, że nie widzę rezultatów.
byle by nie było tego więcej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek oglądałam narazie tylko 1 częśc

Słuchajcie, wiem, że na celluit są różne specyfiki. Ja nie mam typowego celluitu, ale wiadomo jak to kobity zawsze mają obsesję. Stosowałam różne kremy i nie było efektów. Chodziłam na endermologię i to przyniosło skutki, ale wiadomo, taki zabieg to koszt i po 10 seansach nie miałam już kasy by chodzic dalej..

Moja kosmetyczka zaproponowała mi zabieg antycelluitowy. Uwierzcie mi ,że po 6 zabiegach nie miałam celluitu! Ale zabieg też kosztował 50zł za "seans". Raz podpatrzyłam czym mnie ona smaruje i znalazłam to w necie i sama kupiłam. Smaruje się tym nogi, dupkę, zawija się szczelnie w folię stretch, to dodatkowo owinąc grubym kocem i na godzinkę się walnąc. Czuje się aż jak to wszystko się "wżera" w skórę. 2 razy w tygodniu takie coś robiłam i byłam zadowolona. Jak urodzę to pewnie też to sobie zrobię o ile czasu i chęci wystarczy 🙂

Ale jak piszę Iris, masaże takim masażerem też są dobre..do tego pewnie ruch i odpowiednia dieta i nogi jak marzenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to mnie trochę pocieszyłyście kochane 😉
Carpioo
super że dostałaś odpowiedz od fotografa i będzie sesja bo na prawdę zdjęcia fenomen i pamiątka piękna będzie 😉
Już kiedyś pokazywałaś nam zdjęcia tego fotografa piękne foty robi 😉
a ile cie taka sesja będzie kosztować ??
Iris
Dzięki za artykuł poczytałam i mi lepiej ;D może nie będzie źle tak z tym cellulitem 😁
rozstępów narazie zero ale lepiej nie zapeszać bo ja tak samo jak caprioo w życiu cellulitu nie miałam a tu teraz proszę 😠
no ale tak jak mówicie wcześniej byłam aktywniejsza więcej ruchu itp a teraz siedzę na dupsku i odpoczywam puki mogę nie forsuję się żeby brzusio nie stwardniał i Bartusiowi było komfortowo w domciu ;D czyt. w brzuszku 😁
a co do tych filmów itp to ja też unikam tego teraz od kiedy jestem w ciąży to zwłaszcza a te wiadomości jak słyszę że matka zrobiła dziecku to czy tam to to suk* bym sama własnoręcznie skatowała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co jest jeszcze super ?? Błoto z Morza Martwego!!!
http://www.sklep.salex.com.pl/59-pielegnacja-ciala

Sprzedawałam to kiedyś w swojej mydlarni, i kosmetyki antycellulitowe z Tołpy na bazie borowiny (tez sprawdzone, jest błoto, tonik i serum).
http://tolpakosmetyki.pl/KOLEKCJA_ANTYCELLULITOWA-k69-0-3-default.html

Tylko własnie tak jak pisze Kokosanka błotem się smarujecie, potem folia, kocyk i najlepiej z godzinkę tak posiedzieć. Minus jest taki, ze nie można tego stosować w ciąży za bardzo, a po ciąży możemy nie mieć tyle czasu. Ale zamiast błota są balsamy mineralne z Morza Martwego, sól mineralna do kąpieli w wannie która rozgrzewa, działa nawilżającą na skórę i takie kąpiele będą dla nas świetnym relaksem w ziemie po pełnym wrażeń dniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj byłam w Rossmanie i poczyniłam spore zakupy wszystko z promo:
-wkładki laktacyjne babydream są w promocji po 4,99 żadna firma nie a tak tanio!!
-podkłady do przewijania 10 szt za 10 zł też babydream i też w promocji kupiłam je też dla siebie do szpitala,żeby prześcieradła nie pobrudzić i nie narazić się na złość piguł ☺️
-oliwkę dla mam na rozstępy też babydream( różowa o cudnym zapachu) -9,99 używam jej długo na mokre ciało i skóra jest rewelacja
-pampersy newborn 46 szt za 23 zł
Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio odkryłam,ze w tych próbkach pieluch z Huggies co dostałam kilka na szkole rodzenia są kupony rabatowe -30% na zestawy Huggies z reala -pieluchy+chusteczki do pupy+czapeczka w sumie miałam 3 kupony i za jeden zestaw zapłaciłam 14 zł ależ byłam zadowolona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co moja córcia właśnie śmiesznego zrobiła 🙂:?
Ma czkawkę i mówię, żeby się napiła i że Braciszek też ma czkawkę-bo ma 🙂
A ona przyszła do mnie z kubkiem z sokiem i kazała się napić, żeby Dzidziusiowi przeszło hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982
Jaka słodka Emilcia tak troszczyć się o braciszka 🙃

a ja byłam na małym spacerku o 17 i doszłam do połowy swojej drogi bo się tak na błocie wypierdzieliłam całe szczęście że nie poleciałam na brzuch rękoma się szybko odratowałam i walłam na kolana mam nadzieje że Bartusiowi tylko niczego nie nawywijałam 😞
Bo aż się martwię ale kopie mnie co chwilkę to chyba znaki że nic mu nie jest ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe i "stare" Brzuszki!

Carpioo sliczne łóżeczko, ja też mam pościel z tej firmy co podesłałas linka, kupilam na allegro jak bylam w Polsce.

Opisałam sie przedtem duzo ale wcielo mi posta wiec krotko tylko napisze ze juz na 100% wiem ze bedzie Amelka bo sie dzisiaj "pokazala" na usg, ma 2,4 kg i jest juz baaaardzo nisko, a jak lekarz polozyl zimny żel na brzuch do usg to niezle kopniaki sadziła ;-) kochane moje!

Ok ide obiado-kolacje szykowac 🙂
Pozdrowienia x x x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...