Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
na sierpniówkach zostało tylko 6 mam które są w dwupaku 🙂tak podczytuję je czasem i strasznie wzruszalska sie zrobiłam...co dobre wieści to ja płaczę...az sie boję jak nasze maluszki zaczną się pojawiać,chyba będę tylko ryczeć od nadmiaru emocji...właściwie to mam dziś dzień że bym tylko płakała,no nie mam powodu ale mi się chce...


Ja tez do ich zaglądam z ciekawości ! To piękne, że się rozpakowują i wszystko jest OK. U nas tez tak będzie. Tu będzie dopiero szał!!! Ja czuję, że my takie zżyte tu jesteśmy ze sobą że dla mnie emocje będą takie jakby rodziły moje siostry 🙂 A Ty płacz kochana jak Ci to przyniesie ulgę! Ja też beczę bez powodu. Dobrze, że nasi mężowie tacy są wyrozumiali i jeszcze się z nami nie rozwodzą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też grałam na gitarze Akneri, w podstawówce postanowiłam sie nauczyć w 7 klasie jak się zakochałam w moim nauczycielu muzyki i postawiłam za punkt honoru, że mu zaimponuję 🙂 No grałam aż do studiów, a potem z braku czasu gitara wylądoała w futerale i spoczywa w im do dziś...

Piosenka jest śliczna... Wzruszająca... ☺️ 😞 😞 😞

A wiecie co... ja sobie dzisiaj pomyślałam o Asi... sprawdziłam, że ostatnio logowała się w maju jak pisała, że krwawiła i że ma problemy z ciążą przez stres...

Płakać mi się chcę... Aga gdzie jesteś? Potrzebuję Twojego ramienia, chyba pobeczymy razem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. też myślę o Asi.. i nie wiem co myśleć... Wierzę, że wszystko jest ok!

Aguś WIELKA KOBIETKO! trzymaj się tam dzielnie! ja i tak zawsze i wciąż Cię podziwiam 🙂 pamiętaj o tym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam nadzieję... kurde to takie niesprawiedliwe. Wróciłam się do początków tego forum i dziewczyna, które je założyła straciła dzidzię. Ja o mały włos też.. Boże jak sobie to przypomnę.... A teraz jest i wózek, i łóżeczko i wielki brzuch 🙂 Grzechem jest narzekać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki,jak wy "szorujecie" te swoje ciałka tymi gąbkami itd,że was nie boli to ?? ja właśnie spróbowałam i po chwili miałam dość, ciało mam takie obolałe, że masakra lekki masaż, a sprawie taki ból 😮
i skończyło się tylko na jakimś kosmetyku nawilżającym, chociaż przy tej pogodzie, to pewnie mi zaraz spłynie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena10 napisał(a):
Kobietki,jak wy "szorujecie" te swoje ciałka tymi gąbkami itd,że was nie boli to ?? ja właśnie spróbowałam i po chwili miałam dość, ciało mam takie obolałe, że masakra lekki masaż, a sprawie taki ból 😮
i skończyło się tylko na jakimś kosmetyku nawilżającym, chociaż przy tej pogodzie, to pewnie mi zaraz spłynie 😞


Boli boli i nie ma na to rady. Spróbuj na początek delikatniej. Ale jak zaczniesz się masować codziennie to się przyzwyczaisz, początki są najgorsze ale za to efekty poprawiają humor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena10 napisał(a):
Iris napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=pj5Bi3fU1AE&feature=related

a to śpiewam Mikołajowi na dobranoc 🙂


Mmmmmmmmmmm.....mmmmmm.....
jak cudownie, to na pewno najpiękniejsze chwile spędzone przy dziecku 🙂


On bez tego nie zaśnie... a jak jest zmęczony to wystarcza mu, że sam początek nucę i już mu oczka lecą. Jak był w brzuchu, ułożony miednicowo to trzymałam mu rękę na głowie, potem jak się urodził zauważyłam, że uspokajał go dotyk mojej dłoni na głowie, wystarczyło, że ją kładłam i się uspokajał, teraz jak mu smutno przychodzi i mówi pogłaskaj mnie po główce, uciesz mnie (zamiast pociesz mnie) i też się głaskamy 🙂 To najwspanialsze chwile, zgadzam się z Tobą 🙂 Podobnie jak noski - eskimoski i inne rytuały 🙂 Uwielbiam jak Mikołaj siedzi po kąpieli na ręczniku na pralce, poowijany w drugi ręcznik, susze mu głowę suszarką a on mnie obejmuje i przytula mi się do piersi 🙂 Kocham te chwile...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena10 napisał(a):
przed ciążą masowałam się regularnie, ale nie było to takie bolesne, jak teraz...
ale oki, spróbuje tak jak napisałaś 🙂
może faktycznie za bardzo się dorwałam i zaczęłam szorować,jak jakiś garnek druciakiem 🙂


He he 🙂 rób to z miłością 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

On bez tego nie zaśnie... a jak jest zmęczony to wystarcza mu, że sam początek nucę i już mu oczka lecą. Jak był w brzuchu, ułożony miednicowo to trzymałam mu rękę na głowie, potem jak się urodził zauważyłam, że uspokajał go dotyk mojej dłoni na głowie, wystarczyło, że ją kładłam i się uspokajał, teraz jak mu smutno przychodzi i mówi pogłaskaj mnie po główce, uciesz mnie (zamiast pociesz mnie) i też się głaskamy 🙂 To najwspanialsze chwile, zgadzam się z Tobą 🙂 Podobnie jak noski - eskimoski i inne rytuały 🙂 Uwielbiam jak Mikołaj siedzi po kąpieli na ręczniku na pralce, poowijany w drugi ręcznik, susze mu głowę suszarką a on mnie obejmuje i przytula mi się do piersi 🙂 Kocham te chwile...



będę płakać !!!!!!! jakie to wszystko wzruszające 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malenko nie płacz! 🙂 Przecież Ty zaraz też będziesz miała to samo na własność 🙂 🙂 🙂

Akneri u mnie tez sauna, zdechnąć można... a Mój ciągnie nas dzisiaj w góry po pracy więc czeka mne jeszcze dzisiaj pakowanie i podróż samochodem. Póki co le totalny. Zjedliśmy z Misiem pyszną świeżą zupę ogórkową i odpoczywamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie chyba,to jeszcze do mnie nie dochodzi i może dlatego, nie przeżywam w tych snach mojego maleństwa,tak jak WY 🤢

Co do upału, to chyba wszystkie tak mamy... to ponoć najgorętszy dzień sierpnia 😮
I tak nie miałyśmy źle w tym roku z tymi upałami, więc tyle jakoś powinnyśmy znieść 🙂

Właśnie umalowałam paznokcie u stóp...akrobacja pierwsza klasa, brzuch między nogi i jakoś poszło, ale chyba Maksia zgniotłam troche tym pochyleniem, bo zaczął się strasznie kręcic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena10 napisał(a):
no właśnie chyba,to jeszcze do mnie nie dochodzi i może dlatego, nie przeżywam w tych snach mojego maleństwa,tak jak WY 🤢

Co do upału, to chyba wszystkie tak mamy... to ponoć najgorętszy dzień sierpnia 😮
I tak nie miałyśmy źle w tym roku z tymi upałami, więc tyle jakoś powinnyśmy znieść 🙂

Właśnie umalowałam paznokcie u stóp...akrobacja pierwsza klasa, brzuch między nogi i jakoś poszło, ale chyba Maksia zgniotłam troche tym pochyleniem, bo zaczął się strasznie kręcic 🥴


Zobaczysz Maksia i zwariujesz z miłości 🙂 Zobaczysz 🙂 A to że Ci się teraz nie sni na prawdę o niczym nie świadczy. Mnie Tymek śnił się tylko raz 🙂

No ogólnie to masakra z tym malowaniem paznokci, goleniem, zakładaniem skarpetek 🙂 Ostatnio w górach próbowałam wieczorem założyć i musiałam wołać o pomoc bo nie dałam rady 🙂 hehe A w niedzielę ma być więcej deszczu i chłodniej więc damy radę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No proszę jak to się dzisiaj moje mamusie kochane rozpisały ;D
u mnie upał masakryczny rozpływam się z chęcią bym do lodówki wlazła ale brzusio za duży ;D
tyle stron naklepałyście od rana że nie wiem której co odpowiedzieć ;p
wspominałyście wcześniej o rozstępach to narazie nie mam ani jednego lekarz mi poradził żebym się smarowała oliwką bambino dla dzieci i widocznie skutkuję 😉
a co do kąpieli w wannie to ja osobiście biorę prysznic wannę odradzają nawet u mnie w szpitalu na porodówkach maja tylko prysznice ponoć dlatego że nie powinno się długo w wannie wylegiwać bo za ciepła woda ciśnienie podnosi pod prysznicem też parę minut i wypad ale ile w tym prawdy cholera wie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...