Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde wzięłam tę nospę już dość dawno ale żeby przestał twardnieć to nie powiem hmmm....może jeszcze zadziała 😮
A swoją droga to ja też wczoraj myslałam o Asiuli ale tak sobie przypomniałam,że ona tyle tych egzaminów i kursów miała mieć,że może dlatego się tak długo nie odzywa a poza tym jest młodą żoncią 😁 więc ma trochę innych obowiązków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba zmykam spać...zmęczyły mnie te upały 😞no chyba,że męża z drzemi wybudzę i jakis film obejrzymy...spadam brzuszki...

Meegotko:no spa ta zwykła może być już dlaCiebie za słaba,finiszujesz właściwie,a ta końcówka właśnie obfituje w rozliczne dolegliwości...mam nadzieję,że będziesz miała spokojną nockę 🙂papatki brzuszki,zajrzę tu jeszcze później o ile wcześniej nie padnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja to dzisiaj wykituję z gorąca masakra dosyć że ukrop to jeszcze okna nie można otworzyć bo już mam ruj komarów i mnie wpierdzielają 😞 😠
leć Aguś odpocznij bo ten upał rzeczywiście dał dzisiaj popalić nam wszystkim chyba 🤢
Trzymaj się kochaniutka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie farbuję włosy w łazience postawiłam sobie duży stojący wiatrak i się wentyluje a mój z kolegą na balkonie piją chłodne piwko 😎ależ im zazdraszczam.Próbowałam tego piwa ,które polecała carpioo jakiś czas temu smakowe 0% bavaria jest pyszne ale mam po nim zgagę a ja(odpukać) nigdy nie mam zgagi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś włoski farbowałam z pomocą szwagierki 😉 na mroźny kasztan 🙂 wyszło ładnie..
Jutro jedziemy na weselicho koleżanki ze studiów więc jakoś muszę się prezentować 😉
A nie wiem do końca w co się ubiorę jeszcze hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiam się czy już powinnam sobie spakować torbę/walizkę ale tak na dyfer bo spakowałam sobie jakiś czas temu kosmetyczkę ,ułożyłam w kupkę rzeczy dla małej i swoje koszule i szlafrok no i tak leżą w szafie ale powiem wam,że jak wczoraj w nocy myślałam,że to już to to myślałam tylko o tej zakichanej torbie żeby czegoś nie zapomnieć normalnie jak zaprogramowana 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Meegotko, zawsze można dowieźć rzeczy do szpitala jak coś nam umknie.. Więc jak czegoś zapomnisz nic złego się nie stanie 🙂
Ja jeszcze nie mam nic spakowanego... ale i termin dość odległy na 20października 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlatego lepiej żebyś już ją miała uszykowana bo potem możesz w biegu czegoś zapomnieć moja już leży w szafie i czeka muszę tylko kupić parę drobiazgów i włożyć resztę co mi tam brakuje wole mieć naszykowane bo mój pożnie skąd będzie wiedział co ma mi wziąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Mduondi! super że w domu będziesz .. odpoczniesz.. tatooo superowo sie trzyma, widać że bardzo dbasz i był zrobiony profesjonalnie 😎
a..
dzisiaj ide na połowy staniczków do karmiernia...wynalazłam ALLES, model Naomi i Levely mi sie podoba.. i Triumph BellaMama. zobacze czy znajde w sklepach, bo w necie są, ale jak tu przymierzyć. jak wg jednej tabeli wychodzi mi 75B, a wg nastepnej 75DD 😮 skąd taka rozbieżność?? ie ma sensu tez brac za duzego, bo pozniej nie bedzie cycuszków podtrzymywał.. teraz mam 75C (trochę za mały sie zrobił, bo mi sutki wyłażą..)
piszą żeby brac jeden rozmiar wiekszy niż się ma aktualnie.. to co ja mam zrobić? MAMUŚKI?? ratunkuuu


no kochana...staram się dbać o ten tattoo, staram...smaruję 2, 3 razy dziennie balsamem z cocoa butter o takim:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=11355784
narazie wszystkie znajome które go tutaj używały nie mają rozstępów po ciąży więc ja też zadecydowałam że tylko tego będę uzywać i jak na razie jest super 😉


a biustonosz kupiłam na razie jeden i taki rozmiar jak mam teraz, ale teraz cały czas noszę takie z gąbkami usztywniane a ten do karmienia jest tylko z materiału więc jak go przymierzyłam to jest lekko za duży więc myślę że "na potem" będzie w sam raz.



a dzisiaj moje drogie Brzuszki-święto-skończyłam pracę i ... zaczynam odpoczywać! Dziwne miałam uczucie odchodząc i mając świadomość że wrócę do pracy dopiero za rok, parę łezek poleciało, od moich pracowników miałam piękne pożegnanie - niespodziankę, od pracowników z budynku też dużo życzeń, a prezentów tyle...że mąż musiał po mnie wyjechać bo nie byłam w stanie tego unieść, hehe-od ubranek po kosmetyki pięlęgnacyjne dla dzidzi, bony pieniężne do sklepów dla maluchów i olbrzymi bukiet kwiatów....nie spodziewałam się naprawdę, to było takie miłe...

Poza tym byłam dzisiaj ostatni raz u lekarza - tak zadecydowali w szpitalu. Ze wszystko jest ok, wyniki krwi super i nawet nie mam juz anemii (kazali mi na anemię pic taki syrop, ktory jest tez w PL i on mi bardzo pomogl! jakby ktoras z was chciała... http://www.doz.pl/apteka/p22697-Floradix_naturalny_tonic_zelazo_i_witaminy_250_ml)
no i...teraz juz kazali juz czekac na dzidzi i przyjsc tylko jakby sie cos dzialo 🙂 aha zapisalam sie tylko jeszcze na kurs porodu w wodzie bo musze taki przejsc jak sie zdecydowalam na porod w wodzie i jeszcze wizyta-spotkanie z anastezjologiem bo (mimoze nie dam sobie wbic tego epiduralu hahhaha) roznie moze byc a jakby musieli zrobic zastrzyk w kregoslup to chca go obejrzec co i jak (bo mam skoliozę kręgosłupa).

Poruszałyście temat lewatywy-och jak ja bym chciala aby tutaj robili, ale niestety nie robia. Tez bede sie stresowac czy "cos" sie nie stanie heheheh 😉 szczegolnie w tym basenie do porodu, oj czuje ze to moze niezle przeszkodzic w "parciu" bo bede sie bała że zamiast dzidzi wyprę co innego 😉

ok uciekam spac powoli bo dzien pelen wrazen byl i zasypiam juz prawie na siedzaco, jutro nadrobie zaleglosci bo tylko pobieżnie poczytalam co tam u was sie dzieje 🙂
słodkich snów dla wszystkich x x x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wreszcie brzuszek działa..
Kochane, Wam się terminy przesuwają na wrzesień a mi dzisiaj na USG wyszło, że termin mam na 6 listopada! Haha musiałabym 10mcy w ciąży chodzic.. Lekarz mnie uspokoił, że to ze względu na to, że dziecko jest małe i nie bierze się pod uwagę tego, co pokazuje USG, tylko cały czas datę ostatniej miesiączki..Mała waży 1500g w 34 tyg i jestem trochę przerażona, ale lekarz nie widzi żadnych anomalii i powiedział, że dopiero teraz powinna zacząc rosnąc..No zobaczymy..za 2 tyg mam znowu iśc..Mam nadzieję, że to 2800 przy narodzinach będzie miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie działa!

Przybiegłam się przywitać, bo jeszcze w nowym miejscu nie mamy internetu i korzystam tylko w domu rodzinnym 🙂
Ale już niedługo będziemy już mieć i net i wszystkie graty w nowym mieszkaniu to się Wam pochwalę 🙂

A właśnie, mam dwa nosidełka Womar - Adventure i Journey. Nie wiem które zostawić, ciągle się waham 🙂 w każdym razie jedno z tych dwóch będę miała do sprzedania. Czy ktoś wyraża chęć odkupienia ode mnie? Journey jest granatowe, a journey niebieskie i ma kieszonkę z przodu. Zresztą na stronie womar. com możecie sobie obejrzeć 🙂 Chętne zapraszam na priv 🙂

Mam nadzieję, że wszystkie nadal jesteśmy spakowane i żadna nie urodziła przedterminowo 🙂 Ja już wymiękam z tym brzuszyskiem. Bolą mnie stawy, kręgosłup, krzyż itd. Czyli norma 🙂

Całuje i ściskam wszystkie z osobna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/moniajpg.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9437/moniajpg.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



ech...nareszcie mogę się pochwalić sukienką jak byłam na brata weselu w Polsce w czerwcu - dopiero dostaliśmy zdjęcia od fotografa! :-)

to był jakiś 23 tydzień ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...