Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Góry to to za czym strasznie tęsknie...
I troszkę Wam Iris zazdroszczę, że tak często jeździcie.., że macie tak blisko...
U mnie to by było dopiero wyprawa... pewnie z 9godzin samochodem...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem Malenko jak z no spą forte, ale nie wydaje mi się żeby jedna zaszkodziła.Akneri jak myślisz ? A może zadzwoń do apteki jakiejś i zapytaj?

Akneri my mamy w górki ledwie godzinę z hakiem więc bardzo blisko. Gdyby nie to na pewno bym się nie zdecydowała na częste wyjazdy bo bardzo mnie męczy podróżowanie samochodem. Za to mieszkając na śląsku nie bardzo mamy gdzie wypocząć na co dzień, bo u mnie nawet parku ładnego nie ma w pobliżu. Owszem sa ale takie gzie trzeba jechać autem a ja bym marzyła o czymś na tyle blisko żeby na nogach się wybrać, czy pospacerować. Dlatego jak tylko jest szansa to jedziemy i siedzimy wtedy cały czas na powietrzu.

Edytko a no rozpisałyśmy się trochę bo nie ma co robić w ten upał... ja sączę kolejną szklankę wody z lodem i klikam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już wydoiłam litre mleka zimniutkiego z lodówki jeny jaki ukrop aż czuję się taka zmęczona na dodatek noc miałam ciężką bo zasnęłam po 24 mój wrócił o 2 w nocy po nadgodzinach i się wybudziłam on poleciał w kimę a ja się kotłowałam do 6 nad ranem przysnęłam na chwilkę i o 8 wstałam a teraz siedzę jak ćpun bo dosyć że upał to jeszcze nie wyspana ale jak się tylko położę to jak ręką odjął zmęczenia zero spać też mi się odechciewa 🤨 im bliżej końca tym gorzej ze mną 🤢
ja już chcę październik uff a tu jeszcze miesiąc 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
przepraszam,że tak uciekłam,ale mama przyprowadziła Wiktorka ze spacerku więc musiałam po niego zejść,później przewijanie,karmienie i usypianie,no a później kawka z mamą i nawet nie było czasu się pożegnać z Wami 🙂Zdążyłam już doczytać,mama poszła,zrobiłam porządek z suwaczkami 🙂dzięki za pomoc...i zaraz pewnie mały się obudzi więc trza obrać ziemnaczki,bo dziś rybka na obiadek;mam nadzieję,że z okazji piątku Piotr skończy normalnie i zjemy razem...

U mnie też skwar,pół dnia na gaciach siedziałam a i tak mokrusieńka byłam,szczęście,że nie musiałam nigdzie wychodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malena:spokojnie możesz wziąść nospę forte,albo 2 naraz zwykłe.Ja biorę,bo mi lekarz zapisał forte,można 3-4 na dobę,gdyby nie ona to już moje bliźniaki wisiałyby na cyckch 🙂

Odnośnie rozstępów to u mnie masakra...brzuch pęka mi okrutnie z dnia na dzień ale też i jest naprawdę ogromny.Smaruję się oliwką ale to o kant d...W ciąży z wiktorem używałam musteli i nie pękałam a brzuch też był spory...więc sama już nie wiem,może poprostu jestem stara?Ale w nosie z tym...w moim wieku już nie będę z gołym brzuchem po mieście ganiać,zreszta z trójką dzieci to byłby obciach,poza tym rozstępy zbledną,zabliźnią się i mam nadzieję,że przy nocnej lampce będa słabo widoczne dla mojego męża,a że on też się starzeje to liczę że i wzrok już nie ten co kiedyś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IRIS, powiedz co to za maść na pupke zamiast sudocremu bo to drożyzna, ja kupiłam na wstępie bephanten za 33 zł duza tuba! A sudocrem mam te próbki 3 słoiczki, i jeden rozpoiczęty duzy bo sobie kiedyś kupiłam..

Aha Zuziaczek- zadzwoniłam do tej abbki z grupera i zamówiłam u niej sesje, a odwołałam tą za ponad tysiąc.. nie chcę trofnic pieniążków na które tak cięzko pracujemy.
A tysiak piechotką nie chodzi
dyieki ya info o tej promocji!
jak sama kupujesZ to ZadZwon do niej i sie sama dogadaj, ja ya 200y bede miala 90 zdjec, bo jak sie kupouje przez grupona to ona mniej zarabia.. wiec jak dam jej kase do ręki to ona mi w zamian wiecej zdjec zrobi 🙂
SESJE MAM 3 WRZESNIA.
AGA- weź na luz!
Może relanium?
albo cos na sen, zebys sie uspokoiła i przestała tak sprzątać!


Nie wspominajcie o ASIULI
Bo mi się płakac chce ..
ja wierze ze ona nie ma neta po przeprowadzce.

Malena, ty jeszcze pazury u stop malujesz?! Kobieto, ja 3 tyg temu chyba dałam sobie spokój J ubelewam strasznie, bo zawsze jakies kwiaty, zeberki, ślaczki miałam a teraz?? Bezbarwnym pociągnęłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziewczynki odnośnie leków w ciąży to nie pomogę...
Powinnam się cieszyć, bo nie mam dolegliwości, które zmusiłyby mnie do brania czegokolwiek 🙂
Myślę jednak, że jak gin radzi, to nie radzi źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
IRIS, powiedz co to za maść na pupke zamiast sudocremu bo to drożyzna, ja kupiłam na wstępie bephanten za 33 zł duza tuba! A sudocrem mam te próbki 3 słoiczki, i jeden rozpoiczęty duzy bo sobie kiedyś kupiłam..

Aha Zuziaczek- zadzwoniłam do tej abbki z grupera i zamówiłam u niej sesje, a odwołałam tą za ponad tysiąc.. nie chcę trofnic pieniążków na które tak cięzko pracujemy.
A tysiak piechotką nie chodzi
dyieki ya info o tej promocji!
jak sama kupujesZ to ZadZwon do niej i sie sama dogadaj, ja ya 200y bede miala 90 zdjec, bo jak sie kupouje przez grupona to ona mniej zarabia.. wiec jak dam jej kase do ręki to ona mi w zamian wiecej zdjec zrobi 🙂
SESJE MAM 3 WRZESNIA.
AGA- weź na luz!
Może relanium?
albo cos na sen, zebys sie uspokoiła i przestała tak sprzątać!


Nie wspominajcie o ASIULI
Bo mi się płakac chce ..
ja wierze ze ona nie ma neta po przeprowadzce.

Malena, ty jeszcze pazury u stop malujesz?! Kobieto, ja 3 tyg temu chyba dałam sobie spokój J ubelewam strasznie, bo zawsze jakies kwiaty, zeberki, ślaczki miałam a teraz?? Bezbarwnym pociągnęłam


Własnie nie wiem dokładnie co i jak z tym kremem, tyle tylko że jest praktycznie bezzapachowy (dla mnie to ważne) biały o konsystencji lekkiej maści, nie tak gęsty jak Sudokrem i tuba taka kosztuje 10 zł. Napisała mi ta moja znajoma że ma już dla mnie odpis recepty to jak będe w aptece zamawiać to dopytam co i jak.

Wydaje mi sie, że decyzja z sesją jest ok bo po co wywalać tyle kasy jak można zrobić to taniej. Nie mogę się doczekać na efekty!!!

Ja też pazurki maluję ale na czerwony, matowy. To mimo wszystko nie jest takie czasochłonne jak porządny pediciure ale jeszcze jakoś daję radę. Jak zrobi się zimno to klapki schowam i bede latać w skarpetach więc nie będzie widać że nie sa zrobione 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
A jeszcze chciałam zapytać czy pamiętacie jakie tętno miał wasz maluszek na ostatnim usg/badaniu?


Tymek miał w poniedziałek 136 tętno, wpisane w kartę ciąży mam.

Dobrze, że wzięłaś. Mam nadzieję, że pomoże. No chyba że Ty kochana zaraz urodzisz i to tak ma być 🤪 bo to już 36 tydzień ciąży Ci leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):

Ale w nosie z tym...w moim wieku już nie będę z gołym brzuchem po mieście ganiać,zreszta z trójką dzieci to byłby obciach,poza tym rozstępy zbledną,zabliźnią się i mam nadzieję,że przy nocnej lampce będa słabo widoczne dla mojego męża,a że on też się starzeje to liczę że i wzrok już nie ten co kiedyś 🙂


Owacja na stojąco dla tej Pani!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane w rossmanie ponoć jakaś promocja na 16 chyba stronie nawet coś dla maluszków mają trza się tam chyba szybko wybrać już nam tu jedna rossmana polecała 😉
http://www.rossnet.pl/milion_prezentow
Na 14 stronie jest dla bobo 😉


Już od dłuższego czasu zastanawiam się co jest z fredeczką bo jej nie widzę albo mam już dziury w mózgu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też strasznie zdycham, wczoraj mój gin już mnie chciał wysyłac na patologie bo małej puls skakał ale potem sie unormował na szczęscie i wróciliśmy do domu
Waży ponoć 2200 i wszystko z nią ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...