Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iris napisał(a):

Natalii ciesze się że smakuje 🙂 Całą noc piekłam 😉 Na zdrowie!

Iris, życzenia dla Ciebie na prywatnym, widzę, że już nic nowego nie wymyślę, bo dziewczyny życzą Ci już chyba wszystkiego, co tylko najlepszego można życzyć 🙂 Więc podpisuję się pod tymi życzeniami 4 łapkami i brzuszkiem 🙂
Bo wczoraj na ćwiczeniach w szk. rodzenia brzuchem ciągnęłam po materacu, ajj.. 😉

I poproszę o dokładkę ciasta jagodowego i dolewkę szampana, do wieczora to już pijana będę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Iris napisał(a):

Natalii ciesze się że smakuje 🙂 Całą noc piekłam 😉 Na zdrowie!

Iris, życzenia dla Ciebie na prywatnym, widzę, że już nic nowego nie wymyślę, bo dziewczyny życzą Ci już chyba wszystkiego, co tylko najlepszego można życzyć 🙂 Więc podpisuję się pod tymi życzeniami 4 łapkami i brzuszkiem 🙂
Bo wczoraj na ćwiczeniach w szk. rodzenia brzuchem ciągnęłam po materacu, ajj.. 😉

I poproszę o dokładkę ciasta jagodowego i dolewkę szampana, do wieczora to już pijana będę 😉


Widziałam Kochana, dziękuję 🙂 Częstuj się, częstuj wszystko ma być zjedzone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris kochana:ja chcę przepis na to ciacho jagodowe 🙂wszystkie jemy z dokładkami,a nic nie ubywa 🙂hihipychota 🙂

Akneri 🙂super,brawo 🙂zuch chłopczyk 🙂cieszę się bardzo,że i Ty się doczekałaś podglądania no i że takie dobre wieści nam przekazujesz 🙂duży chłopczyk,superowo!!ściskam:*

U mnie burze od rana...ale super,bo myślałam,że umrę takie miałam duszności i zapieranie w klacie...od razu czuję się jakby mi ktoś tlen podłączył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poczytałam o tych krzykach 🙂dobre,a przy okazji znalazłam artykół o podwójnej ciąży i wiecie co 🙂jestem szczęściarą,bo pozaq tymi kilkoma gorszymi dniami to naprawdę tą ciążę znoszę lepiej niż poprzednią(pojedyńczą) 🙂super,byle bez nagłych zwrotów akcji do października 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku...gdzie ta burza, błyska się na około...troszkę zaczął wiaterek wiać i nic 😞 a ja siedzę i się ze mnie leje 😞 koszmarnie jest, niech już zacznie lać !!!!!!!!

Tort, faktycznie pierwsza klasa, co chwilę sama biorę dokładeczkę 🙃
Dziewczynki ile kupowałyście pieluch tetrowych i flanelowych i jaki termometr ?, bo stanęłam na tych rzeczach i nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że laseczkom humorki dopisują 😁
To super!!!! 🤪
A ja to się dzisiaj czuję jak mokry chomik na patelni masakra za oknem duchota i skwar chyba ze 35 na termometrze jak nie lepiej 🤨 ale tak jak pada to narzekam jak grzeje też narzekam nie dogodzi i tak źle i tak nie dobrze ;D
A mi zaś parę żyłeczek popękało na nogach mam takie pajęczynki trochę popiekło i przestało...

Akneri
dobre wieści Adaś ? Krzyś ? ;D
pięknie rośnie 😉
P.S Śliczna focia 😉

Iris
widziałam foto które wrzuciłaś na priv wcale źle nie było Kochana ;D
A torcik i szampan mmmm... niebo w gębie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena10
ja kupiłam tetrowych pieluszek 10 a flanelowych 5 styknie mi tak mi się bynajmniej wydaję bo i tak będę używać pampersów to te pieluszki jedynie do buźki czy podłożyć pod pupę u lekarza itp
a termometr sama dopiero będę kupować więc ci nie pomogę ale na 100 % ja biorę z tym czujnikiem do czoła lub ucha wydaje mi się najlepszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Burza przyszla do mnie 🙂
Malena ja kupowałam jak narazie 30 pieluch tetrowych i 10 flanelowych jak braknie to pozniej dokupie. Termometr kupilam elektyrczny niby taki do buzi ale slyszalam zenajlepszy jest taki co przykladasie dziecku do czoła. A do kąpieli to mam w wanience ale jeszcze dodatkowo kupilam taki zwykly do wody co sie wklada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za pomoc, ja też myślę,że ten termometr do czółka i uszka jest najlepszy, a liczba pieluch też chyba oki,więc też tyle zamawiam..
matko...same jakieś pierdoły zamawiam i już mam ok 600zł.... 😮

a kompletów pościeli wo łózeczka i wózka plus prześcieradła ile macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do kolczyka w pepku to ja tez miałam i wyjełam i ta dziurka zrobiła mi sie okropna rozciagła i strasznie sciemniała zrobiła sie jak siniak... Mam nadzieje ze mi to zejdzie po ciązy bo okropnie bedzie to wygladac a zawsze mi mama mowila ze jak zajde w ciaze to bede zalowac tego kolczyka i teraz tak jest...
Ja ez tak miałam jak kupowałam same pierdoły a tyle pieniedzy poszlo ze szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malena ja jak narazie mam 2 komplety poscili do lozeczka jedna nowa a drugą dostałam od koleżanki i jeszcze pojedyncze mam poszewki.. A do wozka to tez mam pojedyncze poszewki jedna nową i z trzy dostałam... Ale kupiłam sobie jeszcze taki ciepły kocyk do wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampersów trzeba liczyć na początek 10-15(zależy od dziecka,bo na początku malusze ma prawo robić 10-12 kupek na dobę)Mi schodziło dużo pieluszek na początku.Co do flanelek to miałam 6 i wystarczyło,tetry miałam 10 ale jeszcze w szpitalu po antybiotyku mój mały miał zalecenia do używania pieluch tetrowych,bo przypadła mu właśnie poantybiotykowa drożdżyca,więc dokupiłam chyba 20szt.Termometr mam taki elektroniczny do ucha i czoła ale przestrzegam,że bywa super niedokładny,najlepszy jest rtęciowy(może nie tyle najlepszy co najdokładniejszy;tych się już nie kupi ale jest jakas alternatywa do kupienia jeśli chodzi o dokładność)Może brzmi sadystycznie ale małemu jak coś dolega mierzę w pupie i zawsze wiem czy jest ok,czy nie.Do wody to taką rybkę albo inne zwierzątko na początek można nabyć za 5zł,później ma się już taką wprawę jakby się samemu było termometrem(trening czyni mistrza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!
Widzę że dużo tych Pampersów idzie, na razie mam 3 małe opakowania New Baby, więc muszę dokupić. Moja dziurka od kolczyka też właśnie jest sino-czerwona i rozciągnięta, paskudnie to wygląda, mam nadzieje że po porodzie jakoś to będzie wyglądać. Ale kolczyk też już tam raczej nie włożę 🙂
Wróciłam od położnej i w końcu nie ułożyłyśmy planu porodu bo ja nie wiem sama czego chcę...kurde! Niby chcę poród w wodzie - i okazuje się że muszę do innej grupy położnych należeć co przygotowują do porodu w wodzie, więc za 2 tyg mogę mieć z nimi spotkanie. Ale z drugiej strony nie chcę się tylko na wodę nastawiać bo jak coś pójdzie nie tak i będę musiała mieć normalny poród to nie będę miała ułożonego planu na normalny poród...Czemu w tym kraju muszą być jakieś plany porodu?!?Ech...Najgorsze jest to że nie znam nikogo kto rodził w wodzie i muszę się dowiadywać tylko z netu na ten temat. Trochę się boję i już sama nie wiem co wybrać. A wy znacie kogoś kto rodził w wodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja też kupie dwa komplety pościeli do łóżeczka, plus jeden rożek, a do wózka mam taki śpiworek to do niego kocyk i starczy. Pieluch tetrowych mam może z 15 sztuk, flaneli ze 2 ale a pewno dokupię. termometr do wody mam własnie rybkę po Misiu jeszcze, no i o tych elektronicznych to prawda że niedokładne. Moja bratowa ma małą teraz, roczną i wiecznie narzeka że nie może jej temperatury porządnie zmierzyć i każdy termometr inaczej pokazuje. Jak Misio był mały mierzyłam rtęciowym w pupie i było dokładnie. A trwa to chwilkę. No ale jak tam chcecie 🙂

A Mdoundi u nas tez się układa plan porodu, jest taka nowa ustawa o opiece okołoporodowej i ponoć się to stosuje. Na stronie fundacji rodzić po ludzku masz takie plan porodu to może sobie ściągnij i pozaznaczaj co byś chciała a na co się nie zgadzasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też kupię 2 komplety pościeli żeby na zmianę było mam 3 rożki i 3 śpiworki i gruby kocyk kupie jeszcze cieniutki i styknie 😉

a z tym termometrem Iris to mnie przekonałaś chyba kupię zwykły rzeczywiście nie jedna osoba mówi że tamte są felerne raz tak pokazują temp. raz tak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...