Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie wiedziałam, że takie rzeczy się dzieją z tymi lalkami, szok ! 😮

Kupiłam taki pas ciążowy:
http://allegro.pl/drapowany-pas-ciazowy-nowa-kolekcja-i1582269722.html
ten czerwono - granatowy w paski.
Wiecie, jaki już mam brzuch...
Mimo to jest jeszcze za duży 😞 (pas)
To znaczy wszędzie mi odstaje, baaardzo się marszczy. Będzie dobry za 2, może 3 miesiące 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Świruski lalkowe 😞 Żal takich kobiet ale mnie to się aż niedobrze zrobilo jak zobaczyłam te lalki, dla mnie były straszne 🤨

Ja nie mam takiego pasa ciązowego i zastanawiam się nad nim... Jak go nosić? do czego go założysz Zuzia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koyotka czekamy z niecierpliwoscia na relacje 🙂
Iris to super,ze daje znac o sobie 🙂kurcze mi az sie lezka kreci jak sobie to wyobraze 🙂
Zuziaczek bardzo ladny ten pas 🙂 No to czekamy na nowe zdjecie,skoro brzuszek juz wiekszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek, świetny ten pas. Jak będę miała większe brzuszysko to chyba też sobie taki sprawię. Z tego co widzę to można go też nosić jak top, więc dla mnie tym lepiej, bo uwielbiam topy bez ramiączek. 🙂

Nie wiem jak u Was dzisiaj z nastrojem , ale u mnie jakieś totalne rozbicie. Nie wiem czy to pogoda, czy hormony, czy moje życie prywatne, ale chodzę po domu i nie wiem co ze sobą zrobić. Piszecie tu o swoich mężczyznach itd. Z Moim są cały czas problemy, chyba nie dorósł tak naprawdę do bycia ojcem i cały czas są jakieś awantury. Ostatnio mam wrażenie, że jesteśmy od siebie baaaardzo daleko. Mieszkaliśmy razem, potem ja się wyprowadziłam, bo były problemy, on pomieszkiwał u mnie, ale się wyprowadził i teraz twierdzi, że zamieszkamy znowu, ale on chyba sam nie wie kiedy, nie wie gdzie i ciągle tkwię w jakimś dziwnym zawieszeniu. Wiecie, chciałabym coś wiedzieć już na pewno, rozmawiałam z moją gin. Radziła, żeby wszelkie sprawy remontowe, przeprowadzkowe itd załatwiać już, bo potem z brzuchem będzie jeszcze ciężej i mówię mu o tym, a on to odbiera jako naciskanie i się zaczyna irytować. Nie stara się w ogóle zrozumieć, że ja muszę wiedzieć coś na pewno, bo takie rozedrganie nie służy ani mnie ani dziecku. Czasem to mam wrażenie, że już mi wszystko jedno czy sprawy pójdą w jedną czy w drugą stronę, po prostu chce wiedzieć coś na sto procent, żeby układać sobie życie, albo z nim, albo samej.
Pociesza mnie tylko myśl, że za kilka miesięcy pojawi się człowieczek, który przewróci mój świat do góry nogami 🙂
No i taki mam nastrój wstrętny. Mam nadzieję, że u Was lepiej i, że nie dołujecie tak jak ja.
Może teraz jak się wygadałam to mi się troszkę humor polepszy. W końcu każdy mój nastrój odbiera też dzidzia, więc nie mogę jej zasmucać 🙂

Miłego dnia Dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOJALUBIE
nie przejmuj sie. wiem ze potrafi byc to denerwujące.. irytujące..
ale- facet jest ojcem jak dziecko sie urodzi,a kobieta odkąd zobbaczy 2 kreski na teście 🙂
Nie smuć się ! najwazniejsze, że cieszysz się z Dzidzi! przeciez to twój przyjaciel/Przyjaciółka na całe zycie! będzie ciebie kochac bezgranicznie i bezinteresownie. bez ciebie nie poradzi sobie na świecie! bedziesz uczyc poznawac świat, bedziesz kształtowała osobowość..
a facet- dorośnie zobaczysz..
na pewno niedługo sam dojdzie to tego, ze takie 'zawieszenie w próźni' nikomu nie służy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bojalubie ja podpisuje sie pod tym co napisala Carpioo 😉
Nie zamartwiaj sie,bo sama napisałas ze to nie słuzy ani Tobie ani Twojemu dziecku.Zobaczysz Twoj facet dorosnie do tego,do bycia ojcem i wsparciem dla Ciebie 😉 Oni sa jak dzieci jak jak trzeba to potrafia byc prawdziwymi facetami 😉

Dziweczyny a ja mam problem z innej bajki,tzn;
zawsze mialam problemy z wyproznianiem sie,te zaparcia i w ogole.teraz w czasie ciazy jest to samo,tylko ze dzis kiedy sie tak nameczylam zeby sie wyproznic oddalam stolca razem z krwia.czytalam,ze podczas ciazy taka sytuacja moze miec miejsce,no ale....
czy ktoras z Was ma podobne problemy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziek 84
ja miałam na początku ciązy taki problem.. ale jem np. surową marchew, jabłko przed snem, albo jak 'czuje' ze mam ten problem to kupilam sobie otręby (sa różne, każde po 1,50zł) i daje tak pol szklanki tych otrbów -mieszam sobie przeniczne z przennymi itp- i zalewam zimlnym mlekiem, albo do jogutu sypie.. i problem znika.. bo na mnie to działa przeczyszczająco. ale nie gwaltownie.. ale normalnie..
spróbuj zwiekszyc błonnik w diecie.. grubo siekaj pietruszkę, szczypior.. jedz owoce ze skórką, no i te otręby/musli jedz.. moze pomoze.. ale niewyproznianie sie dluzej niz 3 dni jest juz niebezpieczne idz do lekarza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):


Ja nie mam takiego pasa ciązowego i zastanawiam się nad nim... Jak go nosić? do czego go założysz Zuzia?


wiesz, np. mam taką fajną cieniuteńką lnianą białą koszulę, nie dopinam jej na brzuchu, a fajnie ukrywa boczki 😉 więc pas ciążowy jako top a na wierzch ta koszula 🙂
Poza tym nawet na upały sam w sobie może być jako top 🙂
Bo starcza go i na cyce i całkowicie na brzuch, aż do linii majtek,
i jeszcze jest zapas 🙂

Brzuch mi nic nie urósł od czasu jak wklejałam zdjęcie białego pasa, ale tamten jest zupełnie inny niż ten.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny tak czytam sobie te Wasze posty i zazdroszczę , że macie już takie fajne brzuszki, bo u mnie to jest jakaś fałdka, bobasek kopie i się rusza tylko czasami się zastanawiam czy ma dosyć miejsca skoro mój brzuch jest taki mały. A o takim pasie to na razie moge zapomnieć, bo na pewno by mi spadał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia- juz wczesniej pisałysmy i szukałysmy w necie informacji czemu sa małe i duze brzuszki- na pewno Bobaskowi jest wygodnie.. spokojnie 🙂


a ja zdecydowalam siew 80% na ten wózek http://dino.sklep.pl/nowy/tako-ballila-spacerowka-gondola-fot-2011-kurier-gratis-p-11053.html?zenid=e4c0c855fe3b3ba0153a2863451c9480 jakos niebawem (niebawem wg Mojego to pewnie za miesiąc :huh 🙂 pojedziemy do łodzi i obejrzymy go na żywo.. na zimę taki wózek na wielkich kołach w sam raz.. zakochałam sie w nim.. ale nie mogę znaleźć żadnych opinii.. za to chyba ten model cieszy sie wielka popualrnością w rosji.. 🙂 bo wiecej kolorów i takie "łapki" rękawiczki do wózka w rosji dodają 🙂 http://babyroom-shop.com.ua/catalog/prams/2in1/650/ zobaccie tutaj, drugie zdjecie od góry :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki!

Pamiętacie mnie jeszcze? Dawno do Was nie zaglądałam, ale miałam niestety mnóstwo problemów i mnóstwo na głowie co w rezultacie poskutkowało sporymi problemami z ciązą, szkoda gadać...
Co tam u Was? Widzę, że raczej sielanka zakupowa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już w porządku, przynajmniej na razie. Uniknęłam szpitala na szczęście, bo zaczęłam mocno plamić, ale lekarstwa i "oszczędzanie się" pomogły. Po prostu za dużo stresu, za dużo na głowie i stało się. Ważne, że już jest dobrze, nawet brzuszek zaczął powoli rosnąć 🙂 Niestety obawy pozostały, ze coś może się stać, a stresu i zajęć coraz więcej i ciężko to wszystko pogodzić. Póki co lekarz kazał się nie martwić. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Asiula 🙂 Ciesze się że się odezwałaś i że wszystko jest już OK. Trzymaj się dzielnie i nie fikaj za dużo proszę! Uważaj na siebie bo ciotki forumowe wpadną i spuszczą Ci lanie za bieganie 😉 Zdrówka dla Ciebie i Małej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki i brzuszki 🙂
Ja również witam, po krótkiej przerwie. W sobotę wyjechaliśmy z moim i jego rodzicami na komunię do Otwocka do jego siostry,no i tak trochę sobie tam posiedzieliśmy. Klimaty są bardzo podobne,jak u mnie w miejscowości lasy,rzeki..i nie bardzo chciało mi się wracać, no ale cóż mój do pracy musiał już pójść.
Mój brzusio też rośnie, ale i tak każdy mi mówi,że jak na ten tydzień,to mam mały brzusio...i tylko nie potrzebnie mnie martwią czy wszystko z maleństwem jest oki. W poniedziałek idziemy z moim na usg,więc się dowiemy co i jak. Mój będzie widział maluszka pierwszy raz, na monitorku i bardzo jest podekscytowany, a ja mimo,że to kolejne USG, to wcale nie mniej 🙂
Dziewczynki,które pisały tu o smutkach swoich,niech się nie smucą, na pewno wszystko się ułoży. Dzidziusie nasze mają magiczną moc i sprawią,że wszystko nam się poukłada, tak jak chcemy.

Fajne wózki powklejałyście!
Ja miałam okazje spędzić czas z wózkiem TAKO JUMPER i muszę przyznać,że bardzo mi się podoba. Solidna konstrukcje, koła po lesie i korzeniach szły,jak po maśle, duży kosz, łatwo się zdejmuję budę i zakłada...i kolory też fajne, mnie się podoba zieleń z czernią.
Ale jeszcze troszkę czasu mamy na wybór. Póki co dostaliśmy od brata mojego faceta i jego żony, biały wiklinowy kosz na kółkach z baldachimem, jest przecudny. Nie mogłam się doczekać,żeby zobaczyć,jak wygląda złożony,no i od razu wzięłam się do skręcania. I tym sposobem, stoi obok naszego łóżka w sypialni 🙂 Ale chyba bo rozłożę, bo jeszcze za dużo czasu, to takich mebelków potrzeba 🙂

Mamy śliczną pogodę,więc życzymy słonecznych spacerów!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula! o wciry sie prosisz!!!! 😠

na całe szczęście jest OK i tak ma juz być!
😮szkołą sie przejmujesZ?!? przeeestań! 😜

co ja mam powiedziec jak prace mgr w całości powinnam oddac na poczatku maja a ja nadal sobie w niebo patrze i zamiast pisac to albo siedze na brzuszku, albo na facebooku, albo wózki kołyski kołderki oglądam?!? 🤔

nie martw sie Kochana!
wszystko sie ułozy
a slub- nie powiem zautopsji jak to jest, bo nie wiem.. ale jak znam życie to wam sie wszystko uda!!
przeciez tu same dobre wróżki na tym forum a nie jakies złe kraczące czarwonice, to wiesz.. my ci wyzyczymy takiego slubu, że głowa mała! az buzia cie bedzie boalała od śmiania i usmiechania 🤪

to głowa do góry, albo nie- w dól na brzuszek- i patrz tam az nie zrozumiesz że masz sie nie denerwować, potem głowe posłusznie unies ku gorze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki wielkie, miło mi to czytać. Ale o ślubie to i tak mało co myślę, załatwiam tylko to, co potrzeba, a szkołą niestety się przejmuję, bo ten semestr chociaż muszę skończyć, o pracy mgr nawet nie myślę, po prostu nie chodzę na seminarium, bo już bym oszalała. :P Co do ślubu, na szczęście wszystko prawie załatwione, przymiarkę sukienki mam 27.05, buty kupione, więc jak coś to z reszty garderoby po prostu zrezygnuje, bo nie mam czasu na szukanie rękawiczek. Na tyle rzeczy się nastawiałam (manicure, pedicure, inne babskie pierdoły), a tu nie ma co planować, 10 mam pierwszy egzamin, a 11 ślub, potem znowu 13 i 15 egzaminy, więc z bycia gwiazdą na własnym ślubie już dawno zrezygnowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula, normalnie lanie Ci się należy !
Zamiast dbać o siebie i dzieciątko to szalejesz ! 😲

Natalia, wywali Ci, oj wywali brzuszysko, sama nie będziesz wiedziała, kiedy 🙂
Rano się obudzisz a on już tam będzie 🙂

carpioo, Ty to już nawet w Rosji szukasz wózka, dziewczyno, opanuj się 🙃
He he 🙂
Znając facetów to we wrześniu po ten wózek pojedziecie 😉

Sama wiem jak to jest 🙂 mojego wyciągnąć na zakupy to najpierw trzeba młotkiem w łeb rąbnąć, zamroczyć i zawlec do samochodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...