Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Krociu widzialam to zdjecie i sorki uwazam tak jak ty ze to bardzo stereotypowe myslenie i dodalam ci komentarz na ten temat!

Julce wlasnie ida zabki z gory,od wczoraj bardzo marudna i jej placz normalnie byl inny.Dzisiaj zobaczylam dziaselka i faktycznie mam spuchniete.Oj bidulka.
Krocia z tego co pamietam to twoja Juleczka gorzej przechodzila dolne zabki??/
Nic zmykam baby bo i tak cicho tu,moze jutro cos ruszy!
Dobranoc papap 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - u julci zarówno góra jak i dół przebijały w ten sam sposób. A właściwie to z górą było troszkę gorzej, bo częściej budziła mi się w nocy no i miała bardzo mocno opuchnięte dziąsełka - nie mogła nawet zacisnąć smoka od butelki. Męczyła tak się z tydzień i ząbki oba wyskoczyły w jeden dzień. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Martex ja sie z mezem nie kloce i wcale nie ma miedzy nami zle , po prostu jest taki spokoj w domu jak on jest w pracy i robie wszystko tak jak chce , a jak on jest w domu to nie usiedzi na tylku , ciagle by chcial zebym naginala (sprzatala) on wszystko pucuje na blysk i mnie goni tez , jakby mogl to by codziennie okna myl... on ze wsi jest a tam to najwieksza rozrywka sprzatanie.

Krociu to ja Cie chyba nie mam w kontaktach na NK , bo nie widze takiego zdjecia w ostatnio dodanych...

Patrysiu wspolczuje ... daj jej paracetamolu , moze bedzie lepiej.

asiula Twoja corcia jest przebojowa! haha wogule takie kilkulatki to najwieksze aparatki 🙂

oli fajnie , ze dostalas trafione prezenty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 😘

Krociu-Sliczne dodalas te zdjecia. 🙂 Coreczka i Mamusia promienieją. 🙂

Patrysiu-Oby szybciutko sie przebily te zabki Juleczce, niech sie nie meczy biduleczka. 😘

Lenusia ostatnio przymierza sie do pozycji raczkującej. :P Tzn od paru dni robila tak ze zginala kolanka, ale zamiast raczkami podpierala sie glowką i to wygladalo jakby chciala stanac na glowie :P A wczoraj wieczorem zaczela podpierac sie juz raczkami i stoi tak na czworaczka i buja sie do przodu i do tylu, tak jak kiedys Jusmarkl pokazywala filmik Kevinka, to Lenka robi tak samo. 🙂 Tak sie usmialismy wczoraj z Mezusiem, bo sie smielismy ze zaraz wystartuje, ale zamiast startowac to ona probuje skoczyc, czasami zrobi jeden kroczek w przod. 🙂 Mysle, ze jeszcze troche i zacznie sie raczkowanie. 😉 Teraz narazie zaczela pelzac, jak jej poloze zabaweczki na koncu lozka to dopelza do nich juz bezproblemu. 🙂

Lece zjesc sniadanko, ogarnac siebie i mieszkanko, a potem na spacerek o ile pogoda na to pozwoli. 🙂

Milego dzionka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko - super, że Lenka już zaczyna. Jeszcze troszkę i pójdzie.

A ja dzisiaj mam na obiadek żeberka. ostatnio któraś pisała i zrobiła mi apetytu. To chyba była Jusmarkl.

Kupiłam sobie wczoraj sukienke na święta: http://www.allegro.pl/item838881666_elisabest_spodnica_olowkowa_na_szelkach_38.html
i do tego bolerko:
http://www.allegro.pl/item838883175_elisabest_zoobacz_bolerko_strecz_super_modne_38.html
A dzisiaj stwierdziałam, że szkoda kasy. Ostatnio zrobiłam się taka sknera, że szok. Już nie pamiętam kiedy sobie coś kupiłam a jeszcze dzisiaj mam wyrzuty. Ale Julce to mogłabym kupić wszystko. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krociu-Sukienka i bolerko super. 🙂 I nie zaluj sobie kochana, w koncu na to zaslugujesz i Tobie tez cos sie nalzezy, a kupisz sobie taką sukieneczke i bedziesz ją miala i miała. 🙂
Ja tez wlasnie sobie zamowilam tuniczke. 🙂
http://www.allegro.pl/item847054704.html
Ale ja to tak jak Beti, jestem zakupoholiczką. :P

Beti-Wszystkiego naj, naj dla Twojego Mezusia. 🙂 🙂

Ogarnelam z grubsza mieszkanko, mam ochote je cale wypucowac, ale to jak Mezus wroci z pracy i zajmie sie Lenusią. Lenka teraz spi, wiec lece sie ogarnac i szykowac na spacerek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl moj doklaadnie to samo,chce zeby wszystko blyszczalo ale sam to szklanki nie wymyje!Dobry tekst z ta rozrywka!!!
Krocia nie masz lekko jak mala sie ta czesto budzi,mam nadzieje ze jej to minie albo staraj sie ja przeciagac jak najdluzej,bo jak ci sie tak przyzwyczaji to po tobie 😞
Jak ja rano mala karmie ok.5 to tez dlugo fika i poplakuje czasami ale ja nie reaguje no i jest cisza w domku to ona zasnie do 7.
A moj Lukasz ma dzisiaj wolne wiec mnie raczej nie bedzie,moze wpadne tylko oklaski dac!
Jusmarkl dzisiaj dla ciebie za te rozrywke,usmialam sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu ja nie wiem czemu nie widzialm waszych ostanich postow!
Krocia super sukieneczka,bardzo lubie taki fason!Nastepny oklask dla Ciebie!
Beti wszytskiego naj,naj,naj,dla meza!Ja tez kocham kopiec kreta ale juz chyba 4 lata nie jadlam odkad jestem w Londynie 😞 Chyba wpadne na to ciacho do ciebie!
Tusienko sliczna Tuniczka!Kochana chce Zobaczyc pozniej zdjecia w niej!Ty to wogole laska jestes 😉
Ja tez kiedys bylam zakupoholiczka ale Lukasz jest inny i caly czas marudzi jak za duzo kupuje.Jak pracowalam na siebie to co tydzien potrafilam wydac ze £100 tyg.na ciuchy,buty,torebki,kosmetyki i wogole (tutaj przewaznie wyplaty sa tyg).Tyle mam wszystkiego ale juz pewnie nigdy do tego nie wejde,juz i tak polowe pozzawozilam do Polski i rozdalam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Jaki ja dzisiaj mialam problem wyjsc z lozka dziewczynyÇ! Przyszla do nas zima!! Ja nienawidze zimy , wszystko zasypane , samochodow nie widac tyle sniegu! Mroz -2 stopnie! A ja sobie nie nagrzalam w nocy i dzisiaj rano bylo w domu tak zimnooo brrr.

Krociu ta sukieneczka bardzo mi sie podoba , tez chcialam sobie kupic , ale stwierdzilam , ze mi nie bedzie pasowala , bo ja dluga jestem a to jeszcze wydluza optycznie sylwetke.

Bet mam te sama chorobe co Ty 😉 Wszystkiego naj dla Twojego meza 🙂 Z tymi zakupami to u mnie jest tak , ze w dzien wyplaty moj M sam mnie namawia kup sobie to i to , a jak juz pozniej kasy malo zostaje to marudzi , ze za duzo wydaje 🙂
Ja sie pisze na te ciasto - nigdy nie jadlam 🙂
Oklask dla Hani za zabka 🙂
Po poludniu nastepny poleci do Patrysi 🙂

Tusienko mam taka sama tuniczke tylko w kolorze turkusowym 🙂

Krociu musze zajrzec do Ciebie na profil , bo w ostatnio dodanych nie ma , wic chyba wiecej ludzi dodawaloi Cie zdjelo.

ps. i do tej zimy na dodatek jeszcze dostalam dzisiaj okres 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl - no co Ty mówisz, przecież moja siostra to uświrgnie tak jak Ty już przestawiła się na klimat hiszpański i nienawidzi zimy :-) ja nienawidzę gorąca, ale jak u niej byłam m-c to też się przestawiłam i jak spadła temperatura z 40 na 30 to już miałam gęsią skórkę :-) Człowiek to jednak nieźle umie się przystosować.

U nas też już zima się zrobiła na termometrze -4, pada sobie śnieg, a niech pada dzieci będą się cieszyć. Ja lubię zimę jak trwa ok.1-2 m-cy, potem już mi się nudzi i mi też zimno. Zapowiadają mrozy do -20 stopni więc już lepiej niech ten śnieg spadnie i będzie ładnie biało, a nie teraz szaro i ponuro :-)


No dziewczyny ja wczoraj miałam zbiórkę u siorki, ustaliłyśmy menu i podzieliłyśmy się pracą, każda ma coś upitrasić, Wigilię zrobimy w wynajętej sali, bo niestety u nikogo taka ilość gości się nie zmieści - ok.45 osób :-) ale się wzięłyśmy normalnie za wielkie przedsięwzięcie 🙃

Co do zakupów, to ja też podpisuję się pod zakupoholiczkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti normalnie super z tym ząbkiem Hani, my wciąż czekamy.

Aaaa zapomniałam napisać że moja niania złamała sobie 2 palce u prawej ręki, dzisiaj przyszła do Franka, ale zobaczymy jak będzie sobie radzić, jeśli nie da rady no to będzie BIG PROBLEM !!!! Na dwór już z nim nie wyjdzie, ale żeby tylko była, bo zginę marnie !!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Wzielam sie za porzadki swiateczne, juz jeden pokoik wysprzatany na blysk 🙂 Zaraz lece dalej 🙂
beti - ja tez pierwszy okres niedawno dostalam, ale Tobie to dobrze, ze jeszcze nie masz 😉 Najlepsze zyczonka dla Mezusia z okazji urodzin !!! Sto latek ! Milych urodzinek 🙂
Super z tymi zabkami 🙂 🙂 🙂 Bravo !!! Oklask dla WAS !
Krocia - pewnie, ze sie nie obrazam 🙂 Dziekuje za oklask 😉 Ja tez bym chciala miec mezusia caly czas, on akurat upierdliwy nie jest 😉
Przesada z tymi tesciami, tez bym sie wsciekla, przeciez Wy tworzycie swoja mala rodzinke teraz i tez chcecie miec czas dla siebie. No a moze jakas sprawe chcieli obgadac, bo przeciez wczoraj sie widzieliscie ?! Troszke dziwne !
Dobre z tym synkiem 😉 A tam - Fili ma rozowy reczniczek 😉
A co do zakupow to mi tez szkoda wydac na siebie, ale za to na Filisia to w ogole 😉 Wszystko bym mu kupila gdyby pieniazki byly 😉 Mi sie bardzo podobaja takie sukieneczki i spodniczki jak Ty kupilas, ale balabym sie zamowic, ze biodrami nie wejde 😞 Sliczna !!!
jusmarkl - to Ty masz Skarba w domu oczywiscie jesli sam by sprzatal a nie gonil Ciebie do pracy 😉
Tusienka - Fili tez tak robi od jakiegos miesiaca, ale jeszcze nie zaczal raczkowac i czekamy na te chwile. Ale to super widok nie ?! Tuniczka sliczna 🙂 !
Patrysia - milego dnia z mezusiem 🙂
asiula - wspolczucia dla niani, mam nadzieje, ze da rade przychodzic do Was 🙂

Co do zimy, to ja lubie ale jak jest sniezek, jak nie ma to nie cierpie tych mrozow, a co do lata, to tez upalow nie znosze, musi byc posrednio dla mnie.
Milego dnia Dziewczynki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martex - ja też wzięłam się dzisiaj za porządki świąteczne. A co do teściów to na pewno żadnej sprawy nie mieli bo teściowa zagadała wieczorem na gg. napisała, że Lulka jest śliczna - to jej odpisałam że po mamusi i tatusiu a ona do mnie, że sama po sobie. Ja nie odpuściłam i napisałam ,ze po rodzicach. Więcej już się nie odezwała.

Asiula - mam nadzieję, że opiekunka jakoś sobie poradzi.

Tusienko - śliczna tunika.

Beti - gratulacje dla Hani. Wszystkoego najlepszego dla męża.

A ja lubię zimę, ale taką ze śniegiem -2 stopnie i słoneczko. Nie cierpię znowu gorąca. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj mąż dziekuje wszystkim za zyczenia 🙂
bardzo sie ucieszyl z ciasta 🙂

Hania wlasnie zasnela, zas mnie boli prawa piers, pewnie sie przeziebilam i zas mam taka bolaca grudke 😞 zeby tylko sie z tego nie zrobil stan zapalny az sie boje 😞

ja tak jak asiula lubie tylko zime przez 1/2 miesiace pozniej juz chce zeby bylo cieplej ale upałow tez nie lubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

gratulacje dla HANIULKI za zabeczka , sliczny prezent tatus ma , i wszystkiego naj dla twojego meza beti 🙂

my nie dawno wrocilismy , bo bylismy u tego lekarza , jak to lekarzem mozna nazwac , w kazdym razie badala czy mamy jakies bakterie w sobie przez ktore michu ma to uczulenie i tosia , ale tosia za mala wiec mnie zbadala , i tak absolutnie moj organizm nie trawi mleka , ja to wiem bo od 7 mc zycia mojego rodzice juz mnie mlekiem nie karmili, poza tym wykryla u mnie ze mam problem z opryszczka aftami i to tez racja i z kregoslupem i to wszystko wyszlo z bakteri 🤪 zadnych innych badan nie mialam , i jeszcze z drogami moczowymi i nadzerka troche bylam w szoku , no i mam duze stezenie niklu i rteci w organizmie ale to wiedzialam dlatego bizuteri nie nosze , nawet obraczki 😞 ale dostalam leki moze przejdzie to bede mogla , tosia tez dostala ale tylko do smarowania bo jest za mala , michu tez dostal i wszystko mu znalazla problemy z sercem nerkami ( bo ma marskosc nerki , znaczy tylko jedna u niego pracuje )itd ale co zabawne wszyscy lekarza mowie ze to azs a ta maszyna nie wykryla azs 🤪 , kilka raz mu powtarzali w tym kierunku badanie te problemy skorne to przez jakas tam bakterie tak mowila ale my narazie takie mieszane mamy uczucia bo wiecie to cos w stylu medycyny naturalnej cos takiego w kazdym razie to wszystko ziola wiec bedziemy probowac moze i jest w tym racja jakas o chorobach naszych nie wiedziala a maszyna wykryla z tych bakteri 🙂naj gorsze ze tyle kasy musielismy wydac na to 😠

fajne ciuchy dziewczyny 🙂 krociu tez mam taka spodnice wysoka tylko bez szelek 🙂

asiula kurde jak cos to dzwon wezme frania pod opieke 🙂

a co do zlaman wczoraj wieczorem nasza sasiadka poka w gipsie na lodowisku ktos ja popchnol i zlamala reke otwarte zlamanie i zeby michu jej samochod przyprowadzil stamtad bo prawa ma zlamana a jest sama z dzieckiem bo maz we wloszech bo oni wogole tam mieszkali 20 lat i dopiero wrocili do polski i ytez biedna nic zrobic nie moze teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje oli

super ten lekarz, ja bylam kiedys u irydologa i tez sie duzo o sobie dowiedzialam no i tez naturalne leki homeopatyczne mi przepisala. Lepiej tak sie leczyc bo napewno nie zaszkodzi nim=z chodzic po normalnych lekarzach i truc sie lakami.
A ta nadzerka to skad sie bierze?? bo mialam przed porodem ale taka niewielka a slyszalam ze po porodzie moze zniknac 🤨

moj maz mnie zawsze goni zebym obraczke nosila, ja jakos nie umiem spac w obraczce i czasem zapomne wlozyc to sie zlosci na mnie :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...