Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc kochane

tusienko widze ze byla , ale i tak napisze , ze przyslala smska z zyczeniami i buziakami dla was na swieta 🙂 , ja juz bylam w drodze i nie mialam dostepu do neta , dlatego dopiero dzis pisze

wigilia u nas ok , toska dostala fajne prezenty i wogole bylo przyjemnie 🙂

kevinek super zdjecie

beti gratuluje okresu chyba naprawde cos przeczuwalas 🙂

a moja toska dzis stanela do raczkowania i tak zaczela ruszac pupka jak do startu , jusmarki pokazywala filmik kevinka i ona tak zaczela robic wiec moze jeszcze troche i pojdzie , dzis konczy bubus moj 7 mc patrze na nia i nie wierze ze ten czas tak szybko zlecial 🙂

sara wspolczuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Krociu Kevinek stal sam tylko jedna raczka sie trzymal stolu 🙂
Wypilam 4 szklaneczki kremu Bayleysa i oczywiscie mnie chwycilo , a jutro pewnie bedzie mnie glowa bolec , bo ja raz na rok wypije i takie sa potem skutki. Impreza udana przez duze U ! Maz sie zajmowal Kevinkiem wzorowo! Az bylam zdziwiona , ze sobie tak radzi , bo w domu wiecznie ma lewe rece do dziecka. No , ale jak widac przy ludziach sie okazuje co innego ...
Dla Klaudii wraz z innymi dziecmi byl osobny pokoj z zabawkami , slizgawka , domkiem i roznymi roznosciami do zabawy , takze super. Tak sie wytanczylam jak nigdy 🙂 Bylo wesolo!
Rano Was poczytam , bo senna jestem. Kevin juz spi , a Klaudia poszla na noc do babci.
Fajnie , ze Wam sie fotka podoba. Gdyby ktoras chciala , zeby jej podlozyc jakies ladne tlo do zdjecia to nie ma sprawy. Robie tez kalendarze ze zdjec 🙂
Ach ide spac , bo padam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki nie miałam nawet czasu kiedy do Was napisać ... tyle roboty miałam. Teraz się już spakowaliśmy, jutro rano wyjeżdżamy w góry, więc też nie będę miała jak do Was zaglądać...

Ruda Rybko Najlepsze życzonka !!!! 😘 😘 😘

Oli dla Tosi z okazji 7 m-cznicy wszystkiego co najlepsze :-) Kochana Tosia duża już i dzielna :-)


beti tak czasem bywa ... no cóż ludzi nie zmienisz, możesz następnym razem nie pojechać do nich na Święta i już !!! a z tym okresem to rzeczywiście sobie wykrakałaś, bo cieszyłaś się że od sierpnia 2008 a tu BACH !!! super :P

Aaaaa dziewczyny już od tygonia już nie karmię Franka, bo brałam antybiotyk i nie mogłam, ale dziwnie jakoś... W nocy pije 2x butlę mleka i śpi w końcu w swoim łóżeczku... SZOK ale w końcu się wysypiam !!! Nie wiem czy wrócę do karmienia, jeśli mały już tak ładnie się przyzwyczaił ??!!

Buziaki kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Tosieńki. 🙂 🙂 🙂 😘

Ruda Rybko - wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń. 😘 🙂 😘 🙂

Beti - tak to już jest. Nie przejmuj się. Kiedyś już pisałaś, że Twoja teściowa to materialistka więc mogłaś się tego spodziewać. Wiem, że to mama Twojego męża, ale ja w przyszłym roku też bym jej nic nie dała. Oklask dla Ciebie. Z tymi teściowymi to już tak jest. Chyba wszystkie mamy z nimi problemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeeeej ja zamotana ... przepraszam oli , ja wieczorkiem jak bylam to wypita i nie czytalam , a dzisiaj skacowana z bolem glowy ... teraz jak juz doszlam do siebie to zajarzylam , oprzytomnialam 🙂

Tak wiec:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TOSI Z OKAZJI 7 MIESIECY ... buziaki :*

O Rudej Rybce wiedzialam , bo na NK dostalam powiadomienie o jej urodzinkach 🙂

asiula no w sumie Franiu ma juz skonczone 7 mies , wiec mogloby wystarczyc tego karmienia piersia , tym bardziej , ze Ty pracujesz ... ale to juz Twoja indywidualna decyzja ... zrobisz jak uwazasz ... pamietaj , ze o sobie tez trzeba czasem pomyslec , bo zwariowac mozna. 🙂 No i udanego wypoczynku w gorach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti przykro mi , musialas sie okropnie poczuc ... uwazam , ze traktuj te osoby tak samo , i na udzodziny i na wszystkie okazje , nie tylko na swieta ... glupia czekolade mogli dac pod choinke byleby cos bylo , to przykre , ze kazdy cos wyjmuje dla siebie z pod choinki a ktos siedzi i tylko patrzy ... a szczegolnie przykro , kiedy to dziecko wlasnie nic nie dostaje ... przeciez to wlasnie dzieci powinny dostawac a nie dorosli , dorosli obie kupuja dla zrobienia pzyjemnosci , a male dzieci wierza w mikolaja i to wszystko ... co potem pomysli? Ze mikolaj jej nie lubi?? Wiadomo , ze teraz nie zdaje sobie z niczego sprawy , ale za rok juz bedzie to rozumiala...Na Twoim miejscu nastepne swieta spedzilabym w domu we trojke z mezem 🙂 Nie przejmuj sie innymi , olej ich , najwazniejsze , ze macie siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl ja tez sie wczoraj ubzdryngolilam ,tez mi nie wiele trzeba hihihi...fajnie ze swita sie udaly!!!

Beti rozumie jak sie poczulas,ja w tym roku nic nie dostalam.Ale zrobilismy sobie wsplony prezent kamerke cyfrowa.A julce kupilismy nocnik
http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10001&catalogId=1500001801&productId=1500486363&langId=-1&engine=froogle&keyword=Mamas+and+Papas+Squeaka+Duck+Potty&_$ja=tsid:11527%7Ccc:%7Cprd:0987006%7Ccat:Bathing+And+Potty+Training

i musze wam powiedziec ze Julka go uwielbia!!!Chcielismy jej cos kupic ale nie bylo sensu kupowac niepotrzebnych zabawek a tak ma cos fajnego i praktycznego.Juz 3 razy zrobila w nim siusiu i bede ja powoli uczyc.

Wszytskiego naj,naj,naj dla Tosi i dla Rudej Rybki!!!

Asiula ja od jakiegos czasu podaje na wieczor malej butle modyfikowanego i czasami robie jej w dzien,bo zauwazylam ze mam coraz to mniej pokarmu.Moze i ja za niedlugo skoncze karmic???Smutno mi bedzie i rozumie ci o co chodzi,ja poprostu uwielbiam jak ona tak ssie cycusia,to jest takie slodkie.Ale tak jak jusmarkl napisala juz najwazniesze 6 miesiecy za nami.
asilula odpoczniej w gorach i baw sie dobrze!!!
Dobranoc kobitki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu no to obie poszalalysmy w swieta hihi 🙂 A co nam tez sie czasem nalezy 😉
Fajny ten nocniczek kurcze! Dziecko pewnie odbiera jako zabawe siedzac na kaczce 🙂 A siku leci w miedzy czasie 🙂 Tez bede musiala kupic Kevinkowi nocniczek.
Jak tam dziewczyny prezenty?
Ja dostalam wage elektryczna no i mam dwie , bo jedna w domu juz mialam. No i koldre duza cieplutka dostalismy z mezem wspolnie 🙂
Maz dostal komplet perfum i dezodorant jeszcze.
Klaudia dostala spodnie dzinsowe , bluze rozowa z cekinami , laleczke z garderoba , lalke barbie na wrotkach ,mate do tanczenia , taka wielka 1,5 metrowa Hello Kitty i 2 telefony na baterie (jeden postawila mi w pokoju , a drugi u siebie i teraz do mnie dzwoni 🙂
Kevinek dostal komplet 4 samochodow wyscigowych , organki z przyciskami w ksztalcie zwierzatek z kilkoma melodiami i swiatelkami , stolik edukacyjny FP , zabawkowy laptop taki dla malutkich dzieci co gra i swieci i prezentuje dzwieki zwierzat no i szczeniaczka uczniaczka FP i tez juz mamy dwa w domu , bo jeden jest jeszcze po Klaudii jak byla mala 🙂 tylko tamten jest tej pierwszej wersji bez serduszka 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PC240094__2_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki

patrysiu nocnik bomba 🙂

dziekujemy za zyczonka 😘 😘

Ruda Rybko wszystkiego co piekne 😘 😘 😘

jusmarki podaj meila jak mozesz i znajdziesz chwilke to przeslala bym tobie zdjecie tosi i jak mozesz podlozylabys mi to tlo , kalendarz ekstra , ale pewnie sporo zabawy , a masz do tego jakis program ??

my dostalismy monitor ta maszyne to juz pisalam , jeszcze praske do ziemniakow zeby kopytka mozna bylo robic 🙂, recznik duzy bardzo ladny , gre , i chyba wszystko , od meza dostalam etuina tel ze skory , bardzo fajny a ja mu kupilam balsam po goleniu nivea i takiego smiesznego reniferka takie drobiazgi zeby milo bylo , tosia dostala kubusia z grzechotka FP , takiego hipcia grzechoczacego , tanczaca zyrafe przy ktorej szaleje niesamowicie , akcesoria do krzeselka do karmienia bo do niego mozna dokupic rozne rzeczy , wyspe teletubisiow , gwiazdora na saniach spiewajacego , i 2 mega paki huggiesow , a my jeszcze kase dostalismy , odzia lalke z dzwoneczka , barbie , jakas tam jeszcze , ksiazke dzwoneczka , barbie bratz od nas co ma 63 cm do stylizacji , renifera przytulanke , pozytywke ,2 pet shopy ,a u taty dostala stroj p. mikolajowa , uszy renifera , corlin z muszkieterek , jakies tam cos co nie umiala wytlumaczyc , zlote kolczyki wiszace i jeszcze jedne normalne , a tu tez dostala kolczyki tylko swiateczne choinki i kokardki a i juz nie pamietam , a todska jeszcze dostala ciuchy hello kitty od mojej mamy , a jeszcze od sasiadow dostalismy prezenty wodke , kawe wloska a ja bardzo fajna bluzke 🙂ach i tosia jeszcze dostala 2 ksiazki lego duplo i kubus i hefalumpy taka ze do wody moze ja brac , ale to moj maz jej dokupil 🙂

asiulka dobrej zabawy w gorach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzisiaj tak zle sie czuje 😞 glowa mnie strasznie boli i mam katar juz tabletke musialam wziac 😞
i to przez to ze wczoraj tam tak zmarzlam (zimno tam bylo) bo tesciowa oszczedza na weglu, sama miala dwa swetry ubrane i ocieplacz a ja i tak bylam cieplo ubrana ale czuc bylo ze nie palone bylo caly dzien tylko chwilke przezd naszym przyjazdem.
Mam nadzieje ze Hania nie zmarzla 😞
juz mnie dlugo nie namowi mezus na wyjazd do nich 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - strasznie wspolczuje, zachowali sie skandalicznie !!!!!!!!!!!!! Ja bym nie wytrzymala i powiedziala, ze szkoda, ze Hanusia na prezent nie zasluzyla 😞 😞 😞
Krocia - Julka identyczna jak mezus 😉
Ruda Rybko - wszystkiego naj !!!
Jak dobrze odetchnac od rodzinki, zszarpali mi nerwy jak nie wiem 😞 cale szczescie, ze juz nie musze ich wiecej ogladac 😉
Kohane jakbym nie miala juz jak zajrzec to szapanskiej zabawy w Sylwestra zyczymy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 😘

Ja znowu tylko na chwileczke. Jestesmy juz w gorach od wczoraj. 🙂 Dzisiaj juz sie nachodziliśmy, ze az mnie nogi bolą.:P Przyjechali jeszcze dzis znajomi wiec bedzie wesolo. 🙂
Nie wiem czy bede miala kiedy jeszcze zajrzec do was, wiec zycze wam wystrzalowego sylwestra i szczesliwego nowego roku. 🙂 😘

Ucalujcie swoje maluszki ode mnie i Lenusi. 🙂 😘 😘 😘
Pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - biedaku. Kuruj się. Rozumiem, że można oszczędzać, ale nie na ogrzewaniu. Tymbardziej, że macie małe dziecko.
My też będziemy na Sylwestra w domku.

Dzisiaj wrócili teście. Wpadliśmy do nich na chwilkę. Dobrze, że nie jechałam na morze, bo teść dzisiaj powiedział, że jakbyśmy jechali to pewnie zrobilibyśmy tak, że mielibyśmy łączone pokoje, tak by Julka mogła sobie swobodnie raczkować do nich i do nas. Jejku jak dobrze, że nie jechałam. W ogóle dzisiaj teściowa mówi do Julki" 😜owiedz baba. Chodź do mnie". A Lulek powiedziała mama i przyszła do mnie.:P :P :P

Jusmarkl - a ten program do kalendarzu to jakiś darmowy jest do ściągnięcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...