Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
żanka ja sie musze przyznac ze ostatnio dosc duzo sie wysilałam, bo jak sie przeprowadziłam to było tyle do zrobienia. Musialam z kartonów rzeczy pochowac, wiec nie raz gdzies po szafkach sie wspinałam, podłogi myłam i nawet firanki wieszzałam w poniedziałek. Może wtedy ta szyjka mi sie skróciła. Dziś sie oszczędzam. Nic mi sie nie chce. mam lenia. Zreszta lekarka powiedziala zeby trzymac siły na poród...a do tego sie zastosuje, bo porod to duzy wysilek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja podobno ważyła ok. 3500, ale +/- 500g wię w rzeczywistości nie wiadomo ile. A było to tydzień temu. co do szyjki - to moja jest gotowa do porodu, Mała jest całkiem przyparta, ale skurczów brak 😞 Po schodach gonię dzisiaj znowu, ale nic 😞 No cóż - los słonicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej dziewczynki
Wyszorowałam w końcu te okna jejku ale mi to czasu zajęło. No ale duże okna to dużo czasu . Firaneczka świeżutka już wisi teraz jeszcze załsonki się piora i powiesze i będzie luz. Umyłam podłogi jeszcze i posegregowałam dokumenty. Trochę się namachałam przy tych oknach mam nadzieję że chociaż przez ten wysiłek który od dzisiaj zaczęłam to troche skróci mi się ta szyjka bo jak na razie to nic zero.
Idę coś zjeść bo już padam i wykąpię się i chyba troszke zdrzemnę bo jakby nie było to męczy takie sprzątanie. Tym bardziej że już mam zapowiedziane dzisiaj zakupy po południu więc musze mieć jeszcze siły na to. Buziaki do potem lub do jutra się okaże. Ufff....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mroczi - nie martw się 🙂 u mnie też póki co spokojnie..
Byłam dziś na KTG i nic... wszystko w najlepszym porządku 🙂
żadnych przedwczesnych objawów...także też mi się wydaje,że spokojnie terminu doczekam... 🙂
Jak będą gotowe te nasze Kruszynki to i tak się pojawią 🙂 nie ma siły 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie!!!Ależ ja się za Wami stęskniłam. Czytałam co u Was na bieżąco, ale miałam problem z zalogowaniem się, aż do dziś napisałam do admina forum i udało sie 🙂 Jupi!!!!!Nie wiedziałam że aż tak się od Wasuzależnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...