Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Julia_G_rska-8559a7e57e3f8914fafa230d2bd20736.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />






Julka ur.01.07.2009r. godzina 8.10.....waga 2700 i dł.49



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia masz racje z tymi wózkami!!na pierwszy rzut myslalm ze to ten sam wózek 😁 takze dobrze zrobilas....a przy dwojce 5 kg to bardzo duzo 🙂ja dopiero wstalam,bo moj ksiaze od4 do 8 nie dal spac,bo teraz on dyktuje wszytsko heh...no i jak sie nudzilismy w nocy to mi zalatwil przescieradło...tak sie mi biedak shaftował 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Niunia to ostatnio w dzień jak się obudzi i naje to potem sobie leży i patrzy wokoło i nie chce spać 🙂 A spokojna jest tylko jak ktoś jest koło niej. A jak się ją zostawi to za raz marudzi hehe. Za to nocki w miarę spokojne. Co 3 godzinki jedzonko i przebieranko i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie, mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie 🙂. wcale nie jesem w temacie o czym piszecie, mam nadzieje ze uda mi sie nadrobić. Ja 1,5 tyg byłam z moją Julcią w szpitalu, pojehcałyśmy z dużą żółtaczką, a podczas badań wyszło że ma baterie w moczu i musała dosytać antybiotyk, wczoraj wyszłyśmy na reszcie. Jeszcze mam jej podawać leki i potem jakieś kontrole i takie tam. Postram sie odzywać jak tylko znajde chwilke. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejoo 🙂

moja sobie śpi 🙂 kupiłam sobie te kapturki wczoraj i wiecie co ?? !! przez te kapturki jeszcze mnie bardziej boli 😞 lewego sutka mam strasznie spękanego 😞 😞 jak nawet chce odciągnąć to boli 😞 i cały czas z prawej piersi ją karmię ... zastanawiam się nad odciąganiem i z butelki jej dawać... zobaczę jeszczę..

a mojej już przed wczoraj odpadł kikut 🙂 czyli hmm po 10 dniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesteśmy z mała w domku. Poród był szybki, ale bez nacięcia się nie obeszło. Małgorzatka waży 2950 i ma 51 cm wzrostu. Jak opanuję nową sytuację w domku to napisze coś więcej. 🙂 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Obraz_026.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała zasnęła. karmię mała piersią. A ona potem zasypia 🙂
Krocze mam trochę obolałe ale daje rade siedzieć.
Urodziłam mała 22 lipca 2009 o 24,23. Rodziłam z mężem. Spisał się świetnie. Faza parcia była krótka ale najgorsza. Wcześniejsze skurcze nie były dla mnie bolesne bo miałam znieczulenie i do 8 cm łaziłam po korytarzu z mężem 🙂
Mała ważyła 2950 gram i mierzyła 51 cm. Dostała 9 pkt na 10. Jest przekochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wilsonka jeszcze raz gratulacje!!!! 🙂no i jestesmy w komplecie.ja mojego kamila 22go urodziłam tyle ze 2 lata temu i w sierpniu 🙂..a córcia podobna do mamusi!!!.........miałam dzis gosci i czas zleciał,nawet nie wiecie jak szybko przy trójce dzieciaczków dzien mija.... 😮 🙃 ale jestem wykonczona!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆 No Wilsonka wielkie gratulacje, piekna coreczka Troche Mnie nie bylo na forum, dlatego, ze mialam goraczke i stan zapalny, tragedia ! 🤢 Ale jeden telefon do poloznej i w jakies 20 minut ani sladu choroby :laugh: Wpadlam najpoerw pod prysznic, a pozniej siedzialam troche z liscmi kapustu poprzebijanymi widelcem przy piersiach. Wyciagnely raz dwa ze Mnie cchorobsko. Nigdy bym nie uwierzyla, ze to dziala, a jednak 😆 Moja mala grzeczna, az Mi jej brak, ciagle lezy albo spi, a najlepsze jest to, ze oc dzien klade ja o 1 i mam spokoj do 6 rano. Wiec nocki przespane. Byle bym nie zapeszlyla 🙂 Dzis boli mNie tylko troszke glowa, ale to od tej pogody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...