Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wlasnie ze swietami u rodzicow tez lipa bo moja mama polamana to nie bardzo ma sile na wszystko, wigilia najpierw u tesciow pozniej u mojej siostry a w pierwszy dzien swiat wracamy do domu i przyjezdza moja kuzynka a w drugi dz. św idziemy do tesciow i po swietach na szczescie!!a pozniej juz tylko kilka dni i znowu zobacze moje malenstwo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mona 124 nie mialam w sumie zadnych problemow. Tutaj tak robia a przynajniej u majego lekarza.Pierwszy raz mialam robione 2 tyodnie temu.Oprocz tego od 22 tygodnia mialam robione co wizyte TOKO to jest cos podobnego jak KTG tylko ze mi sprawdzali czy macica prawidlowo pracuje. W sumie dbaja o kobiety w ciazy. A czemu ci powiedzial lekarz ze juz niedlugo??? Bo faktycznie wiele nie zostalo czy cos podejrzewal ze predzej urodzisz????

Sibi nie dziwie ci sie ze sie wkurzasz z meblami. Po 3 miesiacach to ja bym tez wyszla z siebie. Masakra.

Jak znajde chwilke to zrobie zdjecie mojej choinki bo juz tez ustroilam i jak dam rade to wkleje bo jakos mi to nie wychodzilo 🤪

A co do jedzenia to ja tam jem wszystko i jest ok. Nie martwie sie co jest i ile czegos w srodku. Popatrze teraz na moj program. Jak ktoras ma niemieckie programy to na RTL2 leci fajny program. O parach ktore nie moga miec dzieci i stucznie zapladniaja a przy okazji urzadzaja pokoiki i szczesliwe porody. Fajny program. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia dopiero teraz zobaczyłam, ze Ty mieszkasz w Niemczech 😉
Tam faktycznie opieka medyczna jest nieporównywalna.
Mi lekarz powiedział, ze "już niedługo" ponieważ coraz bliżej terminu porodu, a ze mną i niuńką zadnych problemów,nic nie podejrzewa zebym wcześniej urodziła, narazie mała nie pcha się na świat na siłę:P Ja ktg będę miała robione dopiero od stycznia co tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
ale się dziś rozpisałyście 🙂mój M. ma w tym tygodniu nocki, a jak go nie ma to ja spać nie mogę 😞 smutno mi samej 😞 więc słucham radia i buszuję po necie, bo tv tak jakoś mnie nie kręci. Mój M. się śmieje, że mi telewizor w domu nie potrzebny 🙂
Widzę dziewczyny, że nadal męczycie ten retinol i sprawę wątróbki hehe..
Anitek i Sibi jakieś nerwy i smutne minki macie, ale w sumie jak poczytałam dlaczego to macie prawo do nich, tylko nie za wiele bo dzidzie też się smucą..
Sibi na stronę apteki zajrzę napewno, tak mi się kojarzy, że moja mamuśka coś mi o niej wspominała, że taniej..
Co do witaminek ja biorę Prenatal DHA i staram się zdrowo odżywiać..
Klaudia też dostaliśmy paczkę słodyczy z pracy od Mojego, ale już śladu po niej nie ma, takie słodkości pyszne tam znalazłam 🙂
Dodi a jak Ty się czujesz?odstawiłaś Fenoterol?
Na koniec muszę się pochwalić, że dotarł dziś wózio, i wiecie co? nie jet wcale taki zły 🙂 może faktycznie nie ma miękkiego zawieszenia, ale i tak jestem zadowolona, i myślę że Naszemu Synkowi będzie w nim wygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tu zaglądam a brzuchate wszystkie śpią 🥴
Jestem po USG,mały śliczny i zdrowy 🙂 Jak zwykle paluszki w nosie lub oczkach,jeszcze się nie odwrócił główką do dołu.Obecnie waży 1450g czyli tak akurat 🙂
Wizyta miała miejsce w szpitalu więc tak jak się spodziewalam jakas ciężarna zaczęła rodzić i doktor musiał się nią zająć no ale najważniejsze ,ze zdążylismy wszystko posprawdzać 🙂
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!
a my już od 7:30 nie śpimy 🙂
mężulek dzisiaj w domku b na 11 jedziemy na pogrzeb cioci męża 😞
ale dzięki temu jesteśmy cały dzień razem i może uda się szybciej zrobić meble 🙂
nikoś to ładnie, że z małym wszystko dobrze, a dzięki temu że badanie było w szpitalu to wiesz jak będzie wyglądało miejsce gdzie będziesz rodziła, ja też muszę się wybrać do 2 szpitali i ocenić personel i miejsce i jakie mają wymogi co przywieść it.p.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Brzuchole , zanim ja przeczytam to wszystko o czym pisayście to wieki miną.

Wczoraj bylismy jeszcze na zakupach wieczorem a dziś od rana mysle co tam wyjeść z tej paczki swiątecznej 🙂 Jeszcze jedno okno mi zostało do umycia ale pogoda syfna wiec chyba dzisiaj nie da rady.

Ale się bardzo ciesze bo dzwoniłam do szpitala w ktorym bede rodzić no i mimo tej przeklętej grypy Mąz bedzie mógłbyć ze mna przy porodzie 😁 JUUUUUUUUUUUPI 😁 i jeszcze położna powiedziała ze oprócz chusteczek do Dzidzi to w sumie nie trzeba nic brac ale ja i tak coś wezmę 🙂

Anitka ! Głowa do góry i nie smutaj sie ! To nie męża wina że musi jechać tam. On napewno wolałby zostać z Wami. Szkoda tylko ze sama tam jesteś. Ale co zrobić, dasz radę ! Nie łam się.

Sibi wielkie dzieki za te stronkę, dziś żucę okiem i zamówe coś napewno bo nawet butelke z Aventa maja tansza o 5 zł, no i aspirator tez widze po 13 zł to mega tanio.

Nikos dobrze ze z Malutkim wszystko okey 🙂

Iwiokej ale Ci się trafiło z tym pogrzebem :/ brr nie nawidze pogrzebów :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
my taż już wstaliśmy, ale tylko dlatego ze musiałam dać małej lekarstwo, inaczej jeszcze bym chrapała bo pogoda nie wyciąga z łóżka, raczej do niego spycha 😞 do tego mam dzisiaj robić uszka dla całej rodziny, bo idziemy do mamy na wigilię i w ramach pomocy zobowiązałam się do tej pracy 🤨 muszę nalepić dla 10 osób, to jakieś 150 trzeba będzie zrobić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześ Brzuchatki!
u mnie dzisiaj znowu od rana napierd.... za ścianą 😠 sorry za wyrażenie ale już mam dosyć 😠

Anitek współczuję - 3maj się dziewczyno

Bób widzę że masz podobne zad do mojego - ja w życiu nie lepiłam uszek - masz jakiś sprawdzony przepis?? no i jak tu zrobić uszka - tj ten kształt??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam jakiegoś wyjątkowego przepisu i ciasto raczej na oko, mąka woda, sól i jajko, farsz: grzybki , cebulka podsmażone na oleju i troszkę bułki tartej dla zagęszczenia i tyle w temacie, a jeśli chodzi o kształt to po prostu robisz mniejsze pierożki(ja wycinam literatką) a potem wystarczy skleić ze sobą boczki ciasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo ładne apetyty i smakę robicie 🙂

Ja nie robie uszek , tylko kupuje 🙂 za to pierogi robię swoje 😁 Mmmniam właśnie przed wczoraj wykonczyłam ostatnią partię jaką miałam 🙂

Aga_M wiem że któraś z Nas to bierze ale niestety nie powiem Ci która. Ja osobiscie nie biorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja własnie szukam w necie przepisu na jakieś pierniki aby zrobic no i na lukier do nich. Tylko lukru nigdy nie robiłam , może któraś z Was ma dobry przepis i się nim podzieli ??

Jai_Ho zazdroszczę tego śnegu. U mnie nie ma ani jednego płatka tylko zimnoooo jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początku listopada leżałam w szpitalu z zagrażającym przedwczesnym porodem 😞 Na szczęście już OK.
FENOTEROL mam zażywać 4 razy dziennie co 6 godzin, ostrzegano mnie że może po nim wystąpić drżenie rąk i kołatanie serca 😞 Strasznie się bałam jak wróciłam do domu a mąż był w pracy, ale do tej pory nie mam żadnych niepokojących objawów po tych tabletkach.
Czytałam że jak się je zacznie zażywać to odstawiają je dopiero przed samym porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...