Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Siedzę sobie na kanapie z wielką poduchą pod pleckami i miałam jedną nogę na drugiej tak, że pięta prawej nogi leżała na piszczelu lewej, tak teraz patrzę że dziura mi tam została wielkości piłki od tenisa hehehe tak mam nogi popuchnięte..śmieszny widok 🙂 piszczel z wielgachną dziurą..mutant 🙂

Idę się rozruszam troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia alez dziekuje bardzo za oklaska!!!:laugh: I ode mnie wzajemnie za to ze jestes dzielna!!!! 😉

Jejku, jejku, jejku, czy kazda ma jakies dobroci dzisiaj do jedzenia czy to ja juz tylko wszedzie je slysze i widze???? Ale ja mam smaki wielkie!!!! ☺️ Ide cos przekasic. I zalicze jakiegos batonika a co tam.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej to chyba nie Twoj dzien hehe 😉
Luteine bralam zeby nie bylo krwawien bo mialam lozysko przy szyjce...a co za tym idzie skurcze powodowaly by krwawienia dalsze...Lekarka mi mowila ze moge odstawic luteine juz teraz ale ginek mowi ze moge sobie brac do 37tyg bo to nie zaszkodzi. Nospy nie biore juz bo nie musze.
a poza tym tak jak pisalam u Nas sex jest z gumka zeby sie nic nie dzialo a dopiero od 37tyg bedzie bez 🙂 i nie uwazam to za brak rozumu bo skoro moj lekarz mowi ze moge no to moge...zreszta sex raz na 2tyg nie jest jakas tragedia i do tego na pol gwizdka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. a lozysko juz poszlo w gore 5tyg temu 🙂
ja wlasnie zjadlam lunchyk 😁 ech taka glodna bylam ze wszystko zjadlam :P Maly teraz ma czkawke i szaleje od 40min no ale to Jego aktywny czas wiec niech sobie szaleje 🙂
Pogoda okrutna deszcz leje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie przyznam ze my sie teraz kochamy codziennie! i bez gumki i do końca 🙂 i nic mi sie nie dzieje 🤨 nie wiem może troszke za szybko zeby mogło to wywołac poród mam tylko takie twardnienie macicy po tym i bóle jak na ciote... tak mnie to myli troche bo wczoraj sobie liczyłam i wystepowały równo co 5 min!! juz miałam stresa i zastanawiałam sie czy niepojechac do szpitala .... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pisalam wczesniej ze bole jak na okres mialam podczas ktg i nie ktg nie wykazalo zadnych skurczy wiec jak widzisz wcale nie musi to swiadczyc o skurczach 🙂
ja od 37tyg tez zaczynam sex bez i do konca :P
narazie delikatnie bo wiadomo :P
ja mialam dluga szyjke wiec jestem ciekawa jak to u mnie bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, polezalam jeszcze troche ale nie usnelam.
dziekuje za oklaski Wam. 🙂

Anitek

Bole jak na okres mam od 4 dni codziennie 😞 czasem po nospie puszcza , czasem nie, samo przechodzi, nie bede jechala do gina bo slyszalam ze takie bole nawet od 2 tyg wczesniej sie zaczy
naja, a potem przeradzaja sie w skurcze.

Iwiokej
ja tłusto tez nie moge bo zgaga, niby brzuch juz nisko, ale zgaga jeszcze nie puscila, zastanawiam sie czy pusci wogole do porodu, tak chcialabym jeszcze zjesc cos "nie zdrowego " bo potem juz dupa 🤔

Darusia
a Ty zrobilas najwiekszy grzech :P 😉 placki powęgiersku chodza za mna cała ciaze, wogole ziemniaczane tak samo, nie moge sie doproscic, a samej niechce mi sie ziemniaków trzec, nie masz wyboru musisz mnie na obiad zaprosci hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dodi to chyba zalezy juz sama nie wiem bo zauwazylam ze mnie boli jak na okres wtedy kiedy mam problem z jelitem dziwne ale prawdziwe...Klaudia ma to samo 🤨
ja mialam tylko jeden skurcz i na tym sie skonczylo 🙂
Dodi a masz sokowirowke? kolezanka mi poradzila hehe bo nie mam maszynki elektrycznej w domciu i tez nie mialam zamiaru trzec ziemniakow na placki i wrzuclalam do sokowirowki i te "odpadki" to jak starte ziemniaki 😁
sok dolalam polowe bo wiadomo 🙂 i tak oto problem sie rozwiazal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wysokosci brzucha to ja od poczatku mialam dosyc nisko i w sumie zgage mnie meczyla mniej niz 10razy wiec spoko 🙂 a z oddychaniem moze byc problem z 3razy ale jak sie ulozylam wyzej na podusi bylo ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek wywalilam sokowirówkę, bo byla oblesna i stara ale działała, obiecalam kupic nową a od maja nie kupilam 😞 wiec z placków nici, chyba ze zamówie w knajpie 🙂

Iwiokej mi po rennie przechodzi tez czasem ,ale musze 2 tabletki wyssac, mam jeszcze mleczko mietowe MALOX i na przemian z Reni. No mnie po slodkim tez piecze, a juz taka dzielna bylam ponad tydzien nic slodkiego nie ruszalam oprócz jablek Anitka, a w tym tyg wzielo mnie na smaki, opędzlowalam 4 ciacha w czekoladzie herbatniki maślane po sniadaniu 🙂
A w zeszlym tyg, jak nie ruszalam slodyczy to pol kilo tylko przytyłam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 dziewczyny czasami nadgorliwość mojej mamy jest b pożyteczna - przed chwilą przyniosła mi dwie wielkie siaty 🤪 mięcha i wędlin od naszego zaprzyjaźnionego rzeźnika - super się cieszę! bo jak mojego prosiłam to owszem kupował ale wiecie jak to facet nie wie co trzeba kupić i do tego w marketach a ja mam jakoś awersję do takiego mięcha i wędlin

Jej ale się obżarłam - pyyyycha swieżutkie wędlinki bez konserwantów, bez dodatkowej wody itd mmmm aż Dominisia ma czkawkę!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Olafek tez zawsze ma czkawke po jedzneniu moim i po szalenstwach 🙂 a wedlinka taka od rzeznika mmmmmmmmmm bezcenne 😁
wiem cos o tym :P
kurde nadal tych wynikow nie ma 😠 ile mozna czkeac...
Olaf tak szaleje w brzuchu ze az sama sie zastanawiam co On tam robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...