Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aaana no to podrzuc troche jakiejsc dobrej kiełbaski 🙃 😁
dobrze Ci ze mama blisko 🙂 moja 60 km , a tesciowa 120 km 😞

No moze masz racje Anitko teraz to juz nie ma co odmawiac sobie, tylko korzystac dopóki można hihi

p.s Aaana ja tez czytam małej bajki, ale ostatnio mi jakos przyszla ochota na zmianę imienia, ale chyba juz zostanie Julia i juz, mimo ze Julek i Lenek jest sporo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nikoś ja cały czas mam Cie na oku 😉 więc nie szukaj sobie zajęcia tylko książkę ciekawą i pod kołdrę kuruj się!! 😠

Bób mam w końcu Linex Forte - czy trzymałaś go w lodówce -tak jak zazwyczaj trzeba przy probiotykach - bo na ulotce jest tylko napisane że poniżej 25stC więc chyba nie trzeba, nie? raczej w pokoju nie mam cieplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ide podgrzac pomidorową 🙂 jakas mi wyszla taka idealna w smaku wczoraj, moze dlatego ze mialam na nia ochote.

Anitek ja tez sie zastanawiam co te nasze pociechy tak cale dnie kombinują heheh , nasze kochane słodziaczki pewnie ssą kciuk, bawią sie pepowiną i wierca 🙂 jakie to slodkie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe Dodi zapraszam na obiadek do Koszalina:P
nie chce mi sie trzeć tych ziemniaków ale co tam jak mus to mus:P
aana ja to nie widze swojego jak czyta bajki do brzucha jesus az smiac mi sie chce jak sobie wyobraze mojego w takiej akcji to do niego niepodobne. w trakcie całej ciąży moze przemówił do brzucha ze 2 razy:P "cześć malutka" albo " ale kopiesz starego"- jak przyłożył reke do brzucholka 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi a nad czym myslisz? tzn jakie imie?
No ja tez sie zastanawiam co On tam wyprawia 😁 non stop wariuje od 12.20 bo staram sie patrzec o ktorej szaleje 😁 i ok 18stej i pozniej ok 23ciej 😁 i o 6rano tez jest akcyjka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znow jak Mu ostatnio powiedzialam ze ma sie oddzywac do brzusia to zblizyl sie cos tam mowil ale w sumie zartowal i odnioslam wrazenie ze sie wstydzi hehe :P
bo ja to mowie do Malego non stop 😁
a teraz jak jestem w szpitalu to ledwo wejdzie i juz lapie brzus i sie pyta jak sie Synus czuje hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi Julka to super imię - też się zastanawialiśmy nad nim + nie do końca jestem pewna co do Dominiki (troche za długie jak dla mnie)

Iwiokej pyyyszny świeży chleb z salecesonem (takim wypasem kt możesz spokojnie zjeść bo wiesz skąd i z czego pochodzi :P )musztardą i kiszakiem mmmmm(kiszaki też mają naturalne probiotyki więc dziewczyny wcinajcie!!)

a tak w ogóle zaczęłam czytać o tych bakteriach probiotycznych i okazało się że u ciężarnych u których stosowano suplementację diety probiotykami w 1 trymestrze spadek wagi po porodzie i powrót do tej sprzeD ciąży przebiega znacznie łatwiej szybciej! TYLKO CZEMU NIE WIEDZIAŁAM TEGO WCZEŚNIEJ!?! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie wyobrażałam sobie mojego jako ojca i do tego czytającego bajki (on jest generalnie "nieczytaty" i "niepisaty" jak czasem słyszałm jak na głos czyta byłam załamana tak dukał!) a wczoraj byłam w szoku tak pięknie czytał - jak profesjonalny lektor! 🤪
co więcej cały czas męczy swoich rodziców żeby znależli jego bajkiz dzieciństwa bo koniecznie musi je małej czytać 🤪
nie poznaję go!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana to tez mysle ze Julcia zostanie juz 🙂

Anitko no wlasnie nad imieniem sie zastanawialam czyy nie dac innego.

Mój M. ciagle z mała gada, nie wstydzi sie wogole, we wtorek razem jej spiewalismy piosenkę 'jada jadą misie .."

mówie Wam smiesznie bylo, on to bedzie dobrym ojcem chyba, jak narzie na takiego sie zapowiada 🙂

Kurde zapomnialam ze makaronu musze do pomidorowej dogotowac 😞 wiec obiad za jakies 20 mi minut.

Darusia mam przyjaciela który pochodzi z Koszalina , mial poważny wypadek samocowowy w zeszlym roku i jest teraz na wózku inwalidzkim 😞 smutne to, ale bylam juz 2 razy w Koszalinie 🙂wiec na pewno bym trafila hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe Nikoś dzięki - po prostu nie chcę żebyś się tak męczyła jak ja - a było delikatnie mówiąc niefajnie

Dodi szkoda przyjaciela

Anitek to fakt probiotyki mogą działać przeczyszczająco - o ile nie za bardzo to jest to objaw oczyszczania organizmu ale jak troche za bardzo należy przestać bo widocznie nie są Ci potrzebne dodatkowe bakterie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana no fajnie nie jest bo kichawa boli i człowiek rozbity ale jak leżę w łóżku czy siedzę to czuje się jeszcze bardziej chora. Nie ma to jak wstać mimo wszystko,ogarnąć sie trochę.

A mi ręce opadają...nastałam się w kuchni,upociłam a ta moja mała pinda nie chce jeść bo dla Niej pulpeciki,ziemniaki i buraki to okropne jedzenie.Chyba Ją wyślę do Afryki niech zobaczy co tam dzieci jedzą wrrrrrrrrrrrrrrrr 😠

Chyba Jej zastosuję głodówke do kolacji 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś przegłodź ją troszkę 🙂 Jak lodówka pełna to z głodu nie umrze a i może pulpeciki polubi 🙂

Ja nie mam jeszcze nic na obiad, maluje się właśnie, wyjdę szybko z psem a potem wyjdę po mamę i pójdziemy na zakupy, muszę tez o aptekę zahaczyć i kupić potrzebne mi rzeczy. Strzykawkę, maść ochronną witaminową, podkładki hig na sedes, podpaski grubsze, czopki glicerynowe i kółko do siedzenia po porodzie 🙂 obym wszystko dostała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Anitek możeszczuć się zupełnie jak w PL szpitalu :P

qurcze 2 godz postałąm w quchni i plecy bolą - nie sięgam już z prostymi plecami do kranu 🤪 garbię się jak staruszka no i z przodu obciążenie więc są efekty 🤨

a moją Fatty-pufę zajął pies!!

JaiHo nie masz zakwasów w nogach od pufy? bo jak się w niej zapadnie to ciężko się wygramolić - ja po kilku dniach wstawania/siadania z nóg mam mięśnie jak po sezonie narciarskim 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja mam taki fotel z rozkaladanym podnozkiem i jak w niego sie wbije to koniec wstac zas nie idzie :P Moj mi pomaga a w dzien jak jestem sama staram sie na nim nie siadac bo pozniej od tego wstawania brzuch mnie boli 🤨 jak taki wieloryb doslownie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe tez takie chcieliśmy kupić ale okres oczekiwania (przypływają z USA) to 3 mies więc zrezygnowaliśmy widzę że dobrze 😉
na szczęście przed ciążą dużo ćwiczyłam i znam swoje ciało na tyle że mogę spokojnie wstawać z całym moim dodatkowym ciężarem "z nóg" a nie "z brzucha" więc na pufie chętnie siadam (suuuuper dla pleców) ale chyba za często wstaję bo mam już takie zakwasy w udach jak po ostrym aerobiku hehhe ale to fajne uczucie - brakowało mi go w ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana no ja tez raczej do bardziej wysportowanych nalezalam ale zauwazylam ze jak sie podnosze z tego fotela nie ma znaczenia czy sie obciazenie przekladam na nogi czy rekoma wspomagam i tak po kilku takich wstawaniach rwie mnie podbrzusze wiec wole sobie dac spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...